
Het Blok 2025
zondag 22 juni 2025 om 10:03
Wij zijn gestopt met kijken, wat een slecht programma is het geworden. Ik heb echt bijzonder weinig klussen gezien, maar vooral een hoop drama en geouwehoer. Je ziet overal in de, op te leveren, ruimtes nog een grote bouwput en ‘ineens’ is de oplevering en is het klaar, dat hele traject daar naartoe heb je gemist, want het is alleen maar drama. Wat een kansloos programma, zonde, want het was altijd echt heel leuk, maar dit seizoen hebben ze de spijker plank echt volledig mis geslagen.
zondag 22 juni 2025 om 10:07
We vergissen ons in het soort programma. Het is geen klusprogramma maar een realityprogramma. Een beetje alla big brother maar dan met chiquere deelnemers. Nu ze met naomi zijn begonnen qua plastic fantastic is het vanaf volgend jaar helemaal prut.uggs schreef: ↑22-06-2025 10:03Wij zijn gestopt met kijken, wat een slecht programma is het geworden. Ik heb echt bijzonder weinig klussen gezien, maar vooral een hoop drama en geouwehoer. Je ziet overal in de, op te leveren, ruimtes nog een grote bouwput en ‘ineens’ is de oplevering en is het klaar, dat hele traject daar naartoe heb je gemist, want het is alleen maar drama. Wat een kansloos programma, zonde, want het was altijd echt heel leuk, maar dit seizoen hebben ze de spijker plank echt volledig mis geslagen.
stormke81 wijzigde dit bericht op 22-06-2025 10:39
0.24% gewijzigd
zondag 22 juni 2025 om 10:11
Die kant is het dit jaar wel opgegaan en dat vind ik jammer. Dat soort programma's zijn er al genoeg. Juist de balans tussen verbouwen en reality maakte dit tot een leuk programma. Die balans is nu volledig weg en het is nu geen leuk programma meer. Vrijdag weer eens een aflevering gekeken, maar ik ben nu ook definitief afgehaakt.
Ik lees hier wel wie er gewonnen heeft
Ik lees hier wel wie er gewonnen heeft

maandag 23 juni 2025 om 21:41
Nou niet alleen daarAnnapicobella schreef: ↑23-06-2025 21:15Lijkt wel alsof bij iedereen het lontje erg kort is geworden.
Wat een gez**k steeds zeg, echt niet leuk meer om naar te kijken. Maar ja ik wil wel weten wie wint..
.
maandag 23 juni 2025 om 22:14
Ik kijk om die reden bewust niet meerMargriet86 schreef: ↑23-06-2025 21:41Nou niet alleen daarMijn lontje is vanaf de bank ook erg kort geworden.
Wat een gez**k steeds zeg, echt niet leuk meer om naar te kijken. Maar ja ik wil wel weten wie wint..![]()
Dan kijk je toch alleen nog de finale? Of laatste uitzending weet niet hoe het heet..
donderdag 26 juni 2025 om 12:35
Iemand hier opperde al een keer dat hij misschien gewoon aan het werk is overdag.Margriet86 schreef: ↑26-06-2025 11:56Snapt iemand waarom Faisel bijna hele dagen op pad is om “bouwmateriaal te halen” en nu bij iedereen probeert bouwmateriaal te “lenen”??
En Ray heeft hem ook een keer gevraagd waarom Chris alles alleen moest doen en toen zei hij ook iets in de trant van, ik moet gewoon werken.
Wel sneu voor Chris hoor, dat hij zoveel alleen moet doen
donderdag 26 juni 2025 om 14:30
Ach als dat zo is is het inderdaad wel sneu. Je doet niet voor niks mee met zo’n programma.River schreef: ↑26-06-2025 12:35Iemand hier opperde al een keer dat hij misschien gewoon aan het werk is overdag.
En Ray heeft hem ook een keer gevraagd waarom Chris alles alleen moest doen en toen zei hij ook iets in de trant van, ik moet gewoon werken.
Wel sneu voor Chris hoor, dat hij zoveel alleen moet doen
.
vrijdag 27 juni 2025 om 19:00
Nou zeker!
Misschien als Chris met iemand anders had meegedaan, was het hele programma misschien wel anders verlopen.
(Het hamertje-tik in ieder geval al wel, daar is Faisal dan wel goed in)
vrijdag 27 juni 2025 om 20:36
Maar tenzij je een goede "Hammertikker" zoekt zou ik Faisel nóóit inhuren om bij mij te klussen.
Ik denk dat zijn (werk)houding in het programma geen reclame is voor hem als klusser.
vrijdag 27 juni 2025 om 21:16
Nou zeg dat…. Het is echt knutselsmurf hoor.
Sometimes I question my sanity, but the unicorn and gummy bears tell me I’m fine!
vrijdag 27 juni 2025 om 21:29
Ik dacht echt dat Faisel en Chris konden winnen. Maar helaas de hal was totaal niet af.
Ik vond het plan van Marit, Roelie en Wilfred niet slecht. Maar toen ze doorkregen dat het sowieso niet af zou komen had hij de tijd in zijn eigen appartement moeten besteden.
Bij Anouk en Maurits viel me de maat van de hal op. De tweede slaapkamer kon je nauwelijks een slaapkamer noemen en dan zo'n grote hal.
Hun keuken vond ik niet zo.
Naomi en Viktor en Mark en Heidy vond ik het beste. Helaas want kan ze niet uitstaan.
Ik vond het plan van Marit, Roelie en Wilfred niet slecht. Maar toen ze doorkregen dat het sowieso niet af zou komen had hij de tijd in zijn eigen appartement moeten besteden.
Bij Anouk en Maurits viel me de maat van de hal op. De tweede slaapkamer kon je nauwelijks een slaapkamer noemen en dan zo'n grote hal.
Hun keuken vond ik niet zo.
Naomi en Viktor en Mark en Heidy vond ik het beste. Helaas want kan ze niet uitstaan.
vrijdag 27 juni 2025 om 22:36
Mark durft wel tegen Marit een grote mond open te trekken over dat ze ochtends te laat is met samen opruimen terwijl Faisal gewoon in zijn appartement aan het werk is. Vind die Mark toch zo'n eikel.
Naomi die op hoge poten naar de zusjes gaat maar helemaal inbindt zodra ze Wilfred ziet.
Naomi die op hoge poten naar de zusjes gaat maar helemaal inbindt zodra ze Wilfred ziet.
Poep, wie heeft jou gescheten?
zaterdag 28 juni 2025 om 13:54
zaterdag 28 juni 2025 om 14:27
Was ook mijn idee ervan.WinkelTiramisu schreef: ↑28-06-2025 13:54Ik snap niet dat er zo positief werd gedaan over de keuken van Faisel en Chris. Is toch compleet onpraktisch. Fornuis en wasbak zitten super ver uit elkaar. Als je daar een gerecht kookt loopt je een halve avondvierdaagse joh.
Het design was mooi, maar wat moet je met een keuken van 14 meter.

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in