Woedeaanval

22-04-2009 15:35 69 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal



Sinds een tijdje heb ik een relatie en behalve wat meningsverschillen loopt het best. Hij zit niet helemaal lekker in zijn vel en heeft soms wat gedragsstemmingen maar daar kunnen we altijd wel over praten. Tot vanochtend. Gisteravond liep het al niet heel lekker. Hij let namelijk erg op mijn gedrag en gaat dat analyseren en ik vind dat vaak vervelend en sla dan dicht. We zouden vandaag wat leuks gaan doen maar er kwam weer een soort van discussie en ik wilde dat wegpraten. Toen ontplofte hij. Hij gooide met allerlei spullen door het huis, mijn tas en kleding vlogen door de kamer en hij duwde me. Ik probeerde hem nog gerust te stellen maar ik moest weg van hem en zo snel mogelijk...hen nog nooit zoveel haat in iemands ogen gezien. Ik ben hier ontzettend van geschrokken, zit nog te trillen. Wat moet ik nu? Ik heb zoiets van wegwezen, klaar. Hebben meerdere mensen hier ervaring mee? Waarom doet iemand zoiets?
Alle reacties Link kopieren
Goed zo! Nu volhouden!
Alle reacties Link kopieren
Goede beslissing meis
Alle reacties Link kopieren
Idd knap van je! Je komt tenminste voor jezelf op! Blijf maar zoveel mogelijk uit zijn buurt!
quote:Yvon22 schreef op 22 april 2009 @ 18:04:

Hoi Rupsje, vanaf juni vorig jaar was het echt serieus. Twompie, het zou kunnen omdat als we wel vaker iets hadden hij met excuus e.d. kwam maar nu dus niet. Nog niets gehoord. Eerste reactie van mij is belachelijk,maar hoop dat het het zo blijft. Maakt het makkelijker. Wat is jouw theorie eigenlijk Twompie waarom iemand zoiets doet?

Ik zal morgen weer posten. Fijne avond allen!



Daarvoor weet ik niet genoeg over hem en jullie situatie.

Misschien is er sprake van een enorme angst je te verliezen waardoor drang om je te bezitten. Daarom de controle/jaloers gedrag en een wanhoops poging veel indruk bij je te maken door te schreeuwen en te duwen. Angst inboezemen, afdwingen dat je van hem bent, van hem houdt en van niemand anders.



Ach misschien gebruikt hij buiten jou om wel drugs en zitten we er helemaal naast. Blijft voor ons en zelfs voor jou als direct betrokkene toch gissen.



Wat vooral belangrijk is, is dat je heel helder hebt dat dit niet iets is wat helemaal om zal slaan, nooit meer zal gebeuren jullie komende 40-jarig huwelijk. Dit is een bepaald type man die misschien met gesprekstherapie beter kan gaan functioneren maar daar moet jij niet op gaan zitten wachten.



Je bent jong en hebt geen kinderen samen, geen koophuis samen (toch?), geen enorm verleden samen.

Zo snel mogelijk heel duidelijk aangeven dat er geen enkele mogelijkheid tot verzoening is.. ook niet een beetje. Grote afstand nemen, voorkomen dat je hem het idee geeft dat hij je met "stalken" terug kan krijgen. Rustig en duidelijk aangeven dat dit voor jou geen enkele kans kan krijgen, wens hem het beste en een goede toekomst en ga weg.
Alle reacties Link kopieren
Hoe gaat het nu Yvon? We zijn een dag verder, je hebt er een nachtje over geslapen. Hoe voel je je?
Alle reacties Link kopieren
Hi Yvon,



Ik wilde even zeggen dat ik het hartstikke goed vindt dat je hebt besloten er een punt achter te zetten. Geloof me, zo'n man verandert niet. Het wordt alleen maar erger. Het constante analyseren van jouw gedrag is inderdaad een soort hersenspoelen. Ik heb ook zo'n relatie gehad en al heel snel wist ik helemaal niet meer wie ik was. Ik wist niet meer wat ik vond, dacht, gezegd had etc. En alles was altijd mijn schuld. Je moet het gevaar van dergelijke manipulatie niet onderschatten, want voor je het weet ben je jezelf helemaal kwijt. En, zoals iemand zo treffend schreef, dan word je op een gegeven moment wakker in het ziekenhuis.
Alle reacties Link kopieren
Hallo weer! Ik heb goed geslapen. Vandaag voel ik me onrustig en wat zenuwachtig. Heb ook niets meer van hem gehoord. Vind dat belachelijk maar het zal beter zijn. Nu voel ik me alsof het inderdaad allemaal aan mij ligt maar ik weet wel beter. Hij blowt af en toe...mede doordat hij niet lekker in zijn vel zit en daar hebben we ook discussies over gehad. Wat moet ik met zo´n kerel? Niets dus, maar het doet me wel pijn dat het op zo´n manier moet eindigen. Ik had op zijn minst duizend excusesberichten verwacht...
Alle reacties Link kopieren
Hoi Yvon,



Heb net even je stukkie gelezen, en denk dat je een heel wijs besluit hebt genomen! Wat je omschreef van je EX (!) geeft mij rillingen, en zijn volgens mij een voorteken van veel meer ellende in de toekomst. Idd wegwezen dus..zoals je gelukkig hebt besloten. Zoals eerder al werd gezegd : vertrouw op je intuitie!!!

Fijn dat je goed hebt geslapen...wat maakt je onrustig? Hebben jullie nog bepaalde zaken af te wikkelen samen? Wonen jullie (half om half) samen? Huis gekocht? Of ben je vertrokken met je spullen en that's it?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb er ook de rillingen van gekregen. Wat me onrustig maakt is dat ik niets hoor maar aan de andere kant vind ik dat ook prettig. Ben wat in de war. Is dit echt gebeurd? Dat soort dingen. Ik merk wel dat ik er met mijn gevoel verder wel klaar mee ben. Het gevoel bekruipt me dat dit stilte voor de storm is maar misschien zit ik wel helemaal verkeerd.
Alle reacties Link kopieren
Er zijn verder weinig praktische zaken af te handelen dus dat is wel erg prettig. Het enige is dus dat ik dit een plekje moet geven.
Alle reacties Link kopieren
quote:Yvon22 schreef op 23 april 2009 @ 13:56:

Er zijn verder weinig praktische zaken af te handelen dus dat is wel erg prettig. Het enige is dus dat ik dit een plekje moet geven.Het is inderdaad fijn dat jullie geen huis hoeven te verkopen/verdelen enz. Het zal wel een tijdje duren voor je het hebt verwerkt. Misschien helpt het om het als een les voor de volgende keer te zien? Om eens goed na te denken wat jouw grenzen zijn en wat je acceptabel vindt in een relatie en wat niet. Veel sterkte.
Alle reacties Link kopieren
Yvonn hoe is het ermee? Hebben jullie nog kontakt gehad? Sterk gebleven en blijf je achter je beslissing staan?
Alle reacties Link kopieren
Excuus niet alles helemaal doorgelezen maar heeft die man misschien professionele hulp nodig??

Het is wel makkelijk om te roepen wegwezen en uiteraard hoef jij je nooit zo te laten behandelen!

Maar enig idee hoe het komt?

Wie weet hoe eenzaam hij zich voelt en weet hij geen raad met zijn problemen/gedachten??

Zou hij er voor open staan (voor hulp) zodat jullie relatie voortgezet kan worden op den duur?

Uiteraard moet hij het dan wel bij zichzelf zoeken en niet jou de schuld geven.

Kijk dat je weg bent is prima, gevaar moet je niet opzoeken maar ik vraag me altijd wel af hoe iemad zo diep gezonken kan zijn.....

Een gezond en gelukkig mens doet dit soort dingen niet zou ik denken.

In ieder geval heel veel sterkte meis en pas wel op jezelf!!
Alle reacties Link kopieren
Dat is weer eens een hele andere kijk sweety32. Ik heb zelf ook het idee dat die mensen niet helemaal sporen maar denk ook dat ze niet makkelijk benaderbaar zijn om hulp aan te raden.



Hoe gaat het er nu mee Yvon? Ik wou dat mijn buuv ook zo sterk was. Heb laatst 112 moeten bellen. Krijg nog de kriebels als ik ergens gebonk of woordenwisseling, etc hoor. Brrr
Alle reacties Link kopieren
Ik wil hem niet verdedigen en vind het gedrag echt not done. Maar ik kan zelf ook heel agressief worden. Bij mij komt dat door problemen met emotieregulatie. Ik heb mezelf inmiddels onder controle (helaas moest het eerst volledig uit de hand lopen eer ik echt met heel mijn wezen wilde en kon veranderen).



Als ik toch iets vol opkomen en ik vermoed dat dat weleens uit kan draaien op agressief gedrag, dan tel ik tot tien (of 10000), loop ik weg of neem ik een kalmeringspil.



Als hij niet zijn gedrag wil analyseren en beseft dat 'ie niet normaal bezig is (understatement), dan kan ik je het forumcredo aanraden:



RUN, FORREST RUN!!
Alle reacties Link kopieren
Lieve allemaal



Het kan beter. Heb afgelopen dagen even voor mezelf gekozen. Boeken gelezen, films gekeken en kan moeilijk in slaap komen, ben wat verdrietig. Daar komt bij dat ik niets meer heb gehoord, wat ik moeilijk kan begrijpen. Zoek zelf ook geen contact, lijkt me beter. Zoveel spullen liggen er ook niet van mij dat is nu niet van belang. Ik maak me zorgen om hem, dat gevoel speelt nu. Sweety, fijn dat je hier hebt gepost. Hij heeft ook hulp nodig, zeker. Ik denk dat ie daar te eigenwijs voor is. Hij zit met zoveel dingen. Alleen de actie ontbreekt. Nu denk ik wel dat die woede niet zozeer voor mij was maar meer zijn eigen frustraties. Bij mij speelt het dat ik me niet wil laten ondersneeuwen voor hem en dat ik moet opkomen voor mezelf. Daarom dat ik nu hard ben. Maar toch de vraag van haat hij me nu? Heb ik zo weinig betekend voor hem? Gaat ie geen gekke dingen doen? Wat zouden jullie doen?
Alle reacties Link kopieren
Zeker niet aan jezelf gaan twijfelen, Yvonne. Je hebt de juiste beslissing genomen. Jij kan hem niet ''redden'' noch veranderen, dat moet ie zelf willen. Focus nu op je zelf, dat is al moeilijk zat.

Hij is met z'n agressieve gedrag echt te ver gegaan, hij heeft inderdaad een probleem, maar jij bent niet de persoon die dat nu op moet gaan lossen. Juist jij niet. Eventuele hulp moet dus echt uit een andere hoek komen.



Hij zal nl. elke strohalm aangrijpen om de schuld bij jou neer te leggen. Want jij hebt 't uitgelokt etc. Hij zal met een heel arsenaal aan smoezen komen. Dat hij hulp nodig heeft staat buiten kijf, maar even niet van jou maar van professionals. Het is gewoon klaar, hij heeft een grens overschreden. Sterkte meid, want het blijft moeilijk.
Alle reacties Link kopieren
Dat is ook zo. Ik moet ook beseffen dat het klaar is, kost tijd. Wel erg prettig dat ik hier mijn zwaktes kan posten. Helpt me erg!
Alle reacties Link kopieren
Wanneer je in zo'n situatie duidelijke haat in zijn ogen ziet dan is alles al gezegd.

Sterkte Yvon
wees jezelf, er zijn genoeg anderen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven