Jongensnamentopic

16-02-2007 20:33 3016 berichten
Alle reacties Link kopieren
Gaat uw gang.
Alle reacties Link kopieren
Pinkeltje; Ik vind Tijl ook echt met kop en schouders winnen! Echt super gaaf bij de andere twee namen!!!

Verder vind ik Hugo en Rens ook nog leuk erbij, de andere vind ik minder mooi passen.



Guus, Minke en Tijl........ gaaf toch!!!



Andere opties misschien;

Loek, Jip, Tibbe, Pelle, Siem, Jort, Sam, Finn, Kas, Abel, Bent, Ebe, Faas, Fabe, Hidde, Jorre, Rein, Sil,
Alle reacties Link kopieren
quote:nicolaatje schreef op 19 september 2009 @ 11:28:

Wat vinden jullie van de naam Joshua? (uitspreken met een J, geen Dj) Waar denken jullie aan bij deze naam?Ik vind het een mooie naam. Het is wel lastig dat mensen 'm dus verkeerd uit gaan spreken. De helft denkt waarschijnlijk dat het djoshua is en zal het niet als een j uitspreken. Lijkt me verwarrend.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Joshua echt helemaal geen mooie naam...

Beetje aso, ordi en heb er niet zulke goede associaties bij.
Alle reacties Link kopieren
quote:nicolaatje schreef op 19 september 2009 @ 11:28:

Wat vinden jullie van de naam Joshua? (uitspreken met een J, geen Dj) Waar denken jullie aan bij deze naam?



Mijn jongste zoontje heet Joshua dus ik vind het een hele mooie naam. Wij wonen in Engeland dus de naam wordt op z'n Engels uitgesproken (met Dj dus). Wat mij opvalt als ik in Nederland ben op vakantie is dat de meeste Nederlanders uit zichzelf ook Joshua met Dj zeggen. Ik denk dus dat als je wil dat de naam op z'n Nederlands uitgesproken wordt maar wel de Engelse schrijfwijze aan wilt houden je dit wil vaak zult moeten verbeteren bij mensen. Misschien levert het ook wel spellingsproblemen op.



Hier in Engeland korten mensen Joshua ook vaak automatisch af tot Josh terwijl mijn man en ik dat zelf eigenlijk nooit doen. Ik weet niet of dat in Nederland ook gebeurd maar daar moet je dan ook rekening mee houden, of je dat erg zou vinden.



Ik ken een paar Joshua's in Nederland en dat zijn allemaal jongetjes uit de Christelijke/Evangelische hoek + een Joods jongetje (maar dan iets anders geschreven). Dus het is wel een naam die veel in religieuze kringen wordt gegeven.



Het betekent ook "Redding" , "verlossing" of "God is verlossing"

In Amerika is het een van de meeste populaire jongensnamen.



Onze zoon heeft als tweede naam Ilyas
Alle reacties Link kopieren
quote:Catooo schreef op 19 september 2009 @ 15:38:

Ik vind Joshua echt helemaal geen mooie naam...

Beetje aso, ordi en heb er niet zulke goede associaties bij.Ik ook, vind het idd beetje een aso naam...
Alle reacties Link kopieren
Daar was ik dus ook bang voor dat het een beetje aso zou zijn.
Alle reacties Link kopieren
Wil iedereen zich a.u.b. melden voor de volkstelling?

Poging 2:Willen alle 900 actieve forummers zich hier melden?
Alle reacties Link kopieren
quote:blogbabe schreef op 19 september 2009 @ 12:38:

[...]



Ik vind het een mooie naam. Het is wel lastig dat mensen 'm dus verkeerd uit gaan spreken. De helft denkt waarschijnlijk dat het djoshua is en zal het niet als een j uitspreken. Lijkt me verwarrend.Ik vind het op zijn Engels een hele mooie naam. De Nederlandse Joooooosua vind ik verschrikkelijk.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Joshua ook erg mooi, maar ik zou de naam nooit in Nederland als roepnaam gebruiken. Waarom kan ik niet goed uitleggen. Zal wel een gevoel zijn
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Joshua mooi, maar idd in een Engelstalig land...alhoewel het natuurlijk altijd erg persoonlijk is. We kunnen niet allemaal van hollandse namen houden toch?



Tijl is nummer 1 hier en Catoo, bedankt voor de herinnering aan Jip, die vonden we ook heel erg leuk. Alleen krijg je wel altijd de associatie met Janneke...
Alle reacties Link kopieren
Ik ben normaal ook van de Nederlandse namen. Vind Engelse namen al snel ordinairklinken. Maar om de 1 of andere reden blijft de naam hangen. Terwijl ik normaal meer van namen als Bastiaan, Alexander en Jonathan ben. Ik vind Joshua zelf ook meer een naam voor in een Engelstalig land. Dan vind ik de naam echt prachtig. Maar ja ons oudste kind heeft ook een naam waar ik anders nooit opgekomen was.
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop dat jullie nog wat inspiratie over hebben want ook ik ben op zoek naar een mooie jongensnaam! Mijn vriend komt uit Argentinië, ik ben Hollands en we wonen in Italië :-)

De Latino namen die ik tot nu toe gehoord heb spreken mij niet echt aan, andersom worden Nederlandse namen ook niet echt enthousiast ontvangen! ...Iemand een tip? Zou geweldig zijn! Vast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
quote:Luna31 schreef op 21 september 2009 @ 19:43:

Ik hoop dat jullie nog wat inspiratie over hebben want ook ik ben op zoek naar een mooie jongensnaam! Mijn vriend komt uit Argentinië, ik ben Hollands en we wonen in Italië :-)

De Latino namen die ik tot nu toe gehoord heb spreken mij niet echt aan, andersom worden Nederlandse namen ook niet echt enthousiast ontvangen! ...Iemand een tip? Zou geweldig zijn! Vast bedankt!



Geen idee wat je zoekt maar wat suggesties:



Manuel



Samuel



Omar



Enzo



Luca



Thomas



Simon



Tristan



Elias



Joaquim



Nathaniel



Maximillian
Enzo vind ik super!



Of wat vind je van



Nolan,

Ilay,

Winston,

Julian,

Carlos.
Alle reacties Link kopieren
Wow, Nymeria, toevallig zitten er een aantal favorieten tussen!

Tristan vind ik heel erg mooi, maar mijn vriend helaas niet. En Elias is een favoriet, die blijft nog even op het lijstje, alleen heet het zoontje van een vriend ook Elias..



Maar goeie suggesties! Dankjewel!
Alle reacties Link kopieren
MissShopping..Julian en Nolan vind ik het mooiste! Ik ga ze voorstellen! Thanks!
Alle reacties Link kopieren
Wat vinden jullie van de namen:



Siem



Sam



Mees



Dit is onze top 3, nog 6 weken te gaan...dus de tijd begint te dringen...
noppes
Alle reacties Link kopieren
Siem; heel leuk! stoer en lief.

Sam; misschien nog leuker dan siem, maar volgens mij veel populairder (of heb ik het mis?!) dan vind ik Siem een leuke, iets originelere versie. (hou persoonlijk niet zo van namen die heel veel voorkomen)

Mees; schattige naam, leuk vooral voor een kindje. maar eigenlijk ook niet verkeerd voor een puber of volwassene..



Maar eigenlijk alledrie hele mooie namen!
Alle reacties Link kopieren
Oh help, we krijgen een tweede zoon!!!!! Dat is gewoon heel leuk natuurlijk, maar de meisjesnaam waren we allang uit, terwijl de jongens naam nog lang niet bepaald is. Wie wil er helpen meedenken?



ivm andere voorletters uit ons gezin liever geen beginletter M, R of I of F/V, en niets dat eindigt op -ijn, want onze zoon eindigt daar al op en dan wordt het zo rijmerig ;)



Ik vind Tieme en Jelmer geweldig, manlief gaat voor Tim. Dat vind ik zo gewoontjes (maar ik zou er uiteindelijk wel mee kunnen leven). Verder vinden we beiden Jelte nog wel aardig, maar verder worden alle namen die ik noem afgeschoten, haha. Ik kom met namen die niet zo super vaak voorkomen, maar die vindt hij vaak te vreemd, zoals Timme (als leukere variant op Tim). Hij noemt namen als Paul en Berend. Mwah, vind ik... dus dan schiet ik ze weer af... en zo cirkelen we rond. Gelukkig nog 20 weken te gaan!



Haha, wie wil er meedenken? Wat denken jullie?
Alle reacties Link kopieren
kaboinkie;

Ik vind Tieme en Timme allebei erg gaaf!

Berend vind ik persoonlijk ook leuk.

Jelmer en Paul daarentegen minder...



Wat vind je van;

Julian, Thijmen, Tijn, Max, Luuk, Kamiel, Felix, Noud, Loek, Silvijn, Seppe, Jules, Sebastiaan, Tobias, Pieter
Alle reacties Link kopieren
Tja, nu moet man nog om.. die blijft echt hangen in Tim.



Julian, lijkt wat teveel op overbuurjongetje

Thijmen, naam van neefje (jammer!!! ik vind hem mooi)

Tijn rijmt op naam van eerste zoon

Max is vriendje van zoon (jammer, vind ik ook erg leuk namelijk)

Luuk vind ik zo vaak voorkomen

Kamiel vind man niets

Felix heb ik teveel katassociaities bij

Noud, mwah..

Loek, is een vriendje van zoon (wel leuk!)

Silvijn, apart! ben bang te apart voor man, maar ga hem eens voorleggen

Seppe, nee

Jules, nee

Sebastiaan , ja, daar denken wij ook over na, maar dan ga ik liever voor sebas

Tobias vindt man niets

Pieter vind ik helemala niets ;)



Maar alvast bedankt voor je meedenken!!
Alle reacties Link kopieren
quote:MissShopping schreef op 21 september 2009 @ 22:36:

Enzo vind ik super!

En ik moet dan gelijk aan die reclame denken... Niet datzo, maar ditzo (of zoiets!). Nee, ik vind dat juist geen leuke naam. Sorry!
Alle reacties Link kopieren
quote:max schreef op 23 september 2009 @ 21:39:

Wat vinden jullie van de namen:



Siem Mooie naam. Ik zou dan als volledige naam Simon doen en Siem als roepnaam.



Sam Mooi, leuk, stoer! Je hoort 'm wel veel. Maar als jij dat niet erg vind is het natuurlijk geen probleem.



Mees Deze naam is uit dit rijtje mijn absolute nummer 1!! Dit vind ik echt een ontzettend gave naam. Ik ken ook een volwassene die Mees heet. Kan prima! Vind het wel ietsw voor lieve, coole, hippe kindjes :-)
Alle reacties Link kopieren
quote:kaboinkie schreef op 24 september 2009 @ 09:25:

Ik vind Tieme en Jelmer geweldig, manlief gaat voor Tim. Dat vind ik zo gewoontjes (maar ik zou er uiteindelijk wel mee kunnen leven). Hij noemt namen als Paul en Berend.

Variant op Tieme/Tim: Tiemen, Timo, Tibbe. Variant op Jelmer: Jelle, Pelle, Melle, Jelte.

Paul vind ik veel te ouderwets en Berend vind ik eigenlijk wel leuk.

Misschien wat namen die niet te apart zijn (voor je man) maar toch leuk: Nick, Sam, Mats, Lars, Sven, Sem, Koen, Niels, Lenn, Lennard, Bastiaan, Joep, Bram, Stef, Jasper, Hugo, Finn.
Alle reacties Link kopieren
quote:Luna31 schreef op 21 september 2009 @ 23:07:

Wow, Nymeria, toevallig zitten er een aantal favorieten tussen!

Tristan vind ik heel erg mooi, maar mijn vriend helaas niet. En Elias is een favoriet, die blijft nog even op het lijstje, alleen heet het zoontje van een vriend ook Elias..



Maar goeie suggesties! Dankjewel!Elias is prachtig!!
The time is now

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven