Lijf & Lijn alle pijlers

het roer om!

10-05-2015 16:12 1359 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Met mijn 1.70 meter en 100 kilo, is het tijd om er nu eens écht wat aan te gaan doen. Mijn buikje is geen buikje meer en het is gewoon erg ongezond momenteel. Het liefst raak ik 25 kilo kwijt, maar natuurlijk is mijn uiterlijk belangrijker dan wat de weegschaal zegt.

Hoe wil ik afvallen? Door het roer volledig om te gooien! 2 keer per week sporten, en voor de rest lekker actief bezig zijn, ook wandelen enzo. Ook mijn eetpatroom ga ik omgooien.



In dit topic is alles welkom! Ervaring over jouw afvalsucces, tips, enzovoort. Alle motivatie kan ik goed gebruiken.





Misschien zijn er wel forummers die ook zo'n 20 a 25 kg kwijt willen, dan kunnen we elkaar misschien een beetje steunen.



gr van bb6
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen allemaal!



Schreef ik gister nog dat er een pond af was van die kilo die ik vorige week was bijgekomen, vanmorgen was die er helemaal vanaf! Zit nu dus weer op hetzelfde gewicht als twee weken terug!



Best bijzonder aangezien ik toen veel had gesport en me voorbeeldig aan de afspraak had gehouden om niet te snoepen e.d. En toch prompt een kilo erbij dus. De afgelopen week minder gesport en meer gegeten en voila! Kilo eraf....



Gaf vorige week al aan dat ik toen best een aantal momenten had met 'hongergevoel' en dat dat waarschijnlijk niet goed is. Deze week dus meer gegeten en geen hongergevoel. Werkt dus toch beter (en voelt fijner!)



Afijn, ik zit nu dus ook weer onder een 'bepaalde grens' en dat voelt goed.

Omdat ik maar vijf kilo kwijt wil (waarvan er nu twee af is) kan het gewicht dus kennelijk nogal fluctueren. (Een keer naar de wc kan bijv. al een pond schelen) en dat is dan 10% van mijn doel. Met andere woorden: die kilo kan er morgenavond al wel weer bijzitten...



Maar toch, zaterdagochtend weegmoment: en die kilo is eraf! Zo!



Fijne dag!
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.
Het is stil hier, dames. Hoop dat dat geen slecht voorteken is?



Ik heb vandaag een goede dag gehad.

O: yoghurt met muesli

T: cappuccino, snackwafel (zag ik gisteren in de supermarkt, slechts 40 calorieën per wafel dus ideaal als tussendoortje!)

L: 2 crackers met filet, een gekookt ei, nog een snackwafel en 2 perziken

T: zelfgemaakte 'milkshake' met banaan, aardbeien en yoghurt

D: salade met veel groenten, wat gekookte penne en een tartaartje

T: schaaltje yoghurt
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er nog hoor! Beetje druk, dat wel

Vandaag gezond gegeten, maar geen tijd voor tussendoortjes gehad. Merk toch dat ik dan te weinig eet op een dag, dus net nog even een gezond maar voedzaam toetje gemaakt met kwark, muesli en banaan.



Goede resultaten Vera en Lea!

Ik ben ook van plan om naar de schoonheidsspecialiste of de pedicure te gaan als ik onder de 90 zit. Hopelijk eind deze maand, anders later.
Alle reacties Link kopieren
Heb het de afgelopen dagen ook errug druk gehad. Vandaag even lekker een dagje relaxen! Heb de laatste paar dagen even niet goed opgelet en was dus vanmorgen als de dood om op te weegschaal te gaan staan. Gaf hij gewoon 97 kilo aan! Dat betekend dat ik nu in ruim een maand 3 KG kwijt ben. Ik ben zó blij dat ik van die 100 af ben. Nu mag het gewicht alleen nog maar meer dalen.



Mijn doel is nu om 1 september tegen de 90 KG te zitten. Ik heb een erg rustige zomervakantie op de planning staan, ga pas in de herfst op vakantie namelijk. Daarom wil ik in de vakantie lekker veel gaan sporten en lekker veel gaan bewegen, om het afval proces even een beetje te versnellen.



Ik volg IBI's topic op de gezondheid pijler. Vind t erg vervelend voor haar en hoop dat het snel beter zal gaan.



Ik wil iedereen veel succes wensen, zet 'm op! En lekker hier blijven schrijven, hoor.
Alle reacties Link kopieren
Boterbloempje, gefeliciteerd!!
Goed zo BB ! Morgen weer op de weegschaal, vanmorgen was ik vroeg op om naar de Ladiesrun te gaan. Ging prima en zelfs een betere tijd gelopen dan vorig jaar

Nu ben ik een klein beetje versleten en ga ik zo lekker op de bank hangen en op tijd naar bed toe.

Eten ging goed deze week, al heb ik wel vanmiddag een patatje op sinds een hele lange tijd. Ik kon het niet eens allemaal op en heb wat laten staan. Vanavond alleen een kom soep met brood gegeten, dan blijft de schade hopelijk een beetje beperkt.

Ik heb vrijdag een nieuw kleurboek gekocht als beloning dat ik zo goed bezig ben. Als ik mijn streefgewicht heb bereikt mag ik die veel te dure handtas waar ik al een jaar naar zit te kwijlen voor mezelf kopen
Alle reacties Link kopieren
Fijn BB6! Lekker hoor!

Ja zeker naar voor Ibi.. Leef ook zeer mee!

Hier een ok dag, niks bijzonders.



Wil eigenlijk nog ff sporten maar heb wat last van mijn heupen. Vervelend.



Fijne avond allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Goed bezig weer allemaal. Met frisse moed een nieuwe week in!



Knap Clip, dat je je tijd verbeterd hebt!



Ik doe mijn hardlooprondjes met de runkeeper app. Geeft mooi de progressie in tijd aan. Wordt er ontzettend streberig van. Wil elke keer weer een paar seconden sneller lopen.



Laatste paar keren gaat het echter superslecht qua tempo. Vanavond triest dieptepunt: 'gefeliciteerd met uw eerste 4-6 km wandeling ' stond er na afloop in mijn schermpje. WTF
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.
Alle reacties Link kopieren
Hahahah Vera sorry maar ik moest erg lachen, die stomme electronica soms!



Hier vandaag echt een dramatische dag. Verjaardag hier, dus taart, zoutjes en bbq als avondeten. Tel op dat ik geen lunch op had... Oh ja en een paar wijntjes erbij. Allemachtig ik wil niet eens weten hoeveel calorieën ik vandaag op heb

Maar ter verdediging, deze week 4x 5 kilometer gelopen en de rest van de week best netjes gedaan. Morgenochtend zal de weegschaal nog wel van slag zijn van vandaag, maar ik pak het gewoon weer op.
Alle reacties Link kopieren
Sorry Vera, maar daar moet ik wel even om lachen.



Hier gaat het eigenlijk wel lekker. De twee barbecuekilo's zijn er weer af, al duurde dat wel een hele week. De afgelopen dagen heb ik veel gewandeld, waarbij vandaag wel een record was: bijna 19.000 stappen! Eten gaat ook goed, ik eet gezond en niet teveel. Ik ga mezelf wel te buiten aan noten. Die zijn ook erg gezond, maar wel vet natuurlijk. Maar ach, na al die kilometers lopen mag ik wel een extra handje nootjes van mezelf.



Fijn dat het met jullie ook goed gaat! Ik weet niet meer wie het vroeg, maar ik beloon mezelf ook als ik een aantal kilo ben afgevallen. Zo heb ik laatst die stappenteller gekocht, ik vond dat ik die wel verdiend had. Van mijn man krijg ik bij elke vijf kilo een bloemetje. En als ik uiteindelijk op of rond mijn streefgewicht zit ga ik een hele nieuwe garderobe aanschaffen. Dat duurt nog wel even, maar dat maakt niet uit. Ik deed toch al mee aan een jaar geen kleding kopen dus dat komt goed uit. Gelukkig heb ik nog kleding in allerlei maten in de kast hangen, waarvan ik steeds meer pas (en binnenkort maar wat ga weggooien, want alle dingen die inmiddels drie of vier maten te groot zijn kunnen echt niet meer).
Alle reacties Link kopieren
Haha, Vera, ik moest er ook om lachen, sorry!



Het eten en drinken gaat wel prima de afgelopen dagen, maar het afvallen staat een beetje stil. Ik woog vanochtend nog hetzelfde als afgelopen woensdag, en heb afgelopen dagen enorm geschommeld. Zal vast weer vocht zijn, maar wel irritant..



Ik wacht ook voorlopig met kleding kopen, heb nog een hoop dat ik nog niet pas, met name van zomerdingetjes. Dus dat komt wel goed.



Deze week maar weer goed er tegen aan. Mijn uitdaging voor deze week: meer water drinken. Dat krijg ik gewoon echt niet in mijn systeem.. Maar nu besloten dat ik weer wat gestructureerder tussendoortjes ga nemen, om 10 uur en om 15 uur, en dan verplicht een extra glas water moet drinken.



Succes allemaal deze week!
Alle reacties Link kopieren
dag dames,



sorry niet veel meegeschreven. Druk en werken aan het huis. Maar toch behoorlijk netjes gegeten.

Vandaag op de weegschaal na 1 week: - 2,2 kilo.



@prik: 19000 stappen?? WOW, dat haal ik nooit.....

@bureaustoel: herkenbaar. Ik heb ook moeite met water drinken, het drinken is niet zo erg maar wel het gevolg: voortdurend naar de wc rennen
not all who wander are lost
Boterbloempje, wat goed joh onder de 100!!!!! En Knolselder -2.2 is ook keurig. Hahaha ja ik moet vaker naar het toilet tegenwoordig, dat is een nadeel.

Vandaag de eerste echte opsteker: in de supermarkt kwam ik iemand tegen die ik niet dagelijks zie, en zij vroeg me of ik soms afgevallen was Dat is even een enorme veer in mijn gat!
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Lea dat was vast een enorm fijn gevoel!! Erg fijn om te horen natuurlijk!



Mijn lijstje van vandaag

O : een bruine bol met 20+ smeerkaas, schaaltje yoghurt

T : appel

L : 2 bruine bollen met kalkoenfilet

T : appel (variatie boterbloempje, variatie...)

D : bloemkool, gekookte aardappels en een slavink.



Ook heb ik vandaag weer lekker een uurtje gesport, geeft altijd zo'n fijn gevoel.



Pfoeh, dat naar de wc gaan, zeg dat wel. Maar het helpt om te bedenken dat je afvalstoffen uitplast, weg met die rommel!
Hallo allemaal, mag ik mee komen schrijven? Hier moet het roer ook om.



Ik ben in een jaar tijd ca. 20 kilo aangekomen en die moeten er weer af! Ik ben inmiddels al 7 kilo afgevallen, maar blijf nu weer hangen en heb wat stimulans, motivatie en af en toe een schop onder mijn kont nodig. In een topic meeschrijven zal daarbij wel helpen hoop ik.
Alle reacties Link kopieren
quote:knolselder schreef op 15 juni 2015 @ 12:47:

@prik: 19000 stappen?? WOW, dat haal ik nooit.....

Dat zou ik een paar weken geleden ook gezegd hebben, toen vond ik 10.000 stappen al veel. Maar mijn wandelconditie bouwt verrassend snel op, ik kan echt al flinke stukken lopen. Vandaag moest ik een stuk fietsen, nog op een (te kleine) fiets van iemand anders ook. Dat viel wel heel erg tegen.



Isabela, welkom! Schrijf gerust mee, wij geven je wel liefdevolle schoppen onder je kont als dat nodig is.
Alle reacties Link kopieren
quote:Isabela schreef op 15 juni 2015 @ 20:04:

Hallo allemaal, mag ik mee komen schrijven? Hier moet het roer ook om.



Ik ben in een jaar tijd ca. 20 kilo aangekomen en die moeten er weer af! Ik ben inmiddels al 7 kilo afgevallen, maar blijf nu weer hangen en heb wat stimulans, motivatie en af en toe een schop onder mijn kont nodig. In een topic meeschrijven zal daarbij wel helpen hoop ik.Hoi en welkom! Ik hoop dat meeschrijven je zal motiveren, mij helpt het in ieder geval erg goed. Knap hoor van die 7 kilo. Het kan er maar af zijn
Alle reacties Link kopieren
Welkom Isabela, wordt al lekker druk met fanatiek gelijkgestemden hierzo!



Lees veel over het aantal gezette stappen hier. (Lees ook in dat topic) en was benieuwd hoe dat bij mij vandaag was gegaan. Niet gesport of gewandeld maar wel veel in de weer geweest met spullen naar de schuur sjouwen, ramen zemen en autowassen.

Zit nu op ruim 9.000 stappen. Gegeven het feit dat ik mijn telefoon in huis eigenlijk nooit bij me draag denk ik dat ik de 10.000 wel gehaald heb.
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.
Dank jullie voor het welkom.



Vandaag met frisse moed weer verder met afvallen. Als startpunt voor mezelf heb ik me maar even gewogen: 88 kilo bij een lengte van 1.73 Tijd om daar snel wat aan te doen, ik voel me echt ontzettend rot bij dit gewicht.



Ik lees ook van alles over die stappen per dag. Hebben jullie daar een app voor? Dat is eigenlijk best leuk om bij te houden.
Alle reacties Link kopieren
Isabela, ik gebruik S health, dat stond al op mijn samsung bij aankoop.



Succes voor een ieder vandaag
Oh, die moet ik dan ook hebben op mijn telefoon. Ik zal eens kijken.

Jij ook succes!
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik de app die standaard op mijn telefoon bleek te zitten. Heb uit het '10.000 stappen per dag topic' begrepen dat die zelfs redelijk accuraat is.



Maar dan moet je dus wel altijd je telefoon op zak hebben em dat lukt mij dus niet.

Er schijnen daarom ook stappentellers te zijn in de vorm van een armband.



Ik ben dus niet zo superfanatiek met het bijhouden van die stappen (beweeg volgens mij wel genoeg) maar ik kan me wel voorstellen dat, wanneer je je daar wel op toelegt, het enorm motiverend/stimulerend kan werken.



Net zoals met dit topic eigenlijk; je hebt een stok achter de deur. In het begin van dit topic gaf ik al aan dat het (chocolade) snoepgoed van de kinderen mijn zwakte is. Daarom hier op het forum aangegeven dat ik van de nieuwe zak smarties van mijn dochter zou afblijven. Zo niet, dan ga ik hier voor schut!



En zie daar! Het werkt! Al minstens een keer of drie voor de kast gestaan met de gedachte een paar doosjes achterover te slaan. Maar telkens was daar weer de gedachte: "nee, nee, je hebt het beloofd. ( best wel suf. Maar het werkt dus wel).



Dus misschien helpt zo'n stappenteller jou net bij dat laatste stukje om je te motiveren meer te bewegen. Altijd doen!
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.
Ik heb mijn telefoon ook niet altijd op zak, maar het geeft in ieder geval een soort richtlijn of je wel genoeg beweegt. Iets waarvan ik zeker weet dat het niet zo is. Er zijn dagen dat ik heel actief ben en dagen dat ik het liefst de hele dag op de bank hang Zoals je zegt: een mooie stok achter de deur.



Goed van je dat je van de smarties bent afgebleven Lastig he, zo'n kast waar toch wat in moet liggen voor de rest van het gezin. En wij maar zien er vanaf te blijven...
Alle reacties Link kopieren
Welkom Isabela! Hopelijk vind je hier ook veel steuntjes in de rug en we juichen graag mee bij goede resultaten. Super dat je al 7 kg kwijt bent! Op naar de 10!



Iedereen veel succes weer deze week! Morgenochtend weegdag (heb 'm verplaatst naar de woensdag), hopelijk weer een beetje resultaat
Alle reacties Link kopieren
Hoi iedereen!

Ik ben nieuw op het forum (wel jaren al aan het meelezen) en vandaag is de dag dat echt af wil gaan vallen (voel me er echt depri onder).

Ik ben in twee jaar tijd ruim 25 kilo aangekomen, waarvan ik er nu minstens ruim 22 kilo van wil afvallen.

Ik wil dit in stapjes van 5/10 kilo doen, eerst nu onder de 70 komen en voor november wil ik minstens 10 kilo kwijt zijn.



Mijn zwakke punten: patat/friet, chips en chocola (gék op beide dingen). Voor de rest ben ik bijvoorbeeld totaal niet van zoete snoepjes of wat dan ook. Ik vermijd tegenwoordig zoveel mogelijk de suikers en drink alleen light frisdrank (zit ook troep in, maar heb wel afwisseling nodig), thee, koffie of water.

Hoop dat ik een (goede) bijdrage kan leveren, ook wat recepten kan delen, lekker van me afschrijven etc. lijkt me leuk om heel actief te worden op dit forum en in een topic zoals dit.



Ik hoop dat ik iedereen kan aanmoedigen en dat we elkaar op die manier kunnen helpen, want het is niet altijd makkelijk helaas. Ik wil later (misschien vandaag nog) een receptje plaatsen voor een lekkere maaltijdsalade met kipfilet, als daar behoefte aan is.



Startgewicht: 76,7 kg

Lengte: 167 cm



Tijdelijke streef: 69 kg (- 7,7 kg)

Eindstreef: 55 kg
'We should all start to live before we get too old.'

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven