Escorte worden: de realiteit

23-01-2014 18:39 261 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Ik weet dat er al forums bestaan over betaalde seks en starten als escorte, maar deze zijn niet meer zo up to date. Daarom open ik dus een nieuw forum.



Ik ben net afgestudeerd en woon sinds enkele maanden noodgedwongen weer thuis. Omdat ik nu geen relatie meer heb, overweeg ik om eindelijk (!) de stap te zetten naar werken als escorte. Ik heb zaterdag een gesprek met iemand van een bureau. Ik wil dit eigenlijk al jaren doen, ben gek op seks en ben avontuurlijk aangelegd op dit vlak, dus het zou wel bij me passen.



Even voor de duidelijkheid; reacties uit moraliteit hoef ik niet. Ik ben 25 en weet heel goed wat ik wil in mijn leven. Ik vraag me gewoon af wat de realiteit inhoudt:



- Is het echt zo erg met vernederingen en lelijke mannen? Want uiteraard komt er een hoop arrogantie en "waar voor hun geld" bij kijken (zo realistisch ben ik wel)

-Iemand een idee hoe dit zit in België met inkomsten en zwartwerk?

- Ervaringen, anekdotes, tips,...



Alvast bedankt!!!

Tessa
Alle reacties Link kopieren
Als je het zo graag wil doen en al langer over denkt te gaan doen , doe het dan gewoon en ondervind het zelf , iedereen ervaart het anders , kan je hier een topic gaan openen voor ervaringen maar daar schiet je niks mee op , buiten dat hoop dat je meteen kapt bij de eerste klant al , want je zou dood ongelukkig om worden en in de toekomst zou je heel veel spijt van hebben , morel of niet doe het niet !! Zonde van zo een jonge meid en je verleden zou je je hele leven achter volgen ! Dus hup ga en normale baan zoeken bereik je veel meer op lange termijn !
Alle reacties Link kopieren
Denk je niet dat je de zin in seks gaat verliezen?



Ik ben dol op koekjes maar na een rol koekjes heb ik ook geen zin meer...
De term: "help" in caps-lock als topic-titel is over het algemeen omgekeerd evenredig aan de ernst van het betreffende probleem.
Alle reacties Link kopieren
hoi Tessa.



Misschien kan dit je helpen http://nandalove.nl/. Een blog van een escort/webcam/telefoonsex meisje.



Ze schrijft ook over de hevige concurrentie. Je bent nl niet de enige die niet aan een baan kan komen en besluit dit te gaan doen.



In ieder geval succes!
Alle reacties Link kopieren
quote:apollonia1974 schreef op 24 januari 2014 @ 09:24:

Tessa. Wat jij je goed moet afvragen voordat je het gesprek met het buro aangaat is waar je grenzen liggen. Wat je wel en niet wil doen. Arabische en Aziaten zijn niet altijd leukste klanten laat je over hen extra informeren. Een vriendin van mij is escort. Het klinkt makkelijk maar dat is het niet. Ze verdiend bakken met geld soms rond de 5000 per week en krijgt daarnaast heel veel kado van haar klanten. Ze gaat soms ook mee op zakenreis en daar verdiend ze het meeste mee.

Ze heeft een coach waar ze veel mee praat dat raad ik jou ook aan. Hou verder rekening met je uiterlijk vertoon als je niet werkt. Ik kwam er bij mijn vriendin achter omdat ze plotseling een Cartier om haar pols had en een handtas van 6000 euro bij zich droeg. Doe het niet zelfstandig maar sluit je aan bij een buro. Daar wordt qua klandizie het kaf al van het koren gescheiden en het is voor jou veiliger.

Veel succes!Dankjewel. Idd bedoeling is niet om dure levensstijl te gaan aanmeten.Dat is heel verdacht. Bedankt voor je tip van de coach!
Alle reacties Link kopieren
quote:missstardust schreef op 24 januari 2014 @ 09:25:

Ik zou in ieder geval beginnen met stoppen het "escorte" te noemen.Verschil BE - NL. Maar als jij het liever hebt, zal ik het escort noemen
Alle reacties Link kopieren
quote:ellka schreef op 24 januari 2014 @ 09:56:

hoi Tessa.



Misschien kan dit je helpen http://nandalove.nl/. Een blog van een escort/webcam/telefoonsex meisje.



Ze schrijft ook over de hevige concurrentie. Je bent nl niet de enige die niet aan een baan kan komen en besluit dit te gaan doen.



In ieder geval succes!Dankje, leest vlot!
Alle reacties Link kopieren
Wat Appollonia zegt idd.



Ik word wel een beetje moe van de pek met veren hier op het forum. Ik vind het ook geen slimme keuze van TO.



Het is wel zo dat een beetje slimme escort haar geld niet verdient met op haar rug liggen voor 100 man per week want dan kan je net zo goed op de wallen gaan staan.

Het geld zit met name in de langere afspraken, mee gaan op reis en het begeleiden van bepaalde zaken. Sommige afspraken gaan idd maar om 1 ding en daar draait het vaak uiteindelijk ook op uit. De meeste escort verdienen goed omdat zij iets meer te bieden hebben dan dat.



Ik denk dat de pek met veren ook komen door de angst dat wellicht de partners van menig vrouw mogelijk stiekem gebruikt maakt van deze service in welke vorm dan. De angst/schaamte en jaloezie is wellicht nog groter indien een man/partner niet alleen zijn kwakie kwijt raakt maar het ook nog eens uren of dagen gezellig heeft met iemand.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
quote:viva-amber schreef op 24 januari 2014 @ 09:08:

[...]

De praktijk.



Ik had nog niet gelezen over jouw ervaringen, viva-amber.

Gelukkig ben je er goed uitgekomen. Voorzover ik dat hier in jouw posts lees.



Maar er zijn veel mannen die betalen voor seks en geen drugs doen of dat opdringen aan een escort. Dus denk niet dat jouw weinige ervaring iets zegt.
laat maar
laat maar
Alle reacties Link kopieren
- Is het echt zo erg met vernederingen en lelijke mannen? Want uiteraard komt er een hoop arrogantie en "waar voor hun geld" bij kijken (zo realistisch ben ik wel)

Nee absoluut niet natuurlijk zijn er ook eikels tussen maar 9 van de 10 zijn hele normale en vriendelijke mannen. Sommigen bewust geen relatie andere wel een vrouw maar hebben niet genoeg aan 1 vrouw. Sommigen doen het stiekem en van andere weet de vrouw het. Maar ook stelletjes die er een 2de vrouw bij willen voor een trio enz enz enz.



-Iemand een idee hoe dit zit in België met inkomsten en zwartwerk?

Tja zwart is mogelijk als je voor jezelf werkt maar dat raad ik je niet aan. Schrijf je in als eenmanszaak en houdt gewoon netjes je administratie bij. Weet niet hoe het in BE is maar in NL krijg je dan ook kilometer vergoeding, kun je BTW van kleding enz aftrekken enz enz enz.



- Ervaringen, anekdotes, tips,...

Opzich is beginnen voor een bureau of in een club wel het beste maar als je eenmaal wegwijs ben in het wereldje ga dan gewoon voor jezelf werken. Bureau`s en clubs buiten je alleen maar uit. Gedwongen prostitutie is verboden behalve in clubs/privehuizen en escort bureau`s



O`ja het is niet slapend rijk worden als je dat denkt (zoals de meeste denken) het is echt keihard werken.

Als je 100 voor een uur rekent lijkt dat veel maar trek daar 32% voor belastingdienst af, condooms, glijmiddel, kleding, kapper, advertentiekosten, tijd die je bezig bent met je advertenties up to date houden, foto shoots (je moet tenslotte regelmatig je advertentie foto`s vernieuwen.



Als je voor een bureau werkt ben je inderdaad wel minder tijd kwijt want adverteren doen hun voor je. Maar dan houdt je wel maar zo`n 40 euro per uur over en ben je verplicht naar elke klant te gaan of je nu wilt of niet.



Als je zelfstandig bent en je hebt een keer een klant waarvan je denkt nooit meer dan sla je hem op als klootzak of arrogant ofzo en dan neem je gewoon niet meer op, bij een bureau heb je gewoon lekker pech gehad want als jij weigert verdient de baas niks



O`ja ik las hier ergens iets over drugs maar dat heb je helemaal zelf in de hand.

Ik ben absoluut drugs vrij en wil niks met drugs te maken hebben.

Ik heb ervaring met prive ontvangst en escort en de keren dat iemand aan de telefoon vroeg of ik ook popers, coke of wiet had zijn op 1 hand te tellen.

En als het mij wordt gevraagd dan hang ik meteen op en sla ik het nummer op.

In het begin zul je vaker die vraag krijgen of misschien zelfs tijdens een date maar als jij duidelijk maakt dat jij daar niet van gediend bent dan is dat heel snel bekent in het wandelaars wereldje.
Alle reacties Link kopieren
quote:iksnapernietsvan2 schreef op 24 januari 2014 @ 10:50:

[...]





Heb je zulke jonge vriendinnen? Of ben je niet van '74?



Als je geen Noorse bent. Een Cartier en een tas van 6.000 Euro... er zijn er maar heel weinig die zoveel verdienen.



74 dan is ze dus 40, dan kun je nog best escort zijn.

Ik heb in een club een collega gehad van 60 en die liep als een speer.

Als die jonge mannen van tussen de 20 en 25 gingen naar haar.

40+ is voor heel veel jonge mannen een droom.
Alle reacties Link kopieren
quote:tessa4friends schreef op 23 januari 2014 @ 22:36:

[...]

En spijt kan ik ook hebben van veel one-night stands, dan is de kans zelfs groter dat ze je de rest van je leven een hoer noemen. Daar ben ik het mee eens. Ik vind een man of vrouw die veel one night stands heeft gehad veel 'erger' dan iemand die er een inkomen mee heeft verdiend waardoor hij/zij geen beroep heeft hoeven doen op een uitkering.
Alle reacties Link kopieren
quote:lislislislis schreef op 24 januari 2014 @ 09:39:

Als je het zo graag wil doen en al langer over denkt te gaan doen , doe het dan gewoon en ondervind het zelf , iedereen ervaart het anders , kan je hier een topic gaan openen voor ervaringen maar daar schiet je niks mee op , buiten dat hoop dat je meteen kapt bij de eerste klant al , want je zou dood ongelukkig om worden en in de toekomst zou je heel veel spijt van hebben , morel of niet doe het niet !! Zonde van zo een jonge meid en je verleden zou je je hele leven achter volgen ! Dus hup ga en normale baan zoeken bereik je veel meer op lange termijn !



En jij hebt die ervaring?

Zo niet erg knap dat je dat weet.



Ik ken heel veel dames uit het wereldje van 20 tot 60 ieder met zijn eigen reden maar niemand die er spijt van heeft.

Ik ken ook dames die het vroeger hebben gedaan en nu huisvrouw zijn of een eigen club hebben en dames die het tijdelijk deden naast hun baan als verpleegster, administratief medewerker en noem maar op.



Ik vindt jou bericht erg onvriendelijk alsof dames uit dit vak minder zijn dan andere.

En hoezoo zoek een normale baan? Wat is hier niet normaal aan? Ik ben gewoon zelfstandig onderneemster, sta netjes ingeschreven, betaal mijn belastingen, gebruik geen drugs, drink geen alchool, heb een man die het accepteert (Nee geen pooier), huisdieren, familie en ik zou nooit meer anders willen.



Overigens komt het vaak als een dame spijt krijgt doordat ze op de verkeerde plek heeft gewerkt en dat komt omdat er nog altijd een taboe op heerst en als je ervaringen vraagt je gelijk te horen krijgt niet doen enz.

En daardoor durven ze het niet meer te vragen.

Terwijl juist vragen stellen en in contact komen met andere dvp`s zo belangrijk is zodat je weet wat een goede werkplek is en wat niet, waar je op moet letten bij heren enz enz enz.
Alle reacties Link kopieren
quote:viva-amber schreef op 24 januari 2014 @ 10:35:



Ik denk dat de pek met veren ook komen door de angst dat wellicht de partners van menig vrouw mogelijk stiekem gebruikt maakt van deze service in welke vorm dan. De angst/schaamte en jaloezie is wellicht nog groter indien een man/partner niet alleen zijn kwakie kwijt raakt maar het ook nog eens uren of dagen gezellig heeft met iemand.



Pffffff, als je hier ergens tegen bent dan is er altijd wel iemand die roept dat dat uit angst is, oid. Onzin.

Dit is niet zo maar een beroep, dit is iets wat je je hele leven kan achtervolgen.
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Anna, jouw ( schoon ) ouders weten het ook ? En - als je die hebt - je kinderen ? Hoe open ben jij over je werk ?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 24 januari 2014 @ 15:59:

Anna, jouw ( schoon ) ouders weten het ook ? En - als je die hebt - je kinderen ? Hoe open ben jij over je werk ?



Ja mijn familie, vrienden, kennisen weten het allemaal.

Je wordt niet ineens een heel ander persoon als je als DVP gaat werken.

Ik ben nogsteeds dezelfde Anna die in de avond graag op de bank zit met een kop thee en CSI aan .

Ik doe dit ook niet omdat ik niks anders kan maar omdat ik niks anders wil.

Ik had een vaste baan maar heb er bewust voor gekozen daarmee te stoppen. (Ik heb ook een HBO diploma opzak en ben dus geen schoolverlater)

Niet omdat ik sexverslaaft ben maar om de mogelijkheden en de vrijheid die dit werkt geeft.



Ik ben waarschijnlijk burgerlijker dan de meeste hier.

Mensen keken mij ook raar aan doen ik de overstap maakte niet omdat ze er een probleem mee hebben maar omdat ze het niet hadden verwacht van zo`n saaie muts. (kijk tijdens het eten zelfs Lingo haha)
Pek en veren? Angst vanwege de eigen partner? Hoe komen jullie er op?



Ik lees vooral reacties waarin gewaarschuwd wordt voor de gevolgen van de keuze. En dat die gevolgen er zijn, mag duidelijk wezen.



Vroeg of laat kom je een foute klant tegen, dat valt niet te vermijden in dat werk. En je reputatie raakt blijvend geschaad, want dit soort acties wordt altijd een keer bekend bij mensen waarvan je liever niet had dat ze het wisten. Een gewone carriere kun je wel vergeten, want wie neemt iemand aan A) met een werkverleden als hoer / B) met een onverklaarbaar gat in haar CV / C) na een leugen die bij controle aan het licht komt. De kans op een leuke partner wordt door dit werk aanzienlijk kleiner en mocht je kinderen krijgen dan worden die ongetwijfeld gepest of buitengesloten omdat ouders van een vriendje de omgang verbieden.



Als je kiest voor de prostitutie, dan maak je die keus niet voor even maar voor de rest van je leven. Het is van invloed op de rest van je werkende en sociale leven.



In dat licht gezien, vind ik het niet raar dat de reacties op dit topic daar op in gaan. Dat wordt niet gevoed door angst, dan wordt gevoed door oprechte bezorgdheid.



En het is prima als je vervolgens alsnog die keuze maakt, maar dan heb je die keuze in elk geval geïnformeerd en weloverwogen gemaakt.
Alle reacties Link kopieren
quote:23 januari 2014 @ 22:41:

[...]





(...) ga me echt niet geven voor een paar honderd euro, want je houd er geen fuck aan over.Jawel, een fuck is juist zo'n beetje het minimale wat je eraan over kunt houden.
Sometimes, I hear my voice, and it's been here, silent all these years (Tori Amos)
Organisatie van prostitutie is strafbaar in België. Je laat je dus in met criminelen. Wil je dat echt?
Alle reacties Link kopieren
Klopt Kadanz: http://www.elfri.be/jurid ... orte-bureau-en-strafrecht
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Helaas heeft NummerZoveel gelijk, maar dat komt vooral door het stigma. Er wordt op prostituees en op mannen die daarnaartoe gaan neergekeken. Dat is volgens mij niet altijd zo geweest.
World of Warcraft: Legion
quote:hans66 schreef op 25 januari 2014 @ 00:15:

Helaas heeft NummerZoveel gelijk, maar dat komt vooral door het stigma. Er wordt op prostituees en op mannen die daarnaartoe gaan neergekeken. Dat is volgens mij niet altijd zo geweest.Volgens mij toch wel, zeker op de prostituees.
Alle reacties Link kopieren
Pff, 250 euro per uur? Er zijn zat beroepen die een stuk leuker, spannender, glamoureuzer, creatiever en uitdagender zijn waarin je bijna evenveel verdient. Word softwareontwikkelaar oid, dan verdien je meer dan dat, loop je niet tegen een houdbaarheidsdatum aan en je kan op een verjaardag of aan het kerstdiner bij je schoonouders nog eens leuk over je werk vertellen ook.
Am Yisrael Chai!
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 24 januari 2014 @ 00:35:

[...]





Dat is ook niet helemaal de bedoeling. Wel dat er op zitten, maar niet met je neus.Tja, helaas bedoelde ik het ook letterlijk...
Ga in therapie!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven