Entertainment alle pijlers

Leaving Neverland

04-03-2019 13:18 3215 berichten
Alle reacties Link kopieren
Om het topic over het al dan niet nog beluisteren van de muziek van R. Kelly en Michael Jackson niet nog meer te vervuilen, heb ik maar een apart topic aangemaakt over Leaving Neverland, de 'documentaire' over twee mannen, Wade Robson en James Safechuck, die beweren als kind misbruikt te zijn geweest door MJ en die komende vrijdag te zien zal zijn op de Nederlandse en Belgische televisie.

Ik ben zelf vrij goed geïnformeerd wat deze beschuldigingen betreft (en ook van die van 1993 en 2005). Voor wie de feiten op een rijtje heeft (en dan bedoel ik echt feiten, en geen veronderstellingen als 'Michael zou zoiets nooit doen, hij zag kinderen veel te graag'), is het heel duidelijk dat Robson en Safechuck uit hun nek kletsen, al doen ze dat gezien de reacties op de documentaire blijkbaar wel heel geloofwaardig.

Jan met de pet die de documentaire zal zien, beschikt echter niet over eerlijke achtergrondinformatie (die wordt immers ook totaal niet gegeven in Leaving Neverland zelf), en zal waarschijnlijk onterechte conclusies trekken.

Ik weet zelf niet goed wat ik wil met dit topic. Mensen overtuigen over Michaels onschuld wellicht. En mijn frustraties uiten over het feit dat de media (waaronder ook zogenaamde kwaliteitszenders en -kranten) de documentaire zonder duiding uitzenden en/of erover berichten zonder stil te staan bij de achtergrond ervan. Aargh!
Alle reacties Link kopieren
S-Meds schreef:
09-03-2019 00:03
Ik vind de Fans eigenlijk ook wel een beetje abnormaal. zo te zien op de documentaire. MJ extremisten.

Ik heb het niet over fans, ik heb het bijvoorbeeld over Charles Thomson of Aphrodite Jones of Joe Vogel. Of over Tom Mesereau. Of NeYo. Of Eddie Griffin.
Am Yisrael Chai!
Creepy life-size dolls in Neverland
Afbeelding
S-Meds schreef:
09-03-2019 00:03
Ik vind dat soort idool extremisme echt onbegrijpelijk als het om volwassen mensen gaat
:rose:
anoniem_64ce7dbad6e60 wijzigde dit bericht op 09-03-2019 14:43
52.37% gewijzigd
fashionvictim schreef:
09-03-2019 00:07
Ik heb het niet over fans, ik heb het bijvoorbeeld over Charles Thomson of Aphrodite Jones of Joe Vogel. Of over Tom Mesereau. Of NeYo. Of Eddie Griffin.
Al die mensen zeggen me niks. Wat me wel wat zegt is dat ik een documentaire heb gezien met twee heel geloofwaardige mannen die een heel kwetsbaar en consistent verhaal hebben verteld dat helemaal in lijn ligt met de geschiedenis zoals wij die kennen van Michael Jackson
Alle reacties Link kopieren
Lucifer2018 schreef:
08-03-2019 23:48
Ja maar dat was heteroporno, dus helemaal niet erg om dat in Neverland te hebben.

Dat hij daarna keek met die jongens volgens hen is natuurlijk ook gelogen. Het lag er gewoon toevallig. Heel normaal.
Er is toen ook kinderporno gevonden
Alle reacties Link kopieren
Wat ik ook heel overtuigend vind is de manier hoe de vrouw van Wade er in staat. Dat kan je absoluut niet faken, die reactie, hoe ze het verwoordt.
Alle reacties Link kopieren
merle78 schreef:
08-03-2019 23:56
Een 34 jarige man die tikkertje speelt en giechelt met kinderen die niet van hem zijn? :-? .
In het openbare zwembad had je vroeger ook zo'n man. Een beetje awkward vonden kinderen hem, maar ja hij was dan ook geen popster.
Hier ook. Al 25 jaar. Hem is nog nooit de toegang ontzegd en ik zie ook nooit dat hij een kind aanraakt.

Toch hielden we zoon een beetje uit zijn buurt toen die tussen 8 en 14 jaar oud was. Gewoon omdat we het prettiger vonden.

Zoon is nooit verboden om even met die man te kletsen, maar na een minuutje kwam één van ons langs zwemmen met de mededeling aan zoon "Nou weer gaan spelen, dáár zijn de kinderen".
Betty White: "Once you go blackberry... Hmmmmmhmmmm"
Alle reacties Link kopieren
Dubbel.
snoesje666 wijzigde dit bericht op 09-03-2019 00:10
98.89% gewijzigd
Betty White: "Once you go blackberry... Hmmmmmhmmmm"
Alle reacties Link kopieren
JessyMay schreef:
09-03-2019 00:03
Jeetje je begint als Trump te klinken. Waarom schrijf je de media zo een grote rol toe. Ja ze stalken beroemdheden en maken overal een groter verhaal van. Maar ergens begint dat verhaal en dan geven ze mensen een podium om te liegen en/of de waarheid te vertellen. Maar jij vindt dat bij deze zaak alleen in MJ zijn voordeel gesproken mag worden.
Welnee, dat zeg ik helemaal niet. Maar een groot deel van de internationale media is het er wel over eens dat Michael Jackson echt kapot is gemaakt door de media. Zelfs journalisten die zelf een heksenjacht op hem hebben gevoerd hebben later gezegd dat ze bewust valse verzonnen verhalen publiceerden omdat het nu eenmaal verkocht.
Am Yisrael Chai!
Alle reacties Link kopieren
JessyMay schreef:
08-03-2019 23:31
Heb je dat stukje wel gezien dat hij met Justin Timberland danst en hoe Britney Spears over hem spreekt? En dat allemaal op eigen kracht nadat MJ hem had laten vallen. En dan ontkennen dat hij getalenteerd is.

Zelf als je zijn relaties met kinderen en hun gezin los ziet van het misbruik dan nog is hij slecht, hoe kan je kinderen zo los rukken van een normaal leven om ze vervolgens te confronteren met hun vervanger die mag gaan genieten van al die luxe. Zelf leer je je kinderen ook niet om zo met elkaar om te gaan. Dus hoe zo hij wilde kinderen geen pijn doen en had geen kwaad in zich. En dan die faxen het zijn gewoon pure liefdesbrieven. Dat zie ik als bewijs om wat voor soort relatie het ging. Een onnatuurlijke liefdesrelatie waarin het draaide om MJ die zijn verlangens vervuld wilde hebben.
Inderdaad.

En dan dat trouwen met Lisa Marie Presley, puur voor de schijn. Ik heb voorheen nog gedacht dat MJ zelf nog een kind was in een volwassen lichaam. Maar het was een geniepetige volwassene die jongetjes op een geniepetigge manier bewust gebruikte.
LOEP ME MAAR aub.
merle78 schreef:
09-03-2019 00:08
Creepy life-size dolls in Neverland
Afbeelding
Ik vraag me ineens af wat zijn relatie was met die chimpansee
fashionvictim schreef:
09-03-2019 00:05
noem eens 1 reden waarom zij zou liegen, dan? ik vind het zo raar, jullie doen allemaal heel hysterisch, beginnen te schelden, gaan zelfs huilen (!!) , maar alles wat jullie mij of het MJ-kamp verwijten doen jullie natuurlijk zelf ook.

Waarom zou een vrouw met een man trouwen die toen al de reputatie had Wacko te zijn en verklaren dat ze gewoon verliefd op hem was en seks met hem had, als het niet waar was? Ze werd er niet bepaald populairder door.

Maar volgens jullie konden jongens van 7 wel smoorverliefd op hem worden maar vrouwen niet? Waarom niet? Zelfs Madonna heeft verteld dat ze tot over haar oren verliefd op hem was en heel graag een relatie met hem wilde.
Ik geloof best dat er vrouwen verliefd op hem waren. Wat heeft dat met wel of niet pedo zijn te maken? Zat pedo's zijn getrouwd. Dat zegt toch helemaal niks?
Alle reacties Link kopieren
vivaratje schreef:
09-03-2019 00:09
Er is toen ook kinderporno gevonden
Absoluut niet waar. Is zelfs nog een apart statement over uit gedaan, ik zal even kijken of ik dat kan vinden.
Am Yisrael Chai!
Baudolino schreef:
09-03-2019 00:09
Wat ik ook heel overtuigend vind is de manier hoe de vrouw van Wade er in staat. Dat kan je absoluut niet faken, die reactie, hoe ze het verwoordt.
Die reactie van die twee mannen van de familie is gewoon heel erg geloofwaardig. Zo goed kan je het niet acteren
vivaratje schreef:
09-03-2019 00:09
Er is toen ook kinderporno gevonden
In een ander topic ( of deze in het begin?) is beweert dat er geen kinderporno gevonden was. Alleen hetero porno dus was het geen pedo. Ofzo.
Daar refereerde ik aan. Aan die poepredenatie mbt heteroporno.

Dat is raar in zo'n kinderslaappartijtjesland en helemaal omdat er net gezegd werd dat ze dat van hem moesten kijken.
anoniem_370013 wijzigde dit bericht op 09-03-2019 00:12
18.43% gewijzigd
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Someone tell me why
Did you have to go
And leave my world so cold
Everyday I sit and ask myself
How did love slip away
Something whispers in my ear and says
That you are not alone
For I am here with you
Though you're far away
I am here to stay
But you are not alone
I am here with you
Though we're far apart
You're always in my heart
You are not alone
Alone, alone
Why, alone
Just the other night
I thought I heard you cry
Asking me to come
And hold you in my arms
I can hear your prayers
Your burdens I will bear
But first I need your hand
Then forever can begin
Everyday I sit and ask myself
How did love slip away
Something whispers in my ear and says
That you…



Ik kan hier echt niet meer naar luisteren zonder aan deze kinderen te denken.




Er zijn wel een paar helden uit mijn kinder en tienertijd van hun troon gevallen. MJ, Bill Cosby (wat een liefdevol gezin, wilde ik ook zo een familie Huxtable), romantische avonden met muziek van R. Kelly. Er zijn er vast nog meer.
Hoe kunnen mensen nou zeggen dat hij onschuldig is? Een 34 jarige man die nonstop met zeeer jonge kinderen sliep? Welke volwassen vent komt hier wel mee weg? Denk je nou echt dat deze jongens liegen...zij hebben nu de rest van hun leven de stempel verkracht te zijn door een man. Op tv moeten vertellen wat je sexueel is overkomen. Die jongens waren 7...zwaar gehersenspoeld...ouders die in MJ geloofden... ik was al geen MJ fan, maar walg er nu van. Zijn muziek van alle stations please.
Wat een stelligheid toch allemaal.
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn nooit MJ fan geweest, overigens, ik was van Prince en man van Madonna.

Zoon vindt MJ wel fantastisch, en oefent graag zijn dance skills op MJ.
Betty White: "Once you go blackberry... Hmmmmmhmmmm"
Alle reacties Link kopieren
Lucifer2018 schreef:
09-03-2019 00:10
Ik geloof best dat er vrouwen verliefd op hem waren. Wat heeft dat met wel of niet pedo zijn te maken? Zat pedo's zijn getrouwd. Dat zegt toch helemaal niks?
Dat heeft er in zoverre mee te maken dat het verhaal is dat Michael Jackson aseksueel was of pedofiel en geen normale relaties had. Terwijl er diverse ex-partners of scharrels van hem zijn die al decennia lang vertellen dat ze een relatie met hem hebben gehad in alle facetten, dus ook seks. Dat zijn allemaal vrouwen. En de eerste verhalen daarover dateren van de tijd dat de twee mannen uit deze docu nog niet eens geboren waren. Dat werpt sowieso al een ander licht op de claim dat Michael Jackson zijn eerste seksuele ervaring met James Safechuck gehad zou hebben.

en wat je dan feitelijk zegt is dat niet alleen MJ liegt, maar ook de vrouwen die claimen die relatie gehad te hebben en alle mensen die claimen van die relatie getuige te zijn geweest. Maar waarom zouden zoveel mensen er jaren voordat die mannen geboren werden al over liegen dan? Dat is toch totaal onlogisch?
Am Yisrael Chai!
pilatespas schreef:
09-03-2019 00:12
Hoe kunnen mensen nou zeggen dat hij onschuldig is? Een 34 jarige man die nonstop met zeeer jonge kinderen sliep? Welke volwassen vent komt hier wel mee weg? Denk je nou echt dat deze jongens liegen...zij hebben nu de rest van hun leven de stempel verkracht te zijn door een man. Op tv moeten vertellen wat je sexueel is overkomen. Die jongens waren 7...zwaar gehersenspoeld...ouders die in MJ geloofden... ik was al geen MJ fan, maar walg er nu van. Zijn muziek van alle stations please.
Maar ook dat rare gedoe met cadeaus geven en gameavonden totdat ze uitgeput in slaap vallen en dat er geen regels zouden zijn dat kinderen alles mochten, maandenlang bivakkeren in het huis met de rest van het gezin in een gastenhuis verderop het terrein. Dat is echt gewoon zo ver van normaal
Alle reacties Link kopieren
fashionvictim schreef:
09-03-2019 00:05
noem eens 1 reden waarom zij zou liegen, dan? ik vind het zo raar, jullie doen allemaal heel hysterisch, beginnen te schelden, gaan zelfs huilen (!!) , maar alles wat jullie mij of het MJ-kamp verwijten doen jullie natuurlijk zelf ook.

Waarom zou een vrouw met een man trouwen die toen al de reputatie had Wacko te zijn en verklaren dat ze gewoon verliefd op hem was en seks met hem had, als het niet waar was? Ze werd er niet bepaald populairder door.

Maar volgens jullie konden jongens van 7 wel smoorverliefd op hem worden maar vrouwen niet? Waarom niet? Zelfs Madonna heeft verteld dat ze tot over haar oren verliefd op hem was en heel graag een relatie met hem wilde.

Hij vertelde de jongen dat hij ging trouwen maar dat het niets voorstelde, dat deed hij voor de schijn. Ik vraag me alleen af of Lisa Marie dat wist. Dat huwelijk kwam toch ook heel onverwachts. En duurde niet lang.
LOEP ME MAAR aub.
fashionvictim schreef:
09-03-2019 00:14
Dat heeft er in zoverre mee te maken dat het verhaal is dat Michael Jackson aseksueel was of pedofiel en geen normale relaties had. Terwijl er diverse ex-partners of scharrels van hem zijn die al decennia lang vertellen dat ze een relatie met hem hebben gehad in alle facetten, dus ook seks. Dat zijn allemaal vrouwen. En de eerste verhalen daarover dateren van de tijd dat de twee mannen uit deze docu nog niet eens geboren waren. Dat werpt sowieso al een ander licht op de claim dat Michael Jackson zijn eerste seksuele ervaring met James Safechuck gehad zou hebben.

en wat je dan feitelijk zegt is dat niet alleen MJ liegt, maar ook de vrouwen die claimen die relatie gehad te hebben en alle mensen die claimen van die relatie getuige te zijn geweest. Maar waarom zouden zoveel mensen er jaren voordat die mannen geboren werden al over liegen dan? Dat is toch totaal onlogisch?
Hij had het natuurlijk over zijn eerste seksuele ervaring met een kind. James is geen vrouw
vivaratje schreef:
09-03-2019 00:09
Er is toen ook kinderporno gevonden
Nee dat is er niet gevonden.
Vlinder1963 schreef:
08-03-2019 23:43
Vroeger ook vrouwen inpalmen die in een relatie advertentie erbij vermelden dat ze kinderen hadden hoeveel kinderen daar van het slachtoffer van zijn geworden.
Ze weten maar al te goed hoe ze te werk moeten gaan.
Ook ja... De huisvriend... Ik heb het ook over simpele gegevens als een verdachte man met een camera met telelens bij een waterattractie/zwembad in een attractiepark. Observerend vaststellen dat ie een kind heeft en steeds doet of ie daar foto's van maakt. Maar ondertussen tientallen andere kinderen fotografeert...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven