Kind in je uppie - deel 8

26-11-2017 21:09 3391 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 8 van kind in je uppie alweer!
We zijn in ieder geval niet alleen met onze dromen!

Met een algemeen startaccount, zodat de vaste schrijfsters zelf hun gegevens aan kunnen passen als ze dat willen:

Login: uppies
Wachtwoord: uppiesuppies

Dit topic is voor iedereen die in haar uppie voor een kindje wil gaan, al zwanger of zelfs bevallen is.
Dit geldt trouwens niet voor alle schrijfsters hier, dus als je na het lezen van het topic hier ook een berichtje wil achterlaten ben je van harte welkom om dat te doen!

We delen lief en leed met elkaar, beantwoorden elkaars vragen en kletsen over ditjes en datjes.

Ziekenhuizen/klinieken met een eigen spermabank die alleenstaanden helpen:
- Kidcentrum (Amsterdam, dit is nu definitief over naar het AMC)
- UMCU (Utrecht; opnamestop sinds april 2017)
- Geertgen (Elsendorp, Brabant)
- Rijnstate (Arnhem, wachtlijst ca. 2 jaar)
- Medisch Centrum Kinderwens (Leiderdorp, donorsperma alleen postcodes 2200-2899)
- Nij Barrahûs (Wolvega, start in 2018 mogelijk met eigen spermadonorbank)
- UMCG (Groningen, wachtlijst > 3 jaar)
- Isala (Zwolle, wachtlijst 2 jaar)
- Reinier de Graaf (Voorburg)

Er zijn wel andere instellingen waar je als alleenstaande geholpen wordt, maar dan moet je zelf donorsperma regelen, bijvoorbeeld via een bekende donor of via een commerciële spermabank (Denemarken/Duitsland).

Zie ook de informatiepagina over ziekenhuizen van Freya.

Verschillende websites waar je informatie kan vinden:
http://www.bam-mam.nl/
http://www.alleenmetkinderwens.nl/
http://www.freya.nl/

Fase 1 Oriëntatie of wachtlijst
Naam Leeftijd Kliniek Status
Sensotouch28UMC Utrechtwachtlijst sinds augustus 2016, ondertussen oriëntatie co-ouderschap
Vivadiva8532UMC UtrechtIntake februari 2016
Macarinata 35 Isalaintake april 2018
Jolietje85 32 Reinier de Graaf, Voorburg en MCK Leiderdorp op wachtlijst voor intake sinds oktober 2017
Patroesj 31 Rijnstate, Arnhem en RdG Voorburg Arnhem: wachtlijst sinds nov 2017, Voorburg: wachtlijst sinds apr 2018
Depster28Nij Geertgen Intake 24 April. Oriënteren bekende donor
Beau1993 25 Reinier de Graaf, Voorburg op wachtlijst voor intake sinds januari 2018

Fase 2: ZI/IUI/IVF
Naam Leeftijd Kliniek Gestart
san9224GeertgenIUI september 2015[/i]
anniebammer32UMC Utrechtjanuari 2016[/i]
Hope198036MCKpoging 6 in januari 2017[/i]
Zara8828ZIdecember 2016
Manawa37Rijnstatedecember 2016
Saffronskies38IsalaIVF (Cryos) augustus 2017
Uppies8531Nij Geertgenfebruari 2017
Globe8335Nij Geertgenmei 2016,februari 2017 (8x iui) september 2018 start ICSI
Alisa8630UMC UtrechtIUI september 2017
Abrikozenpitjes36UMC Utrechtaugustus 2016
Innerpeace36Reinier de Graaf Voorburg2 missed abortions, volgende IUI sept 2017
CCB5331Nij Geertgeniui augustus 2017
Plien198533nijGeertgengestart aug 2017 9x IUI, nov 2018 gestart met ICSI
Jootje2930St Antoniusnov 2017
Truelove79 39MCK Leiderdorp IUI mei 2018
Sciencerocks Cryos via Antonius ZI vanaf mei 2018,IUI vanaf juli 2018
Wensmama81 37 Rijnstate IUI maart 2018
Betsy_01 Reinier de Graaf Voorburgfeb 2019

Fase 3: Zwanger!
Naam Leeftijd Kliniek Gestart Uitgerekend Bijzonderheden
Maris8632Reinier de Graafmei 2018mrt 2019
NoraRecaptcha38 okt 2017 IUI/KIDjuni 20192e kindje, mk in jan, mei & juli 2018
Linnie_1983 33UMC UtrechtIUI november 2016juni 2019
Eeffie139MCK LeiderdorpIUI dec 2017 oktober 2019
Hailie 39 MCK Leiderdorp IUI dec 2017, start IVF okt 2018 september 2019
Angelaloes28Reinier de graaf Voorburgiui okt/nov 2017 ?
In de tabel staan de namen van schrijfsters die al geruime tijd niet meer meeschrijven schuingedrukt

:love: BAMmers die ons voorgingen:
2019 -
2018 - Wannabe79 (2e kindje), Roosje-89, Pat36, Blij_ei, deb 87, Nausicaa
2017 - Ocean1980, Becauseiamhappy (2e kindje), Rosings, Stjerna83, Mitakuye Oyasin, Jessy010
2016 - Wannabe79, JustJiggles, Becauseiamhappy, LKN, Chica-1983, Char-ade, Frizz, Vlinder09, Noa-Lynn.
2015 - thefiepie. eligansje
2014 - Lonely_Butterfly, Wondertje, Zoeter, Mammienator, Muppet, Zuster123, Bredagirl, Mila, Emma77emma, Gavia, Houston77007.
2013 - Bezigebij, Vinyl, Sillie, Fearless, ClaudeFiolle, Lizlizzyliz, E123.
2012 - Sannasanna, Channel, Zoeter, Juffie, MoffelenPier, Ragnhild.
2011 - Chilles.

Voorgaande delen:
Kind in je uppie - 6
Kind in je uppie - 5
Kind in je uppie - 4
Kind in je uppie - 3
Kind in je uppie - 2
Kind in je uppie? (deel 1)
uppies wijzigde dit bericht op 01-03-2019 16:04
23.98% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
succes Maris! Erg spannend.
nausicaa schreef:
02-08-2018 22:38
Fijn dat het toch nog gelukt is Sciencerocks! Ik kan me de stress best voorstellen hoor, ik ben heel blij dat ik dat gedoe niet had (ziekenhuis had de bank in eigen beheer).

Hier inmiddels 21 weken met een hektische week achter de rug. De baby lag heel moeilijk voor de 20 weken echo, dus dat heeft uiteindelijk 3 pogingen gekost, inclusief een bij een gespecialiseerde gynacoloog. Gelukkig is alles wel goed met haar, en het is dus een meisje!
Vervolgens zelf al bijna 20 weken heel erg misselijk, met net geen opname maar heel veel moeite met eten. Dat was net een beetje beter aan het gaan, en toen kreeg ik een gal-koliek (klem zittende galsteen) midden in de nacht. Vreselijk veel pijn, die uren aanhield. Ik vermoedde dat het dat was (zit echt helemaal boven in je buik, dus gelukkig geen zorgen om de baby gehad), maar wilde na al die tijd toch graag even een echte medische mening, dus huisartsenpost gebeld. En tja, zwanger+veel pijn+alleen thuis= blijkbaar ambulance, dus die stond om drie uur op de stoep. Dat hoefde van mij nou ook weer niet, maar ok. Die waren het met mijn diagnose eens, en kunnen dan ook niks doen, dus ik hoefde niet mee.
Het is nu gelukkig wel weer over, maar helaas is de kans op herhaling wel bijna 50%. Dat is iets beter te hebben nu ik weet dat het echt weer over gaat, maar ik ben er wel goed ondersteboven van geweest.

Om dat allemaal maar een beetje goed te maken, vandaag maar een paar hele schattige kleertjes gekocht :flirting: . Genieten was afgelopen tijd wel lastig, hoewel ik gelukkig ondanks alles wel blij bleef met de kleine, alleen dat zwanger zijn vond/vind ik niet mijn grootste hobby....

Het is een beetje raar om na deze week jullie allemaal hetzelfde te wensen, dus misschien liever een baby die ietsje minder lastig is, maar hoop dat het snel raak is!

Wat leuk een meisje!!!!!! Fijn dat ondanks jouw ongemakken het goed gaat ;)
Lijk me heel lastig en dat vooral alleen! :( Hoop dat t toch nog wegtrekt.

Heyyy allemaal,
Ik kruip langzaam weer uit mijn paar maanden pauze ;)
Heerlijke vakantie gehad waarin ik ook te horen kreeg dat mijn nieuwe bestelling er weer was.
Dus nu donor nummer 3 en me instellen op icsi.
Over 2 weken een afspraak in de kliniek om het behandelplan van de icsi te maken en te bespreken. Hopelijk kan ik dan ook gelijk beginnen want als alles normaal loopt zal mn cyclus een paar dagen later beginnen.

Zelf heb ik wel even wat tijd nodig om de mislukte pogingen los te laten. Viel me toch een stuk zwaarder dan ik had verwacht. Maar voor nu... nieuwe ronde nieuwe kansen.

Hoe is het hier? Zijn er nog fijne nieuwtjes? Ik las iig een drukke w8bank deze keer...
Zal ik het dan nog even wat drukker maken op de wachtbank? 😜
Zaterdag IUI 6 gehad, dus sta ook weer in de wacht! Vind t nu alweer lang duren......😬
Globe, fijn dat de pauze heeft geholpen en je een leuke vakantie hebt gehad. Nu weer vol goede moed verder. Hopelijk met een snel en succesvol resultaat!!
Alle reacties Link kopieren
Eeffie, gezellig. We zitten allemaal dicht op elkaar!

Globem fijn dat je wat tot rust bent gekomen en de break je goed heeft gedaan. Nu met goed emoed de volgende cyclus in. Ik duim voor je!
Ik heb zojuist een echo gehad met kloppend hartje :flirting: Ik ben helemaal in wolken, volgens de zkh medewerkers nu 90% kans dat het goed gaat. Nu mag ik er dus wat meer in gaan geloven van mezelf :-)
Alle reacties Link kopieren
Goed zo maris :heart:

Geniet ervan!!!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd! Ik vond bet best bizar, dat er dus echt een soort levend wezentje in mij zat. Maar super leuk natuurlijk!
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn Maris!

Succes wachtbankers :)

Ik heb de zomergriep te pakken, met knallende hoofdpijn als meest vervelende symptoom. Maar heb ook vanochtend een test gedaan. Toen leek ie negatief. Paar uur later keek ik er nog eens naar, toen een streep te zien. Weet dat het niet betrouwbaar is, maar geeft me toch hoop. Morgen of Woensdag is mijn NOD. Kijken of ik kan wachten met weer testen tot woensdag.

Nausicaa ik had nog niet op jouw post gereageerd. Wat een verhaal zeg, je klinkt wel heel sterk maar kan me voorstellen dat dit er in hakt. Sterkte meid!
Alle reacties Link kopieren
Oh maris wat fijn!! Geniet ervan.

Nora_recaptcha, blijft kaa uu tee die onzekerheid. Toch maar afwachten.

Ik vind die periode van niks kunnen doen behalve wachten gewoon super irritant. Ik zou liever nu gewoon willen weten waar ik aan toe ben.
Alle reacties Link kopieren
Haha eeffie1 gezellig dat je ook op het bankje zit. Het was ook druk zaterdag, jij loopt ook bij MCK toch? Ik was er om 11.00 uur, en liep uit.. misschien heb ik je wel gezien!

Maris wat ontzettend fijn dat de echo goed was! Nu lekker gaan genieten van dit nieuws.

Globe, fijn dat de rust geholpen heeft, succes voor de icsi afspraak!
Alle reacties Link kopieren
Nora_reCaptcha schreef:
06-08-2018 17:46
Wat fijn Maris!

Succes wachtbankers :)

Ik heb de zomergriep te pakken, met knallende hoofdpijn als meest vervelende symptoom. Maar heb ook vanochtend een test gedaan. Toen leek ie negatief. Paar uur later keek ik er nog eens naar, toen een streep te zien. Weet dat het niet betrouwbaar is, maar geeft me toch hoop. Morgen of Woensdag is mijn NOD. Kijken of ik kan wachten met weer testen tot woensdag.

Nausicaa ik had nog niet op jouw post gereageerd. Wat een verhaal zeg, je klinkt wel heel sterk maar kan me voorstellen dat dit er in hakt. Sterkte meid!
Spannend Nora! In principe is een streep na de afleestijd niet betrouwbaar, maar ik moet eerlijk zeggen dat mijn negatieve testen altijd spierwit bleven, ook uren later. Wie weet!

En ik voelde me helemaal niet sterk hoor! Al die maanden misselijkheid ben ik nog doorgekomen met 1 huilbui per 4 weken als ik het even echt zat was. Maar de afgelopen week was ik een lek vat. Vast hormonen, maar ook toch wel de druppel die net even te veel was. Ik durfde net een beetje te hopen dat ik me nu echt beter ging voelen, toen kwam die aanval, en daarna wéér dagenlang kotsmisselijk. Toen zat ik er echt wel even goed doorheen. Nu gaat het wel weer gelukkig, maar ik durf eigenlijk niet meer te zeggen dat het de goede kant op gaat.

En ik was enorm pissig op iedereen die het had over ‘kwaaltjes’ of ‘ongemakken’. Wat gevoeliger borsten is een kwaaltje, drie keer s ochtends een beetje misselijk is een kwaaltje. Maandenlang kotsmisselijk gevolgd door een hevige koliekaanval is gewoon echt heel naar. Nee, je gaat er niet dood aan, en já, ik ben blij dat de baby ok is, maar het is wel echt echt klote. Dat bagetaliseren voelde niet goed voor mij.

Voordeel is dan weer dat ik nu weet dat ik ook bij hevige pijn midden in de nacht mezelf wel red. En dat ik moet zorgen dat de buurvrouw een sleutel heeft, want als er ooit iets gebeurd waardoor ik niet meer twee trappen af kan (ging nu nog net), komt de ambulance er niet in zonder mijn monumentale voordeur aan gort te helpen.
Truelove79 schreef:
06-08-2018 19:36
Haha eeffie1 gezellig dat je ook op het bankje zit. Het was ook druk zaterdag, jij loopt ook bij MCK toch? Ik was er om 11.00 uur, en liep uit.. misschien heb ik je wel gezien!
Ja klopt, ook bij MCK!
Ik moest eigenlijk om 12:00 uur, maar werd gebeld dat ze zo uit gingen lopen en of ik 2 uurtjes later kon. Dus dan zijn we elkaar niet tegen gekomen 😉
Alle reacties Link kopieren
@eeffie, nee idd toen was ik wel weer thuis 😉netjes dat ze iig gebeld hadden! Succes voor deze ronde... hopelijk niet nog een keer nodig! 🙏
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames, lekker druk hier. Zet ‘m op zaterdag over twee weken. Hopelijk was het een vruchtbaar weekend voor jullie.

Ik ben helaas net van het bankje afgevallen, en ga nu op vakantie en sla dan ook een ronde over. Dus ronde 10 zal pas ergens in september gaan beginnen. Nu even pauze is ook wel fijn, en ik kan nu lekker van de wijn genieten op mijn vakantiebestemming :)

Heel veel succes allemaal, ik zal zeker meelezen de komende tijd. Maar misschien wat minder reageren.
Alle reacties Link kopieren
Nora, weer een domper. Geniet in ieder geval van je vakantie. even tot rust komen, en genieten van je wijn.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Allen,

Ik ben 35 jaar en lees al tijdje mee hier omdat ik de optie open hield om het in mijn eentje te gaan doen. Nu toch knoop ook doorgehakt en vrijdag eerste gesprek bij de Huisarts. Erg spannend maar zie wel wat er op me af ga komen.
Alle reacties Link kopieren
helaas was vorige week toch echt uiteindelijk mijn menstuatie doorgebroken. Dus we gaan door voor ronde twee. Blijkt maar weer hoe je lichaam je voor de gek kan houden. Hadden jullie ook dat na een iui de menstruatie anders verloopt dan anders? Zal dit toch onbewust de stress zijn, of heeft er iets ingenesteld maar is dan toch niet goed gegaan, waardoor 1 dag erg heftig is?

Volgende week volgende poging. Vreemd dat je nu dan eigenlijk in 2 weken gaat leven. Eerst twee weken wachten of de 1ste poging is gelukt en dan weer 2 weken wachten als het niet is gelukt op de volgende poging.
Hopelijk dit keer meer geluk, heb iig een fijnere arts als de vorige keer. Dat vind ik al een prettiger idee. Tenminste als mijn eisprong op die dag plaats vind als we nu denken als ik eerder positieve test heb zal het even afwachten zijn wie ik dan tref.

@nausicaa dat klinkt inderdaad heel vervelend! En dan is het nog vervelender dat ze op dat moment niks kunnen betekenen en moet wachten tot de pijn afzakt. Ik hoop dat het niet meer terug komt. En kan me wel indenken dat het niet fijn is dat mensen je bagitaliseren want het voelt denk ik toch als niet serieus genomen worden. Hopelijk gaat het snel beter en kun je er ook straks vollop van gaan genieten.
@ Maris: Wat een fijn nieuws!!!!!!!!! :flirting:

@ Nora, wat verdrietig, ga lekker genieten van je vakantie. Ik kan je zeggen dat t echt ff fijn is rust na zoveel pogingen.

@ Niecie, Welkom! Fijn dat je al naar de huisarts gaat! Nu gaat het balletje rollen :)

@ Orkaatje, balen joh! Ja het is een rare achtbaan die steeds 2 weken duurt. De wachtweken zijn langzaam en soms slopend. Die andere vliegen dan weer voorbij. Althans, bij mij ;)
Mijn menstruatie lijkt wel heftiger te zijn na een poging maar durf het eigenlijk niet meer te zeggen. Sinds dit traject wat nu al 2.5 jaar duurt ga je soms dingen zien die wilt zien of ergens iets achter zoeken hahaha! Mocht het nou echt heel raar zijn vraag het aan de dokter... scheelt veel stress ;)


Hoe is het met de wachtbankjes?? :popcorn:
Alle reacties Link kopieren
Nora_recaptcha, geniet van je wijntje en je vakantie!

Niecie succes welkom en succes voor je afspraak en het vinden van jouw weg..

Orkaatje, balen dat ook jouw poging niet gelukt is. Succes voor je volgende poging!
Mijn menstruatie was heftiger en meer buikkramp dan normaal. En was ook vroeger dan verwacht.

Zit nu weer in de wachtweken en het duurt lang.. 🤣 voel dingen maar dat was de vorige keer ook, het is toch echt een zaak van 2 weken wachten helaas 😩
Alle reacties Link kopieren
@truelove79 gek is dat, want was dus bij mij ook eerder. Het begon heel anders met 2 dagen bruinverlies en verder niks. En toen het doorzette had ik erg veel buikkrampen en ook vloeide ook veel meer dan anders. Dat vind ik zo raar. Normaal ga ik fluitend erdoor heen, en mag ik echt in mijn handjes knijpen als ik sommige mensen in mijn omgeving hoor. Maar dat was dit keer wel anders.
Ga denk ik gewoon een vragen of ze daar bij Brabant een verklaring voor hebben. Hoe dat kan dat je lichaam er zo anders op reageert dan normaal.

@globe ja ik had echt de twee wachtweken ervaren als maanden, zo langzaam als het voorbij ging ondanks dat ik genoeg afleiding had. En dan nu vliegen die twee weken juist voorbij naar de volgende poging. Hopelijk omdat ik nu een poging heb gehad en een beetje weet wat me te wachten staat, kan ik er ook wat relaxter en reëler mee om gaan. En misschien voelen die twee weken straks wel een klein beetje minder lang. Officieel moet je er 16 dagen tussen laten voordat je gaat testen maar ik doe het zelf op dag 14 aangezien dan ongeveer ook de menstruatie verwacht word. En dit keer heb ik dus geen test hoeven te doen want die was al veel eerder.
Ach we gaan het zien. Ik moet proberen er minder mee bezig te zijn en het gewoon laten gebeuren, je hebt wat dat betreft weinig invloed op het proces. Behalve dan zo min mogelijk te stressen en een beetje op je voeding en levensstijl te letten. Maar verder moet je lichaam het toch zelf doen. Blijft een raar proces.
Alle reacties Link kopieren
Hi orkaatje, ja ik dacht ook even dat er wel iets was geweest, maar niet gelukt oid. Zal er wel niet meer achterkomen, maar hoor graag als jouw arts er een verklaring voor heeft.
Voor nu zo hard aan het hopen dat deze keer raak is..
bijna 1 week 😉
Alle reacties Link kopieren
@truelove ik ga voor je duimen. Dat wachten vond ik echt killing de eerste IUI ben heel benieuwd hoe ik daar de tweede keer doorheen ga. Hopelijk kan ik het dan iets meer over me heen laten komen. Als ik een antwoord krijg van de arts laat ik het je weten, want ben er wel heel benieuwd naar
Balen Nora en Orkaatje! Nog even genieten van de 'zorgeloze' weken voordat de wachtweken weer beginnen!

Dames op het volle wachtbankje, houden jullie het nog vol? Hopelijk hebben jullie een beetje afleiding in de zomerperiode!!

Ik heb dinsdag weer een echo, nu bij de verloskundige. Haal me al weer van alles in m'n hoofd, dus ik hoop dat het goed is. Moet ook gaan nadenken over een combinatietest / nipt. Geloof niet dat ik zomaar m'n kindje weg zou laten halen, maar het is wel handig om te weten als je kindje extra zorg nodig heeft, zeker in je uppie.. Denk dus dat ik het maar wel ga doen... :facepalm:
Alle reacties Link kopieren
foutje

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven