Singles Unite: deel 4!!

zaterdag 21 november 2020 om 10:37
Het is de perfecte break-up en zegt alles over wederzijds respect. Prettig ook dat je er een nieuwe vriendschap aan over hebt gehouden.Qiyara schreef: ↑21-11-2020 06:18Nou het gekke is, mijn verdriet heeft niks met hem te maken. Voel dat het er los van staat, ik noem het ldvd omdat het echt rouwen is. Het heeft van alles in gang gezet wat blijkbaar gezien wil worden nu. Het is fijn dat ik het los van ex kan zien, daardoor kan ik m'n pijn zelf oppakken en er dichtbij zijn zonder het te willen projecteren.
Wel mis ik hem, maar we appen af en toe, gewoon gezellig en fijn. Dat wordt wel een vriendschap, ik hou van hem als mens
Sta volledig achter m'n keuze dat het uit is. Dus ik heb geen verhaal meer die ik kan/wil afsteken
Dat stuk van ex is wel geheeld. Het gaat veel dieper dan dat.
Het is haast fijn dat je nu de kans hebt om oud zeer weg te werken. Dat ruimt lekker op!


zaterdag 21 november 2020 om 10:38
zaterdag 21 november 2020 om 10:38
Hij stond ook op mijn lijst. Ga er dit weekend lekker voor zitten.
Baby it is cold outside...
Ik heb alles in huis voor het weekend dus alleen voor de hond nog naar buiten.
Op verandering hopen zonder er zelf iets voor te doen, is als op een treinstation wachten op een boot

zaterdag 21 november 2020 om 10:40
Het is zeker spannend maar dat went meestal vrij snel. Tenzij je je draai echt niet kunt vinden. Ik hoop dat het je veel gaat brengen.Datertje schreef: ↑21-11-2020 07:16Dank jullie voor de felicitaties.
Ja klopt Julus weer een stapje dichterbij mijn doel. Ik heb er enorm zin in, maar ik vind het ook spannend. Een nieuwe groep en nieuwe collegae en een nieuwe functie.
Woensdag vertel ik het mijn collegae op mijn huidige groep.
Nu ga ik enorm genieten van mijn weekend samen met mijn pluizige viervoeter.
Al lekker gaan lopen met je pluizige haarbal?
Ik moet even gniffelen. Ik heb allerlei gekke namen voor mijn hond die ik vaak naar hem roep.
Wandelende kliko, stinkende pikkedief etc.
zaterdag 21 november 2020 om 10:42

zaterdag 21 november 2020 om 10:42
Sabieh's verjaardagstour, klinkt goed!Sabbieehhhh schreef: ↑21-11-2020 09:51Hiii, ik lees ook even bij.
Tom: knuffel!
Datertje gefeliciteerd!
Julus: neem nou toch eens netflixje mist alle leuke films en series zo. Of je doet net zo illegaal als ik en neemt popcorn time. Heb je alles wat er te vinden is wel ong op 1 pagina.
Mijn verjaardag vier weekend gaat van start hier. Dus op pad met vriendin 1, wijntjes met vriendin 2 en 3 en dan morgen mn ouders op bezoek
Geniet er lekker van.
Ik ga eens kijken of ik er nog iets bij wil. Misschien als ik V helemaal uitgespeeld heb.



zaterdag 21 november 2020 om 10:45
Bloos. Ik ben in shock dat ik iets zinnigs zeg


zaterdag 21 november 2020 om 10:46
Met kerst is het wel leuk misschien ja..maar om nou in je eentje naar die feelgood films te gaan zitten kijken..vanavond weer voetbal op tv en de komende 3 weekenden nog F1..







zaterdag 21 november 2020 om 10:52
Heb je geen vrienden, buren of kennissen met Netflix waar je mee kan liften Julus? Met hun account inloggen, mogen ze op jouw videoland ofzo?
Mijn ex en mijn ex-schoonzus liften mee op mijn Netflix account..ik heb de duurste omdat ik een 4k tv heb en dus ook 4k beeld zien af en toe..en dan krijg je ook meteen simlultane 4 inlogs erbij..dus.
Mijn ex en mijn ex-schoonzus liften mee op mijn Netflix account..ik heb de duurste omdat ik een 4k tv heb en dus ook 4k beeld zien af en toe..en dan krijg je ook meteen simlultane 4 inlogs erbij..dus.

zaterdag 21 november 2020 om 10:56
Huishouden?
Ik heb geslapen tot 10. Zit nu hier te lezen en wil zo nog even de krant digitaal doorbladeren.
Dan eens douchen en wasje draaien.
Wat boodschappen. . twijfel nog over morgen of vandaag. ....en dan Queens gambit
Zie ik morgen wel of ik zin heb te stofzuigen.
Ik doe altijd dingen als ik mij stoor of visite krijg of gewoon in mijn hoofd.
Heel erg.
Maar altijd netjes hier. . best wel.. redelijk

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in
