Mijn vriend, vrouwen en ik....

28-02-2010 20:40 42 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn vriend vind het erg normaal om dagelijks te smsen en te msnen met een andere meid. Ze "praten" over geen bijzondere zover ik weet. De smsjes zijn van het niveau van Heb je lekker geslapen? en Wat ben je aan het doen? Ikzelf vind dit niet fijn en dat weet hij ook. Zelf vindt hij dat hij niets fout doet.

Hij gaat toch niet vreemd, zegt hij dan...



We hebben dit al een keer meegemaakt met een andere meid. Hier hebben we veel ruzie over gehad en heeft het onze relatie een dreun gegeven.

En nu gebeurt het weer. Ik keur dit gedrag niet goed en we hebben er ruzie over. Stel ik mij nu aan?
Alle reacties Link kopieren
quote:Notebook schreef op 28 februari 2010 @ 21:28:

Pardon? Een applicatie voor de telefoon voor een onzichtbare inbox? WTF! Kun je dat uitleggen Wilma?Dat betekend dat hij niet wil dat TO zijn smsjes (per ongeluk) leest.
Autopsies tonen onomstotelijk de injectieschade aan.
Alle reacties Link kopieren
Jaja, dat snap ik. Maar ik wil dat TO uitlegt waarom die jongen dat op zijn telefoon heeft. Krijg er een unheimisch gevoel bij. Zou zo'n jongen nooit willen of kunnen vertrouwen.
Alle reacties Link kopieren
Is bij mij ook gebeurd. Het was niks, het was niks. Maar uiteindelijk stopte ik onze relatie vanwege dat oh zo onschuldige contact en een week later zat hij al bij haar, was het toch meer dan een onschuldige vriendin. Mijn punt is dus, ook al is hij er open over.. als hij voor jou een grens overschrijdt, zou ik maar eens hard gaan nadenken over jullie relatie. Ik vind het respectloos... Als hij zo nodig aandacht nodig heeft van het andere geslacht, is hij nog niet klaar voor een relatie.
Alle reacties Link kopieren
Sneu als je zo'n behoefte hebt aan aandacht en dat je daarnaar handelt terwijl je partner daar niet van gecharmeerd is. En dan ook nog eens op herhaling En als klap op de vuurpijl ook nog een onzichtbare inbox... Nog nooit van gehoord trouwens. Dat soort mogelijkheden vind ik eng - het wordt de liefhebber allemaal ook wel erg makkelijk gemaakt.



Als ik wil weten hoe iemand heeft geslapen, dan ben ik verliefd. Anders interesseert het me geen reet hoe iemand heeft geslapen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Lizzl schreef op 28 februari 2010 @ 22:26:

En als klap op de vuurpijl ook nog een onzichtbare inbox... Nog nooit van gehoord trouwens. Dat soort mogelijkheden vind ik eng - het wordt de liefhebber allemaal ook wel erg makkelijk gemaakt.

Net als die second love site...



quote:Als ik wil weten hoe iemand heeft geslapen, dan ben ik verliefd. Anders interesseert het me geen reet hoe iemand heeft geslapen.Amen...
Alle reacties Link kopieren
Spreekt hij ook met haar af precies als jij niet mee kunt vanwege andere verplichtingen of dingen?

Ken jij haar uberhaupt wel op een normale manier?



Mijn ex had daar ook zo'n houtje van en natuurlijk helemaal onschuldig, maar hijzelf was zo voorbij aan het gaan dat het voor mij wel kwetsend was.

Maar het viel onder het mom, niet zeuren moet kunnen.

Pff,.. het heeft me heel wat slapeloze nachten gekost.

En uiteindelijk een van de aanleidignen voor het einde van onze relatie. Het gat inderdaad om respect en de wil om voor je partner te zorgen.
..popcorn?
Alle reacties Link kopieren
quote:Jaja007 schreef op 28 februari 2010 @ 22:16:

[...]





Dat betekend dat hij niet wil dat TO zijn smsjes (per ongeluk) leest.Ik denk dat Notebook dat ook wel begrijpt. Maar dat ze nog nooit van zo'n app heeft gehoord. Ik trouwens ook niet.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind niet dat jij je aanstelt. Als het allemaal zo oppervlakkig is en zo weinig voorstelt, waarom gaat je partner er dan mee door als jij er zo'n moeite mee hebt?
Alle reacties Link kopieren
Mijn aller-eerste vriendje deed dit ook. Hij (21) smste voortdurend met de zestien jarige dochter van zijn baas, dat was toch zo'n leuk, gezellig meisje. En ze zag er altijd zo leuk uit.

Ik vond dat toen ook niet leuk. Maar die hele man bleek ook echt helemaal niet leuk te zijn en totáál niet bij me te passen. Ik heb het uitgemaakt. Beste beslissing ooit.

Ik vind jouw vriend ook niet zo heel leuk klinken eigenlijk.
De Wet van Wuiles: hoe langer de OP, hoe kleiner de kans op een duurzame relatie.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou dit ook niet pikken. Wat een onzin om 3 à 4 smsjes per dag te moeten versturen aan iemand en ook nog te msn'en. Nu ben ik het ook niet van mijn vriend gewend moet ik zeggen: hij heeft daar helemaal niks mee (sms/ msn).

Maar het gaat gewoon om het contact met haar en het feit dat hij jouw wens hierin totaal negeert, hij toont geen respect voor je.

Zijn jullie al lang bij elkaar? Consequenties eraan verbinden, zou voor mij enkel betekenen: 'Als onze relatie je lief is, maak je de juiste keuze'. Doet hij dat niet, dan ben ik er klaar mee. Ik toon respect voor de ander, dat vraag ik andersom ook. En als hij dat niet kan/ wil, houdt het op.
Only dead fish go with the flow
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het nogal respectlos vanje vriend.

trouwens ook naar dat meisje toe. Als duidelijk is dat zij verliefd is, vind ik het nogal wreed om die verliefdheid te voeden, door zelfs valentijnskaarten te sturen, terwijl hij nog gewoon gezellig bij jou is.

Dat is iemand valse hoop geven alleen omdat je je eigen ego een beetje wilt opvijzelen met die aandacht.



Mogelijkheid twee is dat hij verliefd op haar is en wel iets met haar wil.



Hoe dan ook: jij hebt je grens aangegeven, en knnelijk is door smssen met dat meisje belangrijker voor hem dan het feit dat het jou kwetst. Hij vindt dat ie niks fout doet, en weigert rekening te houden met jouw gevoelens.



Misschien ben jij inmiddels extreem jaloers en is hij jouw gezuer over inzage zo zat dat ie weigert, Misschien is er echt iets te verbergen voor hem. In ieder geval is er behoorlijk wat mis in jullie vertrouwen en wederzijds respect. Lijkt me een heel goede reden om je relatie te heroverwegen.

Ik zou zeggen dat hij kan kiezen: of hij stopt met smssen met haar, of jullie relatie is over. En dan ook de daad bij het woord voegen.
Mijn ervaring is dat je dondersgoed aanvoelt dat iets niet klopt. Een persoon die echt betrouwbaar is straalt dat uit.



Al ben je zelf nog zo jaloers en niet te vertrouwen.. 'deep down' is het weldegelijk bekend.
Alle reacties Link kopieren
sommige mensen projecteren hun eigen onzekerheden en hun verleden op een nieuwe partner, en zijn zo bang dat ze dat deep down stemmetje niet horen of verkeerd interpreteren.

En dan wordt je jaloezie juist een selffulfilling prophecy.



Ooit had ik een vriendje dat erg onzeker was. Hij was er kennelijk van overtuigd dat ik hem wel zopu belazeren, omdat ie zich niet kon voorstellen dat Ik hem leuk vond. En zo begon hij met wantrouwen en achterdocht. waardoor hij mijn mail checkte, mij aan een kruisverhoor onderwierp als ik ergens alleen heen geweest was, of dat nu college was of een sportwedstrijd of wat dan ook. Waarna er ook nog eens 3 dagen silent treatment volgde, als ik toch het lef had een avond met vriendinnen door te brengen, of als ik een mail had van een mannelijke studiegenoot. Uiteindelijk was het door zijn houding ook overal gezelliger dan thuis, en uiteindelijk uiteindelijk werd ik verliefd op een ander en verliet ik onzekere man. Natuurlijk kan hij nu beweren dat hij "deep down"dus gelijk had, maar ik zie het meer als een foute wisselwerking en het slechte in elkaar naar boven halen.



Hoe dan ook, een relatie zonder vertrouwen en respect is gedoemd te mislukken. Of het terecht is of niet dat je je vriend niet vertrouwd, schadelijk is het sowieso.
Mijn vriend heeft ook veel vriendinnen, maar ik heb nog nooit meegemaakt dat hij drie of vier keer per dag smst en ook nog zit te msnen met een meisje. Het klinkt alsof je vriend het leuk vind dat dat meisje zoveel aandacht aan hem besteed en het eigenlijk niet zo belangrijk vind wat jij daarvan denkt.

Vind hij het leuk om even alleen met jou te zijn of zit hij dan weer gelijk met haar te smsen? Als het zo is, moet je je toch af gaan vragen of hij echt wel zo leuk is.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind niet zozeer het feit dat hij met een meisje sms't zorgelijk, maar het feit dat hij er geheimzinnig over doet en er niet over wil praten. Dat is voor mij een teken dat iemand iets te verbergen heeft. En dat betekent meestal niet veel goeds.
Alle reacties Link kopieren
Veel van de reacties herken ik wel. Ik heb hem wel eens gevraagd hoe hij het zou vinden als ik dit zou doen. Daar geeft hij dan geen antwoord op.



Ik heb inmiddels verteld dat ik stiekem in zijn telefoon heb gekeken. Hij was natuurlijk erg boos. Ik voel me hier ook schuldig over maar ik heb er geen spijt van. Dan moet hij zelf hier maar open en eerlijk over zijn. Een vriendin van me geeft me gelijk!



Ik zal het onderwerp vanavond nog eens aanhaken.....

IK ben in elk geval blij om te horen dat het niet gek is dat ik met dit gevoel zit. Af en toe heb ik het gevoel een jaloerse bitch te zijn....



Overigs zijn we 4,5 jaar samen en gaat het verder goed tussen ons. We hebben vrijwel alleen ruzie om andere vrouwen.....
Alle reacties Link kopieren
Sommige mensen kunnen gewoon niet zonder aandacht van andere vrouwen. Ik zou toch een gesprek met hem hebben over gevoel van eigenwaarde, zelfbeeld en hoe belangrijk hij het vind dat anderen hem leuk vinden. Hoewel deze smsjes in mijn ogen niet zo extreem zijn kan ik me goed voorstellen dat zijn eerdere geheimzinnigheid en nu weer niet bepaald open gedrag vragen oproepen. Dat zou ik ook hebben. (Ik ben zelf polyamoureus, maar ik zou het alsnog heel raar vinden als iemand zo geheimzinnig deed en ben van mening dat als je monogaam bent dat een beetje op t randje is).



Ik zou het erg vermoeiend vinden als iemand steeds zo op het randje aandacht wil van andere vrouwen, ookal zou hij niet echt vreemdgaan. Het ondermijnt je relatie en geeft een constant gevoel van twijfel. Ik zou het ook heel onaantrekkelijk vinden aan iemand, zo'n behoefte, het straalt zoveel onzekerheid en afhankelijkheid uit. Emotionele onvolwassenheid...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven