Ryan air mega goedkope tickets

16-10-2014 16:13 21 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik wil over ongeveer anderhalve maand van Ierland naar NL vliegen en ben vrij flexibel met de datum (ongeveer een week) en vanaf welk vliegveld.



Ryanair stunt met hele goedkope tickets van bijvoorbeeld 20 euro. Nu hebben ze een ticket beschikbaar voor 26 november en verder niet iets rond die tijd.



Weet iemand of ze dichterbij de datum nog tickets toevoegen? Of hoef ik nu de website niet meer in de gaten te houden want dit is het?
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het meteen kopen, 20 euro is wel heel goedkoop.
Eens met Flashy.
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad gewoon kopen.
Bij alle prijsvechters werkt het doorgaans zo dat hoe dichter op de datum, hoe duurder het ticket. Dus als je langer wacht heb je grote kans dat dat goedkope ticket weg is en er alleen maar dure stoelen zijn. ( Immers, het kost echt wel meer aan brandstof,personeelskosten, onderhoud en afschrijving van een vliegtuig dan ¤20 per stoel; er gaan maar een paar stoelen voor die prijs en de rest gaat voor meer geld, zodat ze nog wat verdienen aan mensen die op het allerlaatst een ticket boeken)

let er wel goed op dat je keurig alle regeltjes volgt bij het boeken, want alles wat je moet aanpassen kost je extra en veel ook.
Alle reacties Link kopieren
Waarom koop je dat ticket niet dan?
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
Ik zie 11, 18, 19,25, 26, 27 november voor die prijs, en andere data in november voor 30 euro er tussen staan . Dat is echt erg goedkoop.

Ik weet niet hoe lang je wil blijven, maar kijk ook naar de retourvluchten om zo te kiezen welke heen en terugvlucht het goedkoopst is om de meest voordelige totaalprijs er uit te halen.
Alle reacties Link kopieren
Oh sorry! Had ik meteen moeten zeggen. 26 november is net te vroeg! Ik kan pas vanaf 28 s avonds of 29. Gaat dus meer om de eerste week van december.



Meer om aan te geven dat hun agenda dus wel al tot eind november loopt, maar iets er voor mij nog net niet bij staat.
Alle reacties Link kopieren
Even doorklikken en je ziet ook de agenda voor december.

Goedkoper gaat het echt niet meer worden.
Alle reacties Link kopieren
Zondag 30 november voor 30 euro.

De eerste week december alle data voor 20 euro,behalve 5 en 7, die zijn voor 30.



Je kan toch gewoon op de site kijken, er staan tot juni alle vluchten op.
Alle reacties Link kopieren
Oke verder zie ik ik inderdaad wel meer goedkope voor 30 of 35. Is natuurlijk ook niet veel.

Toch maar zsm boeken dan. Bedankt.
Alle reacties Link kopieren
De retourvluchten kan je ook gelijk zien door retour aan te klikken, zo kan je de meest voordelige data kiezen.



Het is heel simpel
Alle reacties Link kopieren
Ja sorry ik keek via een ander stukje op de site, en toen gaven ze dus alleen 4 december.

Ik heb nu een ander overzichtje gevonden waar je het veel beter ziet haha. Sorry hoor maar evengoed bedankt!
Alle reacties Link kopieren
Ehm nee, je kan in de maand december een vlucht boeken incl, retour voor 40 euro, goedkoper ga je het niet krijgen 😊
Alle reacties Link kopieren
Nu wil ik ook naar Ierland ...
Alle reacties Link kopieren
Ik had vandaag voor december naar Praag gekeken dat was gewoon 260 euro voor 2 personen!(Easyjet)

Een aantal jaar geleden was het nog 125 euro.
Alle reacties Link kopieren
Ja verschil in prijzen snap ik soms ook helemaal niks van Falshy.



Bij Ryanair staat er wel ook een ticket tussen voor 90 euro, tussen alle goedkope. Bijzonder hoor haha.
Alle reacties Link kopieren
@flashy

Ik heb onlangs Praag geboekt met Easyjet voor december voor circa ¤60 pp retour. Kwestie van vroeg boeken!
quote:Flashy schreef op 16 oktober 2014 @ 16:54:

Ik had vandaag voor december naar Praag gekeken dat was gewoon 260 euro voor 2 personen!(Easyjet)

Een aantal jaar geleden was het nog 125 euro.

Wat snap je dan niet?

Er zitten 156 stoelen in dat toestel. Als er weinig vraag is dan blijft de prijs laag. Is er veel interesse, dan gaat de prijs omhoog. Als easyJet 130 euro vraagt voor een enkeltje dan betekent het dat er veel vraag is. Zo simpel als dat.
Alle reacties Link kopieren
quote:kadanz schreef op 16 oktober 2014 @ 20:17:

[...]



Wat snap je dan niet?

Er zitten 156 stoelen in dat toestel. Als er weinig vraag is dan blijft de prijs laag. Is er veel interesse, dan gaat de prijs omhoog. Als easyJet 130 euro vraagt voor een enkeltje dan betekent het dat er veel vraag is. Zo simpel als dat.Een/aantal maanden geleden was het nog veel duurder.
quote:Flashy schreef op 16 oktober 2014 @ 20:21:

[...]



Een/aantal maanden geleden was het nog veel duurder.Dezelfde dag?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven