Onbereikbare man

15-07-2008 18:34 43 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo forumsters,



Heb even jullie advies nodig, kom er zelf (en mn vrrienden) niet uit.



Ik heb al jaren een magneet voor onbereikbare mannen, in de zin van geen relatie kunnen of willen. Nu heb ik sinds een week of 5 een heel leuk contact met iemand op Paiq die wel openstaat voor een relatie (voorzichtig hoeraatje), maar soms compleet van de aardbodem lijkt verdwenen (voorzichtig alarmbelletje dus).



Al vanaf de eerste chat stuurde hij aan op een date. Ik ben daarin voorzichtig/terughoudend, ben niet zon datehopper en mn laatste date was best wel heftig en dat wilde ik eerst voor mezelf afsluiten. Hij begreep dat, maar gaf wel te kennen dat hij niet zon chatter is en niet maandenlang op een date ging wachten. Zn goed recht natuurlijk. Ons contact was/is echter heel leuk, er is overduidelijk een klik. We wisselden ook onze nummers uit, en nadat hij paar dagen in t buitenland was geweest voor zn werk, stuurde ik hem op een zaterdag een smsje, die pas op zondagavond bezorgd werd. Op zondagmiddag sprak ik hem op paiq en vroeg of hij problemem met zn foon had (toen was smsje dus nog onderweg), hij deed beetje vaag naar mijn idee, maar kwam er op neer dat hij 2 mobiele nrs. had, 1 werk en 1 prive, en dat hij zn prive foon vaak uit had 'omdat hij anders gek werd'. Ok, plausibele verklaring, maar waarom prive foon ook uit in weekend als ie niet werkt?

Op een gegeven moment zou hij voor week naar buitenland en daarna zouden we gaan afspreken. Die week werd steeds langer en mn smsje werd weer niet bezorgd. Ook was ie niet online.Uiteindelijk weer contact op paiq (op zondagmiddag van het weekend waarin we zouden afspreken), b'ness trip had week langer geduurd, al die tijd (2 weken dus) had ie zn prive foon uit.



Omdat ik m toch heel leuk vond en hij mij natuurlijk geen verantwoording verschuldigd is, hebben we afgelopen zaterdag gedate. Hij had maar paar uur, maar maakte wel een hele rit voor mij van 1,5 uur (hij wilde geen week langer wachten). Heel positief en we hadden echt een topdate. Klik was er ook in real life en hij maakte in die paar uur al plannen voor vervolgdates (uit eten, festival etc.). Ook gezoend btw.

's Avonds smste hij nog 2x dat ie het heel gezellig had gevonden en zich verheugde op vervolg. Ik smste hem zo.middag met vraag hoe zn za.avond was (concert). Dit smsje is net uurtje geleden bezorgd...dus meer dan 2 dagen onderweg geweest. Nog geen reactie, maar dat vind ik niet erg.



Ik heb zon raar onderbuikgevoel dat ie toch nog samenwoont of zo. Volgens hem is zn relatie 3 maanden geleden verbroken, zij is weggegaan en hij zit nog in het huis wat te koop staat. Emotioneel is hij er overheen, alleen zakelijk moet het dus nog worden afgewikkeld. Zn ex is niet blij met de situatie en wil naar hem terug. Hij is mede-eigenaar van een bedrijf, werkt veel en hard en veel in het buitenland dus. In ons contact tot nu toe vind ik hem onpeilbaar en onvoorspelbaar, maar dat maakt t ook wel weer spannend en grappig (want zo is hij, ook in het echt).



Oh ja, ik vroeg hem natuurlijk op de date wel naar die onbereikbaarheid (op grappige manier), hij zegt alleen dat ie gek wordt van de (prive) foon, maar gaat dan snel over op iets anders. Ik kan me voorstellen dat je tijdens werk je privefoon uitzet, maar in de weekenden en 's avonds?



Wat denken jullie hiervan?



....toch langer verhaal dan ik dacht.....



Alvast bedankt voor jullie reacties!



Btw, ik ben 42, hij is 37, en ik ben dus geen puberaal meisje meer dat zit te wachten op een telefoontje/smsje, zit alleen met dat onderbuikgevoel.....Het kan zijn dat zn ex m belaagt, maar dat kun je dan toch gewoon zeggen, lijkt mij...



Xenia
Alle reacties Link kopieren
Sorry je zegt dat je 42 bent maar zo komt dat niet over op mij.

Het is niet mijn bedoeling om je te beledigen maar lees je post nog eens door, lijkt wel geschreven door een tiener met veel onzekerheden.
Alle reacties Link kopieren
Hmz...zo zonder verdere informatie over wat er wel leuk is aan hem zou ik vooral héél erg luisteren naar je onderbuikgevoel!



1 smsje dat een keertje een dag later aankomt kan gebeuren, maar 3 achter elkaar? Sorry....gaat er bij mij niet in. Je kunt je telefoon trouwens zo instellen dat je kunt zien wanneer je sms bezorgd is he? Het is maar een ideetje



Alle andere signalen daar nog bij.... ik zeg: Luisteren naar je onderbuik! Jammer maar helaas....
Alle reacties Link kopieren
quote:Xenia66 schreef op 15 juli 2008 @ 18:34:

maar soms compleet van de aardbodem lijkt verdwenen (voorzichtig alarmbelletje dus).

Een voorzichtige alarmbel...?
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij heeft hij.... óf een relatie..... óf hij is getrouwd...............
Alle reacties Link kopieren
Eensch met prinses...

Das hier geen voorzichtig belletje hoor...



Das een heel carrilon aan bellen hier!!!



Want ik denk, naief misschien, maar als ie je echt heel heel leuk vind, dan zet tie zeker zijn telefoon niet 3 dagen uit!
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
quote:Summerdance schreef op 15 juli 2008 @ 18:52:



Want ik denk, naief misschien, maar als ie je echt heel heel leuk vind, dan zet tie zeker zijn telefoon niet 3 dagen uit!Precies! (en nee, dat is niet naief..maar reeel )
Alle reacties Link kopieren
quote:zusuki schreef op 15 juli 2008 @ 18:51:

Volgens mij heeft hij.... óf een relatie..... óf hij is getrouwd...............Ja, óf hij heeft een echtgenote, of een vriendin, dat zou ook nog kunnen...
Alle reacties Link kopieren
Dank jullie voor de reacties! De eerste x dat ik m meldde dat ik het allemaal heel vaag vond, zei ie dat ie t jammer vond dat ik t zo voelde, maar dat er geen reden toch achterdocht was. Ik heb hem toen even links laten liggen, totdat hij een week later terugkwam.



Ik kan op mn telefoon ook zien wanneer sms bezorgd wordt, nu dus 2,5 dag later, vorige keer 2 weken....(toen ie dus in buitenland zat) en daarvoor 2 a 3 dagen.



Nee, zusenzo, ik ben niet onzeker en vind dat ik mij niet gedraag als een puber. Wel zie ik vaak eerst t goede in mensen en kan ik soms naief zijn. In t algemeen kloppen mn onderbuikgevoelens wel (anders zou ik hier wel meer gepost hebben) en ben ik een sterke vrouw. Nu ook hoor, maar voel dat er iets niet klopt, maar kan er mn vinger niet opleggen.
Alle reacties Link kopieren
Ok, maar zo een man, daar loop je toch met een boog om heen zeker met al die onderbuikgevoelens.



Zonde van je tijd en je energie, die je gebruikt om je druk te maken.

Je opent er zelfs een topic voor.
Alle reacties Link kopieren
Ja zusenzo, dat doen we allemaal als we bij ons volle verstand zijn......en soms, heel soms laat juist DAT volle verstand ond even in de steek en komt ze hier advies vragen



Mag toch best?



(euhmm Xenia, ga je nog afspreken met deze meneer, nee toch zeker?)
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Even voor de duide!ijkheid, ik hoef geen dagelijks contact met hem hoor! Had ook niet verwacht dat ik binnen paar dagen na de date iets van hem zou horen. Vind alleen dat uitzetten van de telefoon vaag.



Hij zegt wel dat ie heel druk is en ik heb ook een bedrijf gehad, dus kan daar ver in meegaan...maar tot bepaalde grens dan. Dat ie mij niet leuk genoeg vindt, kan ook zijn natuurliijk, maar hij is net zo direct als ik ben en als hij dat niet had gevonden, was hij na kwartier al weggegaan en had ie niet allerlei plannen gemaakt voor vervolgdate. En nogmaals, dit hoeft ie voor mij niet binnen 3 dagen te bevestigen.



Ik denk dat jullie gelijk hebben hoor, zit nog in relatie of woont nog samen met ex. Als dit mocht blijken, ben ik blij dat het bij zoenen is gebleven!
Alle reacties Link kopieren
Je bent een vrouw,en wij vrouwen hebben een extra zintuig in de onderbuik als er iets niet klopt,dus wees verstandig en luister er na,kun je een andere vriendin niet laten reageren onder een andere naam op Paiq?Misschien reageert hij daar ook wel op,weet je gelijk of je gevoel klopt!!!!!
kijk altijd wat je hebt en niet wat je niet hebt...
Alle reacties Link kopieren
quote:Xenia66 schreef op 15 juli 2008 @ 18:59:

maar voel dat er iets niet klopt, maar kan er mn vinger niet opleggen.



Dat komt vanzelf. helaas spreek ik uit ervaring en heb ik ook meerdere signalen genegeerd. Uiteindelijk kom je er wel achter als het echt allemaal niet klopt. Wel pijnlijk maar goed.



En wat ik denk over je verhaal?

Dit klopt niet....totaal niet. Zoals al eerder is gezegd als hij je echt heel erg leuk zou vinden zou hij zijn telefoon wel checken. Ik denk ook dat hij of meerdere scharrels heeft....of een vriendin/ vrouw.



Ik hoop dat wij allemaal ongelijk hebben maar ik verwacht dat niet.
Alle reacties Link kopieren
Xenia: Je valt in de valkuil die bijna elke vrouw wel één of meerdere keren intrapt. Je gaat excuses voor hem bedenken. Misschien wel dit of misschien wel dat. Het feit blijft dat hij niet bereikbaar is. En dat is op zijn minst gezegd raar. Dat hij als hij in het buitenland wat slechter bereikbaar is.. soit...dat kan. Maar zoals Summerdance eerder al zei: Als hij je echt leuk vindt, dan staat zijn telefoon wel aan. Of reageert hij in ieder geval op mailtjes.



Echt waar!
Alle reacties Link kopieren
Op paiq is hij ook al dagen offline, zodra hij online komt spreekt ie met mij (het is bijv. niet zo dat hij uren online is als ik er niet ben, dit is heel simpel na te gaan). Emailadressen hebben we niet uitgewisseld, omdat hij meteen al aankondigde dat hij niet van virtueel praten hield, maar ging voor real life.



Frusterende is gewoon dat ik eindelijk eens iemand echt leuk vond, hij geen onenitestand zocht of los-vast, geen bindingsangst.......grrrr als ie vanavond online komt, gaat ie eraan.



Dank jullie wel voor het luisteren en de adviezen!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een regel: als een verklaring niet echt logisch is, dan klopt ie niet. Dat is wat jij "vaag" noemt. "Anders word ik gek". Vaker zo'n zwak argument gehoord, dat is echt zwak hoor, je moet al haast een populaire filmster zijn, word je gek van je telefoontjes... Dat voel je zelf ook wel aan, dat dat een heel vage reden is.



Niet echt logisch (ook 's avonds en 's nachts aan het werk?), als je verliefd bent, wil je graag zien of je lover berichtjes heeft achtergelaten.



Niet echt logisch= verzonnen. Verzonnen= iets te verbergen.

Eenvoudige optelsom.

Vraag even door, of hij de telefoon niet op kan nemen, omdat er nog een vrouw is.
Alle reacties Link kopieren
Helemaaaal eens met iedereen, alarmbellen, wegwezen nu t nog kan.
Alle reacties Link kopieren
Waarom geen mailadressen en computercontact? Hij is bang dat hij betrapt wordt door vrouw/vriendin.



Mijn man zat ook heel vaak in het buitenland, maar smsjes komen direct aan hoor. Net als in Ned. Heel vaag allemaal...
...
Alle reacties Link kopieren
Sorry...weer zo'n excuus dus. Ik geef geen mailadres want ik ga alleen voor real live. (ik lees: paiq is niet na te checken door partner en mail wel).



En vanavond gaat hij eraan...tja...ik zou zeggen luister naar je gevoel en laat je niet inpakken. Maar hem direct afserveren is misschien ook niet nodig? Wel kan je op de man af vragen (bijvoorbeeld volgende date bij hem thuis op een dag en tijdstip dat jij voorstelt) en je niet af laten schepen met vage antwoorden lijkt me goed. Die alarmbellen zijn er niet voor niks!



En als jullie zo'n leuke date gehad hebben, kan je hem toch ook gewoon bellen ipv wachten tot hij online is?
Alle reacties Link kopieren
Queenie, hij zegt niet dat smsjes niet aankomen, maar zn telefoon staat gewoon uit (zowel in buitenland als in Ned.). Wel gaf hij 1x vaag excuus over dode batterij of zo. Maar toen ik expliciet er naar vroeg was het dus 'anders word ik gek" Idd bitter and sweet net of ie een hele fanclub had....Ook raar van mijzelf dat ik niet verder vroeg, maar wilde de korte dae niet zo beladen maken.



Tja, ikke1971, ben wel iemand van nog een kans geven hoor, en ga t - mocht ik m ooit nog spreken - het op de man af vragen of ik verwijs m naar dit topic. Bellen kan niet, telefoon staat weer uit :-0



Slowly slowly valt alles nu wel samen hoor, ga bepaalde opmerkingen in ander daglicht plaatsen. Mn normaliter goed werkende voelsprieten hebben me even in de steek gelaten.
Alle reacties Link kopieren
Als je beste vriendin dit verhaal aan je zou vertellen .. wat voor raad zou je haar dan geven ?
Alle reacties Link kopieren
Xenia... al eens gegoogled op zijn voor en achternaam ? Hyves e.d ???



Misschien kan je zo wat meer over hem te weten te komen (bv dat ie kids heeft , nog samenwoont etc etc )
Alle reacties Link kopieren
Hoi Vleermuis, ik weet t hoor...iemand anders raad geven is altijd veel makkelijker. Ken alleen zn voornaam en die is redelijk algemeen. Tja....vaaaaaaaaaaaaaaaag. Ga hem zo proberen sms te sturen met vraag of ie nog online komt omdat ik een interessant voorstel heb of iets dergelijks, Maar kans is 99% dat zn foon nog steeds uit staat....



Dank je wel voor je tips iig!
Alle reacties Link kopieren
BaS, DAT vind ik nog eens een mooie regel:

Niet echt logisch = verzonnen!



Die ga ik onthouden



En Ikke, ik denk ook dat je gelijk hebt, ik geef geen mailadres want mail is te checken.



En even for the record, ik heb een tijdje gedate met een nederlandse filmster (ieks dat klinkt heel erg raar ineens) en die had gewoon altijd zijn telefoon aanstaan.
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven