Kletsgroepje LIIII

24-05-2009 21:39 3101 berichten
Alle reacties Link kopieren
En weer een fris nieuw topic!
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Haha 'at' in mijn vorige posting.



Woef woef!! :-)



Wil je verandering? Nieuwe titel? Nieuwe meeschrijvers of iets dergelijks?
Alle reacties Link kopieren
Het zou wel leuk zijn als het weer wat drukker zou worden...



Sneeuw bij jullie? Hier niet, ik ben benieuwd of er morgen als we thuis komen sneeuw ligt.



Ik snap wat je bedoelt met rechtuit verschonen, maar dat werkt niet, ook dan kijkt hij stug naar links. Als hij slaapt lukt het wel om zijn hoofd de andere kant op te draaien.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen

Ik sluit me bij Juultje aan,er hoeft niet perse iemand bij maar nu voelt het alsof we een beetje uit elkaar vallen.

Hoewel daar niets van te merken is als we bij elkaar zijn

Ik ging gisteren even naar de C1000,wilde voor de 3 dochters van een vrouw die de folders rond brengt(de dochters helpen enthousiast mee) een kleinigheidje halen.Nu heb ik 3 Biba verrassingseieren maar 2 zijn al stuk...Mee teruggaan?

Er zit daar tegenover een kapper zonder afspraak en erg goedkoop (13,50) maar altijd druk he...Nu zat er 1 mevrouw dus het duurde niet lang,gelijk maar netjes geknipt.Het zit nog leuk ook!

Je moet wel geluk hebben geloof ik,meestal zit de wachttafel vol.

Compu

Voel je je wel gelukkig ondanks de misere?

Ik geloof dat je een leuke witte verrassing te wachten staat Juultje! Hier ligt zeker 10 cm op mn auto en hij was schoon toen ik m neerzette.

Ik heb gisteren de kerstpakketten klaargezet,gelijk maar mn i-pod eruit gepakt Alleen uit die van mezelf hoor!!

Nu even mee spelen,gaaf dingetje!
Alle reacties Link kopieren
Tuurlijk teruggaan! Leuk die van de Biba boerderij.

Haha, nu heb je het over wachttafel. Of klopt dat? :-)

En nog naar de schoonheidsspecialiste geweest? Volledige renovatie vandaag?

Ben helemaal happy hoor! Komt niet over denk ik hihi.

Heb nu last van een spastische darm en zo zeiken we nog even door..



Juultje, hier wel sneeuw en sleeen. Maar het is al bijna weer weg!
Alle reacties Link kopieren
J heeft al een kapot ei gesnaaid..gelukkig waren ze niet echt duur,mag ie de rest ook hebben...chocomonster!!

Ik heb idd een soort renovatie gehad Sporten,sauna en schoonheidsspecialiste,heer-lijk

Ja,een wachttafel,zo'n grote tafel met tijdschriften,lekker bladeren enzo,beetje kletsen

Ben helemaal zen nu

Alle reacties Link kopieren
Het feest was ubergaaf gisteren,goeie muziek,veel bekenden en heerlijk gedanst! De Melkweg was afgeladen,zelfs de balkons waren vol en iedereen was blij dat het weer terug was(was tot 5 jaar geleden elke maand) In april doen ze het weer

We gaan dan wel weer maar niet als het elke maand zou zijn...

Met ov was erg goed te doen,de terugreis was zelfs gratis,in heel zuid-holland weer.

We zagen op de heenweg nog een arrestatie,iemand werd letterlijk uit de auto geplukt,midden op de trambaan.Spanning & sensatie
Alle reacties Link kopieren
JM moet vandaag eigenlijk met de auto naar Oostentijk, maar hangt nu met zijn collega aan de telefoon om af te zeggen (gelukkig)
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen

Gelukkig maar Juultje,J belde net ook al dat ik niet in de auto moest stappen als het niet heel erg nodig was,hij is aan het werk maar ze gaan er alleen op uit als het echt noodzakelijk is.

Mijn ruitwissers zijn er ook vrijdag mee gestopt,dus lijkt me niet handig nu om te gaan rijden.Gladheid doet me weinig,het is net wat leuker inparkeren en bochtjes nemen

Hier ligt ook een meter oid voor de deur,ik ga er zo op uit om een wandeling en foto's te maken.

Meer dan 12 uur geslapen,heerlijk...was ook wel nodig!

Ik kreeg van J nog een fijn Ritualspakket,erg lief.
Alle reacties Link kopieren
Ik had niet echt rustig gezeten als hij nu in de auto naar Oostenrijk had gezeten. Ze hadden morgen een afspraak daar, maar die is nu geannuleerd.

JM en JD zijn in de tuin met de sneeuw aan het spelen. Ze willen een sneeuwpop maken, maar dat lukt niet erg.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Juultje, gelukkig dat JM niet gegaan is, volgens mij is het nu een ramp op de weg.

MB en MV hebben ook geprobeerd een sneeuwpop te maken vanmorgen, maar de sneeuw valt nogal uit elkaar zeiden ze. Sleetje rijden was wel erg fijn.



Wij zouden eigenlijk vanavond naar een lantaarnfestival (wandeling rond een meer met duizenden lampionnen) maar vraag me af of dat zowiezo wel doorgaat.
Alle reacties Link kopieren
J is ook weer veilig thuis!

Schiphol is een tijdje dicht geweest vandaag maar door de chaos op de weg was ie toch nog vrij laat thuis.Liever laat dan niet...

De wandeling was heerlijk,leuke foto's gemaakt ook

Ik zag een roodborstje maar die was gevlogen eer ik mn camera uit mn zakken had gevist Zo'n vogeltje valt nu op in al dat wit natuurlijk.

Het is stuifsneeuw,dat pakt niet..ik wilde hier een iglo maken in de tuin maar het is geen doen.

Ik heb mn IPod door,was even zoeken en goed lezen maar er staat nu muziek op,lekker!!!
Alle reacties Link kopieren
Niemand hier?

Ik was vandaag even met de auto naar de Aldi,heb een buur op het dorp afgezet,anders moest ie lopen....Het was nog gezellig ook in de auto,lekker glibberen dus nog lachen ook



Nu sneeuwt het weer,J heeft vanmorgen een mooi pad gemaakt maar vergeefse moeite

Ondanks alles vind ik de sneeuw nog steeds erg leuk!!!
Alle reacties Link kopieren
Je hebt lekker vrij nu toch, Luni? Lekker hoor!



Drukke dag hier vandaag, eerst boodschappen gedaan, duurde een stuk langer dan normaal met de sneeuw. Daarna met JZ naar consultatiebureau, hij kreeg zijn eerste inentingen, erg zielig. Daarna snel een boterham (voor mij en JD) en fles (voor JZ) en toen stond de fysiotherapeut op de stoep. Een hoop oefeningen gekregen die we met hem moeten doen, ik ben benieuwd of het helpt, over twee weken komt ze weer.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Ja heerlijk!!

Zeker een drukke dag Juultje. Ik snapte dat de boterham niet voor JZ was

Gaat het verder goed met hem,wb bloed enzo?

JD kabbelt wel door he?

Jim wil steeds naar buiten maar 2 pootjes in de sneeuw en dan speert ie weer terug. J heeft wel een pad gemaakt maar daar is alweer sneeuw overheen gevallen vanavond

Ik heb zn(jims) stoel bij de verwarming gezet,daar ligt ie vaak.Als ie daar niet ligt ligt ie op de pantoffels,erg schattig!
Alle reacties Link kopieren
Hoe bedoel je dat JD doorkabbelt?

Bloed zit er nog steeds af en toe, we kijken het nog even aan en proberen dan of andere voeding helpt. Wel hele dure voeding (bijna 30 euro voor een bus, doe je nog geen week mee), maar als hij dit helpt heeft hij waarschijnlijk koemelkallergie en dan wordt het vergoed door de verzekering.



Haha, wat een schijterd die Jim Trek 'm een skipak aan, dat werkt bij JD ook goed
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
O ja, zaterdag een groot deel van jullie cadeaubon uitgegeven:

dikke slaapzak met mouwen

speeltje voor in de maxi cosi

3 speentjes
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen!

Ik bedoelde dat ze gewoon meedoet,dat je bij haar geen 'kinderziektes' meer hebt,opstartproblemen etc

De rest hebben we het maar niet over

Leuk,ben je bij het warenhuis geweest of in de stad?

Jim is echt een schijterd ja,nu dooit het een beetje dus de tegels zijn weer zichtbaar( J had een pad geveegd) Hij wilde net naar buiten maar de kat van de buren kwam onder de schutting door...Jim weer weg

Jim is 3x zo groot maar goed....

Ik hoop dat de sneeuw wel aanblijft, de berichten wisselen nogal
Alle reacties Link kopieren
Juultje, leuk dat je al wat hebt kunnen kopen van e bon.



Haha, die Jim en de sneeuw



Ik ben de sneeuw eigenlijk al weer zat. Het is hier een bende met natte drab wat ws weer gaat opvriezen. Er is wel veel gevallen hier.

Ws. moeten de werkmannen na de kerst nog terugkomen, ze hadden eindelijk het dak van de schuur en de veranda gemaakt, maar de goot van de veranda lekt
Alle reacties Link kopieren
Balen Mokkie!

Hier ook veel viezigheid,alleen in onze straat is het geen baggerzooi omdat er niet gestrooid is

Vanmiddag maar een paar leuke regenlaarzen op de kop getikt,ik had alleen korte maar dat schiet niet op..

Ik blijf erop lopen tot het of aangevroren is óf helemaal weg is

Ik heb het grootste deel van de boodschappen gedaan,na sport en sauna nog naar de winkels geweest.

Vanavond lekker spruitjesstampot gegeten met hertenbiefstukjes (sielug ja,maar erg lekker!)
Alle reacties Link kopieren
Spruitjesstampot? Spruitjes is een van de weinige dingen die ik echt niet lust. (MV ook niet, dus MV is zo'n jongetje dat nog nooit spruitjes heeft gegeten )



We gaan van donderdag op vrijdag naar mijn moeder. Dan 2e kerst lekker thuis en volgende week nog een paar dagen weg.



Hoe is t met Compu?
Alle reacties Link kopieren
'n avond

Ik ben gek op spruitjes,maar ook de enige in dit huis.

We hadden vandaag kerstborrel op mn werk,ik was vanmiddag met J meegereden en met een collega terug

Lekker dat jullie er nog even tussen uit kunnen Mokkie!~

Wij gaan heel misschien zondag naar Texel.
Alle reacties Link kopieren
JM en ik zijn allebei ziek, buikgriep
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
'Avond

Zo dat is balen Juultje,hadden jullie veel plannen voor kerst?

Ik ben vanmorgen eerst gaan sporten en daarna naar de winkels,gourmetvlees besteld bij de slager dus snel klaar daar

Het was druk maar wel gezellig.

J was zn eten vergeten dus ik ben het na gaan brengen,lekker met truffels en kerst-cola erbij
Alle reacties Link kopieren
We hopen morgen weer beter te zijn, JM was gisteren al ziek en is zieker geweest dan ik. We hebben alweer wat gegeten en dat is erin gebleven gelukkig. Hopelijk gaat het morgen nog beter, mijn ouders hebben ook pas buikgriep gehad en dat duurde maar een dag.



Kon je nog parkeren met het boodschappen doen? Ik vond het idioot druk overal.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop het ook voor jullie!

Het parkeren ging,ik ben iets verder weg gaan staan dan het officiele wc-parkeerterrein.

Ik moest alleen vleeswaren etc hebben bij de supermarkt maar nam toch weer meer mee natuurlijk dus moest sjouwen met een 'iets te zware' tas (hamstertas helemaal afgeladen )

Volgende week kliekjesweek hahaha,in de vriezer kan geen ijsblokje meer bij

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven