gevonden: gebruikte condooms

25-07-2008 20:15 56 berichten
Alle reacties Link kopieren
ik heb al anderhalf jaar een relatie met een leuke man. We wonen samen en ons sex leven is goed. Ik had een doosje condooms in mn nachtkastje liggen. We gebruiken die niet dus toen ik een keer savonds een condoom in de wc zag liggen keek ik daar raar van op. hij was werken en ik heb hem gesmst wat dat condoom daar deed, ik kreeg terug dat tie waarschijnlijk niet goed is doorgespoeld en dat er niets aan de hand was. ik had op t doosje een 3 gezet omdat er nog 3 inzaten. nu zag ik vandaag in de vuilnisbak een deel van een verpakking liggen en ik keek weer in het doosje en toen zat er nog maar 1 in. Wat moet ik hier van denken? Vind hij het gewoon lekker om zn eigen af te trekken met n condoom of moet ik er meer van denken?

Het geval wil ook wel eens dat hij coke gebruikt en daar word hij altijd heel geil van. Toen ik vandaag de verpakking van t condoom vond zag ik ook wat coke sporen op een pasje. Hij weet dat ik niets van coke moet hebben en dat ik liever heb dat hij het niet gebruikt, en als hij t gebruikt hij het moet zeggen. Maar hij heeft t vroeger veel gebruikt en nu nog regelmatig (meestal moet ik er zelf achter komen).

Ik vind t moeilijk om hem te vertrouwen als ik steeds zoiets vind.

Moet ik hem vragen wat er aan de hand is of hebben jullie een ander idee?

Ik zit er best wel mee.



xxsan
Alle reacties Link kopieren
quote:bitterandsweet schreef op 25 juli 2008 @ 23:40:

Heb hier al eens eerder een stelling verkondigd in geval van mannen met vage verhalen: alles wat niet logisch klinkt, klopt niet. Wat niet klopt, is door hem verzonnen. Hij verzint het omdat ie iets te verbergen heeft.



Hij heeft de schijn tegen, komt de coke nog eens bovenop.

Genoeg om wantrouwend te zijn en omdat vertrouwen 1 van de belangrijkste pijlers is van een relatie... is dit een flink probleem.



Helemaal mee eens...

las dit laatst van iemand op dit forum:



Vertrouwen is het belangrijkste in alle relaties,

als je dat kapot maakt maak je alles kapot.
Alle reacties Link kopieren
quote:JWvB schreef op 25 juli 2008 @ 21:02:

Mijn ex gebruikte ook condooms bij het rukken - inderdaad vanwege het opruimen.En daarom is het nu je ex natuurlijk!
Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen.........
Alle reacties Link kopieren
bedankt voor al jullie tips. Ik zit er zo mee dat ik er met hem over ga praten. Ben bang dat t anders in mn hoofd 1 grote puinhoop word.

Vanavond ga ik hem eens aan de tand voelen.

Ik zal jullie op de hoogte houden.

Bedankt meiden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Courage schreef op 25 juli 2008 @ 20:45:

Je kan 'm vragen wat er aan de hand is.

Je kan ook voor jezelf een aantal punten op een rij zetten en kijken of het nog wel nodig is hem uitleg te vragen, of dat je er voor jezelf al wel uit bent.



Je zegt dat je 'steeds zoiets vindt' en dat je er vaak zelf achter moet komen als hij coke heeft gebruikt. Er is dus al meer aan de hand dan je hier beschrijft.

Heb je zomaar het getal 3 op het pakje condooms gezet?

Heb je zomaar het pasje met cokerestjes gevonden? Of heb je al een tijdje je voelsprieten, radar aanstaan?

Kan je nog wat meer vertellen zodat wij je goed kunnen adviseren?Ik ik heb mn voelsprieten al een tijdje aan staan. Ik had 3 streepjes op t pakje gezet zodat ik wist hoeveel er nog in zaten en gister zat er nog maar 1 in. heb nu de verpakking weggegooid. dus dat zal hij ook zien. en zn pasje ligt in een la en daar zaten wat resten op ook op een cdhoesje. heb die dus allebei schoongemaakt zodat ik kan zien wanneer hij weer heeft gebruikt.

ik denk verschillende dingen erover en in mn hoofd draait het op volle toeren. dus ga hem aan de tand voelen vanavond.

je hoort weer van me.
Alle reacties Link kopieren
XXAN, als hij coke gebruikt normaal, kan hij dan klaarkomen? Velen die gebruiken komen niet op dat moment klaar.

Zelf zou ik als ik jou was eens nadenken of je wel verder met hem wilt. Liegen, coke gebruik. Het zou niet mijn ding zijn in een relatie. Vertrouwen is toch wel het belangrijkste in een relatie. 1,5 jaar gebruikt hij dus geen condoom en nu opeens wel? Ik zou eerder denken dat hij is vreemdgegaan. Maar dat je dat al moet gaan checken is al dubieus natuurlijk. Net als zijn coke gebruik controleren.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Idd, los van die condooms, waarom wil je in hemelsnaam een vriend die drugsgebruiker is.
quote:Branwen76 schreef op 26 juli 2008 @ 10:25:

Idd, los van die condooms, waarom wil je in hemelsnaam een vriend die drugsgebruiker is.Er zijn zoveel mensen die af en toe coke gebruiken...word je niet direct een junk van lijkt me.
Alle reacties Link kopieren
quote:Pientje030 schreef op 26 juli 2008 @ 11:46:

[...]





Er zijn zoveel mensen die af en toe coke gebruiken...word je niet direct een junk van lijkt me.In de OP staat al dat hij vroeger VEEL gebruikte en nu REGELMATIG (en stiekum). Dus het lijkt me wel een probleem. Daarbij komt dat XXAN het vervelend vindt dat hij gebruikt en zeker omdat hij het ook niet zegt zoals ze hebben afgesproken. Dus ze heeft al dat ze een deel van haar eigen wegcijfert door het al 1,5 jaar te tolereren. En dat hij zijn coke belangrijker vindt dan haar mening of wensen lijkt me ook geen goed teken. Incidenteel gebruiken zie ik meer als af en toe op een feestje eens in de paar maanden. Wat ik zo lees is het hier van een andere orde.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
@TO: Er komt maar een woord bij me op als ik het zo lees:

WEGWEZEN!!!
Alle reacties Link kopieren
Gewist.

Het modereerbeleid van Viva is beneden elk peil.
\'Ach, en als ik wat minder wil internetten, dan zet ik gewoon een gewas in dat wat langzamer groeit!\'
Alle reacties Link kopieren
wegwezen inderdaad....



Je zou een gesprek met hem aan kunnen gaan, maar hij zal je wel weten te overtuigen dat er niets aan de hand is (overigens doet hij al 1.5 jaar stiekem tijdens jullie relatie). Gewoon er mee stoppen. Wil jij leven in een relatie waarin er niet eens vertrouwen is? en hij dus totaal geen respect naar je toont door toch stiekem coke te gebruiken (en wie weet wat te doen met de condooms) ?



get out of there.. je verdiend beter dan zo'n kerel!
Alle reacties Link kopieren
Wat ik me af vraag: heeft hij de mogelijkheid om bij jullie thuis eventueel vreemd te gaan? Anders is aftrekken met condoom wel aannemelijk...(niet dat het me prettig lijkt)
Alle reacties Link kopieren
Coke snuiven + gebruikt condoom = exit !!



Duidelijk genoeg?
Alle reacties Link kopieren
quote:Courage schreef op 26 juli 2008 @ 12:12:

XXAN, ik zou de posting van Mylenevalerie nog eens goed doorlezen.



Waarom ga je met hem praten? Wat is het doel van het gesprek? Welke extra informatie wil je van hem krijgen? Is er iets dat hij kan zeggen in het gesprek waardoor jij je weer helemaal gerust voelt in de relatie? Waarschijnlijk niet.

Wat betekent dat voor jou?



Lijkt mij toch dat wanneer je mogelijk een relatie gaat beeindigen je toch wel in gesprek zou willen. Zij zit met vragen en door er zo maar een eind aan te maken (als dat het geval zou zijn) zonder een gesprek te voeren blijf je denk ik met vragen zitten en kan je het moeilijk afsluiten.

Tenminste dat zou ik hebben.



Dus mijn tip ook praat met hem en of je gelooft wat hij zegt moet jij voor jezelf bepalen en dan beslissen of je samen met hem verder wil. Succes en misschien ook wel wat sterkte!

Groetjes Discovery
Alle reacties Link kopieren
Vreemd verhaal. Ook dat hij er zo laconiek over doet. Wat ik niet kan rijmen met iemand die vreemd gaat:



- Je vindt een condoom in je eigen toilet (als hij is vreemd gegaan, kan hij dat dan in jullie eigen huis hebben gedaan? Anders was die condoom niet in jullie toilet terecht gekomen. Als dat zo zou zijn vind ik dat wel heel erg dom van hem. Zijn er mogelijkheden (geweest) voor hem om thuis vreemd te gaan? Zou het niet logischer zijn dat hij dat buiten de deur doet?)



- Hij doet er erg laconiek over. Vervolgens ontbreken er weer condooms uit de verpakking. Als hij weet dat jij een condoom hebt gevonden dan pak je de volgende toch niet weer uit dezelfde verpakking? Daarnaast doet hij ook geen moeite om de lege verpakking te verbergen maar gooit hem gewoon in jullie prullenbak. Als hij vreemd gaat, zou het dan niet logischer zijn dat hij ergens zijn eigen voorraadje condooms verstopt heeft?



Hij heeft de schijn wel tegen zich maar als hij inderdaad vreemd zou gaan en zo onzorgvuldig omgaat met het wissen van zijn sporen, dan heeft hij of het IQ van een fruitvlieg, of het cokegebruik heeft zijn verstand aangetast of hij wil betrapt worden.



Kortom, kan er geen andere verklaring zijn voor de condooms want dit klinkt bijna te simpel. (Misschien heeft hij ergens wel een voorkeur voor anale penetratie en stopt hij er van alles in als jij niet thuis bent. Voorzien van condoom dus... )



Succes, ik hoop dat je een eerlijk antwoord krijgt vanavond.
Zo. En dan ga ik nu een wijntje inschenken...
Alle reacties Link kopieren
zelfs een fruitvliegje zou meer brains hebben......
quote:Pientje030 schreef op 26 juli 2008 @ 11:46:

[...]





Er zijn zoveel mensen die af en toe coke gebruiken...word je niet direct een junk van lijkt me.Hij gebruikt regelmatig coke en is dus drugsgebruiker. Junk, dat maak jij ervan. Ongeacht, ik zou geen drugsgebruiker als partner willen.
Alle reacties Link kopieren
Dit verhaal roept negatieve herinneringen aan mijn ex bij mij op. Ik vond ooit ook een paar (weliswaar ongebruikte) condooms in zijn broekzak toen ik de was deed. Wij gebruikten geen condooms. Heb hem uiteraard meteen geconfronteerd en hij beweerde dat hij die bij zich had voor het geval wij het weer eens in de auto zouden doen. En ik geloofde hem, want we hadden pas een auto en vonden het leuk om ergens heen te rijden en dan in die auto te gaan sexen. Wat een stomme, naieve muts was ik toen zeg. Het feit dat hij die broek waar ik die condooms in vond aanhad toen hij eens een avond met de jongens op stap was vergat/verdrong ik voor het gemak maar. Uiteindelijk is die relatie stuk gelopen maar achteraf hoorde ik dat hij me regelmatig bedroog..



Maar goed, dat hoeft bij jou natuurlijk niet het geval te zijn. Wat iemand anders ook al schreef: hij doet er vrij nonchalant over, haalt gewoon nog eens een condoom uit dat pakje. En inderdaad, als hij echt vreemdgaat (in jullie huis, kan dat?) zou hij wil een eigen voorraadje hebben. Maar van de andere kant: hij gebruikt regelmatig coke en cokegebruikers staan erom bekend nonchalant en ongeinteresseerd te worden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Magiker schreef op 26 juli 2008 @ 00:15:

[...]





En daarom is het nu je ex natuurlijk!Nope, dat was omdat ik erachter kwam dat hij alcoholist was. Dat rukken dat klopt, ik heb de sporen gevonden terwijl ik zeker wist dat er echt geen andere vrouw in huis was geweest (ik was namelijk thuisgeweest, alleen vroeg naar bed).
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
Nee Lindy, ik kan ook niks met cokesnuivers. Ik heb te veel fantastische mensen aan drugs (waaronder coke) ten onder zien gaan. En hun relaties en zelfs gezinnen met hen.



En dan die condooms!?! Om geen rommel te krijgen?? Sinds wanneer maken mannen zich druk om de troep die ze achterlaten?



Vaag verhaal in combinatie met drugsgebruik is voor mij einde verhaal.
Alle reacties Link kopieren
quote:Winterdip schreef op 26 juli 2008 @ 15:54:

Vreemd verhaal. Ook dat hij er zo laconiek over doet. Wat ik niet kan rijmen met iemand die vreemd gaat:



- Je vindt een condoom in je eigen toilet (als hij is vreemd gegaan, kan hij dat dan in jullie eigen huis hebben gedaan? Anders was die condoom niet in jullie toilet terecht gekomen. Als dat zo zou zijn vind ik dat wel heel erg dom van hem. Zijn er mogelijkheden (geweest) voor hem om thuis vreemd te gaan? Zou het niet logischer zijn dat hij dat buiten de deur doet?)



- Hij doet er erg laconiek over. Vervolgens ontbreken er weer condooms uit de verpakking. Als hij weet dat jij een condoom hebt gevonden dan pak je de volgende toch niet weer uit dezelfde verpakking? Daarnaast doet hij ook geen moeite om de lege verpakking te verbergen maar gooit hem gewoon in jullie prullenbak. Als hij vreemd gaat, zou het dan niet logischer zijn dat hij ergens zijn eigen voorraadje condooms verstopt heeft?



Hij heeft de schijn wel tegen zich maar als hij inderdaad vreemd zou gaan en zo onzorgvuldig omgaat met het wissen van zijn sporen, dan heeft hij of het IQ van een fruitvlieg, of het cokegebruik heeft zijn verstand aangetast of hij wil betrapt worden.



Kortom, kan er geen andere verklaring zijn voor de condooms want dit klinkt bijna te simpel. (Misschien heeft hij ergens wel een voorkeur voor anale penetratie en stopt hij er van alles in als jij niet thuis bent. Voorzien van condoom dus... )



Succes, ik hoop dat je een eerlijk antwoord krijgt vanavond.Heb t er met hem overgehad en t is idd zo dat hij ze heel soms gebruikt omdat hij dat een fijn gevoel vind. Hij heeft het eerlijk verteld en ook dat hij ze wel beter zou verstoppen als hij vreemd zou gaan. En het zou idd heel dom van hem zijn om thuis vreemd te gaan. Heb daar ook nooit zo in gelooft hoor dat hij dat zou doen thuis en ergens anders ook niet eigenlijk.

We hebben een heel goed gesprek gehad en we zijn er beide uit dat we met elkaar verder willen. Aan zn coke gebruikt word wat gedaan (hij gaat zn eigen op laten nemen) en met de rest zal t ook wel goedkomen.

Jullie zullen het misschien niet begrijpen dat we zo verder gaan, maar er zijn veel dingen uitgesproken en ik heb op al mn vragen een antwoord gehad.

In ieder geval bedankt voor jullie tips.
XXAN, het is jouw leven en jouw geluk.

Als jullie happy zijn samen dan is het goed toch?



Sterkte met de rehab periode, dat zal best heel zwaar zijn voor zowel hem als jou.



(f)
Alle reacties Link kopieren
'met de rest zal het ook wel goedkomen'



tja, na 1.5 jaar wordt dat ook wel een keer tijd!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven