***April 2007***

02-09-2009 13:23 3359 berichten
Alle reacties Link kopieren
April 2007 - het vervolg

***April 2007***

naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/07neeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/07Mees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/07Luuk

29/03/09neeLilien30Kaj26/03/07neeneeEsan38Vincent30/03/07../00neeLievelust29Daan03/04/07Meisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/07neeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/07Gr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/07neeneeMichasha33Morris15/04/07Lars

22/12/05

Nina

15/09/08neeIcke30Ruben15/04/07Liselot

04/01/09neeFramboos8127Tommy16/4/07Livia

24/5/08neeFachat31Ole21/4/07Kaj

15/12/02neeChance..Luna21/4/07Rosa

20/10/09neeDraakjenoah33Noah22/4/07Thomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/07Yasemin

23/11/08neeBuitenmeisje27Koen27/04/07Gijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/07nee

05/01/10



Oke, de nieuwe grote LARA-bevalpoule. Doe mee en win weer een grote

Framboos

Michasha10 januariWitchke9 januariFachat6 januariXaloy

Swissie 2 januariMuis 13 januariLayla 5 januariBuitenmeisje 11 januariChance 8 januariDropneus 3 januariEsan 14 januariDraakje 15 januari
Ik krijg een neefje! Leuk!



Laar, wat fijn dat het iets beter gaat met je!



Layla, goed van je dat je tegen je leidinggevende hebt gezegd wat je op je lever hebt! Chapeau!



Vanochtend was ik met Steijn bij de fysio en ze denkt dat Steijtje een verkorte achillesspees heeft. Nu is dat een veel voorkomend iets in de mannelijke lijn van A.'s kant, dus dat zou goed kunnen. Het op de teentjes en hakjes lopen zou hierdoor kunnen worden verklaard.



Verder vond Steijn het erg leuk bij de fysio. Aanvankelijk was hij een beetje in de poepelwar dat ik hem meenam en Hugo niet (en waar was Mees?), maar na een acclimatisatierondje vond hij het erg lollig allemaal. Hij was ook zo schattig! Hij dribbelde achter een bal aan, ging grapjes maken met de fysio en was domweg om op te eten!



Iets minder leuk is dat er vannacht is ingebroken bij mijn overburen. Getver! Ik krijg echt de riebels van dit soort dingen.
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk Muis, en wat een jongensfamilie ! Heeft A. nog broers en zussen die kunnen hebben of kunnen krijgen?



Wat goed dat je met je leidinggevende hebt gepraat Layla! Hopelijk werkt het.



Muis, is er wat te doen aan een verkorte achillespees? Ik denk trouwens dat vriend dat ook heeft; hij loopt ook gek op zijn blote voeten. In nette schoenen niet, maar daar zit een klein hakje onder.

Ik snap overigens wel dat hij daarom op zijn tenen loopt, maar wat heeft dat met moeheid, vallen en x-beentjes te maken dan?



Oe bah, ingebroken?? Wat eng! Waren ze gewoon thuis?
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk Muis dat er nog een jongen in jullie familie bijkomt!

Klinkt wel heel aannemelijk over die achillespees, ik vraag me ook af of er iets te doen is (oefeningetjes om hem op te rekken ofzo?) Die Steijn klinkt idd als om op te vreten, zooo schattig zoals hij naar zijn broertjes vraagt.

Dat vind ik ook het leuke van meer kinderen hebben, ik smelt ook helemaal als Zahra als eerste bij het opstaan vraagt' Faas Yasemin?' (= waar is Yasemin?) of zegt: ' isse mijn zusje, hè?'
Laar, er is bij de buurtjes ingebroken tussen 23:00 en 07:00; ze lagen dus te slapen! Ik vind dat zo'n enge gedachte!



Ha, we zijn inderdaad een jongensfamilie zo! Het leuke is dat elke generatie bij ons maar uit een geslacht bestaat: mijn vaders generatie bestaat uit alleen maar mannen, mijn generatie uit alleen maar vrouwen en de jongste generatie dus ook uit alleen maar mannen! Mocht ik ooit (een superhippe toffe) oma worden, dan ligt het in de lijn der verwachting dat ik alleen maar kleindochters krijg!



Ik moet nog wel met Steijnebeertje naar de huisarts om een verwijzing naar de kinderarts te krijgen, maar volgens de fysio is het goed mogelijk dat Steijn snel bekaf is door zijn korte achillesspeesjes. Als ik het goed begrepen heb, kost lopen hem meer moeite dan iemand met normale achillesspezen. Daarnaast heeft Steijn ook doorgezakte voetjes en zal hij vanaf zijn zevende aan de steunzolen moeten, maar dat is pas over vijf jaar.
Layla, Steijn is ook om op te vreten, serieus! Hij is een mooi, blond, rond en gezellig ventje dat de oren van mijn kop kletst! Hugo en Mees zijn ook om op te peuzelen, maar ze zijn niet blond. (wel mooi, gezellig en Mees is rond, maar Hugo niet.)



In het kader "wat de boer niet kent, dat vreet ie niet", een gesprekje tussen mij en Steijn op de fiets:

Ik: "Tante Blah heeft een baby in haar buik."

Steijn: "Tante Blah is dik!" (het zal je maar gezegd worden!)

Ik: "Steijntje, wil je een neefje of nichtje?"

Steijn: "Nee! Ik wil een broertje!"

Ik: "Lieverd, je hebt al twee broertjes! Mamma wil het daar voorlopig bij laten!"

Steijn: "Ja. Hugo broertje. Mees broertje. Mamma broertje. Pappa broertje."



Stilte.



Steijn: "Mamma, Tante Blah een kameel in buik?"



Een kameel? Nou, dat is niet te hopen! (of mijn zusje moet er een hele vreemde en nare fetisj op na houden!)
Alle reacties Link kopieren
whahahahaha ik kom niet meer bij hier
Alle reacties Link kopieren
Steijn wil een kameel als broertje! Snap dat dan!
Alle reacties Link kopieren
Dat is pas cool!
Alle reacties Link kopieren
hihi
Ehhh, ik moet er niet aan denken om ooit een kameel te baren! Nog een kindje, oké, maar een kameel? Een kameel? Zo'n beest past niet in mijn tuin!



(Nee, ik wil voorlopig geen vierde, maar zeg nooit nooit! Alhoewel ik ook vind dat ik blij moet zijn met wat ik heb: de drie leukste en geweldigste knulletjes ter wereld!)
Alle reacties Link kopieren
Kunnen jullie even op Hyves kijken? Het gaat om de meet.
Alle reacties Link kopieren
Wat is het rustig!



Even omkleden. We gaan zo naar ene huwelijk.
Alle reacties Link kopieren
Veel plezier Lara.



Het is rustig: ik heb niet veel te melden! Saai grijs weekend, Robbie slaapt al de halve dag en ik zit te lezen en op Internet te kopen. Dat is het dan
Alle reacties Link kopieren
Wow, had ik ook maar kinderen die de halve dag sliepen! Ik ben al sinds half zes wakker zonder pauze! Nina is de enige van de drie die overdag nog een bescheiden slaapje wil doen. Gisteren terug van vakantie, vandaag heeft S. een vrijgezellenfeest en was al om acht uur de deur uit. Ik hoop dat ik ooit nog eens een beetje rust krijg!
Alle reacties Link kopieren
arme micha. Robbie werd om 17 uur wakker en lag vanaf 13 uur in bed..



maar!



hij heeft ons al 4 nachten deze week uit onze slaap gehaald, twee keer per nacht! dus, hij is niet voor niets zo moe!



morris krijgt de groetjes, hij zit bij mij op schoot
Alle reacties Link kopieren
Morris doet de groeten terug!



Hier helaas ook slechte nachten Xaloy. Nina wordt sinds een paar weken 's nachts een of twee keer wakker, en Lars zit nu in een fase dat hij bang is als hij 's nachts wakker wordt. Uiteindelijk hebben we hem vannacht naast S. gelegd en ben ik zelf in het bed van Lars gaan liggen. Morris is de enige die nog wel goed slaapt hier.



Vandaag bescheiden feestje voor Nina's verjaardag. Dinsdag wordt ze alweer 1! Eerste keer dat ik een eerste verjaardag van een van de kleintjes heb en niet zwanger ben trouwens.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd!! Dus nu kan je de verjaardag van Nina met gepaste alcohol vieren



Robbie was gisteravond tot half elf wakker. Dus, hij mag niet meer de hele middag slapen! Gek kind.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!

Mich, veel plezier met het feestje van Nina vandaag. Jeetje, alweer 1 jaar. Dat is wel raar om nu een keer niet zwanger te zijn. Zijn jullie al klaar trouwens?

Haha, robbie heeft gisteravond een feestje gevierd!

Muis, gefeliciteerd met hetvolgende mannetje in de familie, leuk zeg!

Hier ff zwaar, THomas is de hele week al aan het kwakkelen, dan weer verhoging, dan weer niet en gister ineens 39.5. Drinkt natuurlijk ook ff slecht. En Noah zou gister bij opa en oma slapenm, maar mams beldeof we hem wilde komen halen. Was niet lekker. Komen we aan, ligt ie heel zielig in zijn slaapzakje in zijn deryan tentje en zo witjes. Komen we thuis, kotst ie me helemaal onder, lekker hoor!

Maar, vanochtned lijken ze allebei weer redelijk ok.

Gister met werk bij stichting aap geweest. Echt super om te zien, maar wel schrijnende gevallen hoor, ik ben een weekdier sinds mijn kinderen er zijn....
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
ik ga voor 21 okt
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Voor Chance: 13 OKTOBER!



Mich, veel plezier met het feestje van Nina! Jeetje, ze wordt al 1 jaar...Veel succes trouwens met Lars en Nina; kinderen die slecht slapen zijn waardeloos!



DN, beterschap voor Noah en Thomas!



Wij zijn vanochtend naar de dierentuin geweest en het was leuk! Steijn en Hugo moesten heel hard lachen om de beestjes in het Oceanium en Mees heeft zijn oogjes uitgekeken!
Alle reacties Link kopieren
17 OKTOBER is wel een hele mooie dag om te bevallen!!!



Muis, fijn dat je al zo snel naar de fysio kon. Balen dat Steyntje erfelijk belast is met een tekorte achilespees. Wat gaat de kinderarts hier aan doen? Hopelijk geen enge operaties.



Swiss, lekker aan het genieten in Toscane?



Laar, beterschap. Zwanger en ziek is geen combi.



Fachat, gezellig dat je even komt kletsen. Ik merk het ook hoor. Wel tijd om te kletsen maar niet altijd tijd om te reageren.

Wat een spookje die Ole, de vissen overvoeren. Is het bij drie slachtoffers gebleven?



Dn, beterschap voor je mannetjes. Knappen ze al een beetje op?



Mich, gefeliciteerd met Nina, proost.
Alle reacties Link kopieren
27 OKTOBER (mijn verjaardag). Sorry Chance, maar je loopt dan dus heel lang over tijd.



Kaj is verschrikkelijk verkouden (en ik nu dus ook) en is al bijna een week iedere nacht een paar keer wakker en 's morgens nog ver voor de kippen wakker. Bah!



Jeetje Micha, Nina alweer een jaar dinsdag. Wat is dat snel gegaan zeg! Hebben jullie een leuk feestje gehad?



Muis, goed dat je naar de fysio bent geweest. Ben je enigszins gerustgesteld?



DN, hoe is het met de zieke mannen?
Alle reacties Link kopieren
Mich, heb je een leuk feestje gehad voor Nina? Jeetje wat gaat het snel, alweer bijna 1 jaar.

Wij hebben gisteren een bescheiden verjaardag gevierd (wil er niet teveel ruchtbaarheid aan geven ivm leeftijd haha), alleen mijn ouders & zusjes en een paar vrienden, was wel gezellig. Zahra & Yasemin gingen zowaar meteen slapen toen ik ze om half 9 op bed legde. De laatste paar weken wil Yasemin niet in haar eigen bed slapen, dus ga ik met haar in ons bed liggen tot ze in slaap valt en leg ik ze daarna terug in haar eigen bed, maar gisteren ging het meteen goed, dus dat ga ik wel weer proberen. Vanmorgen is man met de kids naar de kinderboerderij gegaan en ben ik ondertussen de slaapkamers gaan schoonmaken. Ze waren allebei in slaap gevallen in de auto. Yasemin werd wel gelijk wakker bij binnenkomst maar Zahra heeft tot 17 uur geslapen.
Lara, hoe was je bruiloft?



Mich, hoe was de verjaardag van Nina?



Layla, kan jij Zahra slapend vanuit de auto in bed leggen? Jemig! Hier kan dat echt niet!



Heeft iemand een idee wat ik morgen met de jongens kan doen? Volgens mij wordt het prutweer en ik heb geen idee wat we kunnen ondernemen! In ieder geval heb ik geen zin in een speelafspraakje, want daar zit ik de rest van de week al mee vol. (geef me een dagje rust!)



Mijn opties die ik al heb afgefakkeld:

- Dierentuin. Zijn we vandaag al geweest.

- Kinderboerderij. Doe ik liever een keer als het wat lekkerder weer is. (ik doe er alles aan om maar niet naar die gore kinderboerderij te hoeven!)

- Indoorspeeltuin. Duur en niet heel leuk.

- Park. Zou kunnen. Het is hier om de hoek, dus we zijn zo thuis als het gaat gieten.

- Koekjes bakken. Zou kunnen, maar ik vind het ook fijn om even een frisse neus te halen! (behalve als het echt takkeweer is!)

- Gewone speeltuin. Alle speeltuinen hier in de buurt gaan pas om 13:30 open! Waardeloos!



Mijn zusje was hier vanmiddag en ze is echt goed zwanger! Ik ben dolblij dat ik een neefje krijg en zij is hartstikke blij dat ze een jongen krijgt, dus ik heb een flinke stamp oude kleertjes van Steijn/Huug/Mees aan haar gegeven. Tot mijn stomme verbazing vond ze het allemaal leuk! (we hebben niet zo dezelfde smaak, maar ik was echt verrast dat ze McGregor leuk vindt!)
Oh Lilien, ik hoop voor je dat Kaj snel iets minder verkouden is! Volgens mij heerst het; mijn addergebroed is ook heel erg snotterig.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven