Hoeveel jongens?

23-02-2016 18:38 296 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn beste vriendin zei laatst tegen mij dat jongens niet snel een relatie willen met een meisje die al veel seks heeft gehad met verschillende jongens. Ik ben 17 jaar en heb seks gehad met 9 jongens. Waarvan 2 in een relatie.

Ik krijg makkelijk aandacht van jongens, maar ik wil niet overkomen als een slet.



Is 9 jongens veel voor mijn leeftijd?
Alle reacties Link kopieren
quote:impossibruuu schreef op 23 februari 2016 @ 21:42:

Doorgaans zijn zulke vrouwen IMO ook minder geschikt als relatiemateriaal; die zijn sneller geneigd om bij een minste of geringste dip in een potentiële relatie met iemand anders vreemd te gaan want ach, "seks is maar seks".Ik heb juist het idee dat vrouwen met veel bedpartners helemaal voor hun relatie gaan. En dan heb ik het over vrouwen die sneller seks hebben met iemand in de hoop dat er een relatie onstaat. Dat zijn vaak vrouwen die keer op keer teleurgesteld worden. Ze hebben dat allemaal al gehad en komen denk ik daarom minder snel in de verleiding.
Alle reacties Link kopieren
persoonlijk vind ik het veel, voor een 17 jarig, maar dat is voornamelijk ook omdat ik zelf terug denk naar toen ik zo oud was (ongeveer 14 jaar geleden) toen had ik er nog maar 2 gehad, nu inmiddels alweer 5 (mijn huidige vriend is al 9 jaar nummer 5)

maar aan de andere kant toen ik mijn vriend leerde kennen was hij 22 en had die er al heel veel gehad en op zijn 17de toen ook al een behoorlijk aantal.. we maken samen grapjes die wel flinke slet was, voor de rest heb ik er eigenlijk niet zo veel problemen mee dat zijn aantal bedpartners met mijn 5 meerdere keren kan verdubbelen,



gelukkig zie je zelf wel waarom jij zoveel bedpartners heb gehad, misschien te makkelijk ? en kun je daar eventueel aan werken...



voor de rest hoef je aan een toekomtige vriendje wat betreft je bed partners aantal niet altijd correct te zijn en ben je dat wel en hij is weg, beter kwijt dan rijk zeg ik dan,



zelf hoop ik dat mijn dochter tegen die tijd er niet zoveel heeft gehad, of mijn zoon maar goed je kan dat als ouder ook niet echt tegenhouden. gelukkig zijn ze nog 6 en 1 jaar
"Not making a decision Is a BIIIIIIIIIIG decision"
Alle reacties Link kopieren
Valt wel mee, bovengemiddled, maarmijn vriendin had er toen wel meer gehad. Ikzelf nog maar 1 (meisje)
-
Alle reacties Link kopieren
quote:coralie76 schreef op 03 maart 2016 @ 09:59:

[...]





waar ligt jouw magiesche grens dan? dat je het nog wel goed vind of dat je het ineens te veel vind?



Nou ik heb daar geen grens in of wat dan ook, ik geef alleen aan dat ik op die leeftijd 9 bedpartners veel vind. Persoonlijk vind ik dat niet aantrekkelijk.



Ik heb vrienden die bijna wekelijks een andere bedpartner hebben en ik snap niet wat meiden daar in zien.



Nogmaals dit is mijn persoonlijke mening.
quote:Het-groepje schreef op 23 februari 2016 @ 19:04:

[...]

Je bent niet bekend met hockeymeisjes begrijp ik.Hahaha. Idd.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou mij niet zo'n zorgen maken als ik jou was. Een jongen gaat voor jou als persoon. Niet omdat je met veel of weinig jongens naar bed bent geweest.

En als hij dat wel belangrijk vindt dan zegt dat iets over hem als persoon, over zijn normen en waarden. De vraag is dan: wil jij met iemand samen zijn die mensen daarop afrekent?



Voor mij zou dit nogal conservatief gedrag of gedachtegoed zijn. Niet passend bij anno 2016.
Alle reacties Link kopieren
quote:coralie76 schreef op 03 maart 2016 @ 10:13:

blondie, zoiets zeggen alleen meiden die zelf niet genoeg leuke mannen kunnen krijgen



Nee hoor, ik krijg aandacht genoeg ;)

Ik vind mijzelf gewoon meer waard dan een ne*kertje in de steeg
Alle reacties Link kopieren
En dan daarbij, ik heb altijd lange vaste relaties gehad. Dus dat houdt het aantal bedpartners ook laag hè
Alle reacties Link kopieren
Zolang het leuke en veilige ervaringen waren, who cares?



Ik moet wel zeggen dat ik het toch uit sletvrees altijd buiten mijn vriendengroep/sociale kring heb gezocht. Of nuja, gedaan eigenlijk. Ik zat ook aan +9 op die leeftijd.

Ik was al uitgepubert op 12, ik had er interesse in, er vroeg mee begonnen, vriendinnen begonnen net en zeiden zaken als 'ieuw zij heeft een keer iemand gepijpt wat een sloerie' over anderen, dus ik hield het lekker voor mezelf. (ze vonden zoenen eigenlijk ook nog vies).

En dat moet je sowieso doen. Het is voor een toekomstige partner niet relevant hoeveel mensen je hebt 'gehad'. Als hij daar naar vraagt vind ik eigenlijk ook al niet zo netjes. Want je bent NU hier met HEM.



Daarnaast verandert dit wel doorgaans. Mensen puberen niet gelijk. Jij bent gewoon eerder.



Hou het eerlijk, veilig en heb veel lol!
quote:voel schreef op 03 maart 2016 @ 15:36:

[...]





Dat is ook fijn dat dat kan. Maar ik ken heel wat meisjes waarvan moeders ook denken dat dochter eerlijk is en dit soort dingen bespreekt maar dit toch niet altijd het geval blijkt te zijn.Klopt. Mijn moeder denkt volgensmij dat mijn huidige vriend mijn 2e is, terwijl hij eigenlijk mijn 5e is . Maar ze stijgerde al toen ze 2 jaar nadat het uit was met mijn 1e hoorde dat ik seks met hem had gehad (ik was nog net 15 toen ik ontmaagd werd, 3 weken voor mijn 16e verjaardag). Dus die anderen heb ik haar maar bespaard. Tja, met zo'n overtrokken reactie roep je het ook over jezelf af dat je dochter niet veel loslaat over dergelijke privezaken.
Alle reacties Link kopieren
quote:Blondiie90 schreef op 06 maart 2016 @ 01:03:

[...]





Nee hoor, ik krijg aandacht genoeg ;)

Ik vind mijzelf gewoon meer waard dan een ne*kertje in de steeg Wanneer iemand casual sex heeft met iemand zegt dat echt 0 over de eigenwaarde van die persoon hoor, beetje jammer dat jij denkt daar meteen conclusies uit te kunnen trekken.
Alle reacties Link kopieren
quote:Blondiie90 schreef op 06 maart 2016 @ 01:03:

[...]





Nee hoor, ik krijg aandacht genoeg ;)

Ik vind mijzelf gewoon meer waard dan een ne*kertje in de steeg



Wat is dat nou weer voor een belachelijke redenatie. Alsof een ONS meteen een soort vieze vernederende bezigheid moet zijn op een ranzig plekje.

God meid wat heb jij nog veel te leren.
Alle reacties Link kopieren
quote:khemam schreef op 06 maart 2016 @ 13:31:

[...]





Wat is dat nou weer voor een belachelijke redenatie. Alsof een ONS meteen een soort vieze vernederende bezigheid moet zijn op een ranzig plekje.

God meid wat heb jij nog veel te leren.Voel je je aangesproken?
Alle reacties Link kopieren
quote:Timetraveler schreef op 06 maart 2016 @ 10:37:

[...]



Wanneer iemand casual sex heeft met iemand zegt dat echt 0 over de eigenwaarde van die persoon hoor, beetje jammer dat jij denkt daar meteen conclusies uit te kunnen trekken.Vaak zegt het wel degelijk veel over de eigenwaarde.
Alle reacties Link kopieren
Ik zat op de 10 op m'n 17e. Nu, op m'n 24ste op de 15 ofzo. Als mensen daar moeilijk over doen, prima. Als het niet bij iemands normen en waarden pas is het niet zo gek.

Lekker blijven doen waar je je goed bij voelt en iemand zoeken die daar ook zo over denkt.
Alle reacties Link kopieren
Oh en verder, eigenwaarden en 'jezelf weggeven'.. Lekker laten lullen. Sommige mensen zijn onzeker, andere niet. Heeft weinig te maken met het aantal mensen in je bed.
Ik zat op 0 op mijn 17e. Dat bleef ook zo totdat ik op mijn 25e mijn man ontmoette.



Maar het aantal jongens waar je wat mee gedaan hebt, zegt niets over je karakter of eigenwaarde. Dus maak je er maar niet druk om. En als een jongen ernaar vraagt, kun je ook gewoon zeggen dat het hem niets aangaat.
quote:Blondiie90 schreef op 06 maart 2016 @ 22:30:

[...]





Vaak zegt het wel degelijk veel over de eigenwaarde.



Oke dus volgens jou schat je jezelf niet van (hoge) waarde als je aan het einde van je tienerjaren een stuk of 6 bedpartners hebt gehad, of meer? Leg eens uit, waarom dan niet? Ik probeer geen discussie uit te lokken of zo, ik ben serieus oprecht benieuwd wat je argumenten zijn voor je mening over eigenwaarde.



TO, geniet van je mooie-tieten jaren zou ik zeggen . Had ik ooit ergens gehoord, vond het wel een leuke.
Alle reacties Link kopieren
quote:Blondiie90 schreef op 06 maart 2016 @ 22:30:

[...]





Vaak zegt het wel degelijk veel over de eigenwaarde.

En wat zegt het over die man zijn eigenwaarde?



Snap je niet....samen heb je het fijn op dat moment. Heeft niks met eigenwaarde te maken.
Je kunt niet wachten want dan kom je veel te laat
Alle reacties Link kopieren
Mooie tieten jaren vind ik wel een hele mooie ;)
Alle reacties Link kopieren
quote:Blondiie90 schreef op 06 maart 2016 @ 22:29:

[...]





Voel je je aangesproken? Misschien wel, weet jij veel.
Beste Floor1998,



Hier toch even een man.

Ik zie in het eerste bericht van jou toch al een soort van conclusie staan. Je zou het aantal bedpartners zelf wat minder willen hebben op dit moment. Goed of het wel of niet veel is is aan jou. Mijn mening is dat het voor jouw leeftijd bovengemiddeld lijkt. Toch neemt dit niets weg van jou als persoon zelf. Wil je dit niet in deze trend doorzetten, zie je jezelf daardoor beter in je vel zitten? Dan zou ik het vooral anders aanpakken. Verder heb ik de comments van de VivaDames gelezen, er zit verrassende (en gezonde) variatie in adviezen en meningen. Ik zou mijzelf toch aansluiten bij een aantal uitspraken maar die laat ik in het midden. Ik zie dit toch een beetje als karakter gebonden. Het feit is je kan natuurlijk wel wat doen aan hoe anderen jou zien als persoon! Of alleen het aantal bedpartners daarin belangrijk is, nee. In de leeftijdscategorie waar jij zit misschien een issue, later minder. Ik hoop dat dit jou een beetje een steuntje in de rug kan geven. Tevens is dit mijn eerste post en ik kon het niet laten om voor jou hier even op te reageren. Kortom volgens mij ben jij sterk genoeg om je eigen karakter vorm te geven zoals jij jezelf wilt zien. Doe dat en snel zullen anderen jou hetzelfde zien. Groetjes de VivaMan
Alle reacties Link kopieren
Je bent 17 en bent met 9 jongens naar bed geweest? Ik schrik hier echt van! Waarom lukt het niet om bij één iemand te blijven? Ik ben 23 en heb maar 1 bedpartner gehad.
Ik waag te betwijfelen of dit voor veel jongens een relatie-killer is.



Ik hoor vaker dat mensen het raar vinden als je 1 wel genoeg vindt.
Wat een reacties.. Ik lees een aantal zinnige en opbouwende, maar ook schrikbarend veroordelende reacties.



Het is ontzettend makkelijk om te oordelen dat een vrouw teveel bedpartners heeft gehad, alleen omdat je zelf toevallig steeds (dezelfde) relatie(s) gehad hebt. Eigenlijk is het bizar dat vrouwen hun eigenwaarde ophangen aan het feit dat ze maar één bedpartner gehad hebben.



Als je 7 jaar in een relatie zit, heb je toch echt véél meer geneukt dan de gemiddelde vrouw die single is geweest in die tijd. Maar een vrouw die al die tijd single is, mag geen sex, en zeker niet met verschillende partners, want dat maakt haar een slet? Heerlijk, zo makkelijk oordelen over het leven van een ander. Iedereen heeft recht op intimiteit/sex en iedereen mag dat beleven zoals zij dat prettig vindt. De ene vrouw is vrijer en makkelijker en experimenteert veel met verschillende mensen, de ander is opzoek naar een relatie maar ontmoet niet zo 1 2 3 de juiste persoon dus probeert ze het met verschillende mannen, weer een ander kiest één vaste persoon waarmee ze sex heeft als ze single is.



Maar heel weinig vrouwen gaan jaren en jaren wachten (ja, zo lang kan het zeker duren tot je de juiste persoon ontmoet), tot ze eindelijk een relatie hebben en volgens anderen weer het recht krijgen op sex. Gelukkig. Dus nogmaals TO, doe wat goed voelt en wat JIJ wil. Niet wat mannen willen. Maar ga ook niet nadenken over wat mannen als "relatie materiaal" beschouwen. Dat is namelijk voor elke man anders. Ik ken vrouwen die op jouw leeftijd minstens het driedubbele aantal gehad hadden. Die zijn nu midden twintig met inderdaad een gigantische lijst. Die hadden letterlijk elk weekend een andere onenightstand, deden het in vakanties elke dag met een ander, doken zelfs auto's in met mannen na het uitgaan, reden heel NL door om met verschillende mannen naar bed te gaan, wisselde onderling bedpartners uit, deden trio's met vriendinnen, deden groepssex, gingen naar sexfeestjes, etc. En raad eens? Die hebben nu bijna allemaal een burgerlijk leventje met één partner waaraan ze trouw zijn. Daar sta je dan met je goede gedrag. Want ik en genoeg andere vrouwen die nu ook midden twintig of eind twintig zijn, pakken het al die tijd bewust veel rustiger aan maar hebben nu nog steeds geen leuke man ontmoet. Terwijl we dolgraag een relatie willen. Allemaal mooie, lieve, aantrekkelijke, zelfstandige vrouwen die nooit met zomaar iemand in bed duiken. Het zegt dus niet zoveel of je "relatie materiaal" bent of niet.



Eigen waarde hebben is belangrijk, maar laat je niet aanpraten dat je fout bent als je op je eigen manier met seksualiteit omgaat.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven