Haal hier je 200 berichten

24-05-2017 10:01 3445 berichten
Alle reacties Link kopieren Quote
Dit topic is bedoeld voor diegenen die graag plaatjes willen plakken, maar nog niet de benodigde 200 berichten hebben en - net als ik - geen andere topics willen 'vervuilen'. Het leek me handig om daar een soort van 'plemp-topic' voor te openen, met als enige doel het opkrikken van je aantal berichten. Alles is geoorloofd en daarmee bedoel ik oneliners, smilies, whatever .. als het maar aantikt. Op elkaar reageren hoeft niet, mág wel ;-)
Ik post ook niet heel veel hoor, met mijn andere account. Maar wel genoeg om herkenbaar te zijn voor bekenden/familie. Zonder plaatjes van een tuin blijft het dan nog twijfelachtig (hoop ik), maar die foto's zouden dan wel de doorslag geven :-)
Ik wil ook foto's van onze kipjes delen
Want ja, die hebben we sinds kort!
Zo leuk! Echt gezellig. De buren vinden het gelukkig ook leuk.
We hebben expres rustige, makkelijk tam te maken kippen gekozen.
Fijn voor de buren en leuk voor ons en de kinderen.
Ik klets zo even door hoor, des te eerder zit ik aan 200. Is toch wel veel merk ik.
Alle reacties Link kopieren Quote
Hier verderop hebben mensen sinds kort kippen die soms enorm raar tekeer gaan.
Daar ben ik niet zo blij mee.
nounou
Wij hebben al verschillende buren met kippen en ik vind het ontzettend gezellig. In de verte horen we ook een haan, dat is gelukkig ver genoeg om niet vervelend te worden. Wij hebben expres geen haan genomen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Nou, ik dacht: wat een goed idee, doe ik aan mee. Maar na even gecheckt te hebben, zit ik al braaf aan een 400tal berichten en ben ik officieel een grotere babbelaar dan ik dacht. Oops
leeg
Jammer, het is leuker om te praten dan alleen maar iets onzinnigs te typen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Maar als je snel bij de 200 wilt komen is het ideaal om te kunnen spammen, daar is dit topic speciaal voor.
Maar doe wat je wilt.

Die kippen klinken trouwens alsof er een vos inbreekt in hun hok, hopelijk doen de jouwe dat niet :lol:
nounou
Alle reacties Link kopieren Quote
Helena_z heb je inmiddels al plaatjes geplakt dan?
nounou
Haha, nee, hier geen vossen gelukkig!
En, we gaan hier maar weer wat posts plakken
Hopelijk gaat het een beetje vlot.
Het zal een feestje zijn als ik op de 200 zit.
Nog iemand die mee wil schrijven?
Even bedenken waar we het over kunnen hebben.
Het moet niet herkenbaar zijn, anders had ik geen nieuw account hoeven maken.
Het weer?
Het Corona-virus?
Oh nee, daar is al een aparte categorie voor.
Mijn avatar?
Dat is een Camelia.

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven