Raar...

07-07-2012 22:31 132 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Ik vind net in de geschiedenis van de computer een chatsite, die gister is bezocht. Ik wa niet thuis ten tijde van het bezoek van die site, en ik was nieuwsgierig dus ik klikte erop.



Blijkt er nog ingelogd te zijn, en zie ik in de mailbox allemaal mailtjes van 'kom maar prive chatten' tot uitwisseling van mailadressen.

En wat me zorgen baart: het email adres blijkt dus de voorletter, de achternaam en het geboortejaar van mijn man te hebben, maar t is geen mailadres dat ik ken.



Hij ontkent alles, zegt de site en het emailadres niet te kennen, en hij lijkt echt oprecht, maar het klopt niet, hoe kan dit anders op de computer komen?



Wat moet ik hiermee?
Alle reacties Link kopieren
quote:ikeakastje schreef op 07 juli 2012 @ 23:33:

Ik heb gedaan wat roodhaarr zei, dus naar die email account gaan en doorgeven dat t wachtwoord vergeten was, en toen bleek idd dat het mailadres gekoppeld was aan zijn gewone mailadres.



Er staan weinig recente mailtjes in, alleen dat er gister op chatten.nl is ingelogd.

En in 2010 er er veel contact met een zekere Anita geweest, maar er blijkt dat er alleen gemsnt is (zij wil niet Skypen)



Mijn man ontkent alles, en ik weet even niet wat ik nu moet doen. Ik geloof gewoon echt niet dat hij zo goed kan liegen.



En weglopen of wegsturen is nu gewoon geen optie, ik ben net, na 2 jaar pijn moeite en mmm zwanger :(



T is allemaal wat veel voor nu, ik kok er later wel op terug, ik ga nu slapenAls je dat niet gelooft is er niks aan de hand.
Alle reacties Link kopieren
"De fout ingaan" wordt hier gezegd. Wanneer beseffen we nu eindelijk eens met zn allen dat monogamie niet bestaat???? En dat wil niet zeggen dat iemand fysiek vreemd moet gaan, maar idd chatsites, webcams etc..ach ach..wees blij dat dat t alleen is.



Ik wil hier niet de betweter uithangen, maar geloof me: mannen zijn NIET trouw. Echt niet. Als ze er goed uit zien gaan ze fysiek vreemd, als ze er minder goed uitzien zijn er tegenwoordig ook legio mogelijkheden via internet etc.

Net hoe zijn "mogelijkheden" zijn, zoals ik al zei.

Denk je nou echt dat een man zijn hele leven opgewonden raakt van jou? En met "jou" bedoel ik de vrouw van die man in het algemeen? NEE. Dat is een fabel. Mannen zoeken altijd weer iets nieuws. Berust daar nou een keer in, dat scheelt echt veel zorgen. En als je relatie verder goed is, let it go.



Eerlijk gezegd vind ik het soms bijna aandoenlijk hoe vrouwen hier zo verbolgen reageren op zoiets. Ik heb dan echt zoiets van: ach schatje..maar wat dacht je dán?
Alle reacties Link kopieren
Marsepeintje, dat is jouw visie.

Ik ga zelf niet vreemd en weet zeker dat mijn man dat ook niet doet. Niet fysiek, niet digitaal.
Alle reacties Link kopieren
Keep on dreaming geheimtaal. Prima, misschien ook beter dat je er niet bij stilstaat dat het wel degelijk gebeurt of kan gebeuren. Zo erg is het immers niet, als je relatie verder goed zit (seksueel en mentaal).
Alle reacties Link kopieren
quote:Marsepeintje schreef op 07 juli 2012 @ 23:36:

Hierbij weer bewezen wat ik altijd al zeg: monogame relaties bestaan niet. Weer een zwaluw gezien. Dus is het nu lente.
Alle reacties Link kopieren
quote:Whympysinger schreef op 07 juli 2012 @ 23:51:

[...]

Weer een zwaluw gezien. Dus is het nu lente.Ik ben hier te dom voor, sorry. Wat bedoel je?
Alle reacties Link kopieren
quote:Marsepeintje schreef op 07 juli 2012 @ 23:51:

Keep on dreaming geheimtaal. Prima, misschien ook beter dat je er niet bij stilstaat dat het wel degelijk gebeurt of kan gebeuren. Zo erg is het immers niet, als je relatie verder goed zit (seksueel en mentaal).





Keep on dreaming?



Ik vind dat jij heel wantrouwend bent wat betreft vreemdgaan. Niet iedere man gaat vreemd.
Alle reacties Link kopieren
quote:Marsepeintje schreef op 07 juli 2012 @ 23:53:

[...]



Ik ben hier te dom voor, sorry. Wat bedoel je?



Ik bedoel dat je uit (weer) een man die (mogelijk) niet monogaam is, niet mag afleiden dat alle mannen niet monogaam zijn.



Ze bestaan wel degelijk, monogame mannen.
Alle reacties Link kopieren
quote:zimaja schreef op 07 juli 2012 @ 23:43:

Denk niet dat hij persee vreemd gaat. Mannen kunnen ook heel suf zijn, beetje opzoek naar spanning, maar eigenlijk ook nog heel dol op jou. Teminste dat denk ik dan.... Misschien kan hij uiteindelijk aangeven wat hij mist in de relatie en dan kunnen jullie daar aan werken? Of neem ik het nu te veel voor de 'dader' op? Ik ben nogal vergevingsgezind zelf en geloof ook niet dat 100% monogamie bestaat. Daar naar streven is mooi maar soms kan je ook 'bijna' de fout in gaan en hopelijk ben jij er op tijd achter gekomen. Misschien zitten jullie over 6 mnd gezellig samen te chatten nu je zwanger bent zal dit wel extra heftig voor je zijn! Maar het komt vast goed!!!Eigenlijk helemaal met deze post eens!
Alle reacties Link kopieren
Sorry geheimtaal, ik heb te veel gezien in mijn leven. Dat is het misschien. Mannen die echt het toonbeeld van fatsoen lijken die na t werk even langs een afwerkplek rijden (ook gay afwerkplekken), langs een straathoer rijden om even gepijpt te worden, achter de webcam zitten etc. Mannen die even met jou mee naar huis willen om daarna weer rustig bij het vrouwtje in bed te stappen, bouwvakkers die voor t werk even bij je langs willen komen en zo kan ik nog wel even doorgaan. En allemaal hebben ze een vrouw thuis die zich van de prins geen kwaad weet. Ja, ik ben wantrouwend. Maar niet verbitterd. Omdat ik ook weet dat dit blijkbaar iets is wat mensen (mannen) willen terwijl de maatschappij ons in het keurslijf van monogamie dwingt. Maar waarom in vredesnaam? Omdat we ons daar zo goed bij voelen? Als we met z'n allen onderkennen dat het grootste deel van de mannen "vreemd gaat", dan is het probleem opgelost denk ik. Het hoeft in principe namelijk helemaal niets af te doen aan je relatie als je partner eens door een ander bevredigd wordt. Het is onze eigen "bezitterigheid", dat wij vinden dat die persoon alleen met ons fysiek contact mag hebben, die dit in de weg staat en die ons derhalve ongelukkig maakt.
Alle reacties Link kopieren
Oh marsepeintje, ik geloof ook echt wel dat er veel mensenvreemdgaan. Maar ik geloof niet dat het grootste deel van de mannen dat doen.
Alle reacties Link kopieren
Om je man nou gelijk de deur uit te zetten... dan zouden een hoop vrouwen dat nu kunnen doen denk ik, als je kijkt hoeveel gebonden mannen op die sites ronddwalen...



Enne... marsepeintje, vrouwen gaan ook vreemd hoor, is niet speciaal voorbehouden aan mannen.
Alle reacties Link kopieren
quote:geheimtaal schreef op 08 juli 2012 @ 00:03:

Oh marsepeintje, ik geloof ook echt wel dat er veel mensenvreemdgaan. Maar ik geloof niet dat het grootste deel van de mannen dat doen.Daarin verschillen wij dan van mening. Ik denk dat 80% van de mannen het wel doet en een schamele 20% niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:lila01 schreef op 08 juli 2012 @ 00:04:

Om je man nou gelijk de deur uit te zetten... dan zouden een hoop vrouwen dat nu kunnen doen denk ik, als je kijkt hoeveel gebonden mannen op die sites ronddwalen...



Enne... geheimtaal, vrouwen gaan ook vreemd hoor, is niet speciaal voorbehouden aan mannen.Dat zeg ik toch ook? Ik wet wel dat er vrouwen zijn die vreemdgaan.
Alle reacties Link kopieren
sorry, ik bedoelde marsepeintje.
Alle reacties Link kopieren
quote:Marsepeintje schreef op 08 juli 2012 @ 00:05:

[...]





Daarin verschillen wij dan van mening. Ik denk dat 80% van de mannen het wel doet en een schamele 20% niet.Oke, dan verschillen we inderdaad van mening. Ik denk namelijk dat het eerder andersom is 80 % is monogaam, 20% gaat vreemd.
Alle reacties Link kopieren
Je man liegt dat het gedrukt staat, zoveel is zeker.

Ik zou er een verdomd goed gesprek aan wagen. En dan vooral over het liegen.
Alle reacties Link kopieren
Vrouwen gaan op een andere manier vreemd. Veelal met mannen die ze kennen. Mannen gaan puur vreemd voor de lust, naar hoeren, (gay) afwerkplekken, zichzelf bevredigen achter de webcam etc. Bij vrouwen heeft het veelal meer met emotie te maken en met een sleur in de relatie. Een man kan de mooiste vrouw hebben met de beste seks, de drang naar andere vrouwen (of andere vormen van seks) blijft altijd aanwezig. De vraag is of hij er iets mee doet, en veel mannen doen er uiteindelijk toch echt iets mee.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben het overigens wel met marsepeintje eens dat het veel meer gebeurt dan een heleboel mensen willen geloven. Welcome to the real world.
Alle reacties Link kopieren
quote:Marsepeintje schreef op 08 juli 2012 @ 00:08:

Bij vrouwen heeft het veelal meer met emotie te maken en met een sleur in de relatie. Hier ben ik het niet helemaal met je eens, ook bij veel mannen speelt dit (het zijn net echte mensen ). En natuurlijk is er ook een groep die voor platte seks gaat, dat dan wel weer.
Alle reacties Link kopieren
Mijn visie op vreemdgaan is dat er verschillende categorien mannen zijn:

1) mannen die er bewust op uit zijn om vreemd te gaan voor de spanning/sex.

2) mannen die vreemdgaan als de kans zich voordoet en die kans dan met beide handen aanpakken.

3) mannen die oprecht verliefd worden op een ander.

4) en de klungels die eigenlijk wel willen maar nooit durfen en dus een beetje aanlummelen op internet voor wat extra spanning...



Denk dat de man van TO tot categorie 4 behoord. Niks echts kwaads van intentie...



En kom op mensen, natuurlijk heeft ieder mens in een langdurige relatie met tijd en wijlen behoefte aan spanning, aandacht, kriebels, etc van een andere dan de persoon die je dav in dag uit meemaakt. Niet te voorkomen. Ik streef naar een monogaam huwelijk maar realiseer me echt dat ook mijn mam vreemd kan gaan en als dat dan alleen voor de sex zou zijn geweest zal ik hem echt niet direct de deur wijzen. Verliefdheid is pijnlijker natuurlijk. En als hij is internetsex gehad zou hebben online zou ik wel jaloers zijn en willen dat hij daar eerlijk in is, maar dan kijk en geniet ik wel mee
Alle reacties Link kopieren
Maar vrouwen kunnen net zo goed voor platte seks gaan .
Alle reacties Link kopieren
En vrouwen idem hoor... Die kunnen er ook wat van
Alle reacties Link kopieren
Mijn vriend is een soort 4, maar dan vindt ie chatten teveel werk en helpt ie zichzelf gewoon met porn.
Alle reacties Link kopieren
Lila01, misschien zal het bij mannen ook spelen (emotie, sleur). Maar feit blijft toch dat mannen seksueel echt anders in elkaar zitten dan vrouwen, Niet voor niets zijn er honderden pornoblaadjes op de markt die gretig "aftrek"vinden (goeie woordkeuze..:-). Ooit is eens het equivalent van de Playboy voor vrouwen op de markt gebracht: een totale mislukking. Dat zegt ook wel iets. Vrouwen gaan vaak vreemd om de aandacht, het gevoel hebben nog mooi te zijn, of ze worden echt gek/verliefd op iemand anders. Bij mannen is het echt vaak puur en alleen fysiek, lusten botvieren. Niet voor niets dat je dark rooms en cruising area's voor vnl de homoscene hebt. Homomannen zitten seksueel qua lusten echt niet zo anders in elkaar dan heteromannen hoor, alleen het zijn de vrouwen die in de heterowereld de "rem" er nog enigszins op zetten. Laat mannen met mannen los en je krijgt dus darkrooms, waarbij het niet eens uitmaakt wíe je pijpt, als je maar pijpt of gepijpt wordt. Dat is bij vrouwen vrijwel ondenkbaar. Of de dames van lichte zeden, soms uitgemergeld van de heroine, waar mannen toch nog even overheen willen. Dat zegt iets essentieels over, in het algemeen, de manier waarop een man seksueel in elkaar zit. En nee, heus niet elke man zal vreemd gaan, maar er gebeurt echt meer dan je denkt inderdaad en de nogal naieve wijze waarop sommige vrouwen reageren op het vreemdgaan of de chatsessies van hun man etc. blijft mij echt verbazen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven