urn

16-03-2011 13:02 27 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn schoonvader staat bij ons op de vensterbank, In een lelijke donkerblauwe standaard urnenpot.

Maar nu was mijn vraag wat ik daar omheen (of waar ik hem in) kan doen. De pot kan natuurlijk niet open dus het moet wel iets zijn waar hij helemaal in past, iemand een idee?



groeten
Alle reacties Link kopieren
www.ret-urn.nl



Hele mooie handgemaakte houten urnen.
Alle reacties Link kopieren
quote:klaverjas schreef op 16 maart 2011 @ 13:38:

[...]





Waarom moet dat eigenlijk? En van wie dan?



Dat snap ik ook niet. De as van mijn moeder is vanuit de tijdelijke urn van het crematorium na een paar maanden overgezet in de urn die wij zelf hadden besteld in Duitsland. Niks geen papieren dat het de eerste 20 jaar niet meer open mocht. Als de urn na de wettelijke termijn van twee maanden het crematorium mag verlaten mag je er mee doen wat je wilt.



De as zit overigens niet los in de urn maar wordt door het crematorium in een ondoorzichtige gesealde plasticzak in de urn gedaan. Je kan die zak dus zo overzetten in de urn van je keuze.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven