December 2006 - deel 2

18-03-2009 16:22 3729 berichten
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Te vroeg gejuicht... hij zit nu op de bank, kan niet slapen en is ontzettend rusteloos...

Ik speel jullie tips en ervaringen door, hopelijk steunt het hem ook wat Maar het is alles behalve gezellig hoor...
Alle reacties Link kopieren
nee is niet gezellig maar dat moet je maar even laten gaan. Het is onwijs moeilijk voor m. HEbben jullie iets waarmee hij kan sporten (gewichten of zo) dat helpt ook heel goed. Of even rennen op een crosstrainer oid.
Alle reacties Link kopieren
Succes Oef! En top dat je zelf gepoetst hebt! wist je nog hoe het moest?

voor morgen, akelig hoor...
Alle reacties Link kopieren
Hij heeft het er echt moeilijk mee ja, zit hier met hartkloppingen op de bank.... ik laat hem ook maar razen en klagen maar op een gegeven moment weet ik ook niet meer wat te zeggen en zeggen dat je niet meer weet wat te zeggen zo leeg.
Alle reacties Link kopieren
Ja hartkloppigen duizelig allemaal bekend hoor. Klote maar ja morgen is ie blij dat ie niet gerookt heeft. Als hij het echt moeilijk heeft kan ie ook nicotine pleister gebruiken. Hielp bij mij goed tegen dat rot gevoel en dan kan je eerst de gewoonte kwijt en dan langzamer je verslaving afbouwen (pleisters steeds kleiner knippen)
Go M. Go M.



JE KAN HET!!



*Mette doet een aanmoedingsdansje *
Oef, sterkte voor morgen!
Alle reacties Link kopieren
quote:Mette Mare schreef op 15 juli 2009 @ 22:26:

Go M. Go M.



JE KAN HET!!



*Mette doet een aanmoedingsdansje * Ja Nurse als je die nou ff voor M voordoet dan is ie zn peuk zo vergeten!
Alle reacties Link kopieren


Ik ga eens mn best doen



xx
Alle reacties Link kopieren
Hmm, hij wilt niet mee naar bed, zit al mopperend te zweten, last van hartkloppingen en ziet de lol in de smiley niet echt... (heb hem laten zien )

Sneu hoor, normaal is ie de vrolijkheid zelve...



xx
Alle reacties Link kopieren
Goeimorgen meiden!



Hoe is ie?



Hier stond M. met goede moed en ook een redelijk goed humeur op. Zal vandaag wel niet meevallen voor hem.



Iemand verder nog spannende plannen? Ik loop zo even een rondje de kids, eerst even ontbijten





Fijne dag allemaal!



xx
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal!



Oef: Je ligt waarschijnlijk al op de tafel. Heel veel succes vandaag!



Goed van M zeg, hij heeft de eerste dag overleefd! Inderdaad wat Oef zegt: sporten, bewegen, beeezig blijven! Hij is thuis nu ook toch, hoeft niet te werken?? En als afleiding voor het niet-roken: koop een jojo! Haha, kauwgom kan ook wel even helpen.



Ik ga straks even naar Loewyz op de thee. Kunnen de kleine mannen weer even spelen samen.
Alle reacties Link kopieren
Nee, hij heeft nog geen vakantie, afgelopen maandag had ie een snipperdag genomen.

Kauwgom heeft ie nu idd op zak. Ben heel benieuwd hoe het vandaag gaat met hem, hij heeft ook rokende collega's...



Veel plezier bij Loewyz en idd!! OEF SUCCES!
Alle reacties Link kopieren
Knorretje, sterkte met de drukte....



Mette, is het allemaal gelukt met Stef z'n kamertje?? foto's!

Wat lief dat Noof zo blij was om oma te zien!



Nurse, ga ik den misschien ook maar eens proberen die braad kip.

Lekker dat R nu ook plaszindelijk is!!

Ontlasting is hier ook nog wel lastig, ze houdt het toch nog vrij lang op, het zit nu ook weer te rommelen, tot buikpijn aan toe maar er is tot nu toe nog niks gegkomen.

Gisteren was ik boven, toen liep ze even in haar blote kont, riep Justin ineens: Amber heeft poep aan haar vingers, dus ik snel naar beneden, hing er een drol tussen haar billen!

Ik hoop dat M zich snel wat beter voelt, maar wel knap van hem!!

Moet vanmiddag werken, vanmorgen hier lekker aan het rommelen...dus niet echt spannend nee!



Joni: gefeliciteerd!! Ik hoop dat je het allemaal geregeld krijgt!



Sannie, wat moeten jullie nog lang wachten zeg op de vakantie...

Amber komt ook niet zelf haar bed uit.



Tinus, lekker dat je vader nu ook van zijn kleinkinderen kan gaan genieten!

Goed hoor al die beweging

Gezellig, groetjes aan Loewyz!



Falcon, klinkt gezellig daar!



Oef, succes weer vandaag!!!! Laatste keer?

Knap hoor heel je huis gedaan



Ben gisteren wezen zwemmen met de kids (binnen en buitenbad bij elkaar).

Op een gegeven moment nog een ijsje gekocht en gezegd dat we daarna naar huis zouden gaan, dat was goed want ze kregen het ook wel een beetje koud. Dus dat ging makkelijk.

In de aankleedruimte stond een box waar Amber graag in wou, dus ik haar kleren aangedaan en haar dar even ingezet, gaat ze steeds keihard zitten gillen (net alsof een baby) dus ik zeg dat ze wat zachter moet dan en er anders uit moet, mw luisterd niet, dus eruit geplukt: GILLEN, WOEST!

Wou geen crocs meer aan, niks, dus ik haar onder mijn arm meegenomen naar de auto, daar ben ik geloof ik een kwartier bezig geweest om in het stoeltje te krijgen (het leek denk ik wel een ontvoering)

Mw wou weer terug, in de box en zwemmen, nou nee dus!!!

Heel de weg naar huis (10 minuten) keihard zitten gillen en aan de deur zitten trekken (lang leve het kinderslot!!)

Thuis heb ik haar weer onder mijn arm moeten nemen en de deur dicht moeten houden, want ik weet zeker dat ze in staat was geweest terug te lopen naar het zwembad! Ze rende gewoon terug naar de weg! Op een gegeven moment werdt ze iets rustiger, dus ik heb gevraagd of ze even uit wou rusten in haar bed, dat wou ze wel en een half uurtje later was ze weer helemaal rustig beneden!

PFF wat een tante!
anoniem_43816 wijzigde dit bericht op 16-07-2009 11:28
Reden: zinnetje verplaatst...
% gewijzigd
Gisterenmiddag was het feest op de creche, ze hadden multiculturele dag. Meeen, wie had gedacht dat kleuters zó goed feest kunnen vieren! Ik voelde me bijna een beetje brak vanmorgen, zal al die waterige sap wel geweest zijn!

Nee zonder gekheid, het was echt superleuk. Er zitten behoorlijk wat nationaliteiten op de creche en alle ouders hadden flink hun best gedaan om allerlei eten te bereiden. Alle Afrikaanse moeders waren práchtig uitgedost in hun kleurige gewaden en reuzegrote tulbanden, er waren veel Irish-dancing-jurkjes of gewoon voetbal-shirts van het nationale team. Onze meisjes hadden zelfgemaakte (door mijn moeder) jurkjes aan en wij hadden kaas en stroopwafels meegenomen.

De hele middag was er muziek, Afrikaans, Iers, Pools, er werd gedanst, gegeten, er was face painting en hair braiding, story telling, nou ja, echt feest dus.

Ik heb 40 foto's gemaakt die ik zo ga printen voor de creche, zal er zo wat van alleen de meisjes op HM zetten, kan het niet echt maken om andere mensen online te zetten natuurlijk. Op zich wel jammer, want daar staan juist alle diverse outfits op.
Alle reacties Link kopieren
Ahum ben ik toch helemaal een afspraak van het CB vergeten

Gelukkig hebben ze vanmiddag nog een plekje om half 3. (inentingen A.)

Heb de kids dr nu dus al in liggen, kan ik ze eerder wekken.

Nu snel bijruimen en mn dweil door het huis trekken.



Ainne:

Had gekeken op HM; schattig hoor!

Brak zijn van een kinderfeest

Is jullie mam nog steeds bij jullie?



Marloes:

Woehaha! ''het leek net een ontvoering''

Pittig wijffie zo te lezen T zwemmen was wel leuk geweest iig he? Fijn!



Tinus:

En? De tent afgebroken bij Loewyz?





Jaaa ga nu snel aan de gang!!



xx
Alle reacties Link kopieren
Wow wat Super zeg die jurkjes, Ainne! Ik zei het ook al op Hm maar als ik een meisje zou hebben zou ik ook wel zo'n jurkje voor haar willen. Heeft je mams echt heel tof gedaan!

Wat mij betreft kun je best andere mensen op foto's laten zien, zolang je het maar op Hm doet toch? Je laat je familie en vrienden toch ook foto's zien? Maar je moet het zelf weten natuurlijk, ik ben in ieder geval best nieuwsgierig! (maar da's niks nieuws...)



Marloes: Whahaha wat een tante die Amber!! Vreselijk hè als ze zo tekeer gaan? En dat geworstel om haar in de autostoel te kijrgen, pfff...



Net terug van Loewyz, was erg gezellig weer. De mama's hebben lekker zitten kletsen en de kinders hebben lekker gespeeld samen. Yenthe lag zichzelf te vermaken in de box, wat een rustig meisje! Op een gegeven moment viel Manu hard met zijn hoofd op de tuintegels dus die heeft nu weer eens een ei op zijn knar. Was alweer even geleden... Bij thuiskomst was hij zo moe dat ie niet meer wilde eten maar direct naar bed, dus hij ligt nu lekker te tukken. Merijn was ook moe, die ging ook even slapen.

Loewyz: Als je het leest, ik vind wel dat je wat vaker mee moet schrijven weer hier hoor!! (vind ik... dus...)

Lijkt me echt leuk als die twee mannen later bijelkaar in de klas komen trouwens. Zou zo maar kunnen.



Goed ik ga maar wat doen, was opvouwen etc...
Oh Sannie, had nog een vraag voor je.

Een van de leidsters in de creche is heel erg into scouting en die kwam er gisteren achter dat ik NLs ben (!) en wat zij heel graag wil is zo'n ding waarmee je het sjaaltje vastzet (geen idee hoe dat heet), in de vorm van een klomp. Vraag me niet waarom, maar het is zo'n leuke meid dat ik het graag wil doen voor haar.

Weet jij of zoiets bestaat en waar dat te krijgen is dan kan ik mijn moeder erop af sturen.



Tinus, ik moet ooit eens een nieuw album aanmaken. Momenteel laad ik foto's via tinypic, dus dan staan ze wel openbaar, dus vandaar dat ik die andere foto's er niet oplaad.

Ja, was ook superblij met de jurkjes. Heb m'n moeder al gesms't of ze bestellingen doet



Nurse, haha CB vergeten. Mijn moeder werkt op het CB en klaagt altijd over moeders die hun afspraken niet nakomen

De meisjes zijn gisterenochtend trouwens ook geweest, de public health nurse was helemaal in de gloria met ze *zegt trotse moeder*.



Marloes, wat een drama met Amber! En wat kunnen ze sterk zijn he! Aimee kan ik ab-so-luut niet forceren om op de stoel te zitten, dat moet ze echt zelf doen anders ben ik bang dat ik haar pijn doe, zo hard moet ik dan duwen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ainne schreef op 16 juli 2009 @ 12:58:

TinusHeb m'n moeder al gesms't of ze bestellingen doet



Nou nou als... we een meisje krijgen wil ik best wel zo'n jurkje! Serieus!!



Haha die dasringen in de vorm van een klomp... brings back memories... Kijk hier 'ns:

dasring
Alle reacties Link kopieren
Ainne:

Je bedoeld een dasring. Weet alleen niet waar je ze kunt verkrijgen in een klompjes-vorm...

En ja, schandalig he, gewoon een afspraak vergeten..

Fijn dat jullie meissies weer helemaal 'goed gekeurd' zijn!! Ben trouwens benieuwd hoe zwaar onze A. is
Alle reacties Link kopieren
Oh, kijk eens Ainne, u vraagt, wij draaien
Een dasring, jemig hoe weten jullie dat? Waren jullie allemaal padvinders vroeger of zo? Trouwens, wordt dat woord (padvinder) nog gebruikt tegenwoordig?

Ik zal die link even bekijken Tinus, thanks. Mijn moeder werkt vaak in Spoahkenburg dus misschien dat ze ze daar ook hebben in een toeristische winkel.
Alle reacties Link kopieren
Dasring, als je er over nadenkt lijkt het wel een ander soort naam voor een condoom

En jaaaa, ik ben vroeger een 'kaboutertje' geweest
Mmm Marktplaats is eigenlijk niet echt handig voor mij, maar nu dat ik weet hoe dat ding heet is het al makkelijker zoeken! Bedankt!
Dat was in onze regionen vroeger haske uncool, padvinder zijn!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven