Uitgerekend eind juli 2016!

23-11-2015 06:06 194 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zijn er nog meer dames die net ontdekt hebben dat ze zwanger zijn, eind juli zijn uitgerekend en het leuk vinden ervaringen met elkaar te delen?
Alle reacties Link kopieren
Jee Jinthe, wat leuk! Nu nog in een openingspost...?. Is het dan handig om deze tabel te plakken in een nieuw topic? Kun je wellicht een account ervoor aanmaken waar we allemaal op kunnen? Hoef jij niet steeds alles aan te passen enzo :-) Geen idee of dat allemaal kan hoor, haha



En weentjuh wat leuk de derde!!



Voor de tabel: ik ben 33 man 35. En wij hebben ook een echo bij de intake :-)
Alle reacties Link kopieren
hihi dat is een goed idee boschbolleke, alleen weet ik zelf niet zo goed hoe dat moet .

zal straks nog eens kijken of ik er aanuit kom.
Alle reacties Link kopieren
Leuk nieuwe dames erbij!



Goed gelukt Jinthe!

Voor de tabel..

Leeftijd 25/28 1e kindje.. UD 24/7 intake 15-12
.
Alle reacties Link kopieren
sorry bloempje, ik was je niet vergeten. maar ergens met al die tekens ging er bij jou wat mis. heb je er even opnieuw ingezet.
Alle reacties Link kopieren
Geeft niks hoor! Ben al heel blij dat je jezelf hier aan waagt!
Alle reacties Link kopieren
Pfff ik vind deze eerste weken helemaal niks maak me zo gek dat het misgaat m'n mannetje zegt ook al laat het los maak je niet zo gek maar dat lukt niet als in dan even niks voel van de misselijkheid of de borsten Denk ik gelijk nu is het mis pfff
.
Alle reacties Link kopieren
Haha Jinthe, ik heb ook geen idee echt



Weentjuh en alessandra; ook heel herkenbaar! Voel vandaag eigenlijk niks... Voel me gewoon. Borsten doen niet mee, niks. Maar zolang er geen bloed komt en krampen, zit het goed!! Dus vertrouwen maar dat onze lichamen dit 'gewoon' goed kunnen
Alle reacties Link kopieren
Dank je Jinthe!!!

Voor de tabel: ik ben 28 en mijn partner 32. Het is ons eerste kindje.



Heb trouwens vandaag en gisteren de hele dag trek!

Ik ben vandaag gebeld door moeders voor moeders en 2 dec. Komt er iemand langs om te kijken hoe of wat
.
Alle reacties Link kopieren
quote:Jinthe schreef op 25 november 2015 @ 10:32:

NaamLeeftijd v/mUDKindje#BijzonderhedenGeslachtCarpincho28/3225 juli1e15-12 echo-Mutsje9421/2426 juli1e14-12 echo- Jinthe25/2531 juli1e04-12 echo-kb040824/2625 juli1e10-12 echo-Boschbolleke33/3528 juli2e11-12 intake + echo-proudmomof229/3624 juli3enog niet bekend-Allessa_mia31/3024 juli1e7-10 echo + intake-bloempje25125/2824 juli1e15-12 intake-





Even om te kijken of ik goed opweg ben...
Alle reacties Link kopieren
Ik heb even wat bij mezelf aangevuld
Alle reacties Link kopieren
quote:weentjuh schreef op 25 november 2015 @ 14:14:

Pfff ik vind deze eerste weken helemaal niks maak me zo gek dat het misgaat m'n mannetje zegt ook al laat het los maak je niet zo gek maar dat lukt niet als in dan even niks voel van de misselijkheid of de borsten Denk ik gelijk nu is het mis pfff





Hoi Weentje,



Maak je geen zorgen. Je hoeft niet altijd wat te voelen. Sommige zwangere vrouwen krijgen helemaal geen kwaaltjes.
.
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk Alessandra MVM is vanmiddag ook bij mij geweest!



Lekker je verhaal doen hier Weentje, iedereen vind het spannend.. het is nu zaak om vertrouwen te krijgen! Lang leve het forum!
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,

Ook ik zou graag meeschijven, mijn uitgerekende datum is 28 juli.



Voor de tabel: ik ben 33 en mijn man 38, het is ons 2e kindje en ik heb pas echo op 4 januari!



Ten eerste allemaal van harte gefeliciteerd. Ik heb het nog maar net ontdekt en kan er niet over ophouden met nadenken. Net de mvm mevrouw op visite gehad, dat helpt bij het beginnen met geloven!



De eerste keer werd ik veel te snel zwanger, direct nadat we waren begonnen met proberen, was er nog helemaal niet klaar voor en heb er toen niet zo van genoten in het begin. Maar nu vind ik het zo fantastisch, ook omdat we het zwanger worden mentaal echt heel pittig vonden, al duurde het maar 5 maanden. Wou alleen wel dat ik wat meer voelde, gewoon ter bevestiging, misschien net als Weentje(?) al is misselijkheid natuurlijk niet leuk!

Wat hebben jullie allemaal vroeg echo' s, mijn eerste betaalde is pas bij 10 weken. Eerder kan wel maar kost geld, daar twijfel ik nog over.

Ben heel benieuwd hoe pittig ik het ga vinden met een kind en drukke baan erbij, was deze eerste keer heel moe! Kan me nu in ieder geval totaal niet concentreren op mijn werk... met schuldgevoelens en al.

Fijn om al jullie ervaringen te lezen,de herkenning werkt nu al versterkend. Nu hoor ik mijn oudste van 2 in zijn bedje stommelen. Tot later en succes allemaal! En vragen over mijn ervaringen de 1e keer zijn super welkom!
Alle reacties Link kopieren
PS @boschbolleke: onze getallen in de tabel lijken wel op mekaar! 😀
Alle reacties Link kopieren
Ja los laten zou ik eigenlijk moeten doen jullie hebben gelijk hoe het ook loopt we hebben het niet in de hand daarom ben ik blij dit forum gevonden te hebben kun je tenminste met begrip wat kwijt



Vroege echo's ja ik heb ook vandaag m'n afspraak per brief ontvangen moet 1 dec al langs ben dan 6 weken en 1 dag vind zelfs ook wel vroeg bij m'n vorige zwangerschap ging ik met 7.3 en konden ze niks zien moest 2 weken wachten waren verschrikkelijke 2 weken maar toen zagen ze em gelukkig dus best spannend



Even voor het lijstje ik ben 30 mijn man 31 dit is ons 3de kindje eerste echo op 1 december
Alle reacties Link kopieren
Leuk hebben jullie nog een extra bevestiging van mvm ik wil ook ermee beginnen weet wel nog van de vorige keer dat ik super misselijk werd van die geur van die kannen



Hoe is het trouwens met jullie eetlust? Heb wel honger maar nergens zin in kijk er juist tegen op als ik bev een boterham maak
Alle reacties Link kopieren
@weentjuh ik heb stiekem al 3 testen gedaan omdat ik ook niks voel. Niet dat het helpt...

Geen rare eetdingen nog hier...
Ik al 4 haha, maar vandaag was hij eindelijk heel goed duidelijk roze haha. Moeder voor moeders komt maandag bij mij!
Alle reacties Link kopieren
quote:Marlouz schreef op 26 november 2015 @ 14:15:

PS @boschbolleke: onze getallen in de tabel lijken wel op mekaar! 😀Haha! Inderdaad, wat grappig! Welkom en gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
En wat gek; ik voel ook echt helemaal niks... Het is dat ik getest heb (2x deze week, haha) en niet ongesteld word, maar verder.... Juist goed nieuws dus eigenlijk!



Wat goed dat jullie allemaal meedoen met mvm! Ik mag het niet van m'n man... Ben er de vorige keer zó ziek van geweest dat ik telkens moest spugen van die lucht uit die flessen... Durf dus niet zo goed nu. En eerlijk gezegd zit ik er niet op te wachtten dat ze hier voor de deur opgehaald worden of dat ik ze telkens ergens af moet geven... Ik weet het, het helpt andere vrouwen zwanger te worden, maar heus, zit er echt niet op te wachten... Kortom; trots op alle dames hier die het wel doen!
Alle reacties Link kopieren
@bosschebolleke: Als je er zo ziek van wordt is het logisch dat je het niet doet! Dat zou een ontvangster van de hormonen toch ook niet op haar geweten willen hebben? Juist respect dat je voor jezelf kiest (en voor je puk).



Ik stort vanavond opeens mega in. Het is nu echt begonnen denk ik. Trusten allemaal!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven