Good Luck 2

18-03-2009 16:58 5016 berichten
Alle reacties Link kopieren
nou, deel 2 dan maar



Alle reacties Link kopieren
Ow...ik vond juist dat ze zo mooi over hem spraken. En zo knap dat Mathijs zich zo goed hield, het waren toch hele dikke vrienden. Dus ik vond het een hele mooie uitzending.
Alle reacties Link kopieren
Oh ja, dinsdag komt de grasmat en wordt de trampo ingegraven! Is dat leuk of leuk???



Komen jullie spelen?



Sjees, de namen schieten nog niet op hier. Alles wat ik roep wordt direct naar de prullenbak verwezen .

Lucie, Mathilde, de kerel vindt het weer allemaal niks...

Dat wordt weer een lastminute gebeuren vrees ik.
Alle reacties Link kopieren
Sja Cin, ze zie je maar weer dat je dingen totaal anders op kunt vatten.



Jij ondertussen een trampo/tuin/straat man gevonden?



En hoest verder met jou? Lekker aan het werk?
Lucie is leuk! Ik vind MathildA dan leuker.
Alle reacties Link kopieren
En met de rug? Gaat tie lekker?
Alle reacties Link kopieren
Geen A op einde Star! De regels zijn: geen a op einde, geen J of S aan begin. Liefst 2/3 lettergrepen want het moet natuurlijk wel een tikkie lekker bekken bij Jeetje
Alle reacties Link kopieren
Suus hier alles oke . En bij jou? Vollop aan het genieten van je groeiende buik?



Ik ben Mart ook wel eens kwijt geweest maar gelukkig nog niet op een markt ofzo. In de Hema een keer en een keer in de Hennes, ze zijn ook zo vlug! Ik heb voor hem nu zo'n id ketting besteld. Beide keren was hij trouwens op zoek naar Cars kleren, die hij van mij niet krijgt, het arme schaap! Wel grappig om te zien hoe hij helemaal weg is van Cars. Het lastige alleen is dat hij de r niet uitspreekt en Cars en Cas nu hetzelfde klinken, dus we hebben nog weleens miscommunicatie hier .



Cin jij kan gewoon heerlijk aan de boemel op Koninginnedag als je kids op school zitten .
Alle reacties Link kopieren
Jullie er al uit?



Cin? Ben je alweer weg?
Alle reacties Link kopieren
Oh, lange post van Cin gemist . Doei Cin!
Alle reacties Link kopieren
lastig he Suus, een naam bedenken, ik vond het ook zo moeilijk!



Star hebben jullie al namen?
Alle reacties Link kopieren
Ha ha ha Juud, Cas, Cars, whats the difference niet waar? .

ID tag is ook nog wel een idee ja, misschien doe ik dat ook maar.
Alle reacties Link kopieren
Juud, jij had de gouden tip van de groep toch?? Misschien daar maar eens een vraag zetten
Alle reacties Link kopieren
Lucy vind ik ook leuk. Wat hadden wij eigenlijk op ons lijstje... Wij werden het niet eens. Ik vind Cato echt geweldig! Net als Mare en Yente. Julia stond ook hoog op mijn lijstje, maar die heb je al . Vent kwam niet verder dan Kim (sorry voor alle Kimmen maar ik ken alleen maar zeurkimmen) en samen vonden we Isa wel een beetje leuk. Gelukkig werd het een jongetje .
Alle reacties Link kopieren
Compu, waar is u? Hoest?
Alle reacties Link kopieren
quote:Suze2 schreef op 23 april 2009 @ 21:30:

Juud, jij had de gouden tip van de groep toch?? Misschien daar maar eens een vraag zetten Huh?
Alle reacties Link kopieren
Er is gisteren een gras/trampo/terras-man geweest en die gaat offerte maken. En er zou er vandaag ook 1 komen maar ik heb nog niks of niemand gezien en nu is het donker dus nu zal het ook wel niet. Maarja, die ene van gisteren zou het eind mei kunnen doen dus dat is perfect. Hopen dat ie een beetje leuke offerte neerlegt.



Rug gaat redelijk. Ik moet ook niet teveel willen. Kan al heel veel weer maar ook nog een boel niet. Komt wel goed met fysio en sporten wrs. Heb ook nog wat bloedonderzoeken lopen vanwege wat andere klachten. Ik blijf een sukkeltje.



Werken gaat goed. Na de meivakantie weer een klas erbij en dan heb ik er 2. Da's dan 2 uurtjes per dag, begint het weer een beetje ergens op te lijken. Dit jaar zal het toch niet zoveel worden meer.



Vandaag met M3 naar de Efteling geweest. Had Gijs meegenomen, even wat 1-op-1 tijd. Die kwakkelt ook een beetje met z'n gezondheid (allergieen) en hij was vandaag ook een beetje suffig nog.



Hihi, Juud, aan de boemel? Moi? Neuh, denk het niet.
Alle reacties Link kopieren
Waar is Gijs allergisch voor Cin? Leuk voor hem dat hij mee mocht. Maar hoe gaat dat dan met een klas vol pubers, hoe houd je daar het overzicht? Of hoeft dat niet?
Alle reacties Link kopieren
Wat gaaf trouwens die tafeltenten. Mart zit ook altijd onder de tafel te spelen dus misschien wordt het toch een keer tijd dat ik op naailes ga.
quote:Suze2 schreef op 23 april 2009 @ 21:20:

Geen A op einde Star! De regels zijn: geen a op einde, geen J of S aan begin. Liefst 2/3 lettergrepen want het moet natuurlijk wel een tikkie lekker bekken bij Jeetje



O nee da's waar. Is ook mijn eigen regel

Anders worden het twee namen eindigend op een a.
Kimmen zijn inderdaad zeurkimmen

Wij hebben al namen en zo goed als zeker zijn we het al eens ook.
Schildklier Cin?
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag me al maanden af wat DWDD is?
De Wereld Draait Door.
Alle reacties Link kopieren
quote:Suze2 schreef op 23 april 2009 @ 21:25:

Ha ha ha Juud, Cas, Cars, whats the difference niet waar? .

ID tag is ook nog wel een idee ja, misschien doe ik dat ook maar.Hebben wij ook voor Juul, en ik gebruik in pretparken ook nog stickers die ik op zijn jas plak enzo met telefoonummer en zijn naam.
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 23 april 2009 @ 21:49:

De Wereld Draait Door.



ow..



dat kijk ik nooit, dus dan kan ik het ook niet weten, haha

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven