Ervaringen stuc-behang

12-09-2011 14:15 3 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zoals de titel zegt, ik zoek ervaringen van mensen die stuc behang hebben gebruikt.

Mijn man en ik zijn beiden redelijk handig, maar stucen gaat onze pet te boven.



Wij hebben een ruimte op de 1e etage waar we 2jaar geleden een muur in hebben gezet zodat we een kamertje voor onze zoon konden maken. Helaas is de afwerking niet heel mooi. Je ziet duidelijk de kieren van de platen (het zijn geen gipsplaten trouwens, maar andere) lopen. We hebben het afgekit/plamuurt en behangen met vliesbehang. Maar het blijft lelijk.



Nu zijn we in de andere kamer bezig om wederom een kamertje te realiseren. Nu willen we de muur maken van gips/beton blokken en het daarna te behangen met stuc behang.

En mocht dit bevallen, ook de andere muur hiermee te behandelen.



Wie heeft hier ervaring mee en hoe is het bevallen?
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben ook een muurtje zelf geplaatst maar je moet het stucen. Om alleen vliesbehang erover heen te gooien is niet genoeg. Met vliesbehang kun je kleine oneffenheden verdoezelen maar geen kitranden.

Wij hebben eerst dat klant en klare stuc gekocht maar je kunt beter de poeder kopen.

Veel sterkte want dat heb je echt nodig.
Alle reacties Link kopieren
Het was ons al duidelijk dat we het met vliesbehang dus niet redden, maar stuc behang willen gaan gebruiken.

Ook dat is wat anders dan kant en klare stuc

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven