Entertainment alle pijlers

The Vampire Diaries

31-01-2010 10:39 46 berichten
Een nieuwe serie die vanavond om 21:30 uur op Net 5 begint:



Vampire Diaries gaat van start met een nieuw schooljaar in het plaatsje Mystic Falls. De 17-jarige Elena Gilbert (Nina Dobrev) en haar 15-jarige broertje Jeremy (Steven R. McQueen, Everwood) proberen als normale tieners door het leven te gaan na de plotselinge dood van hun ouders, vier maanden eerder. Elena en haar vriendinnen zijn onder indruk van een knappe nieuwe scholier, Stefan Salvatore (Paul Wesley, Army Wives).



Elena voelt zich erg tot Stefan aangetrokken, maar hij gedraagt zich nogal vreemd. Dan duikt opeens Stefans broer Damon (Ian Somerhalder, Lost) op, die ook interesse toont in Elena. Dat is het begin van allerlei vreemde gebeurtenissen in het kleine stadje.



The Vampire Diaries is de best bekeken show van het Amerikaanse televisienetwerk The CW, de zender die ook Gossip Girl en America’s Next Topmodel uitzendt. De eerste aflevering van de serie zorgde zelfs voor de beste première op The CW ooit.



The Vampire Diaries is gebaseerd op de boeken van L.J. Smith, die bestsellers zijn geworden, en past in de huidige vampierentrend waar ook de succesvolle Twilight-films en True Blood onder vallen. De serie is gecreëerd door Kevin Williamson, de man achter de Scream-trilogie en Dawson’s Creek, en is genomineerd voor een aantal People’s Choice Awards.



Bron: website Net 5



Ik ga het wel eens proberen vanavond, ben best wel nieuwsgierig.
Alle reacties Link kopieren
Leuke serie vinden ze hier.

Kunnen niet wachten op de volgende afleveringen.
Alle reacties Link kopieren
Ik vond het ook best vermakelijk voor de zondagavond. :-)

En smakelijk



De boeken heb ik nog niet gelezen, heb wel deel 1/2 in de kast staan, maar aangezien ik nog zoveel achterloop, lees ik eerst wat andere boeken. En ach, aangezien het toch niet op elkaar lijkt (had ik ook al ergens gelezen, dat de serie niet op de boeken lijkt) maakt dat toch niet uit
Alle reacties Link kopieren
Ik vond het een prima serie voor de zondagavond.
Ik vond er eigenlijk nog niet zo veel aan. Erg voorspelbaar. Ik geef het nog een paar afleveringen de kans en anders ga ik op zondagavond half tien wat anders doen.
Alle reacties Link kopieren
voor n zondag, prima serie.



zag zaterdag (meen ik) nog 2 herhaling van buffy, laat op de avond. heeeerlijk!!! blijft dé serie natuurlijk.
Alle reacties Link kopieren
Ook wij vonden het een prima serie voor de zondag niet teveel bij nadenken! En wat ziet het er anders uit dan Buffy, haha.
Alle reacties Link kopieren
Ook gekeken en vond het niet onaardig. Nog niet super maar ik ga zeker volgende week weer kijken!

Maar Buffy blijft het toch wel inderdaad. Daar zit ook zo ontzettend veel humor in! Ben op dit moment Charmed aan het kijken op dvd maar denk dat ik daarna weer eens Buffy ga kijken! Krijg er weer helemaal zin in (en dan Angel inderdaad weer!)
Alle reacties Link kopieren
Leuke serie.

Ben er sowieso blij om dat er een keer iets anders is, ben niet zo van de Gossip Girl/sex and the city/desperate housewives/ugly betty.
Gisteren weer gekeken en ik vind het een leuke serie, ik blijf kijken dus!!
Alle reacties Link kopieren
twilight lijkt op de vampire diaries. Even naar de feiten kijken...
Ben ik de enige die nog kijkt? Ik vind het een geweldige serie, echt wel beter dan Twilight, maar ja, ik ben dan ook niet zo'n fan van Twilight.



Jammer alleen dat het volgende week pas om 22:15 uur begint
Alle reacties Link kopieren
Ik moet zeggen dat ik na twee afleveringen gezien te hebben toch een beetje het gevoel krijg dat dit niet de serie voor mij is...ik neem het nog wel op, wil het nog niet helemaal afschrijven maar vind het inderdaad toch een beetje teveel een tienerserie. Kan mijn vinger er niet zo op leggen. Buffy is natuurlijk ook in principe een tienerserie en dat vind ik helemaal geweldig.

Maar goed, volgende week begint het dus pas laat...toch maar wel even goed inprogrammeren!
Alle reacties Link kopieren
Ik vinnum leuk. Verder is er toch niks op tv. Twilight vind/vond ik ook leuk btw.
Alle reacties Link kopieren
Ik kijk ook. Heb al een paar afleveringen vooruit gekeken. Best een leuke onderhoudelijke serie, maar niet heel sterk.
Ik vond het kinderachtig. Dan liever Fringe.
Alle reacties Link kopieren
http://zappen.blog.nl/sbs ... ert-voor-seizoen-2-fringe



't komt nu pas op 23.15
Alle reacties Link kopieren
Jammer dat het zo laat pas begint als je vroeg op moet op de maandag. Ik heb vooral een zwak Voor Ian Somerhalder.

Maar ik zwijmel wel via internet
Ja, ik kijk ook. Maar wat belachelijk dat ze weer het uitzendtijdstip veranderen. Nou moet ik het weer opnemen.
Alle reacties Link kopieren
En ik kan het niet opnemen
Alle reacties Link kopieren
Ik gister om half 10 op de bank, helemaal gesetteld in me pyjama, met een zak chips en fles cola, om de vampire diaries te kijken....wel snotverdorie begint het pas om 23.20 uur!

Omdat er te weinig kijkers zijn



LB! Deze dame heeft mooi tot 23.20 uur gewacht, want dit is een serie die ik echt niet wil missen, al is het alleen maar om naar Stefan te kijken (ben je 31 jaar )
Alle reacties Link kopieren
quote:Zeeprest schreef op 08 maart 2010 @ 08:11:

Ik gister om half 10 op de bank, helemaal gesetteld in me pyjama, met een zak chips en fles cola, om de vampire diaries te kijken....wel snotverdorie begint het pas om 23.20 uur!

Omdat er te weinig kijkers zijn



LB! Deze dame heeft mooi tot 23.20 uur gewacht, want dit is een serie die ik echt niet wil missen, al is het alleen maar om naar Stefan te kijken (ben je 31 jaar )



Dat is ook een lekkertje





ps: je kunt gewoon op sidereel kijken evt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven