
Woningen op Funda, plaats hier wat jou opvalt. 2
dinsdag 29 november 2016 om 23:19
Deel 2 alweer!
Wij kijken hier graag op Funda, gewoon omdat we huizen kijken leuk vinden. Veel topics op het forum gaan over zoektochten op Funda. Maar hier zoeken we niet naar huizen voor ons zelf, we kijken gewoon en delen wat ons opvalt. Dus als je een huis tegen komt dat je opvalt, plaats dan de link hier en laat ons mee genieten.
Ik start met het huis dat ik aan het einde van het eerste topic ontdekte: Bijzonder, intrigerend en zeker ook mooi.
Link naar het eerste topic.
Wij kijken hier graag op Funda, gewoon omdat we huizen kijken leuk vinden. Veel topics op het forum gaan over zoektochten op Funda. Maar hier zoeken we niet naar huizen voor ons zelf, we kijken gewoon en delen wat ons opvalt. Dus als je een huis tegen komt dat je opvalt, plaats dan de link hier en laat ons mee genieten.
Ik start met het huis dat ik aan het einde van het eerste topic ontdekte: Bijzonder, intrigerend en zeker ook mooi.
Link naar het eerste topic.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
maandag 11 december 2017 om 20:39
https://www.funda.nl/koop/amsterdam/app ... 0/#foto-13
Opzich best een mooi huis maar het lijkt me best onpraktisch dat het ene deel van je keuken (gootsteen) toch ongeveer 2 meter weg zit van het andere deel (gasfornuis, oven).
Opzich best een mooi huis maar het lijkt me best onpraktisch dat het ene deel van je keuken (gootsteen) toch ongeveer 2 meter weg zit van het andere deel (gasfornuis, oven).

maandag 11 december 2017 om 21:48
vlaflippie schreef: ↑11-12-2017 20:39https://www.funda.nl/koop/amsterdam/app ... 0/#foto-13
Opzich best een mooi huis maar het lijkt me best onpraktisch dat het ene deel van je keuken (gootsteen) toch ongeveer 2 meter weg zit van het andere deel (gasfornuis, oven).
Wie daar een miljoen voor neertelt is gek. Vreselijk drukke straat met een tuin waarin je de hele buurt aankijkt. En nog erfpacht ook. Voor zo'n bedrag zou ik echt lekker iets vrijstaands kopen ergens.
maandag 11 december 2017 om 23:09
Valt me elke keer weer op hoe men bijna gekunsteld van kleine ruimtes iets moderns en hips wil maken. Je moet er het geld maar voor over hebben want het is wel Amsterdam! Ik zou er dus echt niet willen wonen.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
maandag 11 december 2017 om 23:40
Dat kasteeltje herinner ik me heel goed uit mijn jeugd in deze streek. Wel gaaf hoor, ik zou er een B&B of trouwlocatie of zo van maken, maar dan moet je wel veel geld erin kunnen stoppen.JulienClerc schreef: ↑02-12-2017 13:08https://www.funda.nl/koop/hilvarenbeek/ ... 57-gorp-8/
Hier valt wel wat moois van te maken.
https://www.funda.nl/koop/hilvarenbeek/ ... -1/#foto-3
Als tiener vaak in dit straatje gefietst. Nooit geweten dat er zo'n mooi pand in zat.
https://www.funda.nl/koop/hilvarenbeek/ ... -4/#foto-3
Die verlichting![]()
https://www.funda.nl/koop/oisterwijk/hu ... straat-10/
![]()
https://www.funda.nl/koop/oisterwijk/hu ... -4/#foto-2
Ik weet nog niet wat ik hiervan vind. Het lijkt me heel vervelend als het hard regent, hagelt of onweert.
https://www.funda.nl/koop/oisterwijk/hu ... seweg-111/
Ik zou heel naar worden van al die kleine raampjes. Alsof je opgesloten zit.
maandag 11 december 2017 om 23:46
Ik vind de inrichting echt heel akelig..... toevallig ken ik iemand die precies zulke tafels maakt en verkoopt, google maar eens op betoverde zolder. Ik vind ze gruwelijk lelijk, heb laatst bij mensen gegeten die er een hadden en het is echt reuze onpraktisch, een knap tafelkleedje kan niet, je bent veroordeeld tot placemats.....Timetraveler schreef: ↑03-12-2017 19:55Die eerste vind ik echt prachtig. Er is alleen iets....qua sfeer (niet qua oude rommel bedoel ik) wat ik niet zo prettig vind. Slaat nergens op hoor.
Die laatste vind ik van buiten eigenlijk niks, maar ik vind de inrichting echt heel mooi. Die prachtige eettafel!
En dat snoepje hierboven in Haarlem.
maandag 11 december 2017 om 23:55
mooicerulli schreef: ↑10-12-2017 19:41Je kan merken dat ik mijn koffie nog niet op had. Dit huis had het moeten zijn: https://www.funda.nl/koop/valkenburg-lb ... straat-20/
Overigens helemaal geen verkeerd huis als je door de kleuren en de drukke patroontjes heen kijkt.
Rotoorlog, ik zeg NEE tegen deze OORLOG.
dinsdag 12 december 2017 om 00:02
Suzy65 schreef: ↑11-12-2017 01:28Nog een tot woonhuis verbouwde kerk.
Vind het toch druk, vond de vorige kerk paar blz terug met dat zwembad mooier.
Maar zeker wel leuk gedaan, ook die kasteelslaapkamer.
En prachtige deuren die behouden zijn gebleven.
Wel een dakterras met alle privacy!
Geen inkijk, en volop zon, dat vind de naturist in mij dan weer héél aantrekkelijk![]()
www.funda.nl/koop/muiden/huis-85710006-singelstraat-26/

Rotoorlog, ik zeg NEE tegen deze OORLOG.
dinsdag 12 december 2017 om 00:19
Is dat niet een soort van 'infinity-pool' principe, dus dat je het bad he-le-maal tot aan de rand en verder vol kunt laten lopen, overstromend water valt in de kiezelbak? Want dat lijkt me nu wel heerlijk, krijg nu altijd koude borsten (die drijven

dinsdag 12 december 2017 om 13:27
Suzy65 schreef: ↑11-12-2017 01:13Dit is een stuk duurder en vind ik nou bepaald geen geslaagde vorm van modern.
Lijkt een iets grotere versie van die nieuwe 2e huizen/chalets (voor de verhuur) op een recreatiepark, zo onpersoonlijk en kaal:
www.funda.nl/koop/muiden/huis-40476757- ... tlaan-1-g/
En nog eentje:
www.funda.nl/koop/muiden/huis-40477122-het-karveel-26/
Zouden de makelaars daar dat adviseren of zo?
Of zijn de bewoners er al uit en laten wat dingen staan voor de verkoop?
Er zit geen leven in dat soort huizen lijkt het wel?
Hier een voorbeeld van de nieuwe vierkante woonkamer, daar is toch niks gezelligs van te maken?
www.funda.nl/koop/muiden/huis-49425511- ... 18/#foto-4
Even een andere prijsklasse, maar dit huis stikt juist van de hoeken en verhoginkjes en trapjes, doorkijkjes enz.
(los van dat klassieke wat mijn smaak niet is, maar dat nemen ze mee).
De tuin en dat achterhuis doen het hem!
www.funda.nl/koop/muiden/huis-49237731-herengracht-64/
Een draak van een ontwerp, je mag toch hopen dat dit het niet gaat worden!
Welke gemeente keurt zoiets goed? Past totaal niet in die omgeving.
Zonde!
www.funda.nl/koop/muiden/huis-49222260- ... straat-28/
Okay, je kijkt vanuit je bank op auto's en garage, maar wie wil nog per sé voor de hoofdprijs binnen de ring Amsterdam 4 hoog achter wonen als je zo vlakbij voor dit geld een huis met tuin enz hebt?
www.funda.nl/koop/muiden/huis-47222617-zeestraat-7/
Leuk rondje Muiden.
Zo te zien staat de draak in het hoekje opstomen in de vaart der volkeren en modern willen doen als oud stadje.
Dat huis aan het Karveel is ook aardig onmogelijk. Het is een huis vol mogelijkheden, maar de indeling/uitwerking van het bouwsel verpest alles.
Gelijk de eerste foto laat het al zien: de kille woonkamer heeft een open trap en juist in dat trekgat tref je de cv-radiator aan.

https://cloud.funda.nl/valentina_media/ ... 3_2160.jpg
Waarom zo?

https://cloud.funda.nl/valentina_media/ ... 2_2160.jpg
anoniem_26602 wijzigde dit bericht op 12-12-2017 13:30
Reden: (zie de afbeeldingen niet, dus extra linkjes toegevoegd)
Reden: (zie de afbeeldingen niet, dus extra linkjes toegevoegd)
2.86% gewijzigd

dinsdag 12 december 2017 om 15:15
Dan komen we uit dezelfde streekGenoeggedronken schreef: ↑11-12-2017 23:40Dat kasteeltje herinner ik me heel goed uit mijn jeugd in deze streek. Wel gaaf hoor, ik zou er een B&B of trouwlocatie of zo van maken, maar dan moet je wel veel geld erin kunnen stoppen.

dinsdag 12 december 2017 om 16:11
Die conclusie had ik al getrokken.... kwam met mijn vader vaak op Gorp en Roovert, er was een boerderij waar we honing haalden, en haardhout. Was nog het echte boerenleven (ik ben al oud), kan me herinneren dat er een net geslacht varken, in de lengte opengehaald, hing uit te druipen op een ladder die tegen de buitenmuur van de boerderij stond. Fascinerend vond ik dat als kind.....
Ook gingen we wel eens tegen de schemering heel stilletjes aan de rand van een van de akkers in een greppel zitten en dan wachten tot de herten tevoorschijn kwamen.
Ik woon al meer dan 30 jaar niet meer in de streek, niet eens in Brabant en hoewel het hier ook leuk is, mis ik de bossen nog steeds!
dinsdag 12 december 2017 om 19:04
SaaiBumba1985 schreef: ↑10-12-2017 20:42Ik hou van Rotterdam. https://www.funda.nl/koop/rotterdam/app ... rkade-101/
Rotoorlog, ik zeg NEE tegen deze OORLOG.
dinsdag 12 december 2017 om 19:06
Wintertime16 schreef: ↑10-12-2017 22:39Zo zag het er 1 jaar geleden uit:
https://www.funda.nl/koop/verkocht/rott ... rkade-101/
Ze vragen er nu 4 ton meer voor.
Het zelfde appartement inderdaad maar dit is 'ouwe muk'. Veel te druk, jammer van de mooie ruimte.
Rotoorlog, ik zeg NEE tegen deze OORLOG.
woensdag 13 december 2017 om 20:44
Ik vind dit zo’n romantisch weemoedig huisje. Het staat al bijna 2 jaar te koop, maar elke keer kijk ik er naar en zie van die keuterboertjes of vissers van 100 jaar geleden daar zitten.
https://www.funda.nl/koop/julianadorp/h ... ddijk-254/
https://www.funda.nl/koop/julianadorp/h ... ddijk-254/
woensdag 13 december 2017 om 23:43
Mevrouw75 schreef: ↑13-12-2017 20:44Ik vind dit zo’n romantisch weemoedig huisje. Het staat al bijna 2 jaar te koop, maar elke keer kijk ik er naar en zie van die keuterboertjes of vissers van 100 jaar geleden daar zitten.
https://www.funda.nl/koop/julianadorp/h ... ddijk-254/
Heel schattig. De prijs is wel aan de hoge kant voor dit huisje waar veel aan opgeknapt moet worden.
Rotoorlog, ik zeg NEE tegen deze OORLOG.
donderdag 14 december 2017 om 09:35
Je krijgt er wel een hele duin bijFleurtje_5 schreef: ↑13-12-2017 23:43Heel schattig. De prijs is wel aan de hoge kant voor dit huisje waar veel aan opgeknapt moet worden.

donderdag 14 december 2017 om 10:23
Tja, je zit daar ook bijna aan het eind van de wereld en er moet echt nog wel veel opgeknapt worden.Mevrouw75 schreef: ↑13-12-2017 20:44Ik vind dit zo’n romantisch weemoedig huisje. Het staat al bijna 2 jaar te koop, maar elke keer kijk ik er naar en zie van die keuterboertjes of vissers van 100 jaar geleden daar zitten.
https://www.funda.nl/koop/julianadorp/h ... ddijk-254/
Foto's zijn genomen in een mooie tijd, nu ziet het er daar heel troosteloos uit.

donderdag 14 december 2017 om 12:02

donderdag 14 december 2017 om 12:04

donderdag 14 december 2017 om 12:06

donderdag 14 december 2017 om 12:08
Ik vond het interieur eerlijk gezegd een ontzettende anti-climax na al die zwembad en lifestylefoto'sYggdrasil- schreef: ↑14-12-2017 12:02https://www.funda.nl/koop/blaricum/huis ... -domein-4/
Oh ze verkopen hun zwembad![]()


donderdag 14 december 2017 om 12:09
https://www.funda.nl/koop/loosdrecht/hu ... edijk-223/
Beetje sfeerloos maar wel oke. Ik zou dit niet afslaan hoor. Ik kan hier best aan wennen. Hier en daar een kleedje en kaarsje, eventueel wat planten en niks meer aan doen.
Beetje sfeerloos maar wel oke. Ik zou dit niet afslaan hoor. Ik kan hier best aan wennen. Hier en daar een kleedje en kaarsje, eventueel wat planten en niks meer aan doen.

donderdag 14 december 2017 om 12:13
https://www.funda.nl/koop/breukelen/hui ... eendijk-1/
Oh een eigen strandje: enig.
Geinig huisje alleen zo donker.
Het heeft echt leuke hoekjes en elementen en is erg eigen. Alleen waarom verven mensen hun plafonds? Daar knapt toch geen enkel huis van op?
Die oudere sfeer die het uitademt daar hou ik wel van. Ik vind het best wel een leukig huisje, ik zou er allen wel echt veel meer licht en ruimte ingooien.
Maar dat strandje....
Oh een eigen strandje: enig.
Geinig huisje alleen zo donker.
Het heeft echt leuke hoekjes en elementen en is erg eigen. Alleen waarom verven mensen hun plafonds? Daar knapt toch geen enkel huis van op?
Die oudere sfeer die het uitademt daar hou ik wel van. Ik vind het best wel een leukig huisje, ik zou er allen wel echt veel meer licht en ruimte ingooien.
Maar dat strandje....
