Mode & Beauty alle pijlers

Bruiningscreme

20-08-2015 15:56 58 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hi !



Ik weet het, dit is de zoveelste topic over bruiningscrème..



Maar als ik bij het zoeken in viva hiernaar zoek krijg ik hier maar 1 topic over en die staat vol discussie en gezijk op elkaar dat er vrij weinig over het onderwerp overblijft !



DUSSSS BIJ DEZE. Welke raden jullie aan ?!

Ik gebruik zelf de zelfbruiner van Lancaster. Maar ik vind toch dat deze meer een oranje / bruine gloed geeft dan echt werkelijk een bruiner tintje .. dove vindt ik btw echt niks hihi



Xoxo,
Maar hoe dan jullie dat dan op plekken waar je niet bij kunt? Zoals je rug. Als je zoals ik hier lees alleen je benen doet zie je toch een scheiding waar je gestopt bent?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de zelfbruiningsdoekjes van Kruidvat, maar ik krijg op mijn keel toch allemaal strepen, dat krijg ik maar niet egaal. Mijn benen durf ik nergens mee te doen, straks loop ik als zebra rond.
Alle reacties Link kopieren
@Youwish, Dat klopt idd. Ik gebruik het alleen als ik een rokje of korte broek draag. En dan smeer ik ook nog heel miniem.
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.
Alle reacties Link kopieren
Dan wil je zonnen en dan zit dat spul nog op je huid, lijkt me niet samengaan.
Bruiningscreme is troep is mijn ervaring. Witte lakens die verkleuren, bah.
Alle reacties Link kopieren
Dat spul zit dan niet meer op je huid. Het verkleurt het bovenlaagje van je huid. Je kunt er gewoon zonnebrand overheen smeren.
Alle reacties Link kopieren
Ja, ok. Maar zonnen heeft dan wel "nut", zeg maar?
Alle reacties Link kopieren
quote:YouWish schreef op 23 augustus 2015 @ 21:12:

Maar hoe dan jullie dat dan op plekken waar je niet bij kunt? Zoals je rug. Als je zoals ik hier lees alleen je benen doet zie je toch een scheiding waar je gestopt bent?



Ik vraag daar altijd jemamd voor ! Vaak kom ik zelf al wel bijna op me hele rug maar ik vraag een vriendin of vriend altijd even om het voor mij daar nog even goed uit te smeren op naar de plekken waar ik dan al ben geweest en het loopt dan heel mooi over !



Deze gebruik ik nu !! 9,95 euro en ben er erg tevreden over !!!

https://captaintan.nl/zel ... nal-tanning-mouse-medium/

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven