Entertainment alle pijlers

Vuurzee

02-02-2009 22:15 133 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wie volgt het ook? Ik heb de hele eerste serie gekeken en vond het vanaf het begin tot het eind spannend en dat is best bijzonder voor Nederlandse televisie. Ook erg goed acteerwerk.

Nu volg ik het natuurlijk weer, zij het een dag later via uitzendinggemist want ik heb geen tv.

Wie is er ook 'verslaafd'?



Trouwens "Dex" (Sander) is veel leuker in Vuurzee dan in GTST.

Jammer dat hij er nu bij het begin van dit seizoen weer uit gaat (denk ik tenminste, of er moet nog een wonder gebeuren). Heeft het zeker te druk met GTST, pffff. Ik kijk het dan weer wel, dat wel Maar het haalt het niet bij Vuurzee, is ook niet te vergelijken natuurlijk. Vuurzee kijk ik omdat ik het leuk en spannend vind en het verhaal (tot nu toe) erg goed, GTST omdat ... ja waarom eigenlijk?

Nieuw personage nu is Victoria Koblenko als Kim, ook leuk om haar weer eens te zien spelen (ik ken haar alleen maar uit GTST eigenlijk).



Zou Yasmin trouwens niet zwanger zijn van Peer, of kan dat niet qua tijd?
Whatever, I do what I want
Ja is ook zo. Ze riep inderdaad 'Jij ook al?'.



Maar dan had Sander zelf toch ook moeten weten dat hij onvruchtbaar is?

Of is hem dat dan nog niet verteld?

Hmmm spannend.
Alle reacties Link kopieren
En aan de kleding te zien, was het Osman die die brief bij Peer in de brievenbus gooide. Zou hij onder druk staan van de turkse maffia of zoiets?
Alle reacties Link kopieren
quote:shining schreef op 22 februari 2009 @ 23:23:

Ja is ook zo. Ze riep inderdaad 'Jij ook al?'.



Maar dan had Sander zelf toch ook moeten weten dat hij onvruchtbaar is?

Of is hem dat dan nog niet verteld?

Hmmm spannend.Vandaar dat Sander misschien zei: en waarom weet ik dat niet en jij wel?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk niet dat Peer gesteriliseerd is. Sonja had het over een 'raar verhaal' en een sterilisatie is geen raar verhaal voor een man van de leeftijd van Peer met 2 kinderen. Bovendien begon Peer Sonja uit te horen over wie zwanger zou zijn. Dat hoeft hij dan niet te weten als er naar zijn sterilisatie wordt gevraagd?

Ik had het vermoeden dat Peer niet de biologische vader van Sander is. Misschien is daar ooit in dat DNA-onderzoek naar die haren iets over gezegd, maar ik weet niet meer wat.



Verder vind ik enkele dingen ongeloofwaardig aan het verhaal:

- de snelheid waarmee Peer wordt vrijgelaten; zo'n onderzoek duurt volgens mij echt langer

- Dat alles zo vlot is gegaan dat die zwangerschap van Yasmin nog te onderbreken is.



Maar goed, daar kun je voor het belang van het verhaal voor kiezen. Het is ook maar een kwestie van tijd.



De volgende punten vind ik echt ongeloofwaardig:



- Kristel laat haar toekomstige ex-man door haar boekhouding neuzen, zonder daar zelf bij te zijn. Heeft ze geen advocaat?

- Sonja gaat, na nogal slechte ervaringen met een louche fotograaf (die haar een pornofilm in stuurde en haar nog met pistool bedreigde), nu aan een modellencarriere beginnen en kiest daarvoor een agent waar de onbetrouwbaarheid van af druipt.
Alle reacties Link kopieren
Ik dacht dat Sonja het over een "vaag" verhaal had ipv een "raar" verhaal. Kan me voorstellen dat ze vroeger iets heeft opgevangen over een operatie, daar naar heeft gevraagd en toen een "vaag" verhaal heeft gehoord, wat haar nu weer te binnen geschoten is..? Weet 't niet, hoor, bedenk ook maar wat.

En Kristel had tijdens dat neuzen in boekhouding misschien nog geen advocaat omdat ze daarna pas vertelde dat ze wilde scheiden. Sonja en d'r modellencarrière... Tja, aandacht?
Alle reacties Link kopieren
Dat konijn is toch eerder om de verdenking op die stroper te leggen, ik snap de link met maffia niet echt.



Verder zei Peer idd wel 'je kunt het niet houden'.

Dat vage verhaal heeft denk ik iets te maken met het feit dat Peer daarna zei "waarom vraag je dat, ben je zwanger of zo" , wat kan ik alleen niet bedenken. Misschien iets met een abortus?



Ik denk nog steeds dat Ozzman de eerste brand heeft aangestoken en niet wist dat Ferdi in dat huis was.



En ik denk dat Rinus in opdracht van Peer het botenhuis in de hens stak (waarom weet ik alleen echt niet) en niet wist dat Deniz en Kim daar waren. Of Rinus moest in opdracht van Peer een konijn kopen, maar dat is weer niet logisch tov de eerste brand, want die heeft Peer natuurlijk niet aangestoken.



Verder denk ik (aan de beelden te zien) dat Kim iets te maken had met drugs(smokkel) en Ferdi ook.
Whatever, I do what I want
Alle reacties Link kopieren
quote:laalana67 schreef op 21 februari 2009 @ 22:39:

Wordt al wel wat duidelijker dat Kim iets met de drugshandel te maken heeft, en Osman weer contact zoekt met de turkse maffia. Ik snap niet waarom Josje of Osman zo'n Kim in huis tolereert. Iemand die de hele dag op haar kamer zit, waar geen zinnig woord uitkomt en die iedereen negeert. Verder heel vreemd ook dat iemand die "ernstig ziek"geweest is, longontsteking, dat zo iemand dus gewoon met een open v-halsje onder donkere regenwolken op het strand gaat rondwandelen:-S Zo erg is ze niet onder de indruk geweest van haar "ernstige ziekzijn".

Ik denk dat de fotosessie met Sonja gewoon een ander verhalenlijntje is.

Het konijntje begrijp ik ook nog niet.

"Slim" van Josje om haar dochter op te dringen om een abortus te ondergaan, heb je net je dochter terug, drijf je haar weer van je vandaan. En dan ook nog zeggen dat ZIJ het zo moeilijk heeft en het er niet ook nog bij kan hebben. Alsof het voor Jasmin zo makkelijk is. Het is uiteindelijk haar beslissing en haar kind.



Op naar volgende week.....daar krijg je geen longontsteking van hoor
Whatever, I do what I want
Alle reacties Link kopieren
Je krijgt er geen longontsteking van, maar als je zo "vreselijk ziek"geweest bent en dus net genezende bent van longontsteking zou ik het toch niet doen.....ik vind het gewoon een heel ongeloofwaardig type en ongeloofwaardig verghaal wat ze ophangt. Het rammelt aan alle kanten. Maar......we moeten geduld hebben, nog een hoop afleveringen te gaan!
quote:snoopy1969 schreef op 22 februari 2009 @ 19:16:

Ik was gister niet in de gelegenheid om deze aflevering te bekijken, en bedacht me dat ik het dan vandaag wel kan kijken via Uitzending gemist.

De afl. van gister staat echter nog steeds niet op de site...

Weet iemand hoe lang het duurt voor een aflevering op deze manier te bekijken is ?



Thanx ladies voor jullie reacties, ik zag gister idd dat de aflevering erop stond. Zal te maken hebben met de herhaling op zondagavond (daar wist ik niets van)

Ik ga er straks lekker voor zitten

(snel langs de laatste berichten gescrold om niets te lezen haha)
Alle reacties Link kopieren
Potverdikkie, volgende week wordt het écht spannend als het ik voorstukje mag geloven!

Enne, niet gesteriliseerd maar drager van een ziekte...
Dit keer niet zo spannend, maar volgende week inderdaad wel!

Pfff een erfelijke ziekte. Weer een dilemma erbij.

Sonja is tot over haar oren verliefd op Deniz, Deniz weer op Kim en Kim op Ferdi?
Alle reacties Link kopieren
En Kim dus model geweest, vandaar dit "zijlijntje" in het verhaal natuurlijk.
Alle reacties Link kopieren
quote:mirte2 schreef op 03 februari 2009 @ 23:11:

Die Ferdi speelde toch ook héél lang geleden in GTST?



Yep, Ché of zo, het vriendje van Kim.



Kim is helemaal niet echt Kim! Denk ik Daarom keek ze zo lang in dat paspoort, ze heeft vast iemand vermoord of verduisterd en daar het paspoort van vervalst om met een nieuwe identiteit verder te kunnen leven.



Ik wist helemaal niet dat er een seizoen 1 van was, kijk het sinds de eerste aflevering en baal er van dat het alleen op zaterdag wordt uitgezonden
Alle reacties Link kopieren
En natuurlijk heeft Kim niet echt longontsteking gehad, dat is alleen maar een mooi excuus om veilig in een onbekend dorp waar niemand haar kent te kunnen bivakkeren.
Alle reacties Link kopieren
Ze zit gewoon ondergedoken, en is aan het afkicken ofzo.

Dode dier is een teken van de maffia.

Vreemd dat zo'n los huisje op een duintop dan toch gewoon electriciteit heeft.......:-S

Maar van wie is die dreigbrief aan Peer? Ik dacht van Rinus, maar twijfel nu toch weer.
Spannend weer!

Kim zit dus in de drugshandel? Is iemand anders dan dat ze zegt?

Osman staat onder druk,maakt heel wat mee.

Zou het dan inderdaad die maffia zijn die de branden steeds sticht?
Alle reacties Link kopieren
Eerste serie gemist, toevallig belandde ik tijdens het zappen een keer bij een aflevering en sindsdien kijk ik elke keer! Spannend!
Nou sorry hoor, maar ik haak een beetje af. Eerste serie vond ik nog ok, maar nu moet het al spannend zijn als iemand over een kiezelsteen struikelt. Niet goed voor m'n hart
Alle reacties Link kopieren
Echt spànnend vind ik het niet, maar wel interessant. Gelukkig hebben we in elk geval wat antwoorden gekregen maar daarnaast natuurlijk weer wat vragen. Kind is van Peer, turkse maffia achter twee van de drie branden, Osman schrijft dreigbrief. Kim heeft ook een andere naam. Maar... is Liesbeth haar tweede naam of heeft ze wellicht een tweelingzus? Welke rol speelt Rinus in het verhaal? Waarom is die grond zo belangrijk? Ziet Osman Ferdi in zijn dromen en hoorde ik hem nu "pappa" roepen? Was Osman in dat brandende huis? Wat weet de modellenbaas van Kim/Liesbeth? Vragen, vragen, vragen...
Alle reacties Link kopieren
tis erg traag allemaal, gisteren was een waardeloze aflevering
Alle reacties Link kopieren
Ik vind dat het niet altijd een snelle aflevering met branden, doden, gewonden, aanslagen, ruzies, ellende hoeft te zijn. In het echte leven is dat ook niet zo en ik vind het anders nog ongeloofwaardiger worden als het een soort van CSI serie wordt met alleen maar spectakel. Dus nee, ik vond het wel best afgelopen zaterdag! En zeker niet traag of saai!
Please, laat Kim/Liesbeth écht dood zijn en niet op zijn Amerikaans in de laatste aflevering toch weer opduiken...
Alle reacties Link kopieren
quote:WishfulThinking schreef op 21 maart 2009 @ 23:05:

Please, laat Kim/Liesbeth écht dood zijn en niet op zijn Amerikaans in de laatste aflevering toch weer opduiken...Haha, mee eens!
Alle reacties Link kopieren
jeetje,kvond t n heel heftige aflevering gister,had dit ook echt niet verwacht hoor...
.
Alle reacties Link kopieren
quote:malty schreef op 05 april 2009 @ 08:27:

jeetje,kvond t n heel heftige aflevering gister,had dit ook echt niet verwacht hoor...Hier nog één. Ik zat echt met m'n nagels in m'n handen van de spanning, zeker op het einde.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven