De Echte Man

13-08-2012 16:39 178 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ben wel benieuwd wat jullie kijk hierop is.



De Echte Man.



Een man die hecht aan traditionele rolverdeling tussen man en vrouw. Dit hoeft overigens niet perse in te houden dat de vrouw, in een relatie met De Echte Man, bepaalde ontzeggingen opgelegd worden.



De Echte Man begrijpt en accepteert zijn mannelijkheid en de ondergeschikte positie van zijn vrouw. Hij is niet bang de vrouw op haar verantwoordelijkheden als vrouw te wijzen: kinderen baren, een goede moeder zijn, bepaalde huishoudelijke taken en hem gelukkig maken. Na de kinderen, wil hij graag op nummer één staan voor de vrouw.



Hij zal bepaalde verwachtingen hebben van, wat hij zal omschrijven als De Echte Vrouw. Voor De Echte Man is het vanzelfsprekend dat zijn vrouw hem in elke situatie steunt. Ook moet zij seksueel beschikbaar zijn, op het moment dat het hem schikt. Hij zal geen nee accepteren en een Echte Vrouw begrijpt dat.



De Echte Man wil verzorgd, maar niet betutteld worden. Hij heeft zijn vrijheid nodig; een avondje uit met de mannen, naar het casino gaan of naar een café. Hij duldt geen tegenspraak van zijn vrouw. Wel wil De Echte Man verzorg worden. Hij ziet graag dat zijn vrouw zijn hemden strijkt, zijn schoenen poetst, zorgt dat zijn kledij op tijd gewassen word, zijn eten op tijd op tafel staat en 24/7 seksueel beschikbaar is voor zijn lusten.



Persoonlijk vind ik De Echte Man bijzonder opwindend en voel ik me het prettigst in zo'n relatie. Ik accepteer zijn mannelijkheid en mijn ondergeschiktheid. Feministisch ben ik nooit geweest en zal ik ook nooit kunnen worden. De verzorgende rol past mij prima, ik voel me het gelukkigst zo. Tot nu toe heb ik gelukkig alleen maar Echte Mannen ontmoet.



Slechts eens heb ik een man Zonder Hoofdletter ontmoet (dit was een one night stand) en ik ergerde me na twee minuten al.

Ik heb een sterke man nodig om me te beschermen. Dit betekent overigens niet dat ik me wil laten onderhouden op financieel gebied; ik wil de volledige ruimte hebben mijzelf op intellectueel gebied te ontwikkelen, te studeren en te werken (eventueel parttime).



En jullie?
Alle reacties Link kopieren
quote:Donkeyshot schreef op 13 augustus 2012 @ 17:24:

Babettebruxelles = Estelle Cruijff ??? Je moet wat he..
Alle reacties Link kopieren
klinkt vreselijk. Hij strijkt zijn eigen overhemden maar.
BdB, wil je niks kwijt over je Engeland-avontuur?
Alle reacties Link kopieren
quote:jibba schreef op 13 augustus 2012 @ 17:04:

[...]





Voor jou Nienke:



http://www.takeninhand.com/obedience.and.autonomy



en



http://www.wanderingspirits.nl/wiki/ind ... paginaHaha super bedankt
Accepteer de dingen die je niet kunt veranderen, verander de dingen die je niet kunt accepteren.
quote:jibba schreef op 13 augustus 2012 @ 17:40:

Babette, ik weet dat je het niet wil maar het zou toch echt beter zijn als je hier op Viva opnieuw begint met een nieuwe nick. Niemand neemt jou toch nog serieus na je percentageberekening-topic...Dit.
Alle reacties Link kopieren
Maar ik begrijp iets niet helemaal geloof ik.. (hoewel ik persoonlijk samen met mijn man de huishoudelijke dingen doe enzo, maar dat terzijde)



Eeuwen lang al roepen wij vrouwen dat we een lieve man willen die mee helpt in de huishouding enzo en nu hebben we dan toch al een beetje bereikt dat mannen dat ook doen en dan schijnen er toch serieus vrouwen als Babette te zijn die dit liever niet willen?



Babette, dit is niet dom bedoeld, maar ik begreep het even niet.
Accepteer de dingen die je niet kunt veranderen, verander de dingen die je niet kunt accepteren.
Alle reacties Link kopieren
Zeg maar liever een Echte Egoïst ipv een Echte Man..
Alle reacties Link kopieren
You know how I know? Because I reeaally think so!
Niet mijn type man deze ' echte man'. Ik heb geen enkele bescherming nodig en heb een tyfushekel aan strijken. Daarbij is hij altijd eerder thuis, dus kookt hij.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb pas een Echte Man, zo Echt is hij, dat hij niet angstig is van een sterke, onafhankelijke vrouw. Hij gaat voor me door het vuur, en is er voor me. Net zoals ik er ook voor hem ben. Ik kook voor hem, ik behaag hem. Hij kookt voor mij, hij behaagt mij. We zijn aan elkaar gewaagd, op allerlei gebieden.

Dát is pas een echte man.
Zeg maar Spijker.
Wacht maar tot je ziek wordt, en de echte man geen idee heeft hoe een koppie thee te zetten............
Alle reacties Link kopieren
Mijn vader vindt mijn vriend een sukkel. Want mijn vriend kan koken en schoonmaken enzo en doet dat ook regelmatig.



Nee, ik zal mn moeder bellen als ik ziek ben. Mam, ik heb honger maar vriend kan niet koken. Kom snel
Alle reacties Link kopieren
Ik heb zo'n gevoel of TO niet meer wil reageren?
Accepteer de dingen die je niet kunt veranderen, verander de dingen die je niet kunt accepteren.
Alle reacties Link kopieren
quote:nienke1202 schreef op 13 augustus 2012 @ 18:54:

Ik heb zo'n gevoel of TO niet meer wil reageren?

Och. TO is een geflipte verveelde gefrustreerde oude man denk ik.



Maar ik vind het een best onderwerp Mijn Echte Man is over een half uur pas thuis, moet me toch vermaken.
\bepaal jij dat dat dan maar de ECHTE man is?

Ben je god ofzo?
Alle reacties Link kopieren
quote:nienke1202 schreef op 13 augustus 2012 @ 16:50:

[...]Misschien dan een domme vraag, maar doe je dan ook graag aan bondage of sm? Of zit ik nu te veel naar die hoek te denken?



Dacht ik ook aan. Bovendien, een Echte Man zoals jij ze beschrijft zal jou NOOIT laten studeren en intellectueel laten ontwikkelen, laat staan werken!!



Bovendien zijn er voorbeelden genoeg in de wereld van de zoogdieren waarbij de VROUW de baas is en niet de man! Waarbij de mannelijke zoogdier enkel dient om zijn zaad af te leveren, en dan nog op voorwaarde dat zijn persoon/lichaam sterk genoeg is.



Jouw visie van venten dateert nog uit de tijd toen de dieren nog konden praten, MAAR met een modern kantje aan misschien als er bondage en sm-toestanden bij komen kijken.



Ik lach me rot met dit topic!
It is what it is and that's what it is!
Alle reacties Link kopieren
Wauw, .... dat ten 1e!! ten 2e, Ik snap dat een fysiek grote/sterke man opwindend kan zijn, maar persoonlijk vind ik een man die sterk ik doordat hij idd ook kookt, wast, strijkt, werkt en er voor mij is wanneer ik hem nodig heb veel aantrekkelijker!!

maar waarom moet iemand je eerst pijn doen TO? is het slechts een seksuele behoefte of zit er ook een emotionele kant aan en misschien wel een diepere reden?
Klinkt als een lul, die echte man. Maar ik ben misschien ook geen echte vrouw, ik verzorg m'n planten niet eens, laat staan een volwassen vent met 2 handjes.
Alle reacties Link kopieren
Misschien moet je je bij bepaalde kerkgemeenschappen aansluiten. Weet niet welke maar er is vast wel een waar je je helemaal thuis zal voelen.



Halleluja oh nee ik bedoel dooeei
Oh.. en voor de mutsen onder ons:

SM heeft NIETS maar dan ook NIETS met de mentale gelijkheid of omgang in het dagelijks leven te maken voor mij (en velen met mij). Integendeel zou ik zelfs durven zeggen, hoewel je altijd een groep extremen hebt die het 24/7 doortrekken maar zelfs dan is het meestal gebaseerd op bepaalde lustgevoelens en niet op uitgewerkte gedachten over de rol van de man en vrouw.
Alle reacties Link kopieren
Nee ik hoef De Echte Man niet, maar hou al helemaal niet van die gladde meisjesachtige mooiboys van tegenwoordig.

Van die jochies die meer potjes in de badkamer hebben staan dan ik, uuuuren doen over hun nonchalante haarstijl, mixjes drinken en niet met zware dingen sjouwen.

Liever zitten ze op een terrasje mooi te wezen.



Doe mij maar een vent die bier drinkt, hele middagen met ontbloot bovenlijf klust in de schuur, mij nooit zware dingen laat sjouwen, alles repareert en ophangt maar me wel sochtends een kopje koffie op bed brengt.



he verrek die heb ik!
Alle reacties Link kopieren
quote:Suy schreef op 13 augustus 2012 @ 19:40:

Nee ik hoef De Echte Man niet, maar hou al helemaal niet van die gladde meisjesachtige mooiboys van tegenwoordig.

Van die jochies die meer potjes in de badkamer hebben staan dan ik, uuuuren doen over hun nonchalante haarstijl, mixjes drinken en niet met zware dingen sjouwen.

Liever zitten ze op een terrasje mooi te wezen.



Doe mij maar een vent die bier drinkt, hele middagen met ontbloot bovenlijf klust in de schuur, mij nooit zware dingen laat sjouwen, alles repareert en ophangt maar me wel sochtends een kopje koffie op bed brengt.



he verrek die heb ik! Amen.
Accepteer de dingen die je niet kunt veranderen, verander de dingen die je niet kunt accepteren.
Alle reacties Link kopieren
Leuk om jullie meningen te lezen. Krijg de indruk dat de vrouw dezer dagen te geëmancipeerd is voor De Echte Man.



Ik wil nog wel even reageren op iemand die zei dat ze nergens terug kon vinden wat De Echte Man dan voor z'n vrouw doet.

Dit wil ik graag even uiteenzetten.



* Hij zal zijn vrouw ten alle tijde beschermen tegen (ongewenste) aandacht van andere mannen. Zijn vrouw is zijn kostbaarste bezit en De Echte Man wil graag de enige zijn in haar leven.



* De Echte Man zal zijn vrouw Echte Liefde geven. Hij zal haar vertroetelen, zijn schouder aanbieden om op uit te huilen indien nodig. Hij zal er alles aan doen om zijn vrouw gelukkig te maken.



* Als partner van De Echte Man hoef je je nooit zorgen te maken om weinig genegenheid of seks. De Echte Man zou, als dat mogelijk was, het liefst hele dagen met je in bed doorbrengen. Daarbij worden ook jouw behoeften niet vergeten; De Echte Man is niet bang een vrouw veelvuldig te laten klaarkomen. Als zijn vrouw klaarkomt door zijn toedoen, zal hem dat een zeker gevoel van trots en macht geven.



* Als vrouw is het een genot om bij De Echte Man in de buurt te mogen zijn. Alleen naar hem kijken maakt al symptomen in haar los die gelijk zijn aan het gebruik van XTC.



* De Echte Man beschermt zijn kinderen. Altijd. Overal. Op alle manieren.
Alle reacties Link kopieren
Troll
Alle reacties Link kopieren
uit welke bouquet reeks is dit gehaald???

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven