***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Beterschap voor alle zieke kindjes!



Ik heb Fleur helemaal geen paracetamolletjes gegeven toen ze koorts had. Als de koorts hoog is sliep ze juist heel veel en die koorts is nodig om het lichaam weer beter te maken. Als kindjes zich niet prettig voelen of pijn hebben vind ik het wat anders, maar om eerlijk te zijn zie ik het nut er niet van in als bestrijding van koorts. Mijn schoonpa die huisarts is zegt ook altijd dat je dan beter geen paracetamol kunt geven.



Pfoe, zo'n beurs is niet effectief. Nu wil ik de badkamer uitbouwen omdat ik alles wil hebben..........



Moet weer rennen voor mijn date met de schoonheidsspecialiste. ga me lekker laten verwennen vanavond!
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat als een kind gewoon slaapt je de koorts niet hoeft te onderdrukken. Ingeval van Max vind ik wat anders, omdat hij alleen maar aan het huilen is en zich dus echt heel beroerd voelt. Zo kan hij dan ook niet slapen en dat heeft toch echt nodig om beter te worden.

Helaas helpt die paracentamol nu ook dus niet, want hij is al bijna 2 uur aan het huilen...(en ja, ik heb hem tussentijds getroost).
Alle reacties Link kopieren
Arme Max, wat naar dat hij al zo lang huilt. Ik kan me wel vinden in het argument van Dropneus en haar schoonvader, maar als je kindje echt pijn heeft vind ik dat je best paracetamol mag geven hoor. Mijn huisarts zei trouwens dat als ze boven 38.5 koorts had, ik gewoon para moest geven, maximaal 3 per dag, om de 6 uur.
Alle reacties Link kopieren
Tja, iedere arts het zijne. Paracetamol is een erg onschuldig hulpmiddel bij pijn en koorts. En iedereen moet voor zichzelf uitmaken wat er gegeven wordt en wanneer.



Koorts heeft inderdaad een tot-op-zekere-hoogte nuttige functie, maar je moet het niet overdrijven :-) 38,5 is inderdaad nuttig genoeg!
Alle reacties Link kopieren
Verstandige woorden Xaloy



Zo, hier is het ein-de-lijk stil. Ik ga op de bank liggen, want ik hou mijn hart vast voor een korte nacht en moet morgen vroeg beginnen. Max kan niet naar de creche en mijn vriend heeft 's middags een afspraak. Wat een organisatie soms, een kind.
Alle reacties Link kopieren
Arme Max en Zahra, alweer ziek! Hoop op een goede nacht voor jullie!



Ole, grote vent! wat ben jij goed bezig! Al 2 hele nachten doorgeslapen!

Fachat wat fijn voor jullie! Heb je trouwens al iets gehoord op je solicitatie? Enne ik sluit me aan bij Lara wat betreft het zere voetje van Kai. Ik heb dat vroeger ook gehad en het enige wat ik me er nog van herinner is dat ik warme chocolademelk mocht MET slagroom!



Ik heb vanmiddag voor het eerst gefietst met Luna, ze genoot ervan! Vonden jullie het eerst ook best eng? Ik moest echt even wennen hoor! Maar heb ook een mamafiets en daar moest ik sowieso nog aan wennen!



Fijne avond allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Ik moet echt nog zo'n Bobike zitje op de kop zien te tikken binnenkort, wil echt gaan fietsen met Zahra maar moet bekennen dat ik echt niet zo'n fietser ben normaliter.

Hoe zou het eigenlijk met Lilien en Poezewoefke en Jaimie zijn? Heb al een tijdje niks van ze gelezen.
Xaal, wij komen ergens in de loop van de dag op zaterdag, ik denk rond een uur of drie. Campingbedjes hebben we mee, dus dat komt helemaal goed! Ik weet niet hoe lang we blijven; het hangt helemaal van de jongens af. Ik zal het er nog even met A. over hebben hoe lang hij in de planning heeft!



Leen, wat leuk dat je hebt gefietst met Luna! Ik heb het nog niet gedaan, aangezien mijn fiets een barrel is, ik het doodeng vind om met twee kleintjes te moeten fietsen en we eigenlijk nog steeds het plan hebben om een bakfiets te kopen.



Lara, hoe is het nu met Max? Heb je nog een beetje een goede nacht gehad?



Ik heb een nieuwe auto! Nou, nieuw? Het zit zo:

Mijn vader durft niet meer zo goed te rijden, maar heeft toch een nieuwe auto gekocht. (Jaaaa! Het was een impulsaankoop!) Mijn moeder zal er voornamelijk mee gaan rijden, maar haar auto is nog prima. (Saab 9.3, 5 jaar oud) Nu wilde mijn vader er een klein stadsautootje bij hebben, want dat durft ie nog wel en het is van de zotte om met je dikke patserbak over de grachten te scheuren. (het zijn zijn woorden...) Dat zitten ze gister doodleuk te vertellen en mijn vader zat te snateren dat hij een mini cooper wilde hebben. Ineens had mijn moeder een lightbulb-moment: als ik mijn auto aan mijn vader geef (polo), dan krijg ik de auto van mijn moeder en dan gaat mijn moeder in de nieuwe auto van mijn vader rijden. Hee, dat vond ik een geweldig idee! (zo geweldig hoor je ze zelden!) Ik kreeg toch een hernia van de combinatie driedeurs-maxi cosi's en wilde eigenlijk al gaan kijken naar een grote, oude tweedehands auto. Nou, ik wordt veel gelukkiger van deze ruil! Een mooie Saab, geweldig toch! Okee, ik had de kleur zelf nooit uitgezocht (grijs, houden mijn ouders van), maar een kniesoor die daarop let! Mijn vader had overigens ook commentaar op mijn mooie winterrode Polo. Hij moet niet zo zeuren, hihi.
Alle reacties Link kopieren
Muis... dat klinkt geweldig. Geef mij zulke ouders....



En muis .... Ik was nog helemaal vergeten te vertellen over het eten voor Koen in Zwitserland. Ik had een voorraadje liga, rijstewafel en soepstengel mee. Brood at Koen gewoon met ons mee. En wat betreft warme hap is Koen nog niet zo'n goede eter. Maar ik had dus gewoon een paar aardappels mee en en wat klare groenten (o.a. dopertjes, rode bietjes). Elke avond maakte ik dan wel snel een prakje. Of hij at mee wat wij aten. Ik weet niet of jullie een appartement of hotel hebben en wat jullie voor eetplannen hebben. Maar volgens mij komt er altijd wel een oplossing hoor!!! T gaat eigenlijk wel vanzelf. En in Zwitersland verkopen ze ook alles. Finn en Robbie worden ook groot
Alle reacties Link kopieren
Muis, als ik het goed begrijp komt je vader er bekaaid vanaf! Hij wil een cooper en krijgt een polo! Ik heb medelijden met de man!



Wat LEUK dat jullie komen!! En ik ga er van uit dat jullie blijven slapen, want dat is gewoon veel relaxter als 's avonds nog een keer te moeten doorrijden (door de bergen, jawel, dat doe je liever zondagochtend, dat moet zelfs A met me eens zijn!)



Gaafgaafgaafgaaf!



Houden jullie van kaas? Dan gaan we racletten. Swissie en co houden van kaas, dat weet ik al :-)
Alle reacties Link kopieren
Spitsmuis: wat een goede deal!!



Max heeft alleen nog lichte verhoging. Gelukkig maar! De nacht ging ook al een stuk beter.



Zo, snel een kop koffie en dan naar mijn werk racen. Ben laat.
Alle reacties Link kopieren
sorry dames, ik weet dat ik op veel mensen niet reageer, maar heb echt geen tijd.

Lees wel, maar heb NOG meer werk op mijn dak gekregen (alles komt altijd tegelijk), dus heel snel ff reactie.



Fachat, zielig van Kaj, gaat het weer een beetje met hem?

Muis, super deal zeg. Leuk een Saab, wil ik ook.

Gezellig dat jullie langskomen. Wij komen wel richting Luzern hoor, lijkt me superleuk.

Reminder, vanavond camera opladen. 4 jongens van dezelfde leeftijd wordt zeker fotowaardig.



Max en Zahra, snel weer beter worden.

Wij kregen in het ziekenhuis advies om bij verhoging tot 38.5 paracetamol te geven en boven de 38.5 ibuprofen. Meestal geef ik bij een lage koorts niks, maar ik vind het ook erg belangrijk dat Finn lekker kan slapen. Dus 's avonds geef ik dan wel een para.



Finn was gisterenavond helemaal van slag. Huilen, huilen,. huilen. Volgens mij krijgt hij tandjes, dus ik vond het verklaarbaar, dus liet hem toch maar even in zijn bedje liggen. Ok, na 10 min gaf ik het op en haalde hem eruit. Ik dacht dat ik hem misschien nog wat eten moest geven. Eet hij gewoon anderhalve bak pap op! Had gewoon honger!

Fachat, ik gaf het omdat ik aan Ole moest denken. Daarna heeft Finn heerlijk geslapen. Heeft Ole ook weer doorgslapen?
Arme Finn! Het ventje had gewoon dikke honger! Swis, ik heb het ook een paar keer gehad met Steijn en Huug. Sterker nog, ik heb het een maand gehad. Ik dacht dat ze "moeilijk" deden en dat het bij de leeftijd hoorde, maar op een gegeven moment ben ik toch maar eens wat meer eten gaan geven. Sindsdien heb ik nooit meer gezeur gehad! (en voelde ik me een waardeloze moeder)



Gezellig dat ik je zaterdag zie! Nu heb ik op Framboosje na iedereen op z'n minst een keer in het echt gezien!



Lara, wat fijn dat Max weer aan de beterende hand is! Gelukkig!



Buitenmeisje, hoe is het nu met Koen?



Ik ben trouwens ook niet moeilijk met het geven van een pammetje. Als ze een beetje verhoging hebben, tja, dan moet het lijfje het maar zelf oplossen. Alles wat 38.5 of hoger is wordt bestreden met de paracetamol, vooral 's nachts.



Xaal, A. en ik hebben nog wat gesteggel over blijven slapen of niet. Mij lijkt het makkelijk en gezellig, A. denkt dat ook, maar we hebben dus een hotel geboekt dat 300 eu per nacht kost. (volgend jaar zoek ik het uit!) A. wil dus 's avonds toch doorrijden, maar mij lijkt het een veel beter plan om bij jullie te blijven en dan zondag naar Grindelwald te gaan. Het laatste woord is er nog niet over gevallen!



Hihi, mijn paps zat gisteravond te klagen dat hij van een stoere mannenauto is gedegradeerd tot een "huisvrouwenboodschappenkarretje". (de belediging!) Mijn moeders (geniale) antwoord: "Tja, dat krijg je als je 70 bent, niet meer durft te rijden, maar wel een nieuwe auto koopt!"



Ik lach me trouwens rot met Steijn en Hugo. Hugo klimt regelmatig over Steijntje heen (tot groot ongenoegen van Steijn, overigens), valt op zijn snufferdje, ze spelen met elkaar, maken ruzie met elkaar (heb het lef niet om Nijntje van Steijn af te pakken!), trekken aan elkaars oortjes en plukken eigenlijk heel de dag door aan elkaar. Het is zo schattig! En zo veel leuker dan toen ze nog kleiner waren!
Alle reacties Link kopieren
Beterschap voor alle zieke kindjes!!



Goede deal die je hebt gedaan, muis !!



Xander heeft geen koorts meer, maar is toch thuis bij oma. Straks ga ik solliciteren, ik hoop dat de baan wat meevalt, en dat ik ze krijg !!
Alle reacties Link kopieren
Ah voor de tabel : Xander meet 74.5 cm en weegt 11500 gr
Alle reacties Link kopieren
Witch: Succes met solliciteren.



Koen is gelukkig wel wat fitter. Geen koorts meer maar wel snip en snip verkouden. Hij is zich echt aan het beter slapen nu. Vanmorgen heb ik hem om kwart voor 9 in zijn bedje gelegd en hij slaapt nu nog. Wel af en toe ff wakker en dan ligt hij wat te kletsen en vervolgens sukkelt hij weer in slaap.



Als hij straks wakker wordt gaan we maar ff genieten van het mooie weer. Ff een fietstochtje maken. Heerlijk.



Oh muis.. wat toch leuk een tweeling. Het is ook wel zwaar, maar het lijkt me ook echt genieten. De hele dag interactie tussen die twee.. leuk hoor!!!
Alle reacties Link kopieren
Wat is het toch heerlijk weer! Vanmorgen met Lars en Morris naar het park geweest, en de speeltuin. Morris laat ik sinds een paar dagen ook rondkruipen in de speeltuin, vooral zandbakken vindt hij geweldig. Zo schattig om hem met een schep en vormpjes bezig te zien.



Spitsmuis, wat klinkt het enorm gezellig met Steijn en Hugo! Ik zit 'm nog een beetje te knijpen, ik ben de afgelopen tijd echt dubbel zo misselijk en moe geweest als tijdens m'n andere zwangerschappen, dus ik ben een beetje bang dat ik een tweeling krijg (vast niet). Maar als ik jouw verhalen lees is het echt geweldig!



Lievelust, mijn huid is er ook slecht aan toe. Niet echt pukkels, maar helemaal niet meer egaal of zo. Zal inderdaad door hormonen komen. Ik smeer m'n gezicht nu wel in met een goede sunblock, maar ik heb het idee dat ik toch nog rare vlekken zie verschijnen.



Fachat, hoe is het met de hiel van Kaj? Ik heb zaterdag het achteropstoeltje voor Lars geinstalleerd, zodat ik met Lars en Morris tegelijk kan fietsen. Had inderdaad gelet of de jasbeschermers nog wel intact waren, want ik heb het zelf ook een keer meegemaakt en weet het nog precies...



Morris doet al 2 nachten moeilijk tussen 1 en 3 uur. Niet leuk, en geen idee waarom. Zou hij weer tandjes krijgen? Hopelijk is het weer over, want ik heb m'n slaap hard nodig!



Beterschap voor alle zieke kindjes, ik moet m'n aandacht even verplaatsen.
Alle reacties Link kopieren
Micha, misschien een dom idee, maar misschien heeft ook Morris 's nachts wel honger. Bij mij bleek Finn ook anderhalf bord pap te lusten terwijl ik dacht dat hij genoeg had gehad.



Muis, leuk, leuk, leuk. Het lijkt mij ook erg leuk jullie te ontmoeten.

Ik hoop dat Robbie een beetje van zich af kan slaan, anders kruipen straks Finn en Hugo over hem heen. Dat zal een zootje worden met 4 jongetjes.

Ik kan me trouwens wel voorstellen dat A door wil. Eerlijk gezegd zou ik dat denk ik ook willen. Het is volgens mij ongeveer 1.5 uur, met 1 uur snelweg. Da's 's avonds nog wel te doen, mits er niet te veel sneeuw ligt. Het probleem van zondag rijden is namelijk ook dat het wel eens druk kan zijn met dagjes mensen.

Het zou natuurlijk heel gezellig zijn als jullie bij Xaloy blijven overnachten (wat een keten met 3 jongetjes), maar afhankelijk van hoe moe je bent is het misschien niet helemaal verstandig.



Ik moet ook maar eens een fietsstoeltje kopen. Leuk! Hoewel ik nooit fiets, maar hoe kan dat ook zonder stoeltje?



Witchke, succes met je sollicitatie vandaag!
Gut Witch, ik ben jou helemaal vergeten! Succes! (of heb je het gesprek al gehad?)



Swissie Swister, ik moest zo lachen toen ik las dat je een stoeltje gaat kopen, maar eigenlijk nooit fietst!



Mich, misschien een tweeling? Dat zou leuk zijn! Uit eigen ervaring kan ik je vertellen dat het moederen over een tweeling supergeweldig is! De eerste drie maanden waren zwaar (weinig slaap en veel voedingen), maar ik denk nu dat het makkelijker is om een tweeling/twee kinderen te hebben dan een kind. Steijn en Hugo vermaken elkaar meestal wel, waardoor ik zelf ook een beetje kan rommelen in huis.



Hugo is vanochtend trouwens op zijn bevallige wipneusje gevallen. Wij hebben een lage salontafel (ooit gratis bij de Bijenkorf!) en Huug was er op geklommen. Hij lag in het midden van de tafel met een sok te spelen, dus ik dacht dat ik best even Stinkende Steijn kon pakken voor een schone luier. Ik had me nog geen seconde omgedraaid toen ik "bof! Bweeeeeeeh!" hoorde. Hugo lag dus met zijn gezichtje op de grond heel hard te huilen. Arm mannetje!
Alle reacties Link kopieren
Mich: ik denk dat je dubbel zo misselijk bent omdat je een meisje krijgt!



Zo, nu moet ik gauw weer gaan. Max van de creche halen, snel eten en badderen en dan heb ik een eetafspraak. Misschien tot later!
Alle reacties Link kopieren
Het gesprek was niet slecht. Maar ze gaven aan dat er om de week gewerkt moet kunnen worden tot 18 u. Heb hen gezegd dat ik maandag en disndag kan werken tot 1755 (anders haal ik de bus niet). Wacht nu op uitsluitsel deze week nog. Salaris was wel niet zo goed maar 1750 euro brutto. Een maand interim, dan vast contract. En na proefperiode maaltijdcheques, groepsverzekering
Alle reacties Link kopieren
Even snel hoor. Max heeft ook vooruit bewegen ontdekt! (en valt in al zijn enthousiasme nogal eens op zijn snoetje omdat hij te hard afzet met zijn beentjes )
Alle reacties Link kopieren
Die vijf minuten zullen toch niet zoveel uitmaken Witchke? Of wel? Ik hoop dat het doorgaat!
Alle reacties Link kopieren
Mich, misschien heeft Morris idd wel honger. Zahra werd gisteravond ook om 23 uur huilend wakker en wilde niet slapen. Toen hebben we maar een fles gemaakt van 200cc en die heeft ze gewoon helemaal opgedronken! Misschien had ze wat in te halen door die diarree van de afgelopen weken. Ze heeft vanmiddag haar potje ook maar half opgegeten dus we hebben haar bij de maaltijd nog wat stronkjes broccoli gegeven. Ze ligt nu alweer heerlijk te slapen, hopelijk wordt ze niet meer wakker vanavond.

Lara, wat gaaf dat Max al vooruit beweegt, kruipt hij al echt of is het meer een soort schuiven wat hij doet? Zahra beweegt zich wel vooruit, maar niet echt heel snel, als ze zich probeert op te richten valt ze ook op haar snoetje, dus ik leg dan wat kussens om haar heen. Ik heb trouwens de indruk dat ze het ook niet echt interessant vindt, ze vindt zich optrekken aan de spijlen van de box of de tafel veel leuker!

Witchke, die 5 minuutjes zouden toch niet zo'n punt moeten zijn? Jammer dat ze niet zo'n hoog salaris betalen, maar wie weet verandert dat wel als je een contract van hen krijgt.
Alle reacties Link kopieren
Lara: Hoe is het met Max? Ik bedoelde het niet verkeerd van die paracetamolletjes hoor... Als hij echt niet in zijn hum is zou ik er idd ook een geven. Fleur is gelukkig nog niet zo veel ziek geweest, dus kan er ook niet zoveel over zeggen.



Muis: OOOOOH wat klink het weer gezellig in het muizenhuisje met over elkaar heen buitelende muisjes! Ben benieuwd hoe het gaat met jullie minimeet.



???? De rest ben ik alweer vergeten. Ben erg moe na een lange dag werken. Donderdag (mij laatste vrije donderdag kom ik even uitgebreid buurten.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven