Nog wakker ! ?

22-02-2012 01:33 2998 berichten
Alle reacties Link kopieren
Voor wie nog wakker is, (nog) niet kan slapen, al geslapen heeft, gewoon zin heeft om nog wat te kletsen.

Iedereen is van harte welkom!
Alle reacties Link kopieren
quote:Jonari schreef op 24 februari 2012 @ 23:57:

Hoi 2bij ook een wijntje?Een dreuge rose gaarne
Wat een leuk verhaal.

Leuke manier om je man te leren kennen, haha.
Alle reacties Link kopieren
Als ans het wilt kan ik je haar vorige nick ook mailen hoor Bijtje.



jGaat snel vanavond en forum traag.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
quote:andersnogiets schreef op 24 februari 2012 @ 23:59:

Hahaha dus toch? We zouden samen een wereldreis maken van Dordt naar Enschede. Maar jij kon uiteindelijk niet.



Oh leuk !!! Haai, ja ik kon niet idd Ben erg veel aan het werk, en werk gaat op het moment, soms helaas, echt voor.

Wat betekend dat ik zo'n 28 dagen pm aan het werk ben. Maar het is erg leuk, en het zijn allemaal dagdelen ( met af en toe dubbele diensten ) dus het is te doen :D
Alle reacties Link kopieren
Dat was me de rondleiding wel leentje

Wat een mooi verhaal.
Alle reacties Link kopieren
Wat een verhaal Leen. Leuk!
wat een romantisch verhaal leentje! Leuk
quote:ikbenikenbenertrotsop schreef op 24 februari 2012 @ 23:46:

gelijk heb je leentje die tassen zijn zeker niet meer saai bruin of geblokt. Leuke met i harte shopping of leuke bloemen erop enzo. lekker handig voor de oudste dus om mee op pad te gaan. En met zo'n groot gezin zal er vast wel regelmatig nog wat gehaald moeten worden lijkt me.Hm, ja, ik ben een veelvraat en heb kleine veelvraatjes hier.
Alle reacties Link kopieren
Leuk verhaal Leen





Ik zie bij marskramer op het moment ook elke keer zulke leuke karretjes staan. Maar ben bang dat mijn dochter me dan officieel een oud wijf gaat vinden
Alle reacties Link kopieren
Bron wat zal die opkijken en dan nog zo'n lief beest ook. Die garantie heb je iig en dat had je anders (bij asielkat oid) niet gehad. Ben benieuwd hoe hij gaat reageren.
Alle reacties Link kopieren
Leuk leentje en respect voor je nederlands.



Heerlijk dat je lekker aan het werk bent 2bij. Met de rest van de kinders ook alles goed en met man?
Ik drink rood en droog (als in smaak, niet zonder vocht ).
Alle reacties Link kopieren
Jeetje leentje, wat een bijzonder verhaal, zeker van jullie kennismaking

Tja, zo lees je een boek en zo lig je te rollebollen in bed.



Ik heb een brutale vraag aan je en zou heb absoluut geen probleem vinden als het je niks lijkt. Maar zo te zien heb jij een aardig netwerk. Iets wat ik niet heb en aan het uitbreiden ben. Buiten dat ik weet in welke branche je zit (hoef ik ook niet te weten) ben ik wel benieuwd hoe jij naar mijn CV zou kijken.

Mocht je een anoniem (forum)adres hebben en ernaar zou willen kijken, dan ben ik altijd bereikbaar op thee39 at hotmail dot com

Maar voel je niet verplicht, vooral niet.
quote:2bij-or-not-2bij schreef op 25 februari 2012 @ 00:04:

Leuk verhaal Leen





Ik zie bij marskramer op het moment ook elke keer zulke leuke karretjes staan. Maar ben bang dat mijn dochter me dan officieel een oud wijf gaat vinden nee joh je dochter denkt te ouderwets. Die karretjes zijn hip net zoals breien helemaal in is en haken. Liep vandaag in de pipoos en had er nog nooit zoveel wol en breiboekjes zien liggen. De scrap spullen liggen nu ergens ver achterin.
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop dat het goed gaat met kat. Je hoort weleens dat katten kilometers afleggen. Moet er niet aan denken dat hij volgende week weer voor de deur zit te mauwen. Bedoel natuurlijk niet dat hij het niet naar zijn zin zou hebben bij bron, maar een kat is gehecht aan zijn huis. Hond aan zijn baas gelukkig.
quote:lichtbron schreef op 24 februari 2012 @ 23:54:

Leentje,zijn die kinderen )behalve pleegdochter' van je man en jou samen..Oui, home made. Op pleegmeisje na uiteraard. Dat is het vriendinnetje van mijn 1-na-jongste.
Alle reacties Link kopieren
quote:2bij-or-not-2bij schreef op 25 februari 2012 @ 00:04:

Leuk verhaal Leen





Ik zie bij marskramer op het moment ook elke keer zulke leuke karretjes staan. Maar ben bang dat mijn dochter me dan officieel een oud wijf gaat vinden Een keer de zware tassen laten dragen en dan smeekt ze je om er eentje te kopen.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
2bij, wellicht las je over mijn berichtje heen maar dan ben je idd wie ik dacht dat je bent. Al die (bij)tijd geen idee van gehad .
Alle reacties Link kopieren
Man gaat heel langzaam aan beter ( PTSS voor de mensen die ik niet ken ) hij gaat trouw 3x pw naar 'de kleiclub' waar hij gaat leren om terug te keren in de maatchappij.



De jongste 2 kinderen doen het buitengewoon goed. Dochter is een stuudje eerste klas, die baalt als ze cijfers heeft lager dan een acht .

Jongste zoon is nog altijd een heerlijke heaumeau. Van de week heeft ie nog een wit knuffelpoesje gekocht van zijn zakgeld. Mét roze strikjes



De oudste is minder. Hij is te oud en sterk aan het worden voor ons, en langzaam aan zijn we aan eht werken naar een volledige uit huis plaatsing. Dat gaat nog wel een jaar of 3 duren, maar de weekenden zijn we steeds korter aan het maken, en de regelmaat waarop hij thuiskomt wordt ook heel langzaam aan minder.

Dat is zwaar kut natuurlijk, maar wel het beste, voor hem, ons en ons gezin.
Alle reacties Link kopieren
Bron moet voorlopig maar even goed de deur en ramen dicht houden.
Ik moet even een flesje maken voor jongste voor ze haar stemvolume gaat testen, zeg maar.
Alle reacties Link kopieren
quote:ikbenikenbenertrotsop schreef op 25 februari 2012 @ 00:06:

[...]





nee joh je dochter denkt te ouderwets. Die karretjes zijn hip net zoals breien helemaal in is en haken. Liep vandaag in de pipoos en had er nog nooit zoveel wol en breiboekjes zien liggen. De scrap spullen liggen nu ergens ver achterin.



Haken is mijn ding natuurlijk dat doe ik op mijn werk ook heel vaak. Zo mooi om te zien hoe zwaar dementerende mensen dát dan nog wel kunnen



@Thee, ik heb het zo onwijs druk op het moment dat ik gewoon niet aan echt mailen toe kom. Klinkt heel lame, maar ik moet op mezelf passen en regelmatig even in totale zenn stand. Maar alles wat ik je wilde schrijven spui ik hier ongeveer vanavond
Alle reacties Link kopieren
2bij, zelfs hier een (lichte) helling op met karretje is veel aangenamer dan met 2 tassen sjouwen. Heb maar van 1 ding spijt, namelijk dat ik 'm niet eerder heb gekocht. Heb 'm nu een maand ongeveer.
Alle reacties Link kopieren
Ik laat hem gewoon de eerste drie weken niet buite. Tip van MV. de kattenspecialist..

Ik ben ondertussen aan het bijlezen.
Haast, ik moet niet vergeten te zwaaien,als ik mezelf voorbij loop...
spannend hoor voor bron, ans en de kat. Wel bijzonder dat het zo gelopen is.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven