Mode & Beauty alle pijlers

Nationale Joggingbroekdag!!!

11-10-2009 10:20 328 berichten
Alle reacties Link kopieren
11 oktober 2009.

Het is zondag en buiten is het grijs en grauw.

Je hoeft niks, je mag alles, en hult je in een joggingbroek vandaag!



Op dit forum zijn er op dit moment al 3 die in een joggingbroek rondlopen vandaag (en hem hoogstwaarschijnlijk ook niet meer uit doen deze dag)



Doe je mee?



Mijn joggingbroek ligt thuis...en ik zit op mijn werk.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er in mijn joggingbroek uit gegaan, naar de sportschool



Nu uitgebreid gebadderd en in badjas aan de wijn, mag dat ook?
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
mmmm, het dekentje komt er zo ook bij.
Alle reacties Link kopieren
quote:Mevrouwdekees schreef op 11 oktober 2009 @ 16:06:

[...]





Maar dan moet ik:

Onder dekentje vandaan

Opstaan

Naar boven lopen

Joggingbroek pakken

Spijkerbroek uitdoen

Joggingbroek aan

Weer naar beneden

en dan pas weer op de bank onder mijn dekentje.. vinnik wel veel werk

Bovendien heb ik net een vers kopje koffie van Kees gekregen



Tssss..da's niks! Heb je niet gelezen wat ik allemaal moet gaan doen..? Boehoeee!



En ik ga NU opstaan, douchen en mijn joggingbroek omruilen voor een spijkerbroek
I`ve learned so much from my mistakes.. I`m thinking of making a few more.
Alle reacties Link kopieren
quote:La Vie en Rose schreef op 11 oktober 2009 @ 16:10:

[...]





Tssss..da's niks! Heb je niet gelezen wat ik allemaal moet gaan doen..? Boehoeee! Nee, heb niet eens het hele topic gelezen, lui he?



En ik ga NU opstaan, douchen en mijn joggingbroek omruilen voor een spijkerbroek Kun je mij gelijk die joggingbroek ff aangeven dan, hoef ik niet op te staan
Ik ga nu onder dekentje op de bank filmpje kijken.

Bak chips en pot thee erbij. Heerlijk!
Alle reacties Link kopieren
quote:appeltjesgroen25 schreef op 11 oktober 2009 @ 15:24:

[...]





Kan best in joggingbroek!

Ga ik zo ook doen.

Ben ondertussen al geweest, inderdaad in joggingbroek



Wat misschien nog erger is, mijn joggingbroek is van Playboy (staat op de zijkant van broekspijp). Ik die er vandaag echter alles behalve Playboy uit
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, Nederland zal wel denken, wat doen al die vrouwen toch in joggingbroek op straat?

En dat allemaal door een topic
Alle reacties Link kopieren
quote:Mevrouwdekees schreef op 11 oktober 2009 @ 16:12:

[...]





Kun je mij gelijk die joggingbroek ff aangeven dan, hoef ik niet op te staan

*gooit haar joggingbroek op de bank van Mevrouwdekees en mompelt iets van: lui beest*



Maar ehm, ik kom dus net uit de douche, helemaal fris en heb gewone kleren aan. Ik moet zeggen, eigenlijk is dat toch ook wel lekker.
I`ve learned so much from my mistakes.. I`m thinking of making a few more.
Alle reacties Link kopieren
Ik zit heerlijk met een kom chips en mijn laptop op de bank in mijn joggingbroek, en manlief masseert mijn voeten.

Heb ik het voor elkaar of niet?
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk, ik loop/lig de hele dag al in mijn joggingbroek en capuchonvest. Hoef er vandaag alleen maar uit om de hond uit te laten in het bos. Ik heb lekker de hele verdere dag met een boek op de bank gelegen. Trouwens, die broek is de enigste die nog lekker zit met mijn zwangere buik!
Alle reacties Link kopieren
Ik doe ook mee, maar lig eigenlijk al de hele week in joggingbroek (wel steeds een schone hoor)op de bank onder een dekentje, maar heb wel een goed excuus vindt ik zelf (nierbekkenontsteking), veel plezier allemaal nog.
Ziezo, gesport, lekker gedoucht en haar gewassen en nu in een fleecejurk (nóg lekkerder) op de bank met pot thee. Chips is op verdorie.
Alle reacties Link kopieren
Zeg Collie, met jou hond kun je geen joggingbroekendag hebben hoor. Of je moet in JB je hond uitlaten of je partner opdracht geven.

Dat laatste heb ik namelijk gedaan met onze BC. Manlief met fiets en hond weg gestuurt en ze kwamen allebei doornat terug. Hond gaf er niets om, man vond het minder leuk. En ik zit nog steeds in JB.
Alle reacties Link kopieren
Zoebie, ik laat mijn hond gewoon uit in mijn joggingbroek!

Ben vandaag er zo al 2 keer een uur op uit geweest.
Net pizza's besteld want geen zin om te kopen.

Past wel bij een joggingboek dag toch?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn kast ontruimd en geen joggingbroek gevonden.............................................

Volgende week ga ik echt op pad voor zo'n geval, wat moet ik aan als mijn pa zijn badjas terug wil!?
Erik is de Mol en HPL de Lul.
Alle reacties Link kopieren
Half Nederland loopt dus in een joggingbroek slash pyjamabroek slash huispak rond op zondag?



Dat kan ik écht niet. Het eerste wat ik 's ochtends doe is de douche in. Misschien mijn mail nakijken, maar zodra mijn slaapkamerdeur eenmaal open gaat (maximaal een kwartiertje nadat ik wakker ben), is de badkamer de eerste bestemming. Ook in het weekend. Na het douchen wil ik gewoon het huis uit kunnen. Een joggingbroek héb ik niet eens. En dus zit ik nu in een nette zwarte broek met witte blouse te forummen. Tja.
If at first you don’t succeed, call it version 1.0
Wat vreselijk voor je Daffodil, zo'n regime.
Alle reacties Link kopieren
Dat er werkelijk mensen bestaan die geen eens een joggingbroek hebben.. Goh
I`ve learned so much from my mistakes.. I`m thinking of making a few more.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb niet alleen joggingbroekendag, er zijn ook activiteiten de rest van dde week waar ik mijn joggingbroek voor aantrek. Sporten uiteraard, maar ook het huis schoonmaken ga ik niet in mijn gewone kleren doen, daarna ga ik altijd douchen en doe dan mijn gewone kleren aan. ´s avonds na een uur of half 9 ga ik naar boven en doe ik mijn joggingbroek weer aan, onder de deken, heerlijk!!! Dan kan ik me pas echt ontspannen.
Alle reacties Link kopieren
Daffodil, hier een medestander! Ik hou er op de een of andere manier helemaal niet van om er onverzorgd bij te lopen, dus aan mijn billen geen joggingbroek, behalve tijdens het sporten. Eerlijk is eerlijk, nu ik doordeweeks altijd "in pak" ben, is het voor mij al een ultiem genot om gewoon een spijkerbroek aan te trekken. Die ik dan vervolgens alsnog combineer met nette schoenen en een bloesje en als het koud is, een jasje. Doe ik niets aan, ligt gewoon aan mijn karakter denk ik
Alle reacties Link kopieren
Oh heerlijk...gisteren ook met dat takkeweer. Opstaan, uitgebreid ontbijten dan douchen, haar in een staart en hop tentonderbroek, huispak/joggingbroek/pyjama aan. Fleechevest erop en sloffen. Lekker geen make up...even helemaal niets moeten.



P.S:

Nu heb 2 varianten hoor: het huispak/joggingbroek/pyjama voor als ik echt zeker weet dat er niemand komt.

Ik heb ook een iets luxere variant...die wil ik nog wel eens dragen als een goede bekende (denk: beste vriendin, vader of familie) langskomt. Heb dan wel een makeupje erbij op...dat dan weer wel. Je hebt tegenwoordig hele leuke huispakken of joggingspul.



Bij gewoon bezoek ben ik uiteraard wel "normaal"gekleed..zal dan ook niet snel in dergelijke outfit de deur uitgaan. En als ik vroeger de hele zondag naar mijn ouders ging dan nam ik ook rustig een joggingbroek mee om "lekker te kunnen zitten".
De beste stuurlui, zitten op het Viva forum.
Alle reacties Link kopieren
quote:emaille schreef op 12 oktober 2009 @ 08:34:

Wat vreselijk voor je Daffodil, zo'n regime.

Haha, ik zit eerlijk waar te gruwelen bij het idee een joggingbroek aan te moeten. Echt, dan zou ik me de hele dag zo sloom voelen.



(Voor degenen die zich zorgen maken: het is niet alsof ik elke zondag de hele dag nuttig bezig ben hoor. Ik zit gerust de halve dag het forummen. Maar wel in kleding waarin ik ook zou gaan werken. En dat terwijl ik helemaal niet zo ijdel ben -- ik ga bijvoorbeeld gerust zonder enige vorm van make-up en haar in een simpele staart naar het werk.)



Ook niet van thuis uit meegekregen: mijn ouders zitten gerust in huispak op de bank. Ik dacht stiekem altijd dat zij een van de weinigen waren die dat deden.
If at first you don’t succeed, call it version 1.0
Alle reacties Link kopieren
Zondag weer?!
Erik is de Mol en HPL de Lul.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven