***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal!



Fachat wat naar dat het tussen jou en fachatman even niet zo lekker gaat! herkenbaar wat je schreef over veranderen nadat je kinderen hebt gekregen. Het is zo belangrijk om te blijven investeren in je relatie. Knuffel voor jou, ik hoop dat jullie eruit komen!



En wat goed dat Ole een plasje heeft gedaan op het potje! Luna is sinds een maand ofzo ook erg bezig met poep en plas. Ze geeft nu steeds aan als haar luier vies is en wil dan ook een schone. Ik heb een paar weken geleden dus ook het potje gepakt en ze heeft sindsdien al enkele keren een plas op het potje gedaan. Natuurlijk kreeg ze dan ook een groot aplaus!

Het zal toch wel een stunt zijn als ik een kind heb wat eerder zindelijk is dan loopt.......



Muis wat fijn dat het beter met je gaat!



Micha wat een rot verhaal zeg van je spiraal! Ik hoop dat je nog oppas kan vinden zodat je man met je mee kan naar het ziekenhuis.



Hier gaat alles prima! Ik ben helemaal blij met ons nieuwe huis, de buurt is zo anders, zoveel fijner!
Alle reacties Link kopieren
Oh ja ik zal even reageren op de meeting op hyves
Alle reacties Link kopieren
Mich wat een verhaal!!Dus dat ding wordt verwijdert en dan plaatsen ze meteen een nieuwe? Durf je dat nog wel aan?

En was er ook kans op zwangerschap? jemig zeg, wat een slechte zaak eigenlijk! Heb ook een tijdje meegelezen op een topic hier van een zoekgeraakte spiraal...Pff na dit verhaal doe ik dit dus echt niet meer...Ben inmiddels weer aan de pil (microgynon 20!jaja die bestaat ook) en ik voel mij er goed bij. Mijn darmklachten zijn ook ineens verdwenen! Volgens mijn arts heeft de pil een positieve invloed op je darmen...Maar goed, ik dwaal af!

Heel veel sterkte in het ziekenhuis!



Layla, ik had gemaild via de rtl4site...had dit ook nooit verwacht! maandag ga ik het pakket halen met mijn vriendin. Er zijn maar 6prijswinnaars in die regio dus ben benieuwd wat het precies is!



BM al blij met 6uurtjes slaap! Maar ik snap het als geen ander! Heerlijk!!! deze nacht gewoon weer! *Gijs je kan het!!*



gaaaaaaap kan mijn ogen bijna niet meer openhouden! snel naar bed!!

slaap lekker meisjes!!
Alle reacties Link kopieren
oja fachat lief van je man!!! Een crisis kan soms ook even een goede eyeopener zijn in een relatie...En dan misschien niet voor jou, maar wel dus voor de andere partij!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!!!

pffff 7de dag op een rij, Tis een patroon inmiddels, Liv wordt voor de eerste keer op 1uur wakker, dan een keer om 4uur,(kuchkuch) en om 6uur is ze vervolgens klaarwakker!

Wij trokken het nu echt even niet meer, en ik heb haar beneden in de box gelegd. Vervolgens heb ik geslapen tot 9uur! Toen ik beneden kwam, lag zij ook lekker te slapen!

Pfff soms ben je even radeloos..
Alle reacties Link kopieren
Wat zijn jullie toch allemaal lieve mama's. Ik vind het iedere keer weer bijzonder om te lezen wat er allemaal is gebeurd en hoe iedereen op elkaar reageert en van alles voor elkaar regelt.



Hier gaat alles zijn gangetje... mijn energie peil bevindt zich echter nog net boven nul, dus moet echt even opladen de komende dagen.



Gisteren had ik mijn broertje aan de telefoon en ik vermoed dat hij nu een beetje boos is op mij. Ik heb verteld dat we geen kerstcadeautjes meer doen. ik houd helemaal niet van dat 'verplichte' cadeautjes kopen en kan er dit jaar ook geen energie voor opbrengen. Ik vind het veel belangrijker dat we elkaar gewoon gelzellig even zien. Hij reageede niet echt verkeerd,maar ik hoorde aan zijn stem dat hij teleurgetseld was en dat heeft meestal een erg lange nasleep. Dus ik hoop maar dat we toch gezellige dagen krijgen (we hebben zowieso al een vrij moeizame relatie)



Fachat: Fijn om te lezen dat fachatman zulke leuke acties heeft ! Er is zo te lezen in ieder geval al goed gepraat en veel aandacht voor jullie relatie!



Micha: veel sterkte a.s. woensdag'. wat heb je een boel gedoe met zo'n verkeerd geplaatst spiraaltje.... Hoop dat je iets geregeld krijgt voor de kids!



Icke: Dikke voor jou en hoop dat je ondanks alles fijne feestdagen zult hebben. Je slaat je er dapper doorheen hoor!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Fachat: Wat lief van je man! Het zwaard en schild zijn van schuimrubber met een leuk stofje er om heen. Zal snel ff een foto op hyves zetten.



Helaas niet zo lang geslapen vannacht. Gijs heeft gisteren maar 5 voedingen gehad en dat moest vannacht ingehaald worden. Dus om 19.15 laatste voeding, toen om 00.30, 5.00 en 9.00 uur. Maar het was goed te doen hoor.



Mich: Wat naar van die spiraal. Hopelijk is het allemaal goed te doen.
!Hola chicas!



Mich, mijn god, wat een eng verhaal van dat spiraaltje! Ik wilde er over een paar weken ook eentje laten plaatsen en ik begin nu toch ernstig te twijfelen...Als ik in A. had gewoond, dan had je de kinderen bij mij kunnen brengen, maar daar heb je nu geen klap aan. (als het goed is over een paar maanden wel!) Ik snap dat je S. bij je wilt hebben als de kijkoperatie wordt uitgevoerd; in een je eentje lijkt me zo eenzaam! He get lieverd, wat een ellende zo voor de kerst!



Fach, wat lief van je vriend! Misschien is de crisis toch ergens goed voor en groeien jullie dichter naar elkaar toe. Ik hoop het voor je!



Ehhh, ehhh, ehhh, ik wilde op meer reageren, maar ik weet het nu niet meer! Oh ja, Framboos, wat lief van je! Ik ben heel benieuwd wat er in zit!



Vanochtend was mijn nicht hier met haar gezin en Hugo vond het niet zo gezellig. Sterker nog, Huugje vond het helemaal niet gezellig! Hij heeft aan een stuk door gehuild, gejammerd en gemopperd en was weer zijn gezellige lollige zelfje toen ze de deur uit gingen. Ik denk dat hij ze gewoon niet zo leuk vond, ofzo.



Meesje zit nu op de Omneo voeding. Hij had behoorlijke last van kramp en teruggeven na een voeding en wij zijn maar overgestapt. Het lijkt beter te gaan! Mijn lieve, kleine Meesmannetje!



Het goede nieuws: ik pas mijn Patrizia Pepe-jas weer! Okee, hij zat wat strak (ik was net een rollade), maar ik ben zo blij dat ik hem weer pas! Het is gewoon een leuk, simpel jasje waar ik altijd zo blij mee was! Sterker nog, ik was er juist zo blij mee omdat ik hem vorig jaar in de uitverkoop heb gescoord!



Vanochtend was ik het zat en heb de knoop doorgehakt: wij gaan naar Amsterdam verhuizen. Ik wil gewoon met z'n allen kunnen eten 's avonds en niet dat A. pas om acht uur/half negen thuis is. Nu nog op zoek naar een (betaalbaar) huis! (ik vind het wel eng om alles achter me te laten, maar ik neem aan dat er meer thuisblijfmoeders in Amsterdam wonen)
Oh Drop, eerlijk gezegd vind ik het een beetje een vreemde reactie van je broertje. Kerst draait toch niet alleen om cadeaus? Jammer dat het zo gaat!
Alle reacties Link kopieren
haha muis: Mijn broertje reageert altijd overal op zijn eiegen manier op. het is gewoon een vreemde kerel!



Spannend! Verhuizen naar een andere stad, maar idd wel 100 x beter voor je gezinsleventje met de drie kleine muisjes!



Ik was vandaag in de stad hier, even rondsjokken,maar wat was het vreselijk druk. Heb werkelijk niks kunnen vinden, dus ben alleen maar moe..... Ik was op zoek naar kleine jongenskleertjes en ik heb welgeteld 1 leuk setje gevonden. ik geloof dat ik binnenkort de Hema, Lief en V&D in de dichtsbijzijnde andere stad nog maar eens even onveilig ga maken, daar hebben ze vast meer.



Vanochtend had ik mijn moeder aan de telefoon. Er is gisternacht een jongen verongelukt die bij mij op school zat (basisschool met 60 leerlingen in totaal, dus dan ken je elkaar wel) vroeger (1,5 maand ouder) Tjeempie, wat heb ik zitten janken. Ik werd me er ook ineens van bewust hoe gevaarlijk autorijden op al die smalle weggetjes daar in de buurt is en dat ik dat dus 4 dagen per week doe voor mijn werk. Heftig hoor en zo erg voor zijn familie!!! Zijn ouders waren net voor het eerst opa en oma geworden van de kleine van zijn broer. Dus waren zo gelukkig en nu dit.... Heb er geen woorden voor.
Oh gatver Drop, wat naar! Ik vind het altijd erg als iemand overlijdt, maar van een jong iemand vind ik het toch altijd een tikje erger.



Wat betreft jongenskleertjes: ik heb wat ervaring "in het veld". Persoonlijk vind ik Mexx altijd wel leuke dingen hebben (portemonnee vind het wat minder) en in de uitverkoop is het goed betaalbaar. Lief vind ik zelf een beetje afgezaagd, maar dat komt meer omdat heel jongetjesD. in Lief ligt/loopt. De Hennes heeft ook altijd wel iets leuks!



Hugo valt nooit van zijn Tripp Trapp, behalve vandaag. Het arme mannetje is twee keer van zijn stoel gevallen en beide keren op zijn knarretje geland! Hij ziet er nu niet uit met zijn blauwe voorhoofd!
Alle reacties Link kopieren
He bah Dropje, wat een vreselijk nieuws!! Echt heel naar. Sterkte!



Ik vind kleertjes van Mexx en Name-it erg mooi en bij de H&M hebben ze inderdaad ook wel eens leuke spullen.



Jeetje Micha, wat eng! Brrr..., je had al het gevoel dat het niet goed zat he? Wat een prutser zeg, die gynaecoloog! Wat ga je nu aan anticonceptie doen? En heeft dat ding wel gewerkt?



Muis, ik hoopte voor de kerst nog even langs te komen, maar ik weet nog niet zo goed hoe ik het allemaal moet regelen... Misschien lukt dinsdag, dat ligt er een beetje aan of ik morgen alles af krijg voor kerst en alles heb gekocht voor de vakantie.



Zo, ik ben weer terug van mijn nachtje uit. Was hartstikke gezellig en ik heb tot 12 uur uitgeslapen! Jeetje, dat was lang geleden zeg.

Ik had wel stiekem gehoopt dat vriend een kerstboom zou hebben gekocht en opgetuigd, maar dat was niet zo. Nu heeft het geen nut meer, want we gaan heel waarschijnlijk volgende week zondag op vakantie.



We hebben een heel mooi hotel gevonden dat in de bossen van Z-DL ligt. Er zit een zwembad, speelkamer, fitnesszaal met groepslessen, een grote tuin en een goed restaurant bij. Oh en ze hebben op maandag en dinsdag ook kinderopvang. Daar gaat Puk natuurlijk niet de hele dag heen, maar een paar uurtjes is misschien best leuk voor hem (want andere kindjes) en voor ons (want even tijd voor onszelf).

Er zit wel een heel groot nadeel aan: ik mis de meeting! Vind ik dus decht niet leuk...
Alle reacties Link kopieren
dropneus

www.ikenmijnkind.nl Mijn favo kleertjes site voor Tommy.
Alle reacties Link kopieren
mich er biedt iemand op MP bij babykleding mt 80

leuke stippenrompers van lief aan met de naam NINA!
Alle reacties Link kopieren
haha, ik koop ook geregeld via ikenmijnkind.... Ik vind het alleen lastig om leuke dingen te vinden in de hele kleine maatjes. Gelukkig heb ik nog tijd zat, dus dat komt wel goed! Bedankt voor alle jongenstips, ik zal de komende tijd alle merken eens rustig aflopen en rondsnuffelen. ik woon ook echt in de verkeerde stad want ons hennes is een vreselijke winkel waar ze helemaal niks verkopen en waar je je kont niet kunt keren en verder is er heeeeel weinig..





Ik vind de kleuren van de jongenskleren vaak een beetje duf. Bij meisjes heb je veel meer leuke knalkleurtjes, dus daar moet ik gewoon een beetje aan wennen denk ik.



Ik heb ook al een hele tas gekregen van een vriendinnetje, maar de kleinste maat die daarin zit is maat 74, dus dat duurt zeker nog wel 1,5 jaar.
Alle reacties Link kopieren
dropneusje ik vind de jongenskleuren ook vaak duf! Maar desondanks loopt tommy er meestal wel kleurig bij!

Ik koop aveel van die gekleurde sweater vesten van de hennes...Op dit moment zijn ze ook in de sale op hennes.nl.

Ik kocht een oranje geel gestreept vest, en een oranje zwart geblokt vest erg leuk!



Mich, ik heb je de advertentie van het schattige rompertje al doorgemaild.
Alle reacties Link kopieren
Tsja Dropje, welkom in de wereld van de saaie jongenskleding! Nee hoor, er is genoeg leuks maar het is wel altijd in dezelfde kleuren.
He get Laar, dinsdag kan ik juist niet! Of beter gezegd: de jongens kunnen niet. We hebben dan al twee speelafspraakjes staan... Ik zou wel morgenochtend kunnen, maar ik weet niet of jij dan tijd hebt?



Voedertijd!
Alle reacties Link kopieren
Dan wordt het na mijn vakantie, morgenochtend werk ik.



Slaap lekker allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Sorry meisjes,

heb geen tijd gehad om bij te lezen. We zijn nogal moe omdat Yasemin zo slecht slaapt. Ik heb nu de Swadle Me maar eens tevoorschijn gepakt en nu ligt ze ineens vanaf half 10 te pitten. Dus stom, stom, stom, dat had ik veel eerder moeten doen! Hopelijk gaat het vannacht beter.
Alle reacties Link kopieren
He Layla, ook nog wakker?

Sta op het punt om te gaan slapen, wilde even tegen Micha zeggen dat ik komende woensdag helaas niet thuis ben, we zitten dan al in Fryslan voor de kerst. Sorry, ik hoop dat je een andere oplossing vindt!



Ik heb geloof ik trouwens te vroeg gejuicht, Ole was afgelopen nacht 5 (!) keer wakker. Hopelijk vannacht een betere nacht!



Trusten!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen nachtbrakers!!



Hoe ging het met de herrieschoppers vannacht??Layla? fach? BM?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!

Het ging best redelijk, ze is om half 3 en om half 6 voor een voeding gekomen (en weer om half 8) tussendoor heeft ze goed geslapen. In het begin wat protest ivm het inbakeren, maar dat duurde steeds korter. Dus dat houden we erin!
Alle reacties Link kopieren
nou layla al iets beter dus...Ben je zelf al een beetje fitter?
Alle reacties Link kopieren
Gijs slaapt heel ok snachts. gaat om 19.30 naar bed, dan 00.30, 5.00 en 8.00 Maar sochtends is er niet echt een ritme in te ontdekken. Hij wordt dus om 8 uur wakker maar wil niet echt eten. En dan blijft hij vooral lang wakker. Niet heel handig als ik ff snel Koen naar de creche wil brengen. Het is dan handiger dat hij lekker in zijn bedje ligt te tukken.



Hij ligt nu wel heel gezellig te klesten in de box. Vergeten hoe leuk dat ook klonk.



Drop, flauw he die jongenskleren. Je moet goed zoeken. Ik vind vaak best leuke kleren bij de hema, maar de ene hema is de andere niet heb ik wel gemerkt.



Ga ff heeeeel veeeeeel was opvouwen en stofzuigen, want er komt straks visite.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven