Mode & Beauty alle pijlers

Vaginaverf

19-02-2010 13:35 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Weten ze nou echt niet meer wat ze van gekkigheid moeten verzinnen??

(en opeens krijg ik van die aardappelstempelvisioenen... )



Speciale verf moet vagina rozer kleuren

Uitgegeven: 18 februari 2010 11:31

Laatst gewijzigd: 18 februari 2010 12:08



AMSTERDAM – My New Pink Button heet de verf die de vagina moet voorzien van een ‘frisse roze kleur’. Het product zou ontwikkeld zijn door een wat oudere vrouw die moeite zou hebben met het verouderingsproces van haar genitaliën.

© ANPDat meldt het Belgische Nina donderdag.



De verf wordt aangeboden in vier verschillende tinten die vernoemd zijn naar grootse filmsterren als Marilyn (lichtgekleurd, voor beginners), Bettie (feestvariant), Audrey (voor wie echt durft) en Ginger (voor donkere dames).



Risico



Geheel zonder risico is het niet: in de gebruiksaanwijzing is althans te lezen dat het mogelijk ongemakken kan veroorzaken. Nina vraagt zich bovendien af wat de noodzaak is van My New Pink Button.



“Hoeveel vrouwen zouden al hebben nagedacht of hun vagina de juiste tint roze is? Om over het aantal mannen nog maar te zwijgen”, aldus het tijdschrift. “Hoeveel vrouwen zouden zelfs doorhebben dat het mogelijk is dat de kleur van je vagina verandert met ouder worden of na een bevalling?”



Verf of geen verf, vagina’s lijken niet te kunnen ontsnappen aan verjongings- en verfraaiingstrends. Zo waren er al sjablonen voor figuurscheren, speciale haarverf voor het vrouwelijke geslachtsdeel en operaties die de vagina strakker maken.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Na het anusbleken...



Quattro
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ik verf mijn lul al jaren:



Wat een hoop haar
Alle reacties Link kopieren
Tsssk
Alle reacties Link kopieren
Vet spul! Leuk voor als je schoonmoeder Sarah ziet

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven