Kletsgroepje LIIII

24-05-2009 21:39 3101 berichten
Alle reacties Link kopieren
En weer een fris nieuw topic!
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Heerst er een klein kortdurend virus in ons topic? Eerst Mokkie, toen Luni en daarna Compu. Gelukkig niet echt ziek geworden allemaal! Wat ben je nog gaan doen, Compu?



Luni, nog gefeliciteerd met J



Vandaag een beetje aan het werk, lekker met laptopje aan de eettafel, even wat dingetjes wegwerken, post versturen etc.

We kunnen zaterdag onze nieuwe auto ophalen
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Dank je Juultje,hij heeft vandaag gelijk een afspraak gehad bij de schoonheidsspecialist,een mooie salon hoor!

Hij ziet er opgepoetst uit vandaag

Wat snel al,dat jullie de auto kunnen halen,leuk
Alle reacties Link kopieren
Ik was naar de speeltuin gegaan, leuk!

Op het jan. topic is hopelijk de bevalling begonnen van Star. Die is het wachten helemaal zat. Heeft ook een eigen bevallingstopic haha (Chuckelien).
Alle reacties Link kopieren
' Middag!

Ik heb niet zoveel te vertellen maar kwam 'ons' even opdiepen
Alle reacties Link kopieren
'Avond! (bijna )



Luni, nog gefeliciteerd met J



Heb eigenlijk ook niet zoveel te melden. Ze schijnen 'te werken' aan de reageerknop. Kan ik weer alle smiley's gebruiken zonder codes te hoeven onthouden (dit is de enige die ik ken )

Op zich wel goed, kan ik alleen blije berichten tikken
Alle reacties Link kopieren
Altijd leuk, Mokkie!



Nog geen beeb op het jan. topic. Het was vals alarm helaas.



Ben nog duizelig, maar kan het de komende dagen heerlijk rustig aan doen.

Nu Expeditie Robinson kijken!!!
Alle reacties Link kopieren
Luni, J.jarig? Even gemist, sorry! Van harte gefeliciteerd! Was vorig jaar het feest?

Wacht even, J. is ook de kat!
Alle reacties Link kopieren
Haha, 't was niet de kat die jarig was en warmee Luni heeft geBBQ'ed
Alle reacties Link kopieren
Nouja, hij kan er wel bij zitten. :-)



CV heeft zijn verlofdag vandaag. Dus ik ga me verdiepen in het huishouden en in de stad.
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen

J (de man ) gaat vandaag weer een paar dagen weg,ik vind het niet leuk voor mij maar wel voor hem....

Het feest was idd alweer een jaar geleden,gaat snel he!
Alle reacties Link kopieren
Niemand hier geweest?

Juultje,als jij even niet post denk ik direct dat je aan het bevallen bent,ik hoop het maar voor je

J is tussen de middag vertrokken,met een maatje naar zuid-duitsland voor wat motorritten; woensdag verwacht ik hem weer terug.

Ik ben naar de sauna gegaan,weinig(2) cabines gezien maar wel lekker in de patio in het zonnetje(jawel!) een stapel tijdschriften liggen lezen. 2 Keer in het bubbelbad geweest en ik heb een superzacht velletje nu

Daarna boodschappen gehaald en wat films,die zit ik nu te kijken,flesje wijn erbij

Mn tante van Texel belde nog maar die heeft altijd een lang verhaal,die bel ik vd week wel terug.Ze klonk wel een beetje teleurgesteld maar soit....
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor, Luni, ben niet aan het bevallen! Is ook nog een beetje te vroeg, ukje mag nog in ieder geval 2 weken blijven zitten (ik ben nu 35 weken). Ik ben een beetje lui deze week, niet veel puf om te schrijven, maar lees wel.



Gisteren met JD bij een vriendin geweest, die heeft ook een dochter van 3 en een zoon van 5 (maar die zat op school) en is net zwanger van de 3e. Erg leuk voor haar, heeft heel lang geduurd en begin dit jaar heeft ze een miskraam gehad. Het was heel gezellig, we waren er al om 10 uur en gingen pas 3 uur weer weg, en toen wilde JD eigenlijk nog niet. Eenmaal thuis is ze meteen naar de buren vertrokken om te spelen. Dat is toch wel haar grootste hobby, spelen met andere kindjes.



Lekker voor J, maar snap dat jij het niet leuk vindt.



Compu, ik heb ook een paar keer op het chuckelien-topic gelezen, het lijkt erop dat het nu gaat gebeuren voor haar.



Ik zag de buurman vandaag, hij lijkt wel 10 jaar ouder te zijn geworden...
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen

Gelukkig maar dan,anders zou het niet goed zijn

Ik zou mn vader& vriendin weer ophalen van Schiphol,zijn naar Turkije geweest(alweer ja!) Maar op de schipholsite staat dat de vlucht gecancelled is. Zn mobiel staat uit dus ik neem aan dat het een foutje is...ik ga maar gewoon heen,anders had ie heus wel gebeld lijkt me.Toch een beetje vreemd!

Later
Alle reacties Link kopieren
Hij is gewoon gearriveerd Ze zouden eerst met een andere maatschappij maar ja,die vluchten werden geannuleerd(makes sense!) dus ze zijn overgeboekt,al eeuwen terug,op deze maatschappij.Mn vader had vorige week het oude reispapier gepakt met de vorige vluchtgegevens,gelukkig vlogen beide maatschappijen wel rond dezelfde tijd.

Ik zag dat er nog een vlucht daarvandaan was dus ik ben maar gewoon gaan zitten,had een boekje mee en een latte van Starbucks en zo kwam het goed
Alle reacties Link kopieren
Is die lekker? Ben ik zo benieuwd naar. Koffie van SB (niet Sonja hihi).

Hebben ze het fijn gehad?



Ze is bevallen hoor, Juultje. Het is een meisje (al bekend) en na strippen is het op natuurlijke wijze geboren. Inmiddels heb ik Stars eerste post alweer gelezen, nog geen 10 uur na de bevalling!

Wie ga jij van ons benaderen over de geboorte? Hoe ging dat vorige keer eigenlijk? Mag er hier over gesproken of liever op H.?



Gisteren giga hoofdpijn gehad, na 4 dagen duizelingen. Vandaag is het iets minder gelukkig. Hopelijk deze week weer over.
Alle reacties Link kopieren
Leuk dat ze bevallen is, ze liep al ver over tijd toch?

Vorige keer heb ik Luni gesmst en die heeft het hier en op het maart 06 topic gemeld. Jullie mogen het er hier gewoon over hebben hoor.



Gelukkig voel je je vandaag wat beter Compu.



Hebben ze het leuk gehad, Luni?
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
41+5 ja. Jij was 11 dagen later dan de uitgerekende datum toch?

O.k., dan wachten we op onze boodschapster Luni. :-)
Alle reacties Link kopieren
12 dagen zelfs..., das ook 41+5.

Luni, vind je het goed dat ik je dit keer weer sms?
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor,tuurlijk. Al kan ik me niet meer herinneren dat ik ook op het Maart topic heb gepost?

Ze hebben het leuk gehad,goed weer ook. Ik zou zelf niet nog eens naar Turkije gaan hoor maar t klonk goed.

Ik denk dat er in de VS meer keus is in koffie bij SB maar het is geen slechte koffie. Al is het met een Latte moeilijk beoordelen,veel melk!
Alle reacties Link kopieren
Poehee ook 12 dagen dus. Hopen dat het nu sneller gaat. Alle tips en tricks weer uit de kast halen he.



Ben wederom duizelig en ben er nu wel klaar mee hoor! Zouden jullie morgen naar de dokter gaan? Na 6 dagen duizelingen?
Alle reacties Link kopieren
Ja,zeker doen Compu,even je bloeddruk laten meten enzo..

Stel je voor dat je daadwerkelijk onderuit gaat..gewoon gaan hoor,zekere voor het onzekere

Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Tips en trucs hebben de vorige keer niet zo veel uitgehaald



Ik zou het ook doen, Compu, ff laten checken!



Ik sms dit keer eentje van het maarttopic ook, dan plaatst een van hen het wel weer op het oktobertopic.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Dat wilde ik net zeggen Juultje van de t&t

Goed idee om iemand van de kinderen-pijler te laten posten..

Ik had een uber-luie ochtend maar heb mezelf toch naar de sportschool weten te slepen.Het was echt lekker en dat geeft goede moed.

J is nog steeds weg,tot woensdag maar ik hoop dat ie eerder terugkomt..nu is het wel genoeg geweest met zn uitstapjes ;-)We hebben samen nog een weekendje Gent tegoed,lijkt me leuk!
Alle reacties Link kopieren
Oh, zit je bij een okt. topic? Realiseerde ik me helemaal niet. Gezellig daar?



Dok..ik twijfel toch nog. Het gaat een stuk beter en ik wil ergens naartoe vanochtend.. Even zien nog (beetje eigenwijs).



Is J. naar DK? Kan me niet voorstellen eigenlijk.

Leuk naar Gent!

Wij gaan volg. week misschien met een caravan op pad, die mogen we gebruiken van kennissen. Maar het moet wel mooi weer zijn.
Alle reacties Link kopieren
Mogge!



Is dit J's laatste motoruitstapje? Leuk, naar Gent! Wanneer gaan jullie?



Het is nogal rustig op het oktober-topic, daar ben ik zelf ook wel schuldig aan, ik heb er al even niet gepost.

Wel fijn dat je je beter voelt, had je de andere dagen 's ochtends meteen al last?



Gisteren naar mijn broer geweest met JD, JM was motorrijden. Ouders waren er ook, we zijn even lekker naar het bos geweest, een cache gedaan. Zaterdag bij schoonuders geweest, daar was schoonzus ook plus kids en daar is iedereen ook naar het bos geweest, alleen ik niet. Ik ben lekker een dutje gaan doen, heerlijk.

Wij hebben vrijwel nooit een bruiloft en nu hebben we er komende vrijdag één en volgende week vrijdag nog één. Kan zo'n goed excuus zijn om lekker nieuwe kleding te kopen, maar dat ga ik nu maar niet doen, beetje zonde. Ik trek m'n mooiste zw.kleding wel uit de kast.

De nieuwe auto rijdt super trouwens, wel veel knopjes waarvan we nog moeten ontdekken wat ze doen
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven