F'06

30-01-2008 14:02 4283 berichten
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Mijn kerstkaartje dus ook naar oude adres marlee.



Wat een lieve foto in de ak zeg!
Als je loslaat, heb je twee handen vrij.
Alle reacties Link kopieren
Oehhhh, was ik hier helemaal niet meer geweest na Tessels verjaardag?



Ze is weer schandalig verwend, en dat terwijl er 3 mensen op het idee gekomen zijn om hetzelfde cadeau te geven, dus die moeten we nog gaan ruilen, en er ook nog eens twee mensen ziek waren. Ze heeft van ons een pop met poppenwagen gekregen, en daarnaast nog boeken, een auto, 3 rollerbanen met autootjes, kleren (inclusief dode muis ) een speelgoedsetje om was op te hangen en een tamboerijn. Vooral die dode muis was een topper... Oma had fanatiek een trui gebreid, heeft die even in de kast laten liggen, en kennelijk is er met de kou een muis in gekropen die het dus niet meer overleefd heeft... Brrrr, krijg er nog de kriebels van.



Maar goed, was verder wel gezellig, vandaag dus de halve familie over de vloer gehad, donderdag komt opa nog, en volgende week zondag mijn broer. Jammer was alleen wel dat Daan ziek was, die is vanaf donderdag al flink ziek, Tessel ook flink aan het snotteren is, en ik zelf ook niet helemaal lekker ben. Dus dat was wel jammer.



Nu gauw slapen, want het is al weer een paar nachten hommeless met 1 of 2 kinderen extra erbij in bed
Alle reacties Link kopieren
Haha Tieg, een dooie muis! Ik zou die trui nooit meer aantrekken hoor...brrrr...

Maar Tessel dus lekker verwend, tjonge wat gaat dat hard allemaal he.



Ik heb helemaal geen kerstkaarten gestuurd dit jaar ...maar dat hadden jullie al gemerkt natuurlijk. Kaartje voor Levi is wel onderweg hoor.



Leuk he Nitro, dat schaatsen. Nina heeft ook van die glij-ijzertjes, ze vond het echt superleuk en ging eigenlijk ook helemaal niet slecht.
Alle reacties Link kopieren
Oeps. een trui met een muis. Eerst dus even een paar keer wassen. Het zal wel wat commotie hebben gegeven. Jammer dat Daan ziek was en jij ook niet lekker. Nu iedereen weer opgeknapt?



Hier neits geschaatst hoor. Heb geen schaatsen en eigenlijk ook geen zin gemaakt om met Tim het ijs op te gaan.



Hoe is het met je moeder Nitro, heeft ze de tweede chemo al gehad?



Weet niet of de oorontsteking van Floor weg is. 1 oortje mag ik nog niet echt aanzitten maar ze is verder vrolijk en geen koorts. Wel spruw met dank aan het ab kuurtje. Net even nieuwe daktarin gehaald. Ze krijgt wel het een na het ander zeg. Vrijdag heb ik nog een afspraak staan voor haar om de oren nog even te laten controleren.



Ik ga even met het eten aan de slag. Madam moet over een half uurtje denk ik al eten.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Nico, jullie blijven echt wel lekker bezig met haar he. Hoop dat ze nu een tijdje lekker vrolijk en gezond blijft!

En nog gefeliciteerd met je nieuwe baan! Is het een leuke functie? Nieuwe uitdaging



Tieg, een muis!? Arme oma, heeft ze zo d'r best gedaan... Beterschap voor alle zieke kindjes!



lau, ik heb ook geen kerstkaarten gestuurd hoor, dus t valt wel mee allemaal. En leuk he, die ukkies op t ijs, heb ook super foto's gemaakt, zal ik straks even plaatsen.



Hier weer nachtbrakers, milan was om 5.30 klaarwakker... pff.. na een fles ging die om 6.30 weer slapen, maar om 7.15 moeten we weg, dus toen moesten we hem echt wakker maken. en omdat ella ook wakker was hebben we echt neit meer geslapen helaas.

Mn moeder heeft vorige week de tweede chemo gehad. Ze was er wel flink ziek van, maar gelukkig lang niet zo erg als de eerste keer. We zijn er gisteren nog even geweest, en toen was ze al weer aardig in orde. Wel algehele malaise en erg moe, maar niet meer misselijk gelukkig.
Alle reacties Link kopieren
Nitro, gelukkig dat het 'meeviel' dit keer, .. En ook nog eens niet doorslapende kinderen..



Ben ook niet op het ijs geweest, mij te koud.. En Marius wilde ook niet echt dus dat was mooi meegenomen.

En sommige kerstkaarten zijn doorgekomen via de nieuwe bewoners, dus alsnog bedankt !!



Nic, het blijft wel sukkelen bij je met die zieken en inderdaad nog gefeliciteerd met je nieuwe baan. Wanneer ga je beginnen?



Tieg, ze is inderdaad flink verwend en die dode muis.. Bah... zou me ook kapot schrikken.



Met ons gaat het prima. Levi groeit als kool en zit sinds vrijdag aan de veoding voor hongerige baby's. De andere voeding was niet voldoende voor hem (net als bij Marius). En nu gaat het stukken beter, hij slaapt goed en is een stuk rustiger. Ik heb sinds zaterdag enorme last van stuwing (ondanks medicijnen).. en geloof me.. ik beval nog liever dan dat ik dit heb (heb bij Marius er geen last van gehad)... Respect voor de dames die bv hebben gegeven.



Bedankt voor jullie reacties op de foto's .. Ik ga zo nog even surfen op internet voor uitdeeltips voor Marius z'n verjaardag volgende week.. en dan nog een voeding en dan lekker naar bed (voor 3 uurtjes)
Alle reacties Link kopieren
he he ik ben er weer. pc liet het afweten qua typen. hele weekend druk geweest met vinden van een nieuwe. die heb ik nu, een laptop.



ieks van die muis!

en marlee, wat een vreetzakkies heb jij dan!

ik hoorde laatst weer iemand die dacht kanker te hebben overwonnen en er opnieuw cellen waren ontdekt. sneu, want die heeft flinke inzinking...



nic, wat een gedoe met floor... hopen dat ze gauw 100% is.



hb nog even een vraagje aan julle allen: heeft 1 van jullie het lettertype --tekton pro ext--- ? kun je zien bij >> configuratiescherm en dan lettertypen. zo ja, zou iemand die mij dan kunnen sturen? is namelijk het lettertype van mijn opvang en dus facturen ed maar staat niet op deze pc....
Alle reacties Link kopieren
Hoi Cees, ik heb hem, stuur hem je wel via de mail! (adres van vriend, ging makkelijker!)



Dooie muis, getsie! Zal lekker geroken hebben zeg, rook je (schoon)moeder het niet met inpakken?



Ik ben wel aardig bijgelezen maar heb weinig puf om te reageren. Gaat verder zijn gangetje hier, Lisa verheugt zich hevig op haar 3e verjaardag en wil een fiets!
Alle reacties Link kopieren
Cees, ik heb alleen Tekton pro boldext, is dat ook goed?



Oh, zie dat Dok de goeie heeft, geregeld al dus.
Alle reacties Link kopieren
Nina verheugt zich ook al zo, moet nog iets langer wachten dan Lisa natuurlijk. Gaan jullie ook een fiets geven? Waren wij wel van plan.
Alle reacties Link kopieren
hier geen fiets hoor. Daan heeft al een driewieler, maar die gebruiken we eigenlijk veel te weinig omdat het niet echt handig is. We hebben ook geen tuin of zo, waar hij lekker kan fietsen.



Lau, zou je mij ook een kopie kunnen sturen van de ww? Als je een cd'tje moet hebben, moet je het even zeggen, stuur ik er eentje op.



Pfff, ben het even kwijt allemaal. Werk is even druk, loop voor mijn gevoel continu achter de feiten aan. Helemaal door zieke Daan, die is echt ziek. Wil helemaal niks, brult de hele boel bij elkaar als hij een zetpil krijgt...



Ga nu ook maar slapen, morgen weer cursus, dus vroeg op.



Groetjes!
Alle reacties Link kopieren
Tieg, waarom geef je geen half paracetamolletje opgelost in diksap of zo? Lisa mag zelf kiezen: Wil je je pilletje in diksap, wat niet zo lekker smaakt maar wel helpt? Of wil je een pilletje in je bil? Zonder morren drinkt ze dan gauw het drankje op, want die zetpil is een schrikbeeld!
Alle reacties Link kopieren
hier ook 2 zieke jongens... jesse heeft vannacht ons bed ondergekotst, dus midden in de nacht vrschonen en vriend met hem onder de douche. zetpil vinden ze niet leuk, maar krijg ze er wel vlot in. mogen ze dus al paracetamol?



hartstikke bedankt dok! vond het al zo vreemd dat een "vreemde " mij dat bestandje stuurde, maar is dus van jouw men. en al 3, wat klinkt dat al weer oud! moet ook maar vast gaan bedenken wat te geven, aan een kind die strontverwend is... ach ik heb nog anderhalf maand!
Alle reacties Link kopieren
yes hhij doet t!!! dank dank dank!
Alle reacties Link kopieren
Marlee, jij op t ijs! dat is echt nog wel vroeg, je bent net bevallen! En van een hongerig kereltje dus, wel fijn dat je dat nu gelijk herkent en op in kan spelen!

en superlieve foto van je twee boys!



Dok, wat slim, pilletje oplossen in water. hier is zetpil ook een schrikbeeld, dus dat ga ik de volgende keer ook doen.



Hier wordt ook al uitgekeken naar verjaardag, maar duurt idd nog even. Ella wil een roze cadeautje :-)
Alle reacties Link kopieren
ik zie dat t een beetje onaardig staat marlee, maar ik bedoel dat ik er dikke week na de bevalling echt niet aan had moetn denken om t ijs op te gaan
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Ineens had ik best wat gemist.

Tim wil ook heel graag 3 jaar zijn en heeft er veel zin in. Hij krijgt ook een fiets. Driewieler heeft hij al maar nu dus een met zijwieltjes. We waren al in de winkel wezen kijken en hij wilde de roze, haha. Eigenlijk ging het niet om de kleur maar om het mandje dat erop zat en die zat natuurlijk alleen op de roze fiets. Hij wilde ook wel de rode maar wel met mandje.



Tim wil liever ook geen zetpil maar krijgt hij toch. Heb ook kauwtabletten maar die vindt hij pas echt vies. Oplossen heb ik nog niet geprobeerd.

Ach ja en Floor, het gaat maar door met alles maar ze blijft vrolijk en ontwikkelt zich goed dus zal vast een keer ophouden.



Cees, sterkte met de zieke jongens.

Tieg, jij sterkte met zieke Daan.



Ga nog even snel een kop thee drinken.

Heb net ook doorgegeven dat ik de nieuwe functie graag wil hebben dus vanaf half februari zit ik op kantoor. Wel raar om te weten dat dit mijn laatste weken op het lab zijn.
Alle reacties Link kopieren
Bah! opgeloste paracetamol! Wat een barbaarse praktijken zeg, met allemaal van die kleine korreltjes. Die troep zou ik zelf ook niet nemen hoor :puke: . Nina krijgt altijd die vloeibare paracetamol van Daro, vind ze hartstikke lekker, volgens mij smaakt het naar frambozen ofzo. Je hebt ook nog van de kauwsnoepjes van Roter, die zijn bij vrienden groot succes, maar ik heb altijd nog de oude sinasprilsmaak in mijn hoofd en die vond ik ontzettend goor.



Lasse krijgt nog wel zetpilletjes, die snap toch nog niet wat er gebeurd
Alle reacties Link kopieren
Ook hier problemen met de zetpillen, gelukkig niet echt nodig gehad de afgelopen tijd. Maar zie dat er genoeg alternatieven zijn voor de zetpillen ..



Niks onaardigs, hoor Nitro.. ben ook niet op het ijs geweest en om je de waarheid te zeggen.. al was ik niet net bevallen was ik nog niet gegaan. Heb er helemaal niks mee met kou en sneeuw.. Geef mij maar een graad of 25 met een zonnetje en een heerlijk ligbed op het strand



Bedankt voor jullie kaartjes, heel erg lief.



Ik hou me ook nog aanbevolen voor een kopie van de cd van ww net als Tieg!!



Ik ga zo even naast Marius op de bank zitten, hij zit heerlijk tv te kijken en Levi ligt in de box.. die heeft geen zin om te slapen en ligt om zoch heen te kijken... Dus voor nu even rust in huis..
Alle reacties Link kopieren
Oh, sorry, ik heb even het stukje over de ww cd´tjes gemist, maar ik heb die niet meer hoor. Tegenwoordig is het gewoon bij ww online.

We hebben die cd ooit van Daan of van Mams zelfs nog gehad, maar ik heb hem al weggegooid volgens mij. Nic, had jij die niet ook gehad dan? Anders zal ik nog even voor de zekerheid zoeken thuis.
Alle reacties Link kopieren
En volgens mij passen de chocolaatjes die ik nu zit te eten niet binnen mijn punten
Alle reacties Link kopieren
Oh, en Marlee, ik kom graag op kraamvisite binnekort hoor, maar zal je nog even rust gunnen voor ik met mijn twee draakjes binnen kom vallen
Alle reacties Link kopieren
Ik heb die cd nog wel dus zal hem nog even kopieren en naar jullie opsturen.

Die chocolaatjes moet je gewoon niet invullen. Doe ik ook niet met de zak chips van gisteren
Alle reacties Link kopieren
Oja, dat is wel slim. Dan kom ik ook gewoon niet aan mijn punten want ben misselijk van de chocola dus hoef nu niets meer te eten voorlopig
Alle reacties Link kopieren
Oh Nic, dat zou fijn zijn.. Ik stuur je wel een cd met porto, goed? Ik ga ook even kijken op ww online.. eens zien hoe het ook al weer ging (al vind ik jullie 'regels' voor het niet invullen heel goed klinken ).

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven