Stemming weer verpest

29-06-2012 00:26 184 berichten
Alle reacties Link kopieren
Nieuwe nick ivm herkenbaarheid.



Mijn man en ik zijn inmiddels ruim een decennium samen, waarvan de laatste paar jaar getrouwd. Op vrijwel alle fronten is hij de jackpot qua mannen, hij is intelligent, welbespraakt, knap, gul, werkt als een paard, draagt mij op handen, neemt zijn relatie, werk, familie uiterst serieus en is niet onbedeeld. Needless to say dat ik me in mijn handen wrijf met hem als man en ik nog altijd erg verliefd op hem ben.



Maar nu het probleem: sex. In het begin van onze relatie zagen we alle hoeken van de kamer, was hij overal voor in en was niks te gek. Het kon niet geil genoeg. Hij gaf aan wat hij lekker vond, besteedde aandacht aan wat ik lekker vond en de frequentie was zoals in iedere beginnende relatie.

Maar sinds we 'serieus' zijn geworden, is hij dat anders gaan zien. Hij komt uit een behoorlijk conservatief gezin en hoe serieuzer hij met mij was, hoe preutser hij werd en hoe beladener sex werd. Hierover hebben we meerdere keren gepraat, altijd op mijn intitiatief. Hij erkent dat hij er anders tegenaan kijkt sinds hij mij is gaan zien als 'zijn vrouw'. Hij erkent dat zijn houding anders is en dat de remming bij hem ligt. Maar daar koop ik niks voor.



Ik kan blijven aangeven wat ik graag zou hebben, hij vergeet of negeert het. Hij weet dat ik er niet van houd als dingen maar functioneel benoemd moeten worden (Denk: Zal ik je vingeren?), maar blijft dat doen. Als ik erover probeer te praten, wordt het onderwerp zwaar beladen en hij ongemakkelijk. Als ik het met positieve stimulans probeer ('Ja lieverd, dat vind ik fijn' of achteraf 'Ik vond het echt heel opwindend toen je dat deed') vergeet hij het direct weer.



Ik ben niet dol op het geven van orale sex, maar met een slokje op en de juiste sfeer, ben ik overal voor in. Gisteravond ontstond die sfeer, waarop ik hem bewust heb laten weten waarvoor ik in de stemming was en wat voor bui ik had. Hij kan mijn gedachten immers niet lezen. In plaats van hierop te reageren, bleef hij maar flauwe grappen maken. Nadat ik had uitgesproken dat de stemming goed was en we die zo konden houden, en we samen gingen douchen, vond hij het lollig om de koude douche op me te richten. Stemming verpest, ik direct afgekoeld. Vervolgens baalt hij als een stekker, biedt 100x zijn excuses aan en probeert mij weer op te warmen, wat niet meer lukt.



Vanavond drinken we samen een wijntje en wijs ik hem wederom op de stemming die aan het ontstaan is. Hij knipoogt en zoent me, maar aait wel mijn boezem en maakt daar wat flauwe grappen over. Na nog een wijntje zet ik een suggestief liedje op en vraag hem te luisteren. Hij begint direct 'bef-gebaren' te maken, zo met zijn tong tussen twee vingers, maar niet op een opwindende manier. Ik geef het op en probeer hem uit te leggen waarom de stemming weer verpest is. Dwars door mijn verhaal heen, laat hij een dikke scheet. En dus heb ik gezegd dat ik naar bed ging.



Ik ben het hondstrouwe type, maar ik vraag me af of ik op deze manier ook levenslange fysieke trouw kan garanderen. Elke sensuele stemming wordt door hem vakkundig verstoord, ondanks hints, blikken, of letterlijke uitspraken en het benoemen van de situatie van mijn kant. Hij vindt het normaal om mij te vertellen dat als ik nooit meer orale sex geef, dat een dealbreaker voor hem is, maar als ik aangeef niet echt opgewonden te worden van zijn eeuwige flauwe grappen of een letterlijke koude douche, moet ik me niet aanstellen.



Wat ik met dit topic wil, weet ik niet z goed. Even van me afschrijven en misschien heeft iemand een tip hoe de sfeer toch weer wat sensueeel te krijgen tussen ons en dan vooral te houden?
Er was toch dat tv programma met die engelsen, beter in bed ofzo.

Daar zeiden ze tegen een koppel dat dat ook had dat ze het weer spannend moesten maken voor elkaar. Dus niet standaard zoals dat je nu eerst een wijntje nodig hebt, hem hints geeft en dan 't standaard repetoir afwerkt.



Daar deden ze dat onder andere door sexy foto's te maken en die dan in de hal te leggen, op de trap, richting de slaapkamer en dat als de een thuis kwam die 't spoor kon volgen naar de ander.
Alle reacties Link kopieren
Snap je probleem niet.
Alle reacties Link kopieren
Geen antwoord op het grotere probleem.



Maar waarom gingen jullie eerst douchen terwijl je lekker in stemming was? Is dat een patroon?



Ik had iets met een vriendin die altijd eerst in bad wou of een massage. Maar na een bad of een massage ben ik zo relaxed dat ik eigenlijk al meer dan half loop te slapen. Dus het ging pas werken op het moment dat we gewoon toegaven aan de impulsen van het moment zonder eerst de standaard riedel af te lopen.
Alle reacties Link kopieren
Lijkt erop dat het niet spontaan gebeurd maar altijd als je bijvoorbeeld een wijntje op hebt of samen op de bank hangt.



Ga eens samen boodschappen doen en zeg eens stoute dingen tijdens het winkelen maak hem geil en eenmaal thuis leg je de boodschappen neer op het aanrecht en doe een liedje op en je zegt . Neem me!!



Dit liedje erbij?

http://www.youtube.com/watch?v=Np_Y740aReI



Wedden dat je man dan niet zal zeggen; Ik zal wel eerst even de boodschappen voor je opruimen. Je hebt hem geplaagd op een sensuele manier in de winkel, plaagt hem nog wat in de auto en dan thuis geef jij je aan hem over.....Welke man droomt hier niet van! Weg uit dat standaard ritme, spontane seks is de lekkerste sex!



Toch?



Goede tip ?
Alle reacties Link kopieren
De aanpak van het wijntje werkt dus toch niet zo goed als je zelf denkt. Probeer dan dus wat anders. Heb je hier wel eens op een neutraal moment over gepraat met elkaar?



Of ga scheiden. Dan ben je zijn vrouw niet meer en kunnen jullie elkaar weer alle hoeken van de kamer laten zien.
Alle reacties Link kopieren
Dank jullie wel voor de reacties!



Beelicious, dat is wel een goed idee. We hebben al vaker besproken dat we het wat spannender moeten maken, ons grootste gevaar voor de relatie is namelijk dat we elkaar niet meer als sexuele partner zien. Op alle andere vlakken zit het namelijk heel erg goed. Feit is alleen wel dat de initiatieven hiertoe altijd door mij worden genomen en dat ben ik inmiddels ook een beetje beu.



Mann87, het voorbeeld dat jij noemt, heeft bij mijn man een averechtse uitwerking. Sex is voor hem zo beladen, dat hij als ik toespelingen maak in het openbaar, direct gegeneerd en chagrijnig is. Het maakt niet uit of ik hem iets toefluister, subtiel een stukje van een bh bandje laat zien om hem te laten weten dat ik een mooi lingeriesetje aan heb of wat dan ook, hij vindt het genant. Zelfs als er nauwelijks mensen om ons heen zijn en ze echt niks kunnen horen of zien.



Yhabibi, dat douchen is geen patroon, dat kwam toevallig zo uit. We hebben een grote douche en die werkt wel eens stemmingsbevorderend. Maar dan niet koud op mijn hoofd.



Ruza, ik denk dat scheiden dan inderdaad de enige optie is Erover gepraat hebben we al honderden keren. Vanochtend kwam hij ook weer tegen me aan gekropen, excuses aanbieden dat hij weer zo raar had gedaan. We hebben er een goed gesprek over gehad waarom het dan weer zo verkeerd loopt. Wat zijn aandeel is en wat mijn aandeel is. Mijn aandeel is dat ik niet uitspreek wat ik ervan vind en ervan uitga dat hij meegaat in de stemming. Dat lees ik hier ook terug. Maar hij zei direct dat ik gelijk had toen ik zei dat ik niet altijd meer zin heb om uit te spreken wat ik ervan vind, omdat het altijd van mij uit moet komen. Hij vindt ook dat hij degene is die er iets aan zou kunnen veranderen, maar of dat ook gebeurt?



Als we dan vanochtend weer zo fijn samen liggen en hij erover wil praten en aangeeft te snappen wat het probleem is, voel ik me zo gehoord en weet ik meteen weer waarom ik zo van deze man hou. Nu de sex nog.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ruza schreef op 29 juni 2012 @ 07:42:

De aanpak van het wijntje werkt dus toch niet zo goed als je zelf denkt. Probeer dan dus wat anders. Heb je hier wel eens op een neutraal moment over gepraat met elkaar?



Of ga scheiden. Dan ben je zijn vrouw niet meer en kunnen jullie elkaar weer alle hoeken van de kamer laten zien.



Hee kom op zeg! Ga scheiden, natuurlijk niet!

Iedereen heeft wel een dipje in zijn relatie of huwelijk. Meteen scheiden dat zal erg zwak zijn!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het moeilijk om te herkennen wat er precies gebeurd. Bij ons wordt helemaal niks benoemd. Er is ook geen "sfeer" die met wijntjes ontstaat.



We doen gewoon ons dagelijks ding, en 's-avonds krijg ik ineens zin en ga haar in haar nek kussen. Of ik sta te koken, en ineens gaat ze over mijn rug aaien en aan mijn broeksknoop friemelen.



Waarom niet gewoon doen, in plaats van voorbereiden, praten en weet ik veel wat?
Alle reacties Link kopieren
quote:mann87 schreef op 29 juni 2012 @ 08:31:

[...]





Hee kom op zeg! Ga scheiden, natuurlijk niet!

Iedereen heeft wel een dipje in zijn relatie of huwelijk. Meteen scheiden dat zal erg zwak zijn!Uh....juist, ja. Want zo bedoel ik dat ook
Alle reacties Link kopieren
quote:monsterpinguin schreef op 29 juni 2012 @ 08:33:

Ik vind het moeilijk om te herkennen wat er precies gebeurd. Bij ons wordt helemaal niks benoemd. Er is ook geen "sfeer" die met wijntjes ontstaat.



We doen gewoon ons dagelijks ding, en 's-avonds krijg ik ineens zin en ga haar in haar nek kussen. Of ik sta te koken, en ineens gaat ze over mijn rug aaien en aan mijn broeksknoop friemelen.



Waarom niet gewoon doen, in plaats van voorbereiden, praten en weet ik veel wat?

Dit.



En wat me ook opvalt in je verhaal is dat jij welliswaar het initiatief neemt maar eigenlijk vrij passief te werk gaat. Je maakt duidelijk dat "de sfeer" er is en verwacht dan dat hij daarop ingaat.



Waarom niet gewoon die vent grijpen?
Alle reacties Link kopieren
Mann87, het voorbeeld dat jij noemt, heeft bij mijn man een averechtse uitwerking. Sex is voor hem zo beladen, dat hij als ik toespelingen maak in het openbaar, direct gegeneerd en chagrijnig is. Het maakt niet uit of ik hem iets toefluister, subtiel een stukje van een bh bandje laat zien om hem te laten weten dat ik een mooi lingeriesetje aan heb of wat dan ook, hij vindt het genant. Zelfs als er nauwelijks mensen om ons heen zijn en ze echt niks kunnen horen of zien





Weet niet als ik het mag zeggen...

Maar dan is zijn libido wel erg ver te vinden en vind die zijn vrouw dan nog wel sexy?!...Van bijna elke man gaat zijn hartje en hormonen hiervan toch sneller kloppen.....



Misschien eens speeltjes kopen en daar mee gaan experimenteren of vind hij dat ook niet geil om te zien...
Alle reacties Link kopieren
quote:mann87 schreef op 29 juni 2012 @ 08:31:

[...]





Hee kom op zeg! Ga scheiden, natuurlijk niet!

Iedereen heeft wel een dipje in zijn relatie of huwelijk. Meteen scheiden dat zal erg zwak zijn!Aangezien het probleem is ontstaan toen ze trouwden en hij haar als ´zijn vrouw´ ging zien, is scheiden best een goed idee. Niet om de relatie te verbreken, maar omdat zij dan niet meer ´zijn vrouw´ is. Het kan best werken.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ruza schreef op 29 juni 2012 @ 08:33:

[...]



Uh....juist, ja. Want zo bedoel ik dat ook Dan zitten we op dezelfde lijn
Alle reacties Link kopieren
quote:missfiona schreef op 29 juni 2012 @ 08:36:

[...]





Aangezien het probleem is ontstaan toen ze trouwden en hij haar als ´zijn vrouw´ ging zien, is scheiden best een goed idee. Niet om de relatie te verbreken, maar omdat zij dan niet meer ´zijn vrouw´ is. Het kan best werken.Nu ben ik nog een broekkie van 25 maar dit ruikt naar `Ik heb haar en ze is mijn vrouw, ik ben binnen` Ouderwetse gedachte.
Alle reacties Link kopieren
quote:mann87 schreef op 29 juni 2012 @ 08:36:

[...]





Dan zitten we op dezelfde lijn Ok. Je snapt dus dat ik doelde op dat bij TO's man je blijkbaar anders sex hebt met je vriendin dan met je vrouw. Dus vandaar mijn semi-grapje tip om dan maar te scheiden.
Alle reacties Link kopieren
quote:mann87 schreef op 29 juni 2012 @ 08:38:

[...]





Nu ben ik nog een broekkie van 25 maar dit ruikt naar `Ik heb haar en ze is mijn vrouw, ik ben binnen` Ouderwetse gedachte.Sommige mannen hebben erg veel moeite hun ´vrouw´ als lustobject te zien. Als je bent opgevoed met het idee dat sex binnen het huwelijk dient om babies te maken en vooral niets met lust te maken mag/kan hebben, is een omslag op het moment toen zij officieel zijn vrouw werd, best verklaarbaar. Is tegenwoordig ouderwets, vroegâh duidelijk niet.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat Monsterpinguin (briljante nick trouwens) de spijker op zijn kop slaat. Ik zou ook heel graag gewoon veel meer 'doen' ipv uit te spreken. Maar als ik dat dus bij hem doe, is hij snel gegeneerd. Hij geeft aan dat niet bij mij te doen, omdat hij niet weet of ik daarvoor in de stemming ben. En dus geef ik het aan als ik wel in de stemming kom. Maar ook dat werkt niet.



Ruza, daar zeg je ook wat, ik denk dat dat waar is. Dat ik het aangeef en dan dingen van hem verwacht ipv zelf actief te handelen. Ik denk dat dat komt doordat ik het zo beu ben om altijd maar het inititatief te moeten nemen, maar als ik dat dan helemaal niet meer doe, komen we natuurlijk ook nergens.



Mann87, dat heb ik hem inderdaad al vaker gevraagd, of hij me nog wel aantrekkelijk vindt. Maar hij vindt me woest aantrekkelijk zegt hij en dat laat hij op andere manieren ook wel merken. En als het een keer wel op sex uitdraait, is hij niet te houden en vertelt hij me duidelijk hoe mooi en lekker hij me vindt. Kijken vindt hij ook heel opwindend, dus dat heb ik ook al gedaan. Maar ook daarbij houdt het een keer op als er nooit een initiatief terugkomt.



In de familie waaruit hij komt is sex iets vies en puur functioneel voor de voortplanting. En verder praten we er vooral niet over. Naarmate hij mij als zijn vrouw is gaan zien, is hij steeds preutser geworden. Dat erkent hij ook, maar hoe dat te veranderen?
Alle reacties Link kopieren
Wat Missfiona zegt dus.
Tijd voor gesprekken met een therapeut gespecialiseerd in seks? Voor jullie beiden of hemzelf?



Of je trouwring afdoen tijdens de sex?
Alle reacties Link kopieren
quote:missfiona schreef op 29 juni 2012 @ 08:41:

[...]





Sommige mannen hebben erg veel moeite hun ´vrouw´ als lustobject te zien. Als je bent opgevoed met het idee dat sex binnen het huwelijk dient om babies te maken en vooral niets met lust te maken mag/kan hebben, is een omslag op het moment toen zij officieel zijn vrouw werd, best verklaarbaar. Is tegenwoordig ouderwets, vroegâh duidelijk niet.



Maar vroeger was de aarde ook vlak en de seks vies.....



Dan zal die al helemaal geen speeltjes willen zien want dat hoort al helemaal NIET!
Alle reacties Link kopieren
--> Ik ben het hondstrouwe type, maar ik vraag me af of ik op deze manier ook levenslange fysieke trouw kan garanderen.



--> Elke sensuele stemming wordt door hem vakkundig verstoord.



--> Hij vindt het normaal om mij te vertellen dat als ik nooit meer orale sex geef, dat een dealbreaker voor hem is, maar als ik aangeef niet echt opgewonden te worden van zijn eeuwige flauwe grappen of een letterlijke koude douche, moet ik me niet aanstellen.



Paar hoogtepunten uit je verhaal even naar voren gehaald.



Allereerst het probleem dat jij hem niet graag wil pijpen. Hij weet dat en zal het niet leuk vinden. Ach, je wil het wel doen met drank op en alleen als je in een geile bui bent.

Hij ervaart dat als: Ach vooruit, als ik zin heb wil ik je af en toe wel even pijpen. Voor mij hoeft het niet hoor maar ik doe het voor jou. Er is voor mij geen bal aan.



Als het zo moet dan is de lol er voor een man al snel af hoor. Ik zou zeggen, laat dan maar zitten.



Dan zijn humor die jou steeds meer gaat tegenstaan. Hij hoeft bij wijze van spreken maar een scheet te laten (letterlijk en figuurlijk) en jij bent al weer uit stemming gebracht.

Ik zou zeggen: laat je je niet te snel van de wijs brengen? Het zijn grapjes, maar schijnbaar zijn die grapjes jou steeds meer tegen gaan staan.



Zozeer zelfs dat je twijfelt of je hem wel trouw kan garanderen.



Ik denk dat jullie relatie al verder verstoord is dan je zelf door hebt.



Hem niet willen pijpen. Je loopt je steeds meer te irriteren aan zijn humor. En je twijfelt of je hem wel trouw kan blijven.



Probeer niet alle schuld bij hem te leggen. Waar er twee problemen hebben, hebben er ook meestal twee schuld.



Zo ideaal is jullie relatie dus niet. Ondanks al zijn pluspunten. Bij jou gaan de negatieve punten overheersen.

Toch even om over na te denken. En wil je door met de relatie of niet? Moet wel duidelijkheid komen voor jullie samen. Als de irritatie steeds verder gaat oplopen barst vroeg of laat de bom.
Alle reacties Link kopieren
liefje. bespring hem gewoon, maak er geen therapie sessie van én laat iets wat buiten jouw perfecte plaatje valt niet meteen je stemming bederven.
En doooooor!
Alle reacties Link kopieren
oh, ongeveer wat rob uit zeist zegt
En doooooor!
Alle reacties Link kopieren
En verder praten we er vooral niet over. Naarmate hij mij als zijn vrouw is gaan zien, is hij steeds preutser geworden. Dat erkent hij ook, maar hoe dat te veranderen?



Weet deze jongeman wel een hele goede tip voor...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven