eFFFe

19-03-2009 20:13 1161 berichten




Ons oude topic
Alle reacties Link kopieren
Was te mooi weer voor Ballorig (gelukkig), dus naar een buitenspeeltuin geweest. Was niet heel geschikt voor echte kleintjes, maar leuk om te zien. Was bij de camping waar schoonzus/zwager een voorseizoen plek hebben met de caravan, dus dat weten we alvast waar we die kunnen vinden. Is een half uurtje rijden, dus lekker om met mooi weer af en toe een bakkie thee te drinken (tja een biertje zit er nog even niet in). En de M was lekker hoor, mannetje heeft weer voor een hele week gegeten... Wat zijn die danoontjes zoet zeg, die krijgt hij denk ik niet meer. Danoontjes thuis zijn toch niet zo mierzoet, of heb ik het mis?



Jules, lief dat ik wat eerder mag komen. Ik ben dat wel van plan (maar weet het pas op de dag zelf zeker). Leuk als Jessel er ook op tijd is! Kan ik misschien nog even helpen met wat voorbereidingen. Ik heb nog niet gekeken hoe lang het eigenlijk rijden is, staat het adres (plaats) al op gmail?



Jessel, veel plezier met man thuis!

Mijn man is een beetje pipsig (lees: darmen van slag, bah). Hoop dat hij morgen weer fit is.
Alle reacties Link kopieren
? Ik had al een hele tijd geleden gereageerd, maar er staat niks!



Ik schreef: Jessel, heeft Luuk meegetypt?



En hoe was het in Ballorig? Niet geweest dus.. Ik wel, in Hattem. Was gezellig, meeting van ander forumcluppie. Alleen ben je nogal druk met kinderen in de gaten houden i.p.v. lekker bijkletsen. Lisa wilde in elk geval niet meer mee naar huis. Maartje had het ook erg naar haar zin, maar liep steeds weg. (Was zo'n tuigje nou wel of niet verantwoord??!!) Beiden middagslaapje overgeslagen en voor 19.00u al in bed. (Zo doe ik dat dus, geen slaapje als het een keer niet uitkomt. Of 1 thuislaten bij papa.) Anders kun je echt de deur niet meer uit.



Ik weet ineens waarom mijn stukje er niet staat :

Ik was eerst nog naar gmail en daarna vergeten te posten!

Bri, raar!

En Juus (gemberbier)



Danoontje heb ik weleens geproefd, erg zoet ja! AH heeft 'smultoetjes', lijkt erop, maar dan alleen kwark met fruit en geen suiker. Erg lekker en wat minder zoet (en vast goedkoper ook) Maar meestal krijgen ze gewoon yoghurt met jam van oma.
Alle reacties Link kopieren
Iemand vanavond Zembla gezien? Die blonde vrouw die vertelde van het verliezen van haar moeder is een hele goeie vriendin van me. Ben helemaal trots dat ze het zo goed heeft gedaan. Stom hè? Moest ik ff kwijt.



Kus!
Alle reacties Link kopieren
ha es, heb t niet gezien maar t klinkt erg moedig! mag je zeker trots op zijn als goede vriendin!! x
Alle reacties Link kopieren
Es, ik ga meteen even kijken. Je maakt me nieuwsgierig. Altijd sterk van mensen om zoiets op tv te kunnen delen.
Alle reacties Link kopieren
Vandaag naar het ziekenhuis geweest voor Lola's heupenecho en foto en tis niet goed Hoe erg het is weten we niet, vrijdag pas maar het zit iig niet goed.

Wheeee!



Klaver (codetaal) oh pyromaantje oh pyromaantje je zat helemaal goed. Staat op de gmail!
Aaaahhh Lily, dat meen je niet. Arme Lola (en jullie natuurlijk ook). Ik hoop dat jullie vrijdag meer en beter nieuws krijgen. Ik duim iig.
Aaaahhh Lily, dat meen je niet. Arme Lola (en jullie natuurlijk ook). Ik hoop dat jullie vrijdag meer en beter nieuws krijgen. Ik duim iig.
Alle reacties Link kopieren
Oh shitterdieshitshit Lil en wat rot voor je meisje...

Moet ze nu een spreidbroekje ofzo? Had het dochtertje van mijn neef ook; ziet er niet uit, maar is vaak wel effectief!



Haha ik ken hem inderdaad als pyromaantje...



groetjes Sherlock
Alle reacties Link kopieren
Jee Lil, kutnieuws! Hopelijk vrijdag beter nieuws. Sterkte, liefs Jules
Alle reacties Link kopieren
Ow shit Lil, da's balen! Hoop dat het allemaal meevalt vrijdag! Sterkte!



Hier gaat alles zijn gangetje, ben vanmorgen weer goedgekeurd door de vk. Bloeddruk was weer eens aan de lage kant maar dat ken ik inmiddels van mezelf. Had het ook al herkend; duizelig, zwarte vlekken zien en hoofdpijn. Bingo dus! Moet regelmatig wat zouts eten en veel drinken en dan moet het goed komen.



Verder geen bijzonderheden.

Kus Es
Alle reacties Link kopieren
Het is idd balen maaaaaar ik troost me aan het idee dat ik zelf ook een spreidbroek had en heb er niets aan overgehouden dus dat zal nu niet anders zijn. Tis vooral erg onpraktisch maar oh well en misschien valt het mee



Vervelender nieuws: mijn oma is vandaag overleden. Ze was dement en had longontsteking en toen ging het snel :( Ben dus do of vrij weer in de buurt Klaver!
Alle reacties Link kopieren
Het is wel jouw week zo, of niet? Gecondoleerd meis, sterkte! (f)
Alle reacties Link kopieren
Het zit je niet mee vandaag lil, sterkte met het verlies van je oma. En keep up the spirit voor kleine lola !!!



Hey jusa leuke oneliner/voetnoot heb je, hoop dat het zo is. 9 maanden geleden nam je mijn zwangerschapsstokje over. Helaas toen bij mij de miskraam en bij jou dus je positieve test. Allemaal heel hard duimen dat jusa gelijk krijgt !!!!
Alle reacties Link kopieren
kheb nog ff gepost op gmail ook, nu nog ff tv kijken vanuit bed (ja ja ik kwam live vd laptop)
Alle reacties Link kopieren
Lil, gecondoleerd met je oma. Het is inderdaad niet echt jouw week. Sterkte ermee!
Lil, wat een pech voor jou zeg. Gecondoleerd!
Alle reacties Link kopieren
lieve lil, wat verdrietig zeg, gecondoleerd met het verlies van je oma! sterkte donderdag of vrijdag!

en wat rot t nieuws over lola. Bah! hopelijk valt t mee en fijn dat je er zo " nuchter" nog in kan staan ten aanzien van de spreidbroek. succes meis!



juus, bij jou nog nieuws op het aanstaande bevallingsfront? spannend wordt het nu hoor!!!



net foto's van een vergeten rolletje opgehaald, allemaal fotos nog van mimmetje toen ze net 1 maand was. oh zo klein nog..



nu aan de slag met thuiswerk.



soepie, hoe is je vakantie?

x
Alle reacties Link kopieren
lil; gecondoleerd met je oma! Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Juus, hoe staat het bij jou?



Mim, wat leuk om zo'n rolletje te vinden. Dan ga je echt weer ff terug in de tijd hè!



Meiden, ik verveel me. Die kleine ligt al heel de middag te pitten en ik had nog wel van alles bedacht om te gaan doen vanmiddag. (waaronder ook wat dingen die echt moeten...)



Onze kleine heeft trouwens de 5e ziekte gehad afgelopen week. Hij zat ineens onder de vlekjes en ik ben toch maar ff naar de dokter gegaan. Nu moet ik zelf ook nog even bloed prikken om te kijken of ik antistoffen heb. Best eng...
Alle reacties Link kopieren
Oh Lil gecondoleerd!

Weet niet wanneer de begrafenis/crematie is, maar mocht het vrijdag zijn en mochten jullie om oppas verlegen zitten, dan mag je Lola gerust hier brengen....



En Lil: Ik ken iemand die eigenlijk een spreidbroek had gemoeten, maar er geen heeft gehad. Dat is pas erg!



Jules: Mmm was zelf al blij dat ik waterpokken heb gehad, maar ook de 5e, 6e enz. ziekte is dus niet handig wanneer je zwanger bent.....

Ze hebben gisteren 8 buisjes bloed getapt bij mij en mijn arm doet nog zeer (is stijf zoals bij spierpijn). Ze had moeite om er genoeg uit te krijgen want ze had een te klein adertje geprikt, dus moest bijna de andere arm ook nog. Ach ja, het zal ergens goed voor zijn!



Jusa: Buik nog rustig?



Bri: Pies aub positief over dat stokje dat Juus aan jou door heeft gegeven....



Mim: Rolletjes??? Dat klinkt ouderwets haha.



Es: Wat was je bloeddruk eigenlijk? Goed oppassen hoor, want mijn collegaatje ging laatst ook al zowat onderuit bij een toespraak (staan, veel mensen in 1 ruimte, warm enz.) vanwege haar lage bloeddruk en zwanger.
Alle reacties Link kopieren
he jules, mimmetje zat vanavond op haar romp opeens ook onder de kleine vlekjes, een beetje op de huid lijkt te liggen. weet iemand ( yas..) het verschil tussen 5e en 6e ziekte en is het beide niet heel goed als je zwanger bent? ga zo even googlen denk..



klaver, die rolletjes komen uit liefs spiegelreflex camera, mooi ding met allemaal lenzen etc maar je pakt toch heel snel de digitale he. dus dat ding lag te liggen op zolder maar we hebben m dus nu weer wat meer dichtbij liggen, je kunt er echt mooie foto's mee maken.



klaver, wat veel buisjes joh!! is dat voor de standdaard dingen rond week 12? ik had 5 buisjes toen geloof ik. ik moet volgende week voor suiker volgens mij. heb er ook niet zoveel meer mee. was jaren bloeddonor bij de bloedbank tot ik daar 3 keer achter elkaar na het geven in de " kantine" op de grond weer wakker werd.. ben er toen maar mee gestopt

ben nu na wat buisjes ook altijd wat gammel en wiebelig..



lief van je klaver om voor lola te willen zorgen. wat een fijn clubbie hebben we toch hier!



es, goed regelmatig blijven eten met je lage bloeddruk, ik doe met regelmaat een bouillonnetje voor wat zout, helpt ook wel goed tegen de " spikkels" voorzichtig met de drukte in de klas enzo hoor!!



x
9-4 volle maan, zal ik dan bevallen?
Alle reacties Link kopieren
Doe je best dametje ongeduld, want anders moet je weer een hele poos wachten eer het weer volle maan is....
Alle reacties Link kopieren
Juus, bij volle maan worden er inderdaad veel babies geboren! Meestal in de nacht van de volle maan, dus grote kans dat je op 10 april je kleine meisje hebt!



Klaver, wat een buisjes! Ik moest er vandaag drie en vond dat al een hele prestatie.



Mim, tussen de vijfde en de zesde zit niet zo heel veel verschil qua uiting. Het is zo dat bij de vijfde de bultjes/vlekjes direct na de koorts starten en bij de zesde pas na een paar dagen. Ook is het zo dat de zesde niet gevaarlijk is voor je baby. De vijfde is vooral gevaarlijk in de eerste twintig weken van je zwangerschap. Heeft kleine mim ook koorts gehad? Hele hoge? Een soort acute koortsaanval die drie tot vijf dagen heeft geduurd? Dit waren de symptomen volgens mijn dokter.

Heb je nog iets op google kunnen vinden?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven