Entertainment alle pijlers

De Pfaff´s

18-11-2009 23:39 3176 berichten
Ik schaam mij diep, maar ik kijk vaak naar de Pfaff´s. Zelfs de herhalingen op rtl7 zet ik soms op.



En waarom? Ik vind er dus eigenlijk niets aan en erger mij vaak aan het gedrag van de hele familie,



Wie kijkt er nog meer naar? Wie ergert zich ook zo, maar kan het toch niet laten om de afleveringen te bekijken?
Alle reacties Link kopieren
quote:Jala5 schreef op 06 mei 2010 @ 13:06:

Helaas Binkie, volgens mij wordt het ook niet uitgezonden, hoeveel herhaling van herhaling van herhalingen wij ook kijken



groetjes



[afbeelding]





wilde nog wel even laten weten dat ik het Ave Maria bijna onder de knie heb.



Daar kon jij wel eens vet gelijk in hebben, Jalaatje.



Inderdaad, de vuile was blijft in Brasschaat, lekker in de mand liggen.



De Belgische fans zeiden het al. "wat je niet ziet, is er ook niet" .



Meid, een groot compliment, wat betreft je volhardendheid, om met je gezemelzang prachtige stem, een doorbraak te forceren, op 'onze' grote bruiloft!.

De gehele wereldpers is natuurlijk aanwezig, om dit enorme evenement,(er wordt zelfs gefluisterd, Huwelijk van de eeuw!! ), te mogen verslaan.

Heel geraffineerd Jala, om je kans zo te benutten, in de schijnwerpers

mee te waven, op de enorme populariteit van D&N.

Ik heb zo'n voorgevoel, dat het helemaal gaat lukken met jouw carriere!!.

P.S. zou een 2e stem erbij niet nog mooier klinken?.

Ik zing niet onverdienstelijk, mag je weten.



Ik hoor van je,



Salutkes hé, dadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Age is mind over matter, if you don\'t mind is doesn\'t matter
Alle reacties Link kopieren




Dames, pssssssssssssssssst........



Ik plaats even deze onweerstaanbare kiek van mijzelf.

Ik hoor net, uit héél betrouwbare bron, dat............................................................ JM hier weleens meeleest, als Carmen stiekum zit te drinken!!.



Mijn doel is, om mijn mooie benen te laten zien , om JM de boodschap mee te geven, dat ik ondanks mijn bekendheid, ook maar een heel gewoon mens ben!



Zal het zijn vruchten afwerpen??.

Salukes hé.........................
Age is mind over matter, if you don\'t mind is doesn\'t matter
Alle reacties Link kopieren
Hahaha dat filmpje !



'de camera's zitten daar dag en nacht'





quote:mjdh schreef op 06 mei 2010 @ 12:06:

Jean Marie verdient een lintje met zijn zeer ontroerende speech voordat hij gesigneerde boeken ging uitdelen. Tot tranen toe geroerd zaten wij aan de koffie. Nee, dit heeft zo'n impact dat we er even van moeten bijkomen. We hebben gewoon de rest van de avond stil en vol emoties elkaars hand vasthoudend op de bank gezeten. Wat een man, wat een inhoudt en wat een vechtersmentaliteit. Dat kun je zien, dat voel je en dat merk je...... God, ik krijg het al weer te kwaad al ik dit zo opschrijf. Vegeef me, wij trekken ons even terug...



M



sterkte ermee



Alle reacties Link kopieren
quote:binkie14 schreef op 06 mei 2010 @ 12:16:

[...]





In de herhalingen, zijn Kelly en haarstelende compagnon beste vriendin, gezellig de winkel aan het verven.



Het moet nog komen, we zitten op de eerste rij!!Laatst was die vriendin toch al in beeld?!?!?!
Alle reacties Link kopieren
stomme voetbal.
Alle reacties Link kopieren
quote:winkelfanaat schreef op 06 mei 2010 @ 19:30:

[...]



Laatst was die vriendin toch al in beeld?!?!?!Toen had ze nog niet met haar lieverlijkske handekes in de kas gezeten. Nu is het al een tijdske tabeé er mee
quote:Jala5 schreef op 06 mei 2010 @ 19:50:

stomme voetbal.jakkes...ik zat hier ook al klaar.
Alle reacties Link kopieren
Nog meer mensen aan het genieten van JM's zangkunst?



Wat een overdreven gedoe bij de opening van Kelly haar winkel
Alle reacties Link kopieren
en welke echte fan heeft deze thuis??



Mijn hemel, Sam die de afgelopen jaar amper een maal op tafel heeft gezet!?! Wat doet die knul met zijn leven?!



Ze springen wel van de hak op de tak met de opnames; zo heeft Dave geen haar, zo weer een kop vol haar. (viel zoonlief op)
Alle reacties Link kopieren
Gadverdamme, die sam die gister aan het koken was, wat een poeha, meneer kookt eens een keertje. Zou er misselijk van worden.

Ligt jm na het kotsen op bed, komen de kleinkinderen langs, worden allemaal gezoend op de mond! En Fee die nog even een slokje uit het waterflesje van jm neemt. Bah!
Alle reacties Link kopieren
Ik vond bruce wederom lief.
Alle reacties Link kopieren
Buikgriep is erg besmettelijk, dus vraag me af hoeveel kinderen er ziek van worden...

Vond Bruce leuk:waar ben je ziek?zal ik ee kusje geven

ook leuk:ik wil yogurt, ik moet een bink worden...
Alle reacties Link kopieren
Bruce is gewoon leuk als zijn moeder niet achter zijn poep aan het aanlopen is. Hij was iid. aandoenelijk. En wat een reclame he die buikgriep van JM, hebben we goed het medicijn in beeld gezien, want je kan me een hoop wijs maken (echt), maar niet dat iemand met buikgriep zoveel vlees met witte saus kan wegkrijgen als je zo ziek bent, maarja.



Wat ik echt raar vond is de jaloezie van Nicolas naar zijn Debby toe.(in de sportschool)
Alle reacties Link kopieren
Die nicholas is gewoon een hele rare in de kast zittende.
Alle reacties Link kopieren
Ik was anders ook jaloers op Debby. Zo'n lijf en niet sporten!!! Ja, ja, plastisch chirurg maar knappe chirurg die mijn lijf zo strak en slank zou kunnen trekken!
Alle reacties Link kopieren
Ik verwonderde me ook dat JM die avondmaaltijd binnen kon houden. Ik weet dat toen ik geveld was met een buikgriep een kop bouillon nog te veel was, dus vlees met een Knorr saus daar moesten ze bij mij niet mee aankomen.
Alle reacties Link kopieren
Ik word altijd weer lichtelijk onpasselijk als ze het over "de poep" hebben bij onze zuiderburen
Ik ben een beetje Pfaff-moe.
"Broes gaddegij naar bed? Nee? Okay, nog 5 minuutjes dan..."
Alle reacties Link kopieren
quote:louisavuitton schreef op 12 mei 2010 @ 12:32:

Ik ben een beetje Pfaff-moe.

\

GAAAAAAAAAAAAAAAP,



Ik ook,



het zo eens analyserende, is de moeheid langzaamaan toegeslagen sinds den Bompa dood is. Hij hield het nog een beetje bij elkaar, maar nu zijn ze losgeslagen,

en gaat het echt alleen nog maar om Spullen, spullen , spullen, uiterlijk, uiterlijk, bla bla

zoals die belachelijke suite van Carmen en JM, met twee gigantische tv's, gezellig hoor,

en Lyndsey zo onfotogeniek als maar kan; b eentjes bij elkaar,



ja PFAFF voorjaarsvermoeidheid, en het weer werkt ook niet meer,

maar vergeet niet, het zijn maar mensen,

en we kunnen ze niet in de steek laten met de bruiloft!!!! Anders valt hun dag zo in het water;



momenteel zijn Dave en Bruce de enige twee die ik nog een beetje kan hebben,

op Debby ben ik helemaal afgeknapt en Nicholas ook;

al vond ik het wel weer schattig om te zien hoe Debby was bij JM"s optreden, heelemaal in love met haar vader, en hoe Nicholas ook JM als groot voorbeeld ziet,

begreep opeens waarom hij ook zo nodig op de catwalk moet en toen dat zang avontuur, Debby wil dat hij net als JM is en hij wil als JM zijn,



ik zou hun allemaal gewoon wel eens naar Expeditie Robinson willen sturen, dan kijken wie er overblijft...
Alle reacties Link kopieren
Whahaha, die kop van JM tijdens het spinnen!! Sportmanneke hoor.

(Zulke mannen vind ik in mijn eigen lessen ook altijd erg vermakelijk)
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, dat zac gedoe is echt te schattig. Dat sam er zoveel moeite voor doet
Alle reacties Link kopieren
Nog steeds een zwak voor Nicholas. Homo of niet.
Alle reacties Link kopieren
Die Sam is toch een rasechte alcoholist? Zit net te kijken en ik geloof dat ze om half elf smorgens al aan het bier zitten. 'Ene aperitiefke he?' zegt hij dan ook nog eens...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven