Uitgerekend juli 2016

30-10-2015 07:25 2049 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames die in juli zijn uitgerekend,

Hier kan je gezellig kletsen over je zwangerschap en alles wat daarbij komt kijken.

Gefeliciteerd met je zwangerschap

Tabel is vol!



Naam LeeftijdKindUitgerekende datumBijzonderhedenhiltje8629-401e 28juni meisje Bevallen!!! Rikz 28-29-1e 3 juli jongen Bevallen!!! 1elsa28-311e 7 jul Meisje Bevallen!!! Rosalinda8332-331e 7juli ? Juf9124-361e 10juli meisje Bevallen !!! happy-wenn28-302e, 1e 1jaar 11 juli meisje Bevallen!!! Kim-mie335-283de, 15 en 12 jaar 11juli meisje Bevallen!!!misseD25-301e 12 juli jongen Bevallen!!! Snoevie10129-291e 12juli jongen Bevallen!!! ikbenik4929-331e 25 juli jongen Jubiki28-291e 18 augustus jongen Azia__?-?1e Jongen Calm31-281e 21 september MK in dec 15, bloedingen, 01/03 controle VK, 08/03 12 weken echo ziekenhuis.



Rozijntje01 en kersje86 en Sel-de-Mer, pris1984 en Dragonfruit als jullie weer meeschrijven zet ik jullie terug in de tabel

boterkoekje22 Orgineel Kaarsje91 Sunshine-2 Little.Gurly Mels123 theepoes paco1987 siska74
Alle reacties Link kopieren
Heel simpel.

Het is ONS kind dus vriendlief gaat er ook uit. Hij is erg lastig met opstaan en slaaptekort dus ik hou mijn hart vast

Ik ben wel voornemens om borstvoeding te geven. Maar ik maak er niet teveel poespas van. Als het lukt is het fijn, lukt het niet dan bestaat er gelukkig flesvoeding.

Heb vandaag ook eens een berekening gemaakt bij de belastingdienst. Kinderopvang voor 2 dagen kost ons ongeveer 183 euro per maand. Pfft wat een hap geld weer. Als we ooit een tweede willen wordt het gelukkig goedkoper.

Heb ook maar eens rondgekeken op internet voor een kinderdagverblijf en een gastouder. Ik denk dat wij voor een kinderdagverblijf gaan. Voel ik me toch iets beter bij.



Die bandenpijn is echt vervelend. Huisarts opperde ook dat het vervelend gaat worden omdat al mijn buikspieren al slap zijn door het afvallen.

Vorige week met de gynaecoloog ook een gesprek gehad over de bevalling. Omdat ik zwaarder ben moet ik dus met mijn benen in de beugels bevallen. Ik heb gezegd dat het prima is dat het nu besproken is en dat we het over maand negen nog maar een keer over de bevalling gaan hebben .

Ook al kom ik van zo ver met mijn gewicht. Ik baal er echt van dat het nog zo'n issue is .
Alle reacties Link kopieren
Ikbenik49, mag ik vragen of je een maag bypass heb gehad? Heet officieel anders maar je snapt me denk ik wel..

Vriendin van mij heeft dat namelijk gehad.

Ik weet ook dat 100kg de grens is om thuis te bevallen, en overgewicht alleen al een indicatie voor de gyn is.

Ik snap dat het voor jou vervelend is... Het blijft (nog) steeds een rol spelen in je leven..

Maar je komt heel positief over, dikke pluim!
Alle reacties Link kopieren
Nee ben 54 kilo op eigen kracht kwijt geraakt. Ik heb een ziekte gehad en ben daar zwaar van geworden. Heb wel heel strak gelijnd maar had niet perse gehoeven. Was anders de kilos ook kwijt geraakt alleen ivm kinderwens heel strak gelijnd.

Weeg inderdaad nog boven de 100 kilo maar ook ivm die ziekte en de ziekte van crohn moet ik in t ziekenhuis bevallen.



En klopt ik ben redelijk positief. Soms baal ik er gewoon van. Vooral omdat ik weer een beetje aan kom en dat is voor mij vooral psychisch heel lastig. Krijg gelukkig goede begeleiding vanuit mijn huisarts.
Alle reacties Link kopieren
Op eigen kracht 54 kg af gevallen? Dáár heb ik bewondering voor!!!!
Alle reacties Link kopieren
Oh haha gelukkig is vriend het met jullie eens! Hij had t in een opwelling gezegd omdat hij het onzin vindt om daar nu afspraken over te maken, hij zei op dat moment moet je met elkaar overleggen en aanvoelen wie wanneer eruit moet. Ik vond het al vreemd want naar mij toe is hij mega zorgzaam en hij doet vrijwel alles in het huishouden zodat ik me kan focussen op mn werk, dus het paste al niet helemaal bij m. Weer helemaal opgelucht dus!



Wauw ikbenik, wat super knap van je zeg!
Per aspera ad astra.
Alle reacties Link kopieren
Fijn juf!! En je bent goed bezig Ikbenik!



Ja maar ik weet het geslacht nog niet hoor ;) we zullen zien!
Alle reacties Link kopieren
quote:Kim-mie3 schreef op 07 januari 2016 @ 14:14:

Op eigen kracht 54 kg af gevallen? Dáár heb ik bewondering voor!!!!





Dank je. Ik soms ook wel hoor maar vandaag was ik even down



Ik heb het gedaan! Ik heb positiekleding gekocht. Alleen maar omdat het in de aanbieding was en omdat mijn broeken steeds strakker gaan zitten. Over een paar weekjes zal ik wel moeten. Ik heb een jurkje gekocht. Ivm mijn veloverschot moet ik wel even een beetje een zwangerschapsbuikje gaan krijgen maar ik heb het in ieder geval vast in huis!



Wel heb ik een fatsoenlijke bh gekocht en ander ondergoed. Vooral die bh wat een verschil
Alle reacties Link kopieren
Jaaaaa wij krijgen een jongetje



Had al zo'n sterk voorgevoel! Meisje was ook geweldig geweest, maar ben er dolgelukkig mee!! En vriendlief ook!



De kleine groeit heel goed, baarmoeder was groter dan gemiddeld en placenta ligt bij mijn rug, dus kans dat ik 'm al vrij vroeg kan voelen. Oh, en hartje luisteren was ook geweldig!



Helemaal in de wolken!
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk Pris!!! Gefeliciteerd. Was het al goed en duidelijk te zien? Ennse wisten het helemaal zeker?

Super leuk nu kun je echt gericht shoppen! !!!



Ik ben zo bang dat ze maandag zeggen het is een j/m en dan bij de 20 weken weer wst anders zeggen hahaha.
Alle reacties Link kopieren
Ja was echt heel erg duidelijk! Van 'onderen' en van de zijkant. Ze zei dat ze soms twijfelen, maar dat het nu wel echt heel duidelijk was. Dus ben er echt niet bang voor dat ze er naast zaten. Ik heb er geen verstand van, maar zag ook wel heel duidelijk dat er wat tussen de beentjes zat :-)
Alle reacties Link kopieren
Wow pris wat leuk!! Je bent de eerste van de rij die het weet!! Maar.. Je bent nu 14.3 toch? Konden ze het zo goed al zien? Fantastisch!!



Ohh misseD, jij nog 3 nachtjes slapen!!!



En ik... Nog 10!!!!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Pris!



Ik ben benieuwd wat in dit topic het gemiddelde gaat worden qua jongens en meisjes.
Alle reacties Link kopieren
Leuk pris!!

Gaan jullie het nu iedereen vertellen?
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk pris!!!!

Ikbenik wow op eigen kracht zoveel afvallen, superknap!!!

Ik denk dat ik ook geen echte zwangerschapscursus ga doen, misschien ga ik wel zwemmen
Alle reacties Link kopieren
Zoo daar ben ik ook weer een keer!



Afgelopen week echt zoo moe na werk, geen puf meer om te reageren.. Dacht dat dat na 12 weken afgelopen zou zijn, hier nog niet helaas Ben ook een beetje half ziek geweest, gelukkig voel ik me nu weer beter. Hoe doen jullie dat met paracetamol als je hoofdpijn hebt? Ik weet dat het wel mag, maar merk dat ik het toch liever niet doe.



Qua werk: Ik werk nu 32 uur en twijfel nog of ik dat ga behouden of terug ga naar 28 uur, de inkomsten zijn wel lekker, maar lijkt me ook wel weer heeeel fijn om lekker veel thuis te zijn met kindje! Misschien dat ik het ook ga uitproberen met ouderschapsverlof! Vriend gaat van 40 naar 36 uur.. Ouders gaan één dag oppassen en de rest wordt KDV.

Qua cursus: ik ga denk ik wel iets van zwangerschapsyoga doen! En verder gewoon sporten tot zo lang als het gaat! Vind het wel leuk om iets zwangerschaps-achtigs te doen en me zo ook een beetje voor te bereiden op wat er komen gaat!

Qua nachten: Goeie ja, daar hebben wij het nog niet over gehad! Maar hoop en denk toch ook wel dat we het 's nachts redelijk samen gaan doen, al lijkt me dat met borstvoeding wel weer lastig.. Maar dat brengen en verschonen is een goed idee Wen!



Oja HapyWen: updates voor de tabel (geen idee of je nu alweer zin hebt om het bij te werken hoor, anders komt het later): volgende controle is 4 februari en mijn uitgerekende datum is weer verschoven naar 7 juli!



@Kim: Poew dat 's nachts werken lijkt me pittig!



@Juf: wat leuk die reacties van je klas!!



@Pris: wat leuk een jongetje! Ooo, ik word nu toch ook wel heel nieuwsgierig! En het idee dat je 'm over een paar weekjes al kan voelen, geweldig toch!



@Ikbenik: wat knap zeg 54 kg afgevallen! Lijkt me lastig dat het je dan toch zo in de weg blijft zitten.. Maar idd wat de anderen zeggen: superknap dat je al zover gekomen bent! Hoop voor je dat je goed begeleid wordt.



Vandaag het eerste pakje gekocht.. Nog lekker neutraal, maar o zo leuk
Alle reacties Link kopieren
Dank jullie wel allemaal! :-) Zo leuk om het eindelijk te horen!



Even ander vraagje: hoeveel zijn jullie aangekomen inmiddels? Ik qua gewicht niet zo veel (1.2kg), maar voel me echt onwijs opgeblazen! En al mijn spieren zijn weg, haha! Zag een foto van mezelf van de zomer, en dat is echt een wereld van verschil..
Alle reacties Link kopieren
Het eerste jongetje! Leuk



Ongeveer 2 kilo denk ik nu, maar ook mega opgeblazen en voel mijn buik ook echt dikker worden.
Alle reacties Link kopieren
Ongeveer 2 kilo. Voel me ook enorm opgeblazen. Ben blij dat ik niet de enige ben
Alle reacties Link kopieren
Ik al 3.5 kg en 10 centimeter... Gaat wel erg hard, toch? Als ik naar mn buik kijk schrik ik me kapot steeds haha. Denk soms ook t komt door snoepen ofzo maar dat kan helemaal niet want ik eet veel minder door de misselijkheid. Is al n stuk afgenomen maar echt nog niet weg.
Per aspera ad astra.
Alle reacties Link kopieren
Leeeeuk Pris een jongetje!!
Per aspera ad astra.
Alle reacties Link kopieren
Oeps! Sinds controle vk toch iets meer aangekomen haha teller staat op 3 kilo!



Ik zal mijn buikopvang ook weer eens meten, had dat in het begin ook gedaan. Ben benieuwd!!
Alle reacties Link kopieren
Hmm maar 2cm.....of mijn eerste meting klopt niet of het lijkt voor mij meer dan het is.
Alle reacties Link kopieren
Nou juf ik ook al 4 kilo en heb nu al 10 dagen niet meer gewogen ha ha. Zal maandag nog eens een poging wagen.......
Alle reacties Link kopieren
Hi mede (aanstaande) moeders,



Ik lees al even mee als anonieme gluurder sinds ik weet dat ik ook in juli ben uitgerekend. Voor ons is het ons eerste kindje en af en toe raak ik de weg kwijt door alle info, lichaamsveranderingen en voorbereidingen. Ik heb veel gehad aan jullie ervaringen en het leek me zowel leuk als leerzaam als ik hier ook mijn ervaringen met jullie deel, dus here wo go:



7 juli uitgerekend en hopelijk weten we volgende week vrijdag het geslacht! Superspannend, ik heb een voorgevoel dus ben benieuwd of het mama-instinct werkt. Vermoeidheid heb ik sinds het begin van mijn zwangerschap erg veel last van, vaak ga ik om half 9 naar bed. Ik werk ook 40 uur, dus dat helpt niet mee. Afgelopen 2 weken voor t eerst echte kwalen, zoals misselijkheid, heel veel spugen, maar sinds deze week is het weer gereduceerd tot pijnlijke tepels. Soms zo erg dat ik niet comfortabel op mn buik kan slapen. En nee, ik heb geen grote boobies, hoogstens cup c. Iemand anders hier ook last van? Het voelt een beetje branderig..



Dus allemaal prettig mee kennis te maken en hopelijk hebben we allemaal een voorspoedige zwangerschap en bevalling!



Cheers
Alle reacties Link kopieren
Welkom Azia! De herkenbaarheid hier is idd fijn!



Ik weet niet precies hoeveel ik al ben aangekomen, maar voel me ook echt opgeblazen het is nu ook nog zo net niks he, lijkt net of je gewoon wat te verl gegeten hebt met Kerst!!



Er is nu zelfs al n uitgerekend in sept/OKT topic!! Het gaat hard 😉

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven