weer ruzie om kat

07-07-2010 20:08 168 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wederom dikke ruzie in huis met mijn vriend omdat hij een kattehaar in zijn eten vond.eentje! een kleintje! Dit is al de zoveelst keer dat hij ruzie maakt over mijn kat.

Ik heb al veel aangepast in huis.kat heef tnu een vaste slaapplek , mocht vroeger zelf keizen waar hij sliep. Kat komt nooit meer in de woonkamer etc. Ik houdt alles netjes schoon en nog wordt hij boos. Nu dreigt hij met stoppen met de relatie of kat weg. ik ben net zwanger dus zt gigantisch in de stress nu.



Graag jullie advies!
quote:Poeszie schreef op 07 juli 2010 @ 20:17:

Je past je zo erg op hem aan dat je hem ruim baan geeft om te blijven zeuren. Hoe meer hij zeurt, hoe meer jij je best doet. Kan me dus best voorstellen dat hij door blijft gaan met zeuren, want dan blijf jij steeds meer je best doen. Tot je het echt niet meer weet.



Misschien is het handig om je grens te stellen:

Luister schat, ik heb alles ondernomen, nu wordt het tijd dat jij accepteert dat de kat er is. Accepteren betekent ook dat je niet steeds door blijft gaan met zeiken. Want dat zeiken lost kennelijk niets op. Het is ZIJN probleem dat hij problemen heeft met de kat. Hij is namelijk zelf verantwoordelijk voor het feit dat hij met de kat heeft ingestemd.Helemaal mee eens.
Alle reacties Link kopieren
quote:mylenevalerie schreef op 07 juli 2010 @ 20:26:

Geen tijd gehad om alle reacties te lezen of geschiedenis, maar wat onredelijk. Dat kan gewoon gebeuren. Geloof dat ik het ook niet zou weten waarderen als mijn katten niet mee in de huiskamer mochten.



Hoe gaat hij doen als jullie kind iets groter is en alles vies maakt en evt. ...... nou ja, je snapt wel wat ik bedoel. Mensen die zo onredelijk zijn zou ik niet mee samen kunnen leven. Nu is het een kattenhaartje, en straks van jullie kind?



Nou deze reactie alleen maar op de OP, maar ik zou echt uit mijn plaat gaan.Ik zou het erg onsmakelijk vinden om een kattenhaar in m'n eten aan te treffen. Een kat in huis hoeft toch niet te leiden tot een haar in het eten? Of is dat niet te voorkomen?
@wuiles

Ik probeer dat soort dingen ook altijd te voorkomen, maar soms zit er bijv een verdwaalde haar aan je mouw oid en gebeurt het toch een keer.
quote:wuiles schreef op 07 juli 2010 @ 20:34:

[...]





Ik zou het erg onsmakelijk vinden om een kattenhaar in m'n eten aan te treffen. Een kat in huis hoeft toch niet te leiden tot een haar in het eten? Of is dat niet te voorkomen?Soms gebeurt dat Wuiles. Een kat heeft namelijk erg veel haartjes. En soms komt er ook wel eens één op een theedoek terecht en vervolgens op een bord.
TO: waarom ben je in de vredesnaam zwanger geworden van deze man? Met alle issues die er al speelden?



Ik begrijp zoiets niet.
Alle reacties Link kopieren
in februari ging het ook al lekker tussen jullie, een liefdesbaby lost alles op? Meid, het wordt echt alleen maar erger. Hij zal zich nog veel en veel meer gaan ergeren, aan jouw kraamtranen, aan het gejank van de baby etc. Deze meneer gedraagt zich niet liefdevol gezien je eerdere topic en deze post. Wat ga jij nu doen?
Alle reacties Link kopieren
Blondie, wat wil je nu eigenlijk van ons? In eerdere topics die je hebt aangemaakt wordt al duidelijk gezegd dat het gedrag van deze man niet helemaal spoort en nu ben je zwanger van hem.

Geloof me, deze man zal altijd iets vinden om te zeuren. Nu is het een kattenhaar, straks wordt hij boos omdat jullie (en op dat moment jouw) kind te hard of te lang huilt waar hij geen zin in heeft.

Wat wil jij?
Alle reacties Link kopieren
quote:wuiles schreef op 07 juli 2010 @ 20:34:

[...]





Ik zou het erg onsmakelijk vinden om een kattenhaar in m'n eten aan te treffen. Een kat in huis hoeft toch niet te leiden tot een haar in het eten? Of is dat niet te voorkomen?Zelf rui ik ook wel eens. En dan vind ik ook haren van mezelf hier en daar. Heb er een schurft hekel aan maar kan er niets tegen doen. Dat is ook zo met huisdieren. Soms gebeurt dat gewoon.
Waarom, waarom, WAAROM ben je zwanger geworden van deze man??
Alle reacties Link kopieren
quote:wuiles schreef op 07 juli 2010 @ 20:34:

[...]





Ik zou het erg onsmakelijk vinden om een kattenhaar in m'n eten aan te treffen. Een kat in huis hoeft toch niet te leiden tot een haar in het eten? Of is dat niet te voorkomen?



Uiteraard is het onsmakelijk, maar wij verliezen ook haren, met koken doe ik normaal mijn haar helemaal in een staart en een doek erom, maar het kan altijd gebeuren. Ik vind als het een keertje gebeurd thuis dat je niet meteen een concequentie eraan hoeft te hangen van kat eruit of ik eruit.



Lees mijn andere posting, hij zal nog veel vieze dingen meemaken met zijn kind, dus ik denk dat hij gewoon even normaal moet doen.



En nee, ik heb nog geen tijd gehad om andere topics over hun te lezen maar ik denk genoeg te weten lezen dat deze nare meneer voor meer gezeik gaat leveren.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
quote:Kastanjez schreef op 07 juli 2010 @ 20:48:

Waarom, waarom, WAAROM ben je zwanger geworden van deze man??Ja, dat is de one million dollar question.
Alle reacties Link kopieren
Pleur die vent de deur uit. Het is toch van de zotte dat jouw kat de woonkamer niet meer in mag?

Wat doet hij met jou, als hij een haar vind van jou?
Erik is de Mol en HPL de Lul.
Alle reacties Link kopieren
Weg met zo'n man!



En geef je lieve kat een extra knuffel.
Alle reacties Link kopieren
De vraag waarom ze zwanger is geworden is niet meer zo relevant. Baby komt, het is zoals het is. Bovendien is het nou niet echt constructief voor TO, die toch al in de rats zit, om zo op haar in te hakken.
quote:twinkeling schreef op 07 juli 2010 @ 20:57:

De vraag waarom ze zwanger is geworden is niet meer zo relevant. Baby komt, het is zoals het is. Bovendien is het nou niet echt constructief voor TO, die toch al in de rats zit, om zo op haar in te hakken.In vorige topics heeft ze (wat ik me herinner) ook echt constructieve tips gehad. Beetje jammer als je dan een paar maanden later zo'n topic als dit onder ogen krijgt. Ik denk dat de meeste forummers het niet eens rot bedoelen, maar oprecht hopen dat TO eindelijk haar ogen eens opent en in ieder geval voor haar kind dan het beste kiest.
Qwertu lijkt wel een glazen bol gehad te hebben toen ze reageerde in je topic van november 2009 TO. Je vriend heeft inderdaad steeds meer van je geeist en jij hebt eraan toegegeven.



Ik mag hopen dat je met je kat de streep trekt en vriend duidelijk maakt dat hij nu aan de beurt is om water bij de wijn te doen. In een relatie moet je wel eens een compromis sluiten namelijk. Maar dat is iets wat hij niet kan.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ikbenanoniem schreef op 07 juli 2010 @ 20:38:

TO: waarom ben je in de vredesnaam zwanger geworden van deze man? Met alle issues die er al speelden?



Ik begrijp zoiets niet.





Dit vroeg ik me al af na het lezen van de OP, en na het lezen onder het loepje, vraag ik me dit helemaal af.

Ik denk dat je veel beter af bent zonder deze man. Soms moet jij dingen accepteren, soms zal hij dat moeten doen. Nooit altijd 1 iemand. Jullie hebben absoluut geen gelijkwaardige relatie, zo kun je geen kindje opvoeden. Ik denk echt dat jij en jouw kindje en jouw kat, beter af zijn zonder deze man.
quote:twinkeling schreef op 07 juli 2010 @ 20:57:

De vraag waarom ze zwanger is geworden is niet meer zo relevant. Baby komt, het is zoals het is. Bovendien is het nou niet echt constructief voor TO, die toch al in de rats zit, om zo op haar in te hakken.

Het is in zover relevant wat TO haar gedachten waren bij deze zwangerschap. Moet de baby een lijmmiddel zijn? Hoopt ze dat met een kind de "betere kant" van haar vriend naar voren komt? Wat was het motief. Waarom koos ze ervoor om in een turbulente relatie zwanger te raken. Of was het geen keuze en is het gewoon gebeurd.



Die vriend probeert nu misbruik te maken van het feit dat TO zwanger is om zijn positie te versterken. Vandaar het ultimatum hij of de kat. Ik vermoed dat TO al gekeken heeft naar mogelijkheden om een nieuw huis te zoeken voor de kat.



Als ze dat doet, is dat een nieuwe stap nog dieper in het moeras van een ongelijkwaardige relatie.
Alle reacties Link kopieren
Tja, een kattenhaar in mijn eten zou ik ook niet waarderen als extra ingredient, maar de reactie van je vriend vind ik ver beneden peil.

En dat hij, terwijl je ook nog eens zwanger bent, dreigt om de relatie te stoppen vind ik al helemaal van de zotten. Zegt heel veel over hoe hij er in staat en als hij reden ziet om vanwege een kat de relatie te verbreken, dan is de relatie niet heel veel meer waard!



En probeer niet al teveel te stressen, blondie..dat voelt je kindje, hoe klein, ook. Probeer jezelf rustig te houden.
Alle reacties Link kopieren
En ik beloof je, als hij weg is, kun je weer lekker jezelf zijn en zelf je regels bepalen, heerlijk! Niets is zo vermoeiend als de hele tijd op je tenen te moeten lopen.
Alle reacties Link kopieren
-
anoniem_23018 wijzigde dit bericht op 28-09-2010 23:32
Reden: -
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ik heb niet alle reacties gelezen (dus wellicht mosterd), maar zelf heb ik er een hekel aan om zo voor de keuze gesteld te worden.



Een ex heeft me ook ooit eens voor de keuze gesteld. We hadden nog maar 3 maanden met elkaar. Hij was het niet eens met iets wat ik wou gaan doen en stelde me voor de keuze.



Ik heb mijn keuze gemaakt, en sindsdien mag hij zichzelf mijn EX noemen... Ik red het ook prima zonder hem. Net zoals jij het ook prima zonder hem zult redden.
I'm not lazy
I'm on energy saving mode
Alle reacties Link kopieren
Wat een loser die vent van je! En hoe moet ik het voor mij zien dat je een 16-jarige kat opeens niet meer toelaat in de huiskamer? Zit dat beestje ergens opgesloten (keuken/slaapkamer/hal)? Echt...daar was bij mij de stekker er al uitgegaan hoor, een diertje van 16 jaar oud....wat een stakker die vriend van je.
Klinkt niet als een aanwinst, die vent. Zeker niet nadat ik 2 oude topics van je heb gelezen. Wat DOE je nog bij deze jongen? Het is nogal een dwingelandje...
Alle reacties Link kopieren
quote:Sam32 schreef op 07 juli 2010 @ 20:57:

Weg met zo'n man!



En geef je lieve kat een extra knuffel.Zo is het!
Wegens grote belangstelling ben ik momenteel verminderd beschikbaar. Dit kan tijdelijk zijn.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven