Hij is 14 jr jonger; en heeeeerlijk!

23-07-2008 21:15 4998 berichten
Alle reacties Link kopieren
Tenminste dat vermoed ik, hahaha!!!



Er is nog niets oneerbaars gebeurd, maar deze jongeman maakt nu al ruim een jaar op alle mogelijke manieren duidelijk dat hij mij wel ziet zitten.

Gezien zijn leeftijd en levensfase (student, op het punt voor stage naar het buitenland), en de mijne (happy single, carrierevrouw) is het duidelijk dat we elkaar alleen seksueel interessant vinden.



Zoals ik al zei, er zit 14 jr leeftijdsverschil tussen ons; ik 37, hij 23.



Mijn vriendin vindt "het niet kunnen", ik heb een jaar lang de boot afgehouden, maar denk nu inmiddels "what the heck!"...



Uit nieuwsgierigheid; wat vinden jullie???



(er staat trouwens binnenkort een date gepland...)
Alle reacties Link kopieren
G E I L



Dát ben ik. Al dagen. Zin in. Zo'n zin in hem.

Ik heb gister een waanzinnig hoerige bh gekocht, met string en jarretel gordel. Fel rood. Sloerie kousen erbij en het loeder in mij is wakker als nooit tevoren. Ik zal hem vanavond opwachten in deze outfit. Mijn blonde haren wild. Mijn lippen rood. Rood is de kleur van de liefde/valentijn / porneuw.



Vanavond zal ik hem beminnen met mijn tong, hem liefhebben met mijn kut, hem verleiden met mijn blik en ik zal hem strelen met mijn nagels. Vanavond draait alles om geilheid. Ben ik zijn geile porneau hoer. Is hij mijn geile neuk god. Vanavond is het niet geliefjes en liefjes en romantiek. De romantiek maakt plaats voor dat állerbeste tussen hij en ik. P O R N E A U.



Goodbye, for now loeders. Ik geniet van jullie belevenissen!
DTEEZ!
Alle reacties Link kopieren
Halleluja Djoels... het druipt nu al van mijn schermpje hier.
Alle reacties Link kopieren
OOOOOOHHHH!!!

Wat valt er weer veel te vieren hier!



Mar heeft eindelijk haar post-JBG ontmaagding gehad! En het was teringtyfus lekker!! Maar ja, volgens mij was ze er ook best wel aan toe!



Djoels gaat haar JG zo hard te grazen nemen dat de arme jongen het waarschijnlijk alleen via gebarentaal kan navertellen!



En Nolo gaat morgen zo hard neuken, zo hard schreeuwen, zo hard aan hem zuigen, zo hard haar kut op zijn mond drukken dat ook hij... nouja.. alleen nog via pen en papier kan communiceren!



Ja, het is bijna zover! Tweede Paasdag!



Over Miss T maken wij ons sowieso nooit zorgen; solo, duo, trio. Die zorgt wel voor zichzelf.



En de andere dames? Krijgen die op korte termijn nog wat porneuw? (wat zou mijn lieve JG trots zijn als hij wist dat zijn woordje furore maakt op dit forum, haha)



Ik hoop en wens voor iedereen all the porneuw you can handle, dit Paasweekend!
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Sorry Mrs L. Sorry.

(maar ook een vanwege jouw !!)
Alle reacties Link kopieren
Was een grapje Nolo...



Ik heb niks te klagen hoor :-) Hier Porneau genoeg alleen met JG was het balen deze week....
Alle reacties Link kopieren
Ik weet 't, Mrs.

Heb je al enig zicht op wanneer het allemaal goed komt?
Alle reacties Link kopieren
Nope... heb hem niet meer gesproken. En het is al niet zo'n pratert... Zodra volgende date staat laat ik het weten....
Alle reacties Link kopieren
De andere dames



Hier gaat het goed.

Het leven is een feest en we hangen elke dag de slingers op

Inmiddels is JL over de streep gestapt.

Een leeuwin is opgestaan

Heerlijke porneuw met gevoel erbij zelfs.

We hebben een hoop te ontdekken van elkaar
Alle reacties Link kopieren
Ik duim voor je dat het niet al te lang meer hoeft te duren!

Zal ik anders morgen een extra rondje speciaal voor jou doen? Kan me niet voorstellen dat mijn JG daar bezwaar tegen heeft...
Alle reacties Link kopieren
quote:houvanjezelf schreef op 13 februari 2009 @ 14:17:

De andere dames



Hier gaat het goed.

Het leven is een feest en we hangen elke dag de slingers op

Inmiddels is JL over de streep gestapt.

Een leeuwin is opgestaan

Heerlijke porneuw met gevoel erbij zelfs.

We hebben een hoop te ontdekken van elkaar



Oeps! Moet ik vandaag wederom sorry zeggen! Sorry, HvJ! Sorry!

Maar ook gefeliciteerd met dit feestje! Een heuse leeuwin... Kan ik me van alles bij voorstellen....
Alle reacties Link kopieren
Da's goed... ik zal je de details over dat rondje nog wel geven straks, zodat het een beetje echt lijkt... moet er nu snel vandoor...
Alle reacties Link kopieren
JG belt.

"Pasen, Valentijn of andere toestanden, reken niet op chocolaatjes en rozen, hoor schat"

Ik antwoord; "het enige waar ik op reken is een harde pik!"

Hij; "daar MOET je op rekenen!"



Zucht....
Alle reacties Link kopieren
Oh Nolo, dat klinkt inderdaad wel heerlijk...



Fuck, mijn JG.... GRRR, word toch wel weer jaloers nu... Hij is ook veel te lekker mijn JG... (de iets oudere ook hoor maar hier gaat het nu eenmaal over JG :-) )
Alle reacties Link kopieren
*deze lezer wil illegaal posten dat ze van jullie houdt!!!, you make my day*
Alle reacties Link kopieren
Mrs L. hou vol! Het komt goed!



Vamylena; dank!!! We doen ons best, hahha!
Alle reacties Link kopieren
Waaaaaaaaaaaauuuuw!



Lichtelijk genietend nahijgend schrijf ik dit berichtje. Ik ben nieuw op t forum, maar wat is het nu al verslavend Helemaal verstrikt in de JG’s, SV’s, MVGL’s JL/OL, reisjes, (on)zekerheden en vooral een hoop geile Porneau/Porneuw heb ik dit topic vrijwel nonstop helemaal doorgelezen (mijn dagelijkse beslommeringen een beetje gelaten voor wat t was). Wat een heeeeeerlijk topic. Hulde daarvoor geile Loeders!



Ik ben een beetje illegaal hier (sorry daarvoor)… Maar ik weet inmiddels dat Nologoes geen illegale meelezers tolereert die hun eigen fijne (geile?) verhalen achterhouden.



Hoewel mijn God erg jong (23) is en vooral ook erg God (halleluuujaaa!) schelen wij geen 14 jaar en ook geen 9.. Ik ben ruim 2 jaar ouder en zelf dus ook nog een jonkie.



Nou ja, ik wilde jullie in ieder geval hele fijne paasdagen wensen. Porneau Porneuw ze!
Alle reacties Link kopieren
Grrrr....MDMVHKZ heeft z'n dochter op bezoek. Dat betekent geen porno/porneau/porneuw/pasen. Met m'n 25 lentes nog lang geen zin om aan peuter dochters te worden voorgesteld. Met m'n 25 lentes alleen maar zin in hem en ontzettende geile je-leven-hangt-van-het-volgende-orgasme-af sex. Maar dat gaat dus niet gebeuren.



Dus....loeders. Aan jullie de dirtyschone taak weggelegd om helemaal los te gaan on my behalf. Maar die aanmoediging hadden jullie helemaal niet nodig he? Literally can't wait for your stories.....helemaal op die van Djoels niet. Wat kunnen woorden toch mooie dingen doen he?



@ Miss Thang....ja, je zou voor de lol eens langs moeten komen hier. Het is hier vaak viezigheid-galore, dus ehm, ik hou het lekker bij Mr. Chocolate Pitbull. That is, if you don't mind of course!



@ HVJ....lekker blijven ophangen die slingers. Heb bewondering voor je positiviteit. En voor de leeuwenporno!
Alle reacties Link kopieren
@ Kathykatinka: welkom jij illegale posterT!! Heerlijk om te lezen dat je zo geniet van onze verhalen, waargebeurd ook nog! En wow, nahijgend en al! Tja, ik ben nogal nieuwsgierig aangelegd. Dus vandaar dat ik nieuw bloed altijd aan een vragenvuurtje onderwerp. Fijn dat je uit jezelf al wat info gaf. Nee, in joi geval kunnen we niet over een JG/OL verhouding spreken. Maar wel over een JGP (Jong Goden Paar). En da's ook wat waard!



@Mrs Choc.: I so understand! Peuterdochters=libidokillers.

Maar niet getreurd; Pasen valt vroeg dit jaar en Nolo gaat er persoonlijk voor zorgen dat het in stijl gevierd wordt.



Ik heb de eitjes goed verstopt. Zal hij ze vinden???
Alle reacties Link kopieren
Nolo... heb je je valentijnskadootje gehad??? Of moet dat nog komen straks? (en dan heb ik het niet over de bonbons en de rozen )
Alle reacties Link kopieren
Mrs, ik vermoed dat we tegelijk aan het schrijven waren, haha.

Vanavond gaan we lossssssss......
Alle reacties Link kopieren
Mrs, ik vermoed trouwens wat eigenbelang bij jouw interesse... Ik vergeet jouw rondje niet, hoor!
Alle reacties Link kopieren


Ik zie het helemaal voor me.... Tegen JG: en nu even voor Lucky woehaaaaa
Alle reacties Link kopieren
En dan zegt hij; Lucky who?

En ik; Lucky you!

Alle reacties Link kopieren


Astiedatmaarweet!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven