Herfsttetters!

09-10-2012 16:57 3012 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 26! In de herfst, dus een leuk toepasselijk plaatje Veel plezier allemaal!







Hier deel 25: Tetteren in de zomer.
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
Verjaardag: ik zou wel komen ja. Leuk! (of ook een beetje spannend voor jou?)

Maar..... ik moet 's avonds even toeteren, vanaf 20u. Dat wordt dus lastig. Of vier je het overdag?
Ik vier het dan overdag Splint.

En ik vind het wel leuk als er ook wat vriendinnen komen



En bedankt voor de plaatjes
Alle reacties Link kopieren
Succes Rat!



Ik mag vrijdag naar de mondhygienist. Ben al weer fanatiek aan het stokeren, maar uiteraard weer te laat begonnen vrees ik.

Tonks, gezellig, een nieuw vriendje.



Enne......downloads?
Alle reacties Link kopieren
Misschien hier vast mee oefenen Plous?



Ja, downloads, zijn jullie allemaal
Alle reacties Link kopieren
Ik kom virtueel mee taart eten Plousje. Toch zou ik het zo leuk vinden om wat vaker in het echt te meeten.



P is gisteren nadat hij zo pissed naar zijn kamer was gegaan nog even flink ingestort. Hij stond ineens in de woonkamer, helemaal klaar voor het werk in zijn pak, te huilen. Wat vreselijk is dat, mijn grote P helemaal overstuur. Het is gewoon teveel 4 vrienden in iets van 6 jaar tijd. Voelde me zo machteloos. Want ik kan ook niet anders dan troosten en zeggen dat het gewoon hartstikke kaa uu tee is en dat het gewoon niet normaal is en dat hij het ook asjeblieft niet als normaal moet aanvaarden. En er vanuit moet gaan dat het niet nog eens gebeurt. Maar hemeltje wat is dat moeilijk.
Optimist tot in de kist!
Alle reacties Link kopieren
Hij is leuk gevonden, maar of ik nou een download wil zijn?







(ben je een beetje lekker aan het maken, Pilou )
Alle reacties Link kopieren
Gelukkig dat het er toch uit is gekomen Fantje, Je kunt toch niks anders doen dan wat je hebt gedaan. Ook al is het inmiddels een grote knul, hij heeft dan gewoon zijn moeder nodig.
Alle reacties Link kopieren
pilou



Rol:

Lid

Lid sinds:

5 jaar en 266 dagen

Geslacht:

Vrouw

Leeftijd:

33



Sinds bijna zes jaar lid en nog steeds geen 200 berichten?



*waar moet het heen met de wereld*
Het Viva forum is papaja.
Alle reacties Link kopieren
Fant
Het Viva forum is papaja.
Alle reacties Link kopieren
Ik voelde het al va zondag aankomen. Hij kan met zijn gevoelens niet zo goed omgaan. Hij is net als ik niet graag verdrietig, dan maar liever boos. Maar goed is het niet. Ik vond het gisteren wel heel stoer dat hij gewoon vroeg mam ik heb een hug nodig nadat hij zo boos was weggelopen. Gek hoe stoer en volwassen het kan zijn om juist "klein" te zijn. Ik was en ben er nog steeds van onder de indruk.
Optimist tot in de kist!
Ik wil best op je verjaardag komen Pilou. Lijkt me gezellig. Ik weet alleen dan niet welk station ik moet hebben en hoe ik bij jouw huis kom. Kan je me vast wel vertellen he?



Fant, moeilijk he, om je zoon zo te zien. Maar ik weet zeker dat je hem goed getroost hebt. Het lijkt me vreselijk om je kind zo te zien, met zulk verdriet.



Hier net ook klein verdrietje. Vriendje van dochter wilde hamsters. Maar die moeten dan wel bij ons staan... nu is er al 1 opgevreten/afgemaakt door de anderen (er was een nestje gekomen...) en net is er dus nog een doodgemaakt door zijn/haar moeder... dochter helemaal overstuur.



Splinter, vriendje van dochter was zo lief om broodjes te halen.



Tandarts viel mee. Ik heb wel weer een ander. Een vrouw deze keer. Ook weer van buitenlandse afkomst. Iets oostblokkerigs geloof ik.

Maar mijn kroon rechtsonderin doet raar. Omdat ik geen kiezen boven meer heb gaat ie omhoog staan en scheef. Komt bijna tegen het tandvlees aan en zal er tzt ook uit moeten. En dan moet ik wel aan de implantaat. Geen zin in want dan is mijn spaageld zo op. Ik denk er nog even over na.



En nu heb ik megadorst van het vreselijk zoute eten van vanavond. En ik heb een vieze bittere smaak in mijn mond van het mondwater wat ik daar moest gebruiken.
Alle reacties Link kopieren
Brrr al dat tandartsen gedoe. Ben zo opgelucht dat ik het er voor een tijdje op heb zitten. Voelt zo'n stuk beter in mijn mond. Ongelofelijk dat het nog maar een weekje geleden is dat er twee kiezen werden getrokken.



Sneu van die hamsters trouwens. Lekker gezinsleven in die hamsterkooi



Wat heb je voor zouts gegeten dan Ratje?
Optimist tot in de kist!
Oh leuk verjaardag!!

Ik kan overdag
Met OV hier komen is wel lastig Rat. Moet met de bus enzo, geen station hier. Zal wel ff kijken vanaf jou.



En die hamsters die gaan er allemaal aan als ze bij moeders blijven. Moeders voelt zich niet op haar gemak, daarom doet ze dat. Zit de vader er nog bij? Die moet gelijk weg dan.
We hadden stamppot zuurkool, zo'n kant en klare bak. K heeft dat een beetje opgeleukt met spekkies en jus.



Hamsters moeten nu ook weg. Dochter wil ze niet meer. Wil dit niet nog een keer meemaken. Dat van moeder en kinderen samen wist ik niet. Vraag me ook af of zij dat wel weten. Vader is er geloof ik niet, of die zit apart. Ik hoor later wel wat er gaat gebeuren. Ik hoop zelf dat ze weg gaan. Vieze stinkbeesten. ik snap ook niet dat ze kan slapen met nachtdieren op de kamer. Die maken een bak herrie.



Ik lees het wel Pilou, hoe en wat.
Alle reacties Link kopieren
Wow, een hamstergezinsdrama! Wel apart dat vriendje hamsters wil en dat jullie met de gebakken peren zitten nu. Arme hamsters.



Voor zaterdag: taxi Splint rijdt ook nog hè. Hoef je niet helemaal met het OV.

Hoewel, laat ik het vanavond nog eventjes met man overleggen, want officieel zitten we dan nog in onze vakantie samen.
Even gegoogled



Moeder eet haar kinderen op. Waarom, en wat doe ik eraan?



Er zijn een aantal oorzaken die ervoor kunnen zorgen dat een hamster haar jongen opeet. Meestal kun je er weinig tegen doen.

Het kan zijn dat ze te weinig eiwitten heeft binnengekregen, en dus niet voldoende voedingsstoffen heeft om alle kleintjes te voeden. Als ze teveel stress heeft door een onrustige/rumoerige omgeving, warmte, of doordat ze te vaak wordt gestoord kan ze in paniek raken en jongen gaan opeten. Ook onervarenheid kan dit gevolg hebben. Verder kunnen de kleintjes ziek zijn of een afwijking hebben, of het zijn er teveel naar moeders zin. Ook dan zal ze de zwaksten 'opruimen'. Ook als de moeder een ontstoken melkklier heeft, zal ze het aantal jongen reduceren. Niets aan doen, rust geven en het gaat vanzelf over (duurt een week of 2).

Wat je er dus aan kunt doen... Ze zoveel mogelijk met rust laten, zorgen dat ze voldoende voer met extra eiwitten tot haar beschikking heeft, en verder hopen dat alles goed verloopt.

De hamstertjes weghalen bij de moeder is misschien erg verleidelijk, maar dit is geen goede oplossing, aangezien ze nog teveel afhankelijk zijn van haar melk én haar opvoeding.
Ik overleg ook nog even met de heer des huizes.

2,5 uur met OV Rat.

Dus dan lijkt met bijv. Splint meerijden vanaf haar woonplaats het makkelijkst



Anyway, ik kom er nog even op terug of ik het inderdaad ga vieren, denk het wel
Dat is best lang zeg. Maar als je het viert en Splinter gaat dan rij ik graag met haar mee.
Alle reacties Link kopieren
P gaat gelukkig weer lekker. Is weer zijn eigen gezellige vrolijke zelf. Was net met de honden buiten aan het dollen. Geniet er echt van.



Vnavond weer zwemmen. Het gaat lekker op dit moment. Wel de gebruikelijke pijntjes maar verder lekker in mijn vel/bol. Cursus is ook leuk, ik ben ook gelijk begonnen met een soort van digitaal plakboek met mooie bruiloftplaatjes. Ideeen opdoen.
Optimist tot in de kist!
Alle reacties Link kopieren
quote:Splinter02 schreef op 27 november 2012 @ 21:07:

Hoewel, laat ik het vanavond nog eventjes met man overleggen, want officieel zitten we dan nog in onze vakantie samen.

Ik heb toestemming.



Slaap lekker allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Splinter fijn dat je toestemming hebt. Toch aardig he

Hoe is't met onze andere Tetters, wanneer krijgt Slof weer een laptopia?
Optimist tot in de kist!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven