Gezondheid alle pijlers

Infra rood sauna ? Welke keus?

17-03-2013 16:55 11 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wil een 1 persoons infra rood sauna aanschaffen voor mn spieren en gewrichten. Heb artrose en fybromyalgie en alles is behoorlijk piijnlijk. Ben wel hele dag in beweging want ....RUST ROEST ! Werk 4 hele dagen van 9 tot 21.00. Wil ook mn afvalstoffen kwijt en daar blijkt het ook goed voor te zijn. Maar lees zoveel verschillende artikelen en berichten. Ene zegt je moet FULL SPECTRUM stralers( beter voor gewrichten en de spieren maar voor de afvalstoffen moet je weer de lange golf stralers hebben. Zie door de bomen het bos niet meer. Heb eens geiformeerd en er zijn sauna,s die totaal niet therapeutisch zijn. Heb 1000 euro voor n sauna. Zie sauna,s van 800 euro maar ook van 5000 euro. Wie heeft ervaring????
Alle reacties Link kopieren
Doet het je lijf echt goed als je 4 dagen 12 uur werkt?
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Goed voor je afvalstoffen? Volgens mij is dat een verkooptruc.



Mijn ouders hebben een infrarood sauna. Full spectrum als ik me niet vergis. Het is lekker, maar voor hun rugklachten doet het niet specifiek iets. Dus betwijfel of dit aan je verwachtingen gaat voldoen.
Alle reacties Link kopieren
4x12 uur = een 48-urige werkweek. Dat lijkt me toch sterk...
Alle reacties Link kopieren
Werk overdag in thuiszorg maar het salaris is niet zo hoog dus moet bijverdienen en dat doe ik na het werk in een verpleeghuis. begin s,morgens om 9.00 uur tot 12.00 uur. Dan van 13.00 tot 16.30 uur en van 17.00 tot 21.00 uur. 2 banen dus....S,avonds is het niet zwaar, alleen maar leuk en gezellig werk . Dus idd met reistijd.
Misschien reistijd meegerekend?
Alle reacties Link kopieren
Je doet zo te horen doe je lichamelijk (en geestelijk) zwaar werk voor en groot aantal uren per dag. . Dat van die afvalstoffen is idd onzin. Infrarood is wel goed voor de spieren, zo ver ik weet. Bestaan er geen sauna´s met beide soorten lampen.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb dan ooit weer begrepen dat de infrarood erg slecht is voor je bindweefsel.
.
Alle reacties Link kopieren
http://www.sauna-mania.be/nl/infrarood-sauna-faq



als ik deze link bekijk denk ik weer hier moet je super fit en gezond van worden, maar heb ook wel eens gelezen dat het allemaal niet bewezen is. Wie moet je nu geloven. Het is toch een hoop geld wat je er aan uitgeeft dus wil eerst goed zeker wezen en hoop iemand tegen te komen die idd zegt dat het idd waar is dat het super goed is voor je lichaam.
Alle reacties Link kopieren
Is er niet een sauna bij je in de buurt met infrarood waar je eerst een 10-strippenkaart op kan nemen ofzo? Dat is natuurlijk ook duur, maar dan kan je het een paar weken uitproberen, of je er baat bij hebt, voor je 1000 euro of meer uitgeeft? Verder heb ik er helaas geen verstand van, dus geen advies.
Alle reacties Link kopieren
Eerst testen in de lokale sauna lijkt me idd handig.



Is er geen behandelaar/fysio die je advies kan geven?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven