Internetdaten - deel 2

16-10-2014 18:55 3090 berichten
En hier weer verder met al onze verhalen over internetdaten!
Alle reacties Link kopieren
Tinder is echt vlut...
@ koekske, ik hoop dat je snel wat duidelijkheid krijgt. Ik vind het eigenlijk ook een beetje vreemd, maar misschien is dat omdat ik maanden tussen veelbelovende dates heb zitten en dat er weinig te bedenken is waarom ik die zou laten schieten.



@ bessie en winkje, succes!
Alle reacties Link kopieren
@sybreed, hoe gaat het bij jou dan?



Weet je, tot gister kreeg ik lieve berichtjes, zijn initiatief. Allebei zin in komend weekend. En nu helemaal geen reactie meer. Ik snap het oprecht niet en vraag me daardoor af wat er dan ineens mis is gegaan? Maar goed, soms gaat dat natuurlijk gewoon zo ik internetdatingland. Heel irritant. Zeg dan gewoon hoe het er voor staat. Dat doe ik zelf ook.

Ik ga tot morgen op m'n handen zitten en anders app ik dat ik andere plannen heb gemaakt en dat als hij alsnog interesse heeft, ik het wel hoor.

Nu maar afleiding zoeken 😛
Alle reacties Link kopieren
Mijn date zegt af, Jammer de bammer. Al is het misschien maar beter, gezien ik dus net met iemand anders gebroken heb. Het is misschien beter om het een weekje uit te stellen.
Alle reacties Link kopieren
@vind t je t jammer Winkje?
Alle reacties Link kopieren
Ik ken m helemaal niet, heh. Via tinder een beetje gechat, maar meer niet. Dus ik vind het niet zo erg. We gaan nu volgende week wat drinken. Dat komt eigenlijk mij ook iets beter uit. Want ik ben nog maar net "los" van een ander.
Alle reacties Link kopieren
Oh hij heeft het verzet, dat begreep ik niet. Nou prima toch?
Alle reacties Link kopieren
ja, inderdaad. Dat is ook wel een beetje mijn maatstaaf: zolang hij iets anders voorstelt is het allemaal wel best.
@Rasa, ik word altijd een beetje onrustig van niets op stapel hebben staan. Misschien wil ik wel te graag

De man van afgelopen weekend is inderdaad buiten beeld!



@Bessie, veel plezier!



@Winkje, jammer, dat afzeggen. Vind je hem leuk? Ik hanteer de regel dat wie afzegt iets nieuws voorstelt. Doet hij dat niet; next.



@Koekske, vreemde situatie. Enerzijds zou ik het snappen, maar mijn cynische kant zou zich altijd afvragen of het een lomp, niet de waarheid durven zeggen excuus is.
Alle reacties Link kopieren
@ amy, ik ken 'm alleen nog maar via tinder, dus ik vind het niet erg hoor. Daarnaast stelde hij meteen iets nieuws voor, dus het is wel prima.
Alle reacties Link kopieren
@Amy ik heb het gevoel dat er meer achter zit, maar ik heb geen idee wat.

Maakt ook niet uit, maar ik merk aan mezelf dat ik me er gewoon rot door voel. Ik vind heM duidelijk echt leuk.

Heeft even een paar dagen nodig denk ik.
Alle reacties Link kopieren
As hij niet duidelijk is dan word jij duidelijk: ik begrijp dat je hoofd nu niet staat naar daten, dat is prima. Ik maak nu andere plannen, en ik hoor graag weer van je wanneer je hoofd weer goed staat. Sterkte!



Zoiets. Dan kun je het afsluiten zonder dat je de deur keihard dichtgooit.
@ koekske, het is meer dat het bij de meeste mannen veel trager gaat met daten. Dus duurt het ook langer voordat je een date hebt die ergens naar toe gaat. Ik bedoel een date die niet blijft hangen in de eerste date. Die zeg je dus niet af als ze interessant is en zeker niet op deze botte manier, want voor je het weet ben je weer een half jaar verder voor je volgende kans op een date met perspectief.



Dit is dus de reden dat ik die plotselinge stilte zo vreemd vindt als hij interesse heeft.
Alle reacties Link kopieren
Nou... Dat geldt zeker niet voor alle mannen, en het kan goed dat iemands hoofd er gewoon niet naar staat. Ik heb ze meegemaakt. Gingen wel op date, maar waren er gewoon niet klaar voor. Beter zo dan dat je de halve avond hulpverlener loopt te spelen.
Alle reacties Link kopieren
@sybreed nou ja, zo zit ik er ook in maar ja....



We hebben heel even contact gehad en het lijkt er op dat hij me wel echt leuk vindt, maar dat hij door de gebeurtenis even geen ruimte heeft.

Ik heb aangegeven dat hij me mag contacten als hij er aan toe is en dat we dan wel zien. Gek genoeg heb ik het er echt moeilijk mee.

Ga in ieder geval zaterdagavond lekker met vriendinnen de hort op. Er kon nog een kaartje bij voor het theater en dan de kroeg in!
Alle reacties Link kopieren
Goedzo, ik denk dat je er goed aan doet om met je vriendinnen wat te gaan doen!



Ik kom zelf ook net uit zo'n limbo-date-situatie, en heb het daarom pas afgekapt. Dus ik snap dat je je er vervelend over kan voelen, als je geen hoogte van iemand krijgt. Maar probeer er niet teveel bij na te denken, en je er niet te druk om te maken. Je kent hem immers nog niet eens. Je weet nog helemaal niet of hij wel zo leuk is. Waarom verdient hij dat al zoveel aandacht/gemijmer?

Ga leuke dingen doen en leg je telefoon weg!
@koekske, kan me voorstellen dat je baalt! Heb je es een keer een leuke date, verheug je je op de 2e afspraak, krijg je dit... Ik vind het ook goed van je dat je het heft in eigen handen hebt genomen, maar tegelijkertijd blijf je toch hopen en wachten. En daarin ben je nu helemaal afhankelijk van 'de ander'. Geen fijne situatie. Ik hoop dat hij snel wat van zich laat horen! Of het nou positief is of negatief. Dit er tussenin is zo nikserig...



@bessie, jij bent nu op 2e date toch? Ben benieuwd!



@winkje, ik zag een hilarisch beeld voor me van mannen op een rij voor je neus en dan hup de een na de ander naar links smijten (daar ontstaat dan zo'n bergje mannen), in de hoop dat er eentje een duw naar rechts verdient. Dat zou toch wat zijn!
Alle reacties Link kopieren
Koekske: Goed dat je plannen maakt voor zaterdag. Het is rot, maar afleiding zoeken is denk ik even het beste.
Liefde is als Sinterklaas: je moet er in geloven, anders wordt het niks...
Nou. Gisteravond rond half elf geappt over het concert. Geen reactie. Vandaag begin avond met wat vriendinnen over gehad en die vonden mijn opmerking erbij (uit onzekerheid) dat ik natuurlijk ook een vriendin kon vragen niet aardig. Dus me laten verleiden vanavond er nog een appje aan te wagen. Weer niks. Ik begrijp er weinig van. Heb nota bene nog verteld dat ik er in het verleden last van had als iemand niet eerlijk tegen je was en het contact liet verwateren. Ik voel me nu een halve stalker. Ja, misschien is-ie nog aan het werk of weer ziek of anderszins, maar ik begin gewoon ernstig aan mijn beoordelingsvermogen te twijfelen. Is er niks anders dan kerels met settelwensen, plakkers en dit soort vaagheden??
Het is me er ook helemaal niet om te doen dat het zondag al is, daarom had ik er juist bij gezet dat ik ook een vriendin zou kunnen vragen. Het leek mij leuk en ik dacht dat het hem ook wel zou aanspreken. Ik begrijp het niet. Als ik morgenavond nog niks gehoord heb ga ik maar afmelden denk ik. Ik dacht dat we op een lijn zaten qua daten en zien waar het eventueel op uitdraait.
Alle reacties Link kopieren
@ Koekske: goed dat je eigen plannen hebt gemaakt!

@ coolpack: wat irritant dat je niets hoort! Onzekerheid is echt killing! Helaas kun je alleen maar afwachten.. hoop erg dat je morgen wat hoort!



Nou mijn tweede date gehad. Was gezellig, maar was meer als 'vrienden'. Geen klik in andere richting. Wel gezelliger dan over de app ;), maar verder dus niet. Maar verder zoeken.. Hopelijk vind ik dit weekend gewoon iemand in de kroeg.. toch wat makkelijker !
Ja haha. Ik heb ook liever via real life. Hoewel... Echt makkelijker vind ik dat ook niet.
Ik heb er IRL gewoon het lef niet voor, volgens mij... Maar ja, ik ben inmiddels door mijn mannenvoorraad geswiped en dat heeft geen nieuwe matches opgeleverd. Mijn oude matches misschien nog maar even scannen. Vind ik ook wel weer lastig. 'Hee hallo, we hebben elkaar een halfjaar geleden naar rechts geswiped...'



@Coolpack, wat vervelend! Kun je wel zien dat hij online is geweest?

@bessie, jij ook weer terug bij Square 1, of had je nog andere ijzers in het vuur?
Ik heb er IRL gewoon de tijd niet meer voor. Wat betreft mentale haalbaarheid is deeltijd hbo-v eigenlijk het best te illustreren met het feit dat iedereen in mijn klas, of gestopt is, of een pauze heeft genomen of kraakt onder de studielast (die bepaald niet deeltijd is).



Ik onderhoudt mijn sociale leven, maar dat is alles. Internet is dus momenteel de enige manier om iemand te vinden, al twijfel soms of ik onder deze omstandigheden wel tijd heb voor een relatie...



Maar eigenlijk weet ik dat ik wel een diepe behoefte heb om mijn leven te delen met een leuke vrouw (niet hetzelfde als wanhoop), dus mijn zoekactie stoppen betekend dat ik zeker tot het einde van mijn studie moet wachten. Wil ik niet.



Ik geloof dat ik even aan het dippen ben.
Ja. Althans, heb geen blauwe vinkjes () maar volgens whatsapp is hij wel Online geweest. Die hoofdletter bedenkt mijn autocorrect haha.

Ik hou me wel stil en zal als ik maandag niks heb gehoorddit verhaal maar afkappen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven