Vapers

07-09-2017 16:07 1430 berichten
Hallo,

Alweer bijna een jaar ben ik erg happy met mijn modernere e-sigaret, daarvoor heb ik meerdere modellen gehad tot aan de eerste elektrische sigaret die naar oude sokken smaakte en niet zo 'n succes was.
Deze echter heeft me compleet van het roken afgehouden, ook alweer een jaar geleden.
Het was niet mijn plan maar het is toch een soort van hobby van me geworden en vind het nog iedere keer spannend om nieuwe smaakjes uit te proberen. Uiteindelijk zal ik ook gaan stoppen met de e-sig en ben benieuwd of dat me zwaar zal gaan vallen of niet.

Zijn hier nog meer dampers om ervaringen mee uit te wisselen?

Ik damp overigens nu afwisselend liquids met 6 mg en 0 mg nicotine. Als mijn laatste flesje liquid met 6 mg op is uit mijn laatste bestelling ga ik over op de 0 mg.

Ik ben benieuwd, negatieve reacties zijn natuurlijk ook van harte welkom :hello:
Ik dacht dat de VG voor veel damp zorgde.
Dus hoe meer VG hoe meer damp.
Wat leuk, er is weer reuring in dit topic :D

Ik damp nu al 4 dagen eco liquid, het raakt maar niet op. Lekker smaakje wel, meloen/menthol maar nu mijn bestelling is binnen gekomen mag het flesje nou wel eens leeg raken :D

Kent iemand hier Honey Hornet? Leek me wel lekker maar ik heb er aangeroken en vond het wat muffig ruiken. Bij mijn bestelling zit er altijd wel iets bij wat toch niet zo lekker is en ik gok dat het deze keer Honey Hornet is ;-))
Alle reacties Link kopieren
Hmmm, nu krijg ik een beetje een kip of het ei gevoel, want ik weet wel dat subohmers een hoog gehalte vg gebruiken.
Maar ik weet nu niet of de hoge vg, of de lage ohm voor die grote hoeveelheid damp zorgt.
Het was zo donker dat ik overal lichtpuntjes zag.
Als ik die website bekijk, Delite, dan word ik half zenuwachtig. Bossen vol met bomen. Het liefst zou ik dat bij het benoemen van de voor mij belangrijkste punten het juiste product tevoorschijn zou komen en niet dat ik alle pro's en con's moet bekijken en mogelijkheden etc etc.
Gewoon roken was wat dat betreft toch een stuk makkelijker. ;)
Bruise schreef:
17-10-2017 00:46
Gewoon roken was wat dat betreft toch een stuk makkelijker. ;)
Duh.
Wel duurder. :puh:
Alle reacties Link kopieren
Bruise schreef:
17-10-2017 00:46
Als ik die website bekijk, Delite, dan word ik half zenuwachtig. Bossen vol met bomen. Het liefst zou ik dat bij het benoemen van de voor mij belangrijkste punten het juiste product tevoorschijn zou komen en niet dat ik alle pro's en con's moet bekijken en mogelijkheden etc etc.
Gewoon roken was wat dat betreft toch een stuk makkelijker. ;)
Ja. En ik zou ook zo graag alles even willen proberen voor ik een apparaat koop, want ik ben heel tevreden met mijn huidige ding, maar misschien is er nog wel iets dat me beter bevalt.
Ik heb de mijne ook alleen maar op theorie en teksten van internet gekocht.
Ik zou graag elke week een nieuwe setup willen proberen.
Het was zo donker dat ik overal lichtpuntjes zag.
Hey wat leuk dat er een topic is voor dampers!
Hoi, ik ben Stellar en ik damp nu sinds 2 weken. Ik ben 4 weken terug tijdens mijn vakantie cold turkey gestopt met roken en dat gaat hardstikke goed, ik damp vooral omdat ik het bezig zijn ermee mis. Ik moest stoppen met roken omdat ik astma heb ontwikkeld, stiekem hoop ik dat ik door te stoppen dit weer ongedaan kan maken maar dat schijnt nogal naïef te zijn haha. Waar ik wel gruwelijk van baal is het aankomen, door het stoppen én door de medicijnen.
Maar goed, terug naar leuke dingen!
Ik heb een justfog c14 met appel, geen nicotine en geen idee hoeveel ohm.
Ik begrijp geen bal van alle termen, popcorn longen?? Wtf??
Ik ben vooral verbaasd over hoe lang ik doe met een flesje liquid, ik wil een andere smaak proberen haha! En hoe lang de battery meegaat (al 2 weken!) Of het komt vooral omdat ik niet veel damp.
Ik moet nog erg wennen aan het gevoel in m'n keel wat ik er van krijg (beetje dik) maar ook dat kan door die stomme medicatie komen.
Btw voor de mensen die "last" hebben dat dampen niet echt stoppen zou zijn. Mijn vriend kwam met een mooie: zie dampen als alcohol vrij bier, een alcoholist mag dat toch ook drinken zonder dat hij meteen weer begonnen is aan z'n verslaving.
Sorry voor de lap tekst!
Nicotinevrij kan je inderdaad met alcoholvrij bier vergelijken. :thumbsup:
Aangezien ik nog flink wat nicotine binnenhaal zie ik me nog als nicotine(rook)verlaafde. Heb daar overigens nooit een probleem mee gehad hoor.
Maar wat goed van jou, zo overgestapt op gelijk 0mg!
Welkom Stellar,

knap inderdaad dat je met 0mg bent gaan dampen had ik ook moeten doen !

Volgens mij loopt het wel los met die popcornlongen, als ik op youtubefilmpjes die baardige vapers met de three wolves moon t-shirts zie met hun mods zien ze er ( ondanks hun bleke teint ) er nog best gezond uit voor nerds ;-)
En die dampen álles.

Ik heb mijn liquid gevonden, doe nu al 5 dagen met een flesje ecoliquid en ik heb zo op de site gekeken dat ze best veel keuze hebben in smaakjes, dus dat wordt mijn volgende bestelling. Ze hebben ook e-sigaretten maar dat zijn een beetje van die ôllerwetse.
Alle reacties Link kopieren
Bruise schreef:
16-10-2017 23:34
Welk merk liquid heb je?
Al wil bij mij het ene merk wat ik zo lekker vind nu 2 jaar later helaas ook niet meer zo goed smaken als toen helaas.
Ik heb de eliquids van Millers en gisteren van Cosmic Fog gekocht. Die laatste in drie verschillende smaken, waar ik helaas niks van proef.
Waarschijnlijk heb je een vapers-block, Appelsenperen. Het beste werkt dan een tijdje een mintliquid te dampen.
Wat zijn popcornlongen en een vapers block?

Ik anderhalf week terug liguid gehaald sigaren smaak. Is met nicotine. Lekker hoor. Maar wissel em net zo makkelijk af met de shag smaal 0 mg nicotine em alles blijft hetzelfde smaken
Heb net mijn andere liquids en driptip ontvangen. Ga nu Ice Mint bij de Meloen gooien. Yay!
Wow, wat een ervaring!

Afbeelding
Lekker, he :winkie:


Welke driptip had je besteld?
Die 360 graden kunnen roteren.
Afbeelding

En 8mg nicotine bevalt me ook goed. Ik ga zo door!
Wat een gezellige driptips, Bruise :D

En 8 mg nicotine is al een stuk minder dan 24 mg, ga zo door!


Ik heb vandaag Honey Hornet in mijn e-cig., gedaan, gatver, wat een vies smaakje. Dapper heb ik het tankje leeggedampt, daarna goed schoongemaakt en het maar opnieuw gevuld met Mango. Veel beter.
Ik heb ergens iets gelezen over de AiO 's van Joyetech en de EgO mini, namelijk dat ze niet meer worden verkocht omdat kinderen ze te makkelijk zouden kunnen losdraaien.
De eGo mini is inderdaad simpel los te schroeven maar op de AiO zit een oer-irritante kindveilige sluiting waardoor het wel eens kan voorkomen dat je 'm er scheef opschroeft en gaat lekken (6)

Die kindveilige sluitingen vind ik sowieso irritant ook op de flesjes, ik heb wel eens een flesje gehad die ik gewoon helemaal niet open kreeg.

En waarom doen kinderen dat, kiepen ze bijvoorbeeld wel met gemak een fles allesreiniger naar achter en doen ze moeilijk over spruitjes
Ik heb nu de joy tec ego one. Eerst kwam ie al stuk uit de doos. Teruggestuurd, nieuwe batterij en nu doet ie het.
Maar ik doe denk ik iets fout. Het vullen is lastig want je ziet niet hoeveel erin zit.
En hij wordt echt bloedheet!

Iemand enig idee wat ik verkeerd doe?
Het vullen kan je het best doen met goed licht erbij, want ik heb er heel veel liquid aan verspild door onoplettendheid.

Het bloedheet worden bij mij was als ik hem in mijn tas stopte en dus het knopje ingedrukt werd voor langere tijd.
Zal even met je meezoeken waar het aan kan liggen als je hem op normale manier gebruikt.
Dank je wel Bruise.. maar inmiddels niet meer nodig;
Zaten aan tafel , smoker staat op tafel, begint ie uit het niets te sputteren en aan alle kanten kwam er rook uit, werd rood van binnen en toen was het finito :-o :-o
Wow! Je zou van minder stoppen met vapen.

Blijkbaar komt die klacht vaker voor, want kom op meerdere site topic tegen over een te hete ego one.
Lijkt me dat ze je jouw geld wel terug moeten geven, en dan toch maar een ander apparaat aanschaffen.
Jammer hoor.
Ik durf gelijk niks meer aan te raden.
Ja erg he! Was eng! Heb het gefilmd en gemaild. Wil inderdaad mijn geld terug of andere smoker, maar niet de ego one.
Monti schreef:
04-11-2017 15:38
Dank je wel Bruise.. maar inmiddels niet meer nodig;
Zaten aan tafel , smoker staat op tafel, begint ie uit het niets te sputteren en aan alle kanten kwam er rook uit, werd rood van binnen en toen was het finito :-o :-o
O Monti, wat eng! :O
Heb je de fabricant al ingelicht over het voorgeval?
Terugsturen in ieder geval want je hebt gewoon weer eentje toegestuurd gekregen die defect is. Wat ontzettend slecht. Was je Ego ook direkt opgeladen of moest je 'm eerst nog opladen voordat je kon dampen? Als je eerst moest opladen dan kan het zijn dat het al een gerepareerde was en dat je die opgestuurd hebt gekregen. In ieder geval deugt het niet dat je e-sigaret dit doet. Zelf nooit meegemaakt gelukkig en ook niet dat 'ie heet wordt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven