Good Luck

20-03-2010 08:45 2503 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!
Alle reacties Link kopieren
Alle reacties Link kopieren
Geen zin meer.

En als ik naar buiten kijk al helemaal niet meer. Moest verboden worden, zon als ik op kantoor zit.
Alle reacties Link kopieren
Hel, daar sluit ik me helemaal bij aan.

Kokos, haaai. Gezellig dat je er weer bent. Sneu zeg dat Tim toch nog de waterpokken heeft gekregen, maar dus gelukkig weinig last van. En goed zeg van Lianne . T fietst nu ook al even zonder zijwieltjes en die wil nu overal naar toe op de fiets maar da vind ik nog vaak een beetje eng. Iedere ochtend discussie omdat hij met de fiets naar school wil...

Amalia wat een gedoe allemaal. De buren nog te pakken kunnen krijgen? En is het nog gelukt met de zolder?

Star, ziet er leuk uit zeg die brunch. En wat een heerlijk paashaasje had je.

Bam, gezellig weer een weekje weg. En heb je Juul alweer opgepikt? Hoe heeft hij het gehad?

Jin, gelukkig begint het been dus weer wat bij te trekken, letterlijk en figuurlijk. Zijn jullie al bij de nieuwe Kita’s wezen kijken?

Cin, leuk dat je er ook weer bent. En volgend jaar FT, na de zomervakantie of in 2011 en hoeveel uur dan? Ik vind het knap.

Naatie, hoe bevalt je werk?





Weekend was gezellig hier. Zaterdag L zijn verjaardag, dus vrijdag de hele dag taarten gemaakt. Twee rups taarten en een monchou. De taarten waren erg goed gelukt en heb ook nog stukken meegegeven naar huis (gister belde zelfs mijn zwager of ik nog een stuk over had). L heeft heel veel kleertjes gehad, wat duplo en boeken dus erg leuk. En hij vond de taart erg lekker, ik had voor hem met bananenroomvulling en voor ons met bokkepootjescreme vulling. Zondag een relaxdag gehouden en ‘s avonds gegourmet en gisteren met vrienden bij ons gebruncht. En ‘s avonds zou ik even achter de computer maar toen begon L te spugen, zo zielig en alles onder. Dus een zielig trillend mannetje in bad, de hele nacht nog bezig geweest en vanmorgen was er niets meer te merken aan hem, gezellig kletsen, lachen etc.



Nou nu ga ik maar weer even verder, nog een uur en dan mag ik ook nog even buiten spelen
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd met L., Enka. Ik krijg honger van je taartbeschrijvingen!



Ik werk nu 110% en ik denk volgend jaar rond de 100%. Dat zijn rond de negen klassen (20 lesuren ongeveer). Wij maken natuurlijk geen dagen van negen tot vijf en dat maakt het ook wel makkelijker.



Zit op vergadering te wachten, tot half zes vandaag. Blerk!
quote:Helenita2 schreef op 06 april 2010 @ 11:38:



O Star, gesprek week uitgesteld op verzoek van juf (druk met paasontbijt, beetje suf om dat dan pas een half uur van te voren te bedenken maar goed). Lief dat je het vroeg! Wanneer had jij nou gesprek over je knuffelkind?



O da's lekker zo laat van tevoren

Wij morgenmiddag, ben benieuwd.



Je aanvulling over je mengen in de BSO discussie
Doe eens foto's van verjaardag (inclusief taart ) van verjaardag Enka? Klinkt goed!

Arme L, die was goed ziek dus!
Alle reacties Link kopieren
Ogen oudste helemaal goedgekeurd bij de oogarts. Consultatiebureau wordt bij mij dus nu weer consternatie bureau..



Gelukt met de zolder?? Dat wordt een maanden project hoor



Buren waren zelfs verrast dat ik het kwam melden Ze gingen wel even kijken wat ze zouden doen ermee. Wordt vervolgd dus.
Nou goed je komt het nog in levende lijve melden, dus dat is ook wel weer fijn
Alle reacties Link kopieren
Suus, heb wat leuks gevonden op Texel voor eind april!
Alle reacties Link kopieren
I luv Texel!!!
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 06 april 2010 @ 17:17:

[...]

O da's lekker zo laat van tevoren

Wij morgenmiddag, ben benieuwd.



Je aanvulling over je mengen in de BSO discussie Ha, zitten we tegelijk bij de juffen van onze kinders - ik dus ook morgenmiddag!
Alle reacties Link kopieren
quote:Suze2 schreef op 06 april 2010 @ 19:18:

I luv Texel!!!Mooi, ik ook. Check effe je mail dan. Als je het wat vindt mag je van mij boeken (ik duik nu het ov in, meld me later wel weer).
Alle reacties Link kopieren
Texel? ik zou de Krim afraden,of je moet zo'n gloednieuw familiehuis nemen die ik laatst had. Kan je met z'n 16en in
Alle reacties Link kopieren
Mal check even je mail.Of je het ermee eens bent!!!
Alle reacties Link kopieren
Hoi
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook eens op de Krim geweest en dat was erg leuk. Texel is sowieso heel erg leuk.
Alle reacties Link kopieren
Haai!



Zo Sjors zijn nieuwe kamer is klaar en het is heel gaaf geworden!

Hebben jullie ook van die buitenspeelkinderen? Vorig jaar verheugde ik me al op dit jaar omdat Sjors dan alleen buiten zou kunnen spelen, is Sjimmie ook gewoon een buiten kind, dus nu zit ik weer iedere middag buiten voor op straat. Nog 3 jaar dan kan Sjimmie ook alleen voor spelen.



Jin wat fijn dat hij weer in zijn eigen bedje ligt, gaat het lopen al beter? Is zwemmen niet wat voor hem om zijn spieren wat soepeler te krijgen?



Star jammer dat je Vent zo in een dip zit, hopen dat hij zich snel wat beter gaat voelen. Heeft het met het laatste familiebezoek te maken?



Haha geweldige opmerking van L. over de kras op de auto van de buren. Hier haal ik ook vaak de politie erbij als iets niet mag .



Mal wat een achtelijke actie weer van je schoonouders. Ga je weer zo'n mooi kaartje maken voor Amaal, leuk! Ik vond die van Suus ook erg mooi!



Suus wat een geweldige foto's van je jongste spruit, wat een heerlijk koppie heeft ze toch!



Kokos gelukkig dat Tim niet veel last heeft gehad van de pokken. Leuk dat zelf kunnen fietsen he!



Naat hoe is het op je nieuwe werk?



Hel leuk dat jullie samen naar Texel gaan. Al geboekt?



Enka klinkt als een geslaagde dag! Kleertjes kon je wel gebruiken, is het ook je smaak?



Mamax ben je weer helemaal opgeknapt?



Cin jammer dat sommige collega's zo raar doen, ze zijn gewoon jaloers. Lekker een weekendje weg!



Bam ook al lekker een weekje weg, heerlijk zeg!
Alle reacties Link kopieren
quote:amalia schreef op 06 april 2010 @ 19:52:

Mal check even je mail.Of je het ermee eens bent!!!Ik ben her ermee eens
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik ben het er ook mee eens Amalia!



Juud: foto's!!!!!!!



Enka: Ah sneu voor L. Gelukkig knapt hij op. Ook foto's?



Hel en Star: morgen gesprek, leuk! Ben benieuwd!



Mal: hopelijk valt bezuinigen voor jou mee!



Star: starman vervelend vannacht?



Kokos: ha fijn dat je er weer bent!



Amalia, aaaargh klinkt als niet fijn... Gelukkig vatten buren het goed op!



Cin: ach al die meningen van anderen. Lekker belangrijk inderdaad! Hoe zijn jouw werkdagen dan ongeveer qua tijden? Bij FT?
Alle reacties Link kopieren
Foto's staan erop dames.



Cin, ja ik weet dat het niet 9-5 is maar toch ook erg veel naast de lesuren toch?

Amalia, wel fijn dat ze zo reageerden, de buren. Nee, dat snap ik van je zolder, maar het knipmeubel schuif gedeelte bedoelde ik.

Juud, ben benieuwd naar de kamer. Foto? En ja de kleertjes waren onze smaak, de meeste mensen kennen die onderhand wel.

En lekker hè dat buitenspelen, hier ook.

Suze en Hel, Texel is volgens mij ook leuk ben er ooit geweest verder alleen op Terschelling, maar volgens mij zijn alle eilanden leuk.



T vanmiddag toen ik thuiskwam "mama heb jij mij heel groot gemist?" Ik "Ja". T "Oké, dat is goed want ik heb jou ook heel groot gemist omdat wij een tuin moeten maken voor mij" (ik ben met een stukje tuin voor hem bezig waar hij zelf dingen in mag planten etc)
Alle reacties Link kopieren
Bridges, op woensdag geef ik tot drie uur les, de rest van de dagen tot twee uur. Dus dat valt wel mee, vind ik zelf. En 12 weken vakantie, hè? :-)



Ik heb een buikparasietje ofzo, zit al de hele avond op de wc. Blergh.
Alle reacties Link kopieren
Oh ja BSO; Ik vond het best moeilijk om T daar heen te doen, lange schooldag en dan nog eens BSO. Maar nu krijg ik hem nauwelijks mee naar huis en wil hij op vrijdag ook. Moet ook wel zeggen dat het een hele gave BSO is; met een atelier, een snoezelruimte, een tv-kamer, een kleuterruimte (als het te druk is gaan ze daar apart met de kleuters zitten), een grote speelruimte en een buiten. En op woensdagmiddag gaan ze naar het Jeugdspeelpark (kinderboerderij met grote speeltuin en klimberg etc) Dus nu vind ik het juist erg leuk voor hem, gaan ook nog meer kindjes uit zijn klas dus dat scheelt.
Alle reacties Link kopieren
Hihi, heel groot gemist, dat is idd een boel :-)



Er komt uiteraard nog een boel werk bij maar veel kan 's avonds met de laptop op schoot of in het weekend even zitten en gewoon dom nakijkwerk doen. Ouderavonden enzo zijn natuurlijk ook 's avonds.



Het is echt wel een volle baan met behoorlijk wat werkdruk maar mijn filosofie is dat je er beter niet te zwaar over kunt denken, dan past je geest zich daar vanzelf op aan :-)



Ik richt me op die zeven heerlijke weken die ik straks lekker buiten in het zonnetje kan doorbrengen.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga even bijslapen

Alle reacties Link kopieren
Cin, ja dat wil ik ook wel....nu 23 dagen in totaal voor 2010

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven