Gewoon, lekker relativeren (IV)

21-11-2009 15:51 3018 berichten
Alle reacties Link kopieren
DEEL IV!



De zoveelste mislukte date, weer eens ruzie met je dekbed, al wekenlang geen seks hebben, twijfels, te lang moeten wachten op smsjes, telefoontjes, mailtjes en alle andere mogelijke vormen van bevestiging, je onzeker voelen en bepaalde gevoeletjes...



Kortom, een topic voor iedereen die 'n andere visie op De Liefde zo nu en dan best kan gebruiken...:)





"Bij relativeren hou je je oordeel in stand, maar zet je het in een context waardoor het minder erg lijkt.

Een andere benadering brengt meer rust".[/quote]
Alle reacties Link kopieren
@ Kym: Papa VanDetta zou zeggen: "er bestaan geen idiote ideeen, alleen idiote reacties op een idee waar niet iedereen op komt".

Antwoord genoeg?

Goed dat je in Nederland bent als de chemo's starten. Steun is alles, zo belangrijk, tenminste volgens zus.



@ Frizz, als je die moordneigingen in bedwang weet te houden is 't nog steeds assertief hoor! Pas als je die loslaat wordt 't wat anders, haha.
Huts!
Alle reacties Link kopieren
God, zie mij gewoon emails sturen naar allerlei restaurants in de Randstad.

Misschien Belgie ook nog maar even meepakken. Schijnt makkelijker te zijn.





:-0
Alle reacties Link kopieren
Sneeze vindt Papa VanDetta nog steeds een wijs man!
Alle reacties Link kopieren
Hahahaha vind je dat echt Bel?

Ik ben van mening dat je eigenlijk altijd rustig hoort te blijven.

Ontspannen en bedachtzaam.

Maar dat is misschien wel een wat erg ambitieus streven.
Alle reacties Link kopieren
Kym ik ken een heel lekker restaurantje in mijn stad!

Pak je die ook even mee?



*heeft weer eens nog niet gegeten... wordt het koken of pizza?*
Alle reacties Link kopieren
@ Sneeze, ik zal het doorgeven. Pa VanDetta is de man van de one-liners, hahaha!



@ Kym, gewoon doen dus! Waarom niet?



@ Frizz, ik heb met VEM op het werk ervaren dat rustig en bedachtzaam blijven gewoonweg niet altijd werkt als mensen zo'n enorm bord voor hun hoofd hebben.

Zelf zou ik ook wel wat assertiever mogen zijn maar ik ben altijd bang dat ik dan mensen ga kwetsen en dat durft deze jandoedel dat weer niet!

Waardoor deze jandoedel regelmatig aan het kortste eind trekt ten koste van zichtzelf. Niet doen dus!
Huts!
Alle reacties Link kopieren
Ja, Amsterdam ook meegepakt!



Het is een belachelijke mail geworden. Slaat werkelijk nergens op denk ik! Maar ja, wie niet waagt, die... !
Alle reacties Link kopieren
Kym, t slaat zeker wel ergens op! T is toch goed om eventuele mogelijkheden te onderzoeken!
Alle reacties Link kopieren
Snap ik hoor Bel, maar dan moet je met zo'n kerel (denk ik) heul duidelijk en gedecideerd zijn, je hoeft niet jezelf te verliezen in boosheid.

Ik denk dat ik over het algemeen vrij assertief ben, al kan ik ook weleens naief zijn en dus niet door hebben gehad dat ik assertiever had moeten doen omdat iemands bedoelingen minder goed waren dan ik dacht.

Ik had vandaag trouwens een gesprek over mijn functioneren waarin mijn leidinggevende opmerkte dat ik niet van autoriteit hou en graag zelf de leiding neem.

En dat ze dat prima vindt, en verwacht dat ik hierna wel ergens een leidinggevende positie zal bekleden.



Krijg ik dan wel korting Kym?!
Alle reacties Link kopieren
Ja, we moeten onderzoeken inderdaad!

Want dit wordt niks zo!

Wat moeten we nou?! Het lijkt alsof de tijd dringt, alsof we een besluit moeten maken. Maar hoe kunnen we dat nou doen?

Hij wilt niet terug naar zijn land, want uitzichtloos zegt ie. Maar wat dan? Hier blijven is zelfmoord (hij heeft hier echt geen leven vind ik), maar wat dan? Nederland binnenkomen is gedoe en wat moet ie in ons landje doen?! Zo ingewikkeld.

De liefde, oh, de liefde.
Alle reacties Link kopieren
Tja Kym t is een ongelofelijke dooddoener: Nee t gaat niet vanzelf, maar waar een wil is, is een weg. Er zijn je al genoeg mensen voor gegaan die hun liefde tegen komen in het buitenland en waarbij er uiteindelijk wel een oplossing gevonden wordt, waar mensen er wel achter komen waar ze een leven samen kunnen opbouwen. En natuurlijk zijn er ook de verhalen dat t niet werkt.. tja die verhalen zijn er ook genoeg met mensen van dezelfde nationaliteit.
Alle reacties Link kopieren
Onderzoek gewoon alles Kym.

Dan weet je in ieder geval wat de opties zijn, en als de tijd vordert wordt vaak wel duidelijk welke keuzes jullie willen maken.



Zo, ik heb mijn buikje vol, om 23.13 uur.

Ik had niet eens honger.

Pas nu besef ik: het is weekend!
Alle reacties Link kopieren
Ja, en die verhalen heb ik ook genoeg tot op heden gedurende mijn betrekkelijk korte leven !



Liefde & ik : altijd een apart verhaal.
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg zojuist het advies van iemand die veel verstand heeft van alle bureaucratische zaken om te trouwen met SJ. In het geheim. Alleen voor de ambassade. Dat zal alles vergemakkelijken. En daarna, als alles een beetje gesetteld is enzo, dan scheidt je gewoon weer.



Kick !
quote:Kym schreef op 18 december 2009 @ 23:20:

Ik krijg zojuist het advies van iemand die veel verstand heeft van alle bureaucratische zaken om te trouwen met SJ. In het geheim. Alleen voor de ambassade. Dat zal alles vergemakkelijken. En daarna, als alles een beetje gesetteld is enzo, dan scheidt je gewoon weer.



Kick !



Euhm ok...



Nou meiden ik ben net wakker, stem helemaal schor (persoonlijke overwinning dat ik heb gezongen en public ) en katertje van de erg slechte wijn. Ik ga nu maar roerei bakken en even bijkomen. Dagdag.



PS Kym als jij denkt dat trouwen iets is wat jou verder brengt, dan moet je dat doen. Je leeft maar 1 keer en zekerheid bestaat toch niet.
Alle reacties Link kopieren
Pommetje, ik mag toch aannemen dat er wel ergens beeldmateriaal te vinden is van je solo optreden toch?



Hier met een heerlijk zacht huidje languit op de bank

Zou het duur zijn om gewoon elke week een schoonheidsspecialiste thuis in te huren?



Dat gefrut aan mijn gezicht vind ik ZO lekker...
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Hee Pom, heb je dan ook meteen Chinees leren lezen?



Oh Sum, ik wil dat ook wel!

En dan ook maandelijks alles harsen, massage erbij, manicure en pedicure.

Was ik maar rijk!



Ik ben zo blij dat het zaterdag is, en dat de zon schijnt, en dat ik lekker wat dingen van mijn to do list kan gaan doen!



*bekent heel zachtjes dat het met MX niet helemaal volgens plan is verlopen*
Alle reacties Link kopieren
*is nog net niet zo kippig dat ze de lichte lettertjes niet meer kan lezen*



Wat heb je uitgespookt Frizz?
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Vriend belde een uurtje geleden, zijn zus is vannacht overleden
Alle reacties Link kopieren
Nou eehh... tussen de porneau door heb ik echt heus waar geprobeerd te praten, en daar heeft hij zich meermaals handig uit gemanouvreerd.

En ja, dan was er ook net weer een docu op tv over leeuwen, en dat leidde een beetje af.

Of ik was er even stil van dat ie ineens zo lief was.

Hij is zelfs blijven slapen (terwijl we daar allebei een hekel aan hebben eigenlijk) dus ik werd voor het eerst wakker in zijn armen...



Afijn, om een lang verhaal kort te maken, ik ben er natuurlijk volledig ingetuind.

MX doet alsof er niks is gebeurd, en neemt mij niet serieus.

En dat kan ie, omdat ik blijkbaar mijzelf ook niet serieus heb genomen.

Alhoewel, hij heeft me wel serieus genómen.
Alle reacties Link kopieren
Aaaaahhhh Sneeze!

Wat ontzettend klote zeg!

Gaat het een beetje met je?

Is er iemand vandaag bij je in de buurt voor een beetje troost en warmte?
Alle reacties Link kopieren
quote:sneezeweasel schreef op 19 december 2009 @ 13:19:

Vriend belde een uurtje geleden, zijn zus is vannacht overledenWas zijn zus ziek of zo plotseling?
Alle reacties Link kopieren
Gecondoleerd lieve Sneez.

Wat een rotnieuws op de zaterdag zeg!
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Frizz, om eerlijk te zeggen weet ik niet meer wat ik nou moet zeggen over de hele MX situatie.

Ik word er eigenlijk een beetje bozig om.



Maar dat mag ik natuurlijk helemaal niet want het is mijn leven niet, en het zijn mijn keuzes niet.

Ik hoop dat het je heeft gebracht wat je wilde.



Súúúúúúúúúúp

Kind hoe is het?
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Jeetje Sneeze wat heftig. Sterkte de komende tijd voor jou en je vriend.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven