Reageren op e-mail ?

02-12-2008 12:08 84 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,

Graag zou ik advies willen over het volgende:



Enige maanden geleden heb ik een e-mail van iemand ontvangen (op mijn werk mail). Hierin stond dat hij mij een leuke vrouw vind en erg vrolijk van me wordt als hij me ziet! Ik kende de afzender niet en heb daar dus ook niet op gereageerd. (er lopen immers gekken genoeg rond op deze wereld)



Maar nu ben ik er dus gister achter gekomen wie die e-mail gestuurd heeft en het is me toch een leuke vent! Maarja wat nu!

Ik vind het zo raar om nu nog te reageren op een e-mail van ruim 3 maanden geleden.



Wat zouden jullie doen? En waarom stuurd iemand zo'n e-mail?
Dapper van je Puck dat je gereageerd hebt!

Ben wel onwijs nieuwsgierig wat er nu gaat gebeuren en ook ik ga je topic volgen.

Succes!
Alle reacties Link kopieren
Wat een geweldig spannend verhaal! Ben benieuwd of ie nu reageerd!



Blijf je topic volgen! :-)
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen, nou ik heb gelijk al mijn mail doorgespit, maar helaas, niets van hem terug ontvangen



Vind het toch wel jammer, maarja ik heb ook bijna 3 maanden gewacht met reageren...



Als ik iets van hem hoor, dan laat ik het jullie natuurlijk gelijk weten
Alle reacties Link kopieren
Misschien moet je 3 maanden geduld hebben, net zoals hij dat heeft moeten hebben
Alle reacties Link kopieren
kijk, als hij nu gelijk zou reageren...zou het iets te happig overkomen misschien...misschien schrijft hij nu wel op een mannen-viva-forum...heb een mailtje gestuurd...krijg ik na 3 maanden (!!!) een reactie...wat moet ik nu doen?



dan zal hij wel reacties krijgen van....niet gelijk wat terugsturen, dan lijk je veeel te desperate....



zo stel ik me dat iig voor



heel veel succes en love is in the air whoooohooooo
Alle reacties Link kopieren
quote:puck1979 schreef op 02 december 2008 @ 15:28:

[...]





Via mijn werk, de mail is ook naar ons algemene e-mail adres gestuurd!



Ik vind dit een hele rare manier om iemand iets te laten weten.

Ik zou er niet op ingaan. Iemand die je echt leuk vindt haalt niet zo'n grap uit zodat het hele bedrijf er van af weet. En misschien is de mail wel van zijn pc, maar heeft hij hem niet geschreven maar een van zijn collega's voor de grap of zo...als hij je echt leuk vind zijn er discretere manieren om dat te laten weten.
Alle reacties Link kopieren
Hoe is dit verlopen?? ben benieuwd
Ik ben ook wel benieuwd. Maar gezien het feit dat Puck niet meer heeft gepost, vermoed ik dat ze geen mail terug heeft ontvangen. Hoewel ik hoop dat ze nu leuk met hem uit eten is ofzo
Alle reacties Link kopieren
quote:Naski schreef op 12 december 2008 @ 17:21:

Ik ben ook wel benieuwd. Maar gezien het feit dat Puck niet meer heeft gepost, vermoed ik dat ze geen mail terug heeft ontvangen. Hoewel ik hoop dat ze nu leuk met hem uit eten is ofzo Jaah dat hoop ik ook

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven