zwanger worden 2009

07-01-2009 13:56 197 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dag allemaal.



Het is dan eindelijk zover, vanaf deze maand gaan we proberen voor ons eerste kindje. Over een week of 2 zou het de eerste keer raak kunnen zijn. Ik weet dat het meestal wel een tijdje duurt, maar momenteel kan ik ff nergens anders aan denken. Het beheerst even mijn leven. Herkennen jullie dit ook en hoe ga je hier mee om? We hebben besloten om het aan zo min mogelijk mensen te vertellen, maar ik merk dat ik ook dat lastig vind. Hoe doen jullie dit?



groetjes
Ik vond het ook ECHT niet makkelijk, en ik had het er best vaak over haha. Ik zei er dan altijd als grapje bij 'oooh ik jaag je weg he'. Maar mijn vriend zei dan altijd dat dat onzin was. Het is bij ons samen echt gegroeid. Misschien helpt het bij jou om gewoon 1 keer een heel duidelijk gesprek te hebben. Zo heb ik het gedaan, ik was destijds nog in therapie voor wat zaken en mijn psych merkte op dat ik het heel moeilijk vond om rustig en expliciet te zeggen wat ik wilde. Ik heb dus vooral veel gehint (waardoor ik me een zeurpiet voelde), ipv gewoon een rustig gesprek over onze toekomst. Toen ik dat had gedaan, luchtte dat heel erg op!



Gek he, ik was zooo blij toen we laatst samen spontaan Zwanger worden multivitamine kocht, en gisteren een boek over zwanger worden... opeens is het heel serieus en hebben we het er bijna vaker over dan over de aanstaande bruiloft
Alle reacties Link kopieren
Het serieuze gesprek hebben we al gehad ondertussen, want met de hints deed hij ook niets En we zijn er dan op uitgekomen dat ik in aug/sep mag stoppen en dan zien we wel. Hij vindt april nog iets te vroeg omdat dan pas het nieuwe dak erop zit en dan moeten we nog schouw uitbreken en behangen/verven enzo en hij wilt dan toch liever wachten zodat de slaapkamers toch in orde zijn. Dus ik kijk toch wel wat uit naar aug/sep en we zien wel wat komt :-)



Wanneer trouw je precies? Echt leuk, daarvoor kan ik mijn vriend zeker niet overhalen, hij wilt echt niet trouwen
Alle reacties Link kopieren
mijn vriend wilt ook absoluut niet trouwen helaas.

ik wel heel graag, maar hij heeft er gewoon niks mee.

misschien ooit maar de aankomende 5 jr in ieder geval niet, tegenwoordig hoef je ook niet te trouwen als je zwanger bent hoor, het is wel gemakkelijker maar het hoeft dus niet.



het lijkt mij wel vervelend als je heek veel mensen om je heen hebt due zwanger zijn of kinderen hebben, vooral als je al wat langer bezig bent.

ik heb 1 vriendin die al een kind heeft, verder in mijn dichtsbijzijnde familie en vriendenkring niemand.

'hoef ik ook niet jaloers te worden hihi.
Alle reacties Link kopieren
Oh trouwen hoeft idd niet, het kan allemaal beter geregeld worden nu dusja :-)



Ja, iedereen lijkt mij zwanger, heb momenteel 1 zwangere nicht, 2 nichten met kleine kindjes, 3 zwangere vriendinnen, 4 vriendinnen met kleine kindjes en in de winkel waar ik werk, daar komen er veel zwangere vrouwen binnen en kleine kindjes dusja, jaloers ben k wel maar het zal wel beteren :-)
Alle reacties Link kopieren
Anoniempje,



Niet meteen zorgen maken..ik heb bij de 2e bloedverlies gehad ( bleek een vanishing twin)

En bij de 3e ook toen kreeg ik echt veel bloed en vocht dacht en nu is het over ik had er geen krampen bij wat een goed teken was..een dag later was ook nu weer een vanishing twin te zien oftewel een 2ling waarvan er 1 is "losgelaten".

Snap je angst en die is ook logisch,maak je je morgen nog zorgen bel je huisarts!!

Jawel ik ben er 1 die een 2ling zwangerschap ook deze keer niet uitsluit......nu ze beide nog zien binnen te houden naatuurlijk hahhahaa.

Sweet dreams en het komt goed!!



Mijn lief en ik hadden het al vrij snel over eventueel een kind van ons samen beide hadden zoiets van komt het er van is het goed zo niet ook.

In dec heb ik het weer aangehaald

ik ben inmiddels 34...eh as vrijdag!!!

En mijn oudste is 12, wilde er dus nu niet al te lang meer mee wachten..het is heel goed bespreekbaar met hem.

Zelf ben ik minder praterig zeg maar ook het "gedoe"van naar de huisarts ivm zijn diabetes ik moet me daar echt op voorbereiden...hij is makkelijker oh ja hoor dan laat ik me toch testen geen probleem."".gelukkig maar .



x
Alle reacties Link kopieren
lillith dank je wel jij weet het altijd weer zo te brengen dat ik me niet meer zo druk maak echt heel fijn :D

nou ik dacht zelf het begint bij roze nu bij bruin en dan word het rood en is het feestje voor bij

maar nee hoor het feest begint pas het bruine word met de minuut minder en er zit niks roods achter volgens mij :D:D:D

gewoon oud bloed denk ik dus

haha

nou in ieder geval bedankt lillith:D



fijn trouwens dat je vriend er zo makkelijk over denkt!!! scheelt voor jou ook weer en ik hoop dat jij ook snel zwanger mag zijn!

je hebt het zeker verdient na de scheiding en alles wat er bij komt kijken, en ook na de lieve woorden die je mij steeds geeft(L)



dikke kus voor jou !!! en voor de rest natuurlijk ook :D
Alle reacties Link kopieren
*Lilith begint te blozen van deze lieve woorden*



Nou zal ik je eens wat vertellen deze "ouwe rot in 't vak"mag ik wel zeggen he? na 3 zwangerschappen heeft vele pre en post natale ervaringen maar ondanks dat ben ik zo verotte onzeker en onwijs ongeduldig....als het om mijn eigen situatie gaat.

Ik roep het ene moment oh nee ik ga hier niet mee door te veel gedoe zie allerlei beren op de weg.....en het andere moment roep ik ach wat kom op zeg dat gaat zo met de stroom mee doen we even aint no big deal.....eh ja ik maak vriendlief soms flink dol..maar hij kent me en laat me gaan hij weet "die is zo weer "normaal"hahahaa

"Loving me is a dirty job"...

Of zoals als wijlen mijn moeder tegen lief zei:"jongen met Lilith zit je niet zonder!!"...en daar had ze geen woord aan gelogen hahaha..



dikke kus terug!!!
Alle reacties Link kopieren
Hahahaha dit is tevens een waarschuwing naar jullie "met Lilith zitten jullie niet zonder"...
Vraagje: als cle niet meer terugkomt, zullen we dan een nieuw topic beginnen? Het lijkt mij zo dat er al best wat 'clubjes' bestaan van meiden die dit jaar baby-plannen hebben, ook natuurlijk die eerder al zijn begonnen. Misschien is een nieuw groepje wel zo makkelijk?



Ik wil wel als vrijwilliger de opener zijn en een schema bijhouden. Wat vinden jullie?



Anoniempje, blij te horen dat je niet ongesteld bent geworden.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Allemaal,



Ik heb net die hele topic gelezen en wil graag meeschrijven!

Anoniempje21 als eerst van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Hopelijk gaat alles goed!



Ik ben Mariska 28 jaar en mijn vriend (33) en ik hebben gisteren besloten om aan ons 1e kindje te beginnen. We zouden eigenlijk half april beginnen (dan waren mijn pilstrippen op) maar nu gaan we toch eerder beginnen.

Hoewel ik al heel lang moeder gevoelens heb en ik er eigenlijk heel blij mee ben, ben ik sinds een uur ook heel zenuwachtig.

Misschien wennen aan het idee ofzo.



Lijkt me heel leuk met jullie mee te schrijven!

En een schema is misschien wel makkelijk ja!
Alle reacties Link kopieren
jazeker meid begin een nieuw topic en ik voeg me toe ik vind zon lijstje wel leuk !!!! lilith ook he :D ben blij niet zonder jou te komen zitten :D:D:D:D
Alle reacties Link kopieren
Mss kunnen we dan het topic nemen van Eva? Daar stond al een lijstje en Eva blijft wel meelezen :-)



Dit topic hier: Beginnen aan kindjes in 2009!!!
Alle reacties Link kopieren
hey ,

ik zie dat jullie toch nog willen verhuizen :-ppp

Nog steeds welkom!



Net terug van een leuke etentje....

De hele tijd het onderwerp kindjes en zwanger worden. gezien de jarige zelf hoog zwanger is. En mijn vriend maar gezellig mee kletsen. Maar het dan zelf nog ni willen. pfff had er op het einde echt genoeg van.



Kom ik dan thuis, krijgen we zonet nog bericht dat de vrouw van zijn beste vriend bevallen is!! hip hoi...



Weer allemaal leuk nieuws.... maar weer niet voor mij, of toch niet helemaal. Ben natuurlijk heel blij voor hen.



En ja dat serieuze gesprek is bij ons ook al achter de rug.

Maar het blijft toch nog wachten
En wat doet iedereen? blijven? verhuizen? waarheen?



renz wil niet alleen achterblijven
Alle reacties Link kopieren
nou hier ben ik weer doe geen oog meer dicht



kom net van de wc en er zit niks in mijn broek maar ik veeg nu echt rood:(

oh mijn god dit kindje wil ik zo graag ik ga straks metteen de verlos bellen, wat zou ze zeggen/doen denken jullie ?



ik kan wel even wat opbeurende reacties gebruiken nu
Alle reacties Link kopieren
Och meisje toch niet in de paniek schieten rust en kalmte kan je redden...kijk mop als en ik zeg als het mis gaat kun je het niet tegen houden..hoe lullig dat ook klinkt.

Maar het gaat gewoon niet mis!!!

Bel de vk en hou ons op de hoogte...en je komt zomaar niet zonder me te zitten hoor!!
Alle reacties Link kopieren
En ik denk dat ze zal zeggen rustig aan afwachten en daarna het zelfde als wat ik al zei.....ze kunnen eigenlijk niks voor je doen.

Bij de 2e deden ze ook niks...bij de 3e had ik veel verlies..toen hebben ze na 2 dagen een inwendige echo gemaakt...ik was toen ongeveer 7 weken zwanger toen zagen ze dat het een vt was.

Kennelijk laat ik regelmatig 2 eieren van stok gaan.



Renza maar wij laten jou ook niet alleen achter hoor!!!



Mariska welkom in ons midden!!!



Een heel nieuw topic openen lijkt me leuker dan in een al bestaand topic "inbreken"..wat jullie?



x
Alle reacties Link kopieren
lieve lieve lieve lillit wat ben jij een schat dikke kus voor jou



heb net de vk gebelt ze zegt we kunnen nog niks doen 6 weken zien ze nog weinig, volgendeweek een afspraak voor een echo.

ze vraagt heb je buikpijn, ik zeg nee, ze vraagt heb je genoeg aan 1 inleg kruisje ik zeg ja ze zegt meid volhouden en afwachten



een miskraam is echt zoals een hevige menstruatie zei ze dus zolang ik geen buikpijn heb moet ik me niet druk maken kon komen door een goed doorbloedde baarmoedermond door het lopen schuurt en dan komt er bloed LOGISCH





het is ook alleen bij het afvegen maar niet eens zo erg als mijn eerdere ongesteldheid altijd!



ik probeer hoop te houden....en afwachten dan maar
Hey anoniempje,

ben je gerustgesteld? Ik had ook begrepen dat het heel normaal kan zijn,maar ja voor jou voelt dat natuurlijk niet zo. Net wat Lilith eerder al zei: je valt vd ene onzekerheid in de andere,lijkt me ook niet gemakkelijk! Sterkte meid!



Ik ben voor een nieuw topic met iemand die zo'n schemaatje wil maken(kan het zelf helaas niet) miss met wat hulp?? Maar begreep dat conscienza dat wel zag zitten,toch?



Ik nog 5 dagen wachten en dan hopelijk niet ong...al had ik gsiteren wel wat ong-krampjes...hoop zo van niet
Ik open ook liever een nieuwe eigenlijk. *voegt zodadelijk daad bij woord*.



Ik noteer: Lilith75, renza, anoniempje21, Mariska79, knappekloon en iedereen die zich verder meldt. En zal proberen uit te zoeken hoe ik een mooie tabel kan maken.



Tot daar dan, ik noem het nieuwe topic:



Zwanger worden in 2009
quote:anoniempje21 schreef op 19 januari 2009 @ 09:31:

lieve lieve lieve lillit wat ben jij een schat dikke kus voor jou



heb net de vk gebelt ze zegt we kunnen nog niks doen 6 weken zien ze nog weinig, volgendeweek een afspraak voor een echo.

ze vraagt heb je buikpijn, ik zeg nee, ze vraagt heb je genoeg aan 1 inleg kruisje ik zeg ja ze zegt meid volhouden en afwachten



een miskraam is echt zoals een hevige menstruatie zei ze dus zolang ik geen buikpijn heb moet ik me niet druk maken kon komen door een goed doorbloedde baarmoedermond door het lopen schuurt en dan komt er bloed LOGISCH





het is ook alleen bij het afvegen maar niet eens zo erg als mijn eerdere ongesteldheid altijd!



ik probeer hoop te houden....en afwachten dan maar



Oooh meisje, wat naar om te lezen dat je zo in de rats zit. Kan het me helemaal voorstellen, maar het klinkt nogsteeds als een vrij lichte bloeding en niet als een enorme menstruatie...



Het nieuwe topic is een feit, ik hoop dat iedereen het vindt, en haar gegevens kan neerpennen voor het schemaatje. Ga ik nu even eh... werken enzo.



NIEUW TOPIC

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven