Mijn vriend is te geil

13-04-2012 08:47 53 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik zit met een probleem en wil erg graag weten of jullie dit probleem ook kennen en of jullie tips voor mij hebben.



Ik ben 18 en mij vriend is 19 en we zijn bija twee en een half jaar bij elkaar. Ik voel me ongelofelijk op mijn gemak bij hem en we zijn ontzettend gelukkig samen. ongeveer twee jaar geleden zijn we begonnen met seks, we waren beide elkaars eerste partner en we vonden het beide erg spannend.



Nu het allemaal niet zo erg nieuw meer is merk ik een verandering. Ik wordt namelijk veel minder snel opgewonden. Dit gebeurt terwijl mijn vriend juist erg snel opgewonden raakt. Ik zie hem meestal alleen in het weekend en wil hem dan ook graag lekkere seks bezorgen, alleen lukt dit de laatste tijd dus niet meer zo goed.



Ik ben 's avonds meestal erg moe en heb dan totaal geen behoefte aan seks hoewel ik het wel graag wil. Ik probeer dan opgewonden te raken maar dit wil meestal niet lukken. Het klinkt misschien raar maar naar mijn idee komt dit mede doordat mijn vriend juist erg geil is. Iedere avond als we samen in bed liggen en ik gewoon even lekker met hem wil knuffelen heeft hij weer een erectie. Hij gaat dan tegen me aan liggen en ik vind dat niet echt een prettig gevoel omdat ik dan geen behoefte heb aan seks. Vaak probeer ik hem dan te bevredigen met mijn hand maar merk dan dat ik daar zelf totaal geen plezier aan beleef.



Ook heb ik tijdens de seks vrij vaak last van pijntjes. Dit komt denk ik doordat ik dan bijvoorbeeld te droog ben. Vaak probeert hij het met zijn hand maar doet ook dat me zeer.



Ik wil erg graag weten of jullie dit probleem misschien ook kennen of hebben gekend en of jullie tips voor me hebben.



alvast bedankt,

honest
Alle reacties Link kopieren
Misschien moet je het te sprake brengen. Hem zeggen dat je soms ook gewoon behoefte hebt aan een knuffel en lekker tegen mekaar aan liggen. Nu voelt het voor jou als 'moeten' omdat je mekaar alleen in het weekend ziet, en kan me voorstellen dat je dan gespannen bent, en dus niet opgewonden raakt.
Never look down on anybody, unless you're helping them Up.
Alle reacties Link kopieren
Wat Mali30 zegt, praat er met je vriend over
Alle reacties Link kopieren
Je kan hem niet verbieden om een erectie te krijgen als hij naast je ligt, wel kun je aangeven dat het niet iedere keer op seks hoeft uit te draaien.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Ja ik heb het wel eens tegen hem gezegd maar ik weet dat hij er ook niks aan kan doen. Als het dit weekend weer gebeurt zal ik het nog eens ter sprake brengen.
Alle reacties Link kopieren
En ik weet dat ik het hem niet kan verbieden en hij kan het zelf ook niet voorkomen maar ik vind het gewoon niet altijd prettig voelen.
Alle reacties Link kopieren
Praat er inderdaad gewoon over. Bij ons gebeurt het ook wel eens dat ik alleen behoefte heb om lekker te knuffelen, en dan voel ik ineens die eractie tegen me aan. Praat erover en je zult merken dat je er op een gegeven moment samen om kunt lachen.

Over het "te droog zijn" : Heb je al eens glijmiddel geprobeert?
Alle reacties Link kopieren
Gebruik je toevallig de pil als voorbehoedsmiddel? Dat kan een enorme libido killer zijn! Ik herken je verhaal wel, heb me er op een gegeven moment bij neergelegd dat het zo was. Tot ik met de pil stopte...! In dat geval misschien een ander voorbehoedsmiddel gebruiken?
Alle reacties Link kopieren
Pfffffff, wat een drama zeg.
Alle reacties Link kopieren
"duvelke15, 2 minuten geleden

Pfffffff, wat een drama zeg."



Pffff wat een reactie zeg!
Never look down on anybody, unless you're helping them Up.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het gewoon eens met hem bespreken. Je weet het hierboven in elk geval al heel goed te verwoorden.
Alles is liefde
Alle reacties Link kopieren
Als je je vriend alleen in het weekend ziet dan snap ik wel dat hij gewoon heel veel zin in je heeft. En als je nu al op je 19e moe bent dan zou ik toch maar eens gaan kijken waar dat aan ligt.



Verder lijkt het me zaak om dit inderdaad met hem te bespreken. Aan zijn erectie kan hij niets doen, maar je kan natuurlijk uitleggen dat je ook al geniet van het samenzijn zonder de seks. Want zoals jij het omschrijft lijkt het nu meer op een moetje dan een willetje en dan is het voor niemand leuk.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor alle reacties,



ik gebruik inderdaad de pil maar het lijkt me niet echt verstandig om hiermee te stoppen.



En glijmiddel hebben we nog nooit geprobeerd, zal ik eens doen.
Alle reacties Link kopieren
Niet iedere erectie moet en zal benut worden, dat zal hij ook niet willen denk ik. Als jullie afspreken een lichamelijk (kuffelen enzo) maar geen geil (geen sex, ook niet met de hand) weekend te hebben, heb je dan ook nog last van zijn erectie?
Alle reacties Link kopieren
Juist omdat je het gevoel hebt dat het "moet" en jouw vriend het heel graag wil, is de druk waarschijnlijk zo hoog dat je geen zin meer hebt. Misschien kun je dit ter sprake brengen bij je vriend, dat het bijna verplicht voelt en dat niet bepaald helpt.
Alle reacties Link kopieren
Dat moe zijn heeft inderdaad zijn redenen die ik zelf gelukkig wel ken.



En ik heb het hem wel eens uitgelegd maar hij zegt dat het vervelend voelt als hij een erectie heeft en als er zegmaar niks aan gedaan wordt.



En je hebt inderdaad gelijk dat het voor mij wel vaak voelt als een moetje en ik snap dat dat niet de bedoeling is maarja...
Alle reacties Link kopieren
"Als je je vriend alleen in het weekend ziet dan snap ik wel dat hij gewoon heel veel zin in je heeft. En als je nu al op je 19e moe bent dan zou ik toch maar eens gaan kijken waar dat aan ligt.

."



Nee, op je 19e kan je echt niet eens moe zijn. Hoe haalt de TO het toch in haar hoofd. Nee, dat moe zijn is pas een keer geoorloofd als je 30 bent.



Dus..
Alle reacties Link kopieren
"En ik heb het hem wel eens uitgelegd maar hij zegt dat het vervelend voelt als hij een erectie heeft en als er zegmaar niks aan gedaan wordt. "



Nou dan trekt hij zichzelf af, is dat jou taak, je bent zijn vriendin niet zijn persoonlijke sexpop! Kom nou, wat een lomp excuus..
Never look down on anybody, unless you're helping them Up.
Alle reacties Link kopieren
Een man hoeft niet direct seks als hij een erectie heeft. Echt niet. Dat ding krijgt hij gewoon, geniet ervan dat hij je kennelijk zo aantrekkelijk vindt en blijf knuffelen.



Praat er inderdaad eens met hem over. Doe in elk geval niets tegen je zin. Dat snapt hij vast ook wel
Later is nu
Ik ben het met Minny eens. Het kan ook zo zijn dat jij dan al van te voren denkt: " Vanavond moet ik weer, maar dan heb ik geen zin rn dan word ik ook nog eens niet nat. Ik kijk er nu al tegenop."



Als dat is wat je denkt dan is het heel moeilijk om 's avonds in bed die knop om te zetten en toch te genieten van de seks.



Ik snap ook jouw vriend wel. Jullie zien elkaar alleen in de werkenden, dus dan wil hij graag seks. Wil jij het alleen 's avonds niet of heb je ook 's ochtends geen zin?
Alle reacties Link kopieren
Ah ja, hij heeft het moeilijk als er zeg maar niets aan gedaan wordt....krijgt hij vast blauwe ballen. Die jongen is 19, beregeil, maar moet ook nog leren. Hopelijk is hij snel volwassen genoeg om niet altijd zijn zin te krijgen.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Dan doet ie er toch zelf wat aan? Vind het wel een beetje eiserig van m overkomen, alsof aan elke erectie iets gedaan moet worden door jou omdat het voor hem anders vervelend is. Zou ik ook van opdrogen...
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig heeft hij 2 handen. Die kan hij natuurlijk ook gebruiken. Neem aan dat dat doordeweeks ook wel eens gebeurt ;)
Alle reacties Link kopieren
Lupine, jij verwoordt het precies goed,



en het komt nu over alsof hij mij de schuld geeft ofzo maar dat is echt niet zo, hij heeft een keertje tegen mij gezegd dat het vervelend kan voelen en daardoor heb ik misschien te snel een conclusie getrokken..
Alle reacties Link kopieren
Volgende keer dat hij dat zegt, dan zeg jij he wat rot schat, trek jezelf even af dan heb je er geen last meer van. Ik vind namenlijk niet dat het mijn taak is om in ons weekend samen elke erectie weg te werken!
Never look down on anybody, unless you're helping them Up.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven