Kwaliteits-vliegenmepper
zaterdag 15 juni 2019 om 00:06
Weet iemand waar ik een echt goeie vliegenmepper kan kopen? Ik heb er verschillende gehad van de blokker, hema of action maar eigenlijk was dat allemaal niks. Lijkt wel alsof niemand meer zijn best wil doen om een fatsoenlijke te maken. Erg frustrerend. Soms leek het plastic wel kaarsvet (viel zo uit elkaar of brak af) of hij was veel te flexibel zodat als ik mepte het mepstuk er te laat pas achteraan kwam. Ik zoek er eigenlijk een van hard en taai nylon of zo. En dan fijnmazig genoeg om muggen mee plat te slaan. Als iemand een tip heeft houd ik me aanbevolen.
zondag 16 juni 2019 om 03:38
Whomi schreef: ↑15-06-2019 22:20De beste die ik heb gehad was zo’n mega grote van zowat een meter langzag er belachelijk uit, maar mepte heerlijk! Niks ontsnapte aan dat monster. Ik sloeg alleen te hard, dus ook daar vlogen de stukjes af op een gegeven moment vanaf.
https://www.bol.com/nl/p/jumbo-vliegenm ... gIS4fD_BwE
Ik dacht, die moet ik hebben, maar hij is in 'mijn land niet leverbaar'...??
zondag 16 juni 2019 om 04:23
Dat dacht ik dus ook! Maar het leek me wel een set vliegenmeppers zoals TO in gedachte had: al sla je dwars door de muur: hij kan ertegen, die breekt niet zomaar af!
Ik dacht ook met mijn dirty mind: zo kan je je hobby mooi verbergen voor je kinderen. 'Nee Marietje, dat zijn gewoon vliegenmeppers, is niks geks aan'. Hier, ga maar vliegen vangen
Naast me ligt een knaloranje, spuuglelijke maar gloednieuwe elektrische mepper, ik hou van die dingen! En het gekke is dat ik geen vlieg of mug meer gezien heb sinds ik hem heb gehaald vanmiddag, ze kennen die dingen!